*Bátorszív* 2007 aug. 05. - 21:00:22
(9/9)
:) Részemrõl a 'bocsika', hogy egyáltalán feltettem ezt a felesleges kérdést... :)
... Pá... ;) :))
Huma 2007 aug. 05. - 16:42:29 Előzmény *Bátorszív*
(8/9)
Jó kérdés...azért tettem idézõjelbe...talán az, aki nem igazán ismeri a zsidó - keresztény történelmet (Biblia szemszögébõl), és próbálja elõítéletmentesen nézni. Ha rosszul fejeztem ki magam, akkor bocsika mindenkitõl.
*Bátorszív* 2007 aug. 05. - 06:13:13
(7/9)
:D "...Pá..." (!?) Ez aranyos....! :)
De ki az a "...kíváncsi "kezdõ"..." ? (?) :)
Huma 2007 aug. 04. - 10:16:41
(6/9)
Az elsõ rész tekintetében mondhatom, hogy rendkívül jó sorozatnak indult. Aki valamelyest érdeklõdik a téma iránt, azoknak ajánlom (és a kiváncsi "kezdõnek" is:)). Mentes minden (bugyuta) tudományos bizonygatásoktól, sokkal inkább a lelki tartalmakkal fogja meg vagy viszi a nézõt az eseményeken. Az elõttünk feltáruló tájak már önmagukba bizonyítékként szolgálnak. Pá
*Bátorszív* 2007 júl. 23. - 03:17:49
(5/9)
(kiig.) ,---> "...' élményrombolásnak'... "
(...excuse...(!) )
*Bátorszív* 2007 júl. 23. - 03:09:14
(4/9)
Nem is vettem 'véleményrombolásnak'; :) hiszen amint mondottam Én is 'tamáskodom', kételkedem 'kissé' a kérdéses híres '...Leplet' illetõen...;
Az újabb ígéretes ajánlódat, viszont ismét szívbõl köszönöm!;- -(és köszönjük...!) ... :)
Huma 2007 júl. 22. - 20:16:57
(3/9)
Nem láttam. Ha jól tudom ez már a 3. része az igazságok nyomában c. nagysorozatnak. Megmondom õszintén, hogy nem néztem meg egy részét sem szándékosan. Eleve mint pl. da vinci kód, számomra igen hajmeresztõ és fárasztó, úgyhogy bele sem mélyedtem a témába, akárcsak a torinói lepel. Vannak minimális részinformációim róluk, de megkockáztatom: közel állnak az okkult praktikákhoz :P
Amit ma a tudomány mûvel bizonyítékfelhozatal szintjén, csak tovább növelik a saját, sokszor tévhit gomolyagukat. Természetesen nem általánosítva mondom.
Most olvasok egy (nekem) jó könyvet: Kérdések a kezdethez, Don Batten szerk., olyan emberek hozták össze ezt a könyvet, akik már tettek le a reáltudomány területén valamit az asztalra.

de ez nem kritika volt az adott mûsorhoz, vagy élményrombolás:)
*Bátorszív* 2007 júl. 22. - 16:18:01
(2/9)
Na majd meglátjuk...; Mindenesetre Én is nagyon kíváncsian várom...;...;

A Nat. Geo.-n ment egy dok.film tegnapelõtt este.; A 'Torinoi Lepel' rejtélyét járta körül, tudományos megközelítéssel,.
(elõször úgy tûnt mintha már láttam volna; de nem; ez egy sokkal érdekesebb gazdagabb, és ígényesebb dok.film volt...) -- habár Én kicsit hitetlenkedõ vagyok ez ügyben... --
Ajánlani is akartam Neked, - és minden érdeklõdõnek,- de sajna késõn kapcsoltam.; :)
-~ vagy netán Te is láttad...? -~
Huma 2007 júl. 22. - 13:41:54
(1/9)
A "Leplezetlen Biblia" c. sorozat, ahogy nem érte el a tetszésem legmagasabb fokát (Nem is néztem meg mindet, az elsõnél kiakadtam) - úgy remélem ez az ellenkezõjét adja - függetlenül attól, hogy más oldalról fogja meg a témát.