Téma: Vad szív

Aribeth 2011 aug. 14. - 10:17:23
(290/650)
Más. Megnyílt az új kibeszélõ Marco blogján:
http://televisa.freeblog.hu/archives/2011/08/14/Vad_sziv_-_kibeszelo_2/
Ez meg a régi:
http://televisa.freeblog.hu/archives/2011/04/07/Vad_sziv_emlekezteto__kibeszelo/

És ide is bemásolom Regina "érdekfeszítõ" naplóját:

Kedves Naplóm!
1. nap: Szeretem Renatót.
2. nap: Mi több, imádom.
15. nap: Renato a legklasszabb pasas az egész világon.
16. nap: Ma kirándultunk a Fincán, aztán gyümölcsöt ettünk a tengerparton. És rám mosolygott! Végem van.
21. nap: Renato.
35. nap: Renato.
194. nap: Renato.
706. nap: Édes, drága Renatóm, te tökéletes vagy!
1395. nap: Mrs. Renato Vidal Montes de Oca. Mrs. Vidal. Regina Vidal.
2688. nap: *apró szívecskék, rózsaszín tinta* Renato, Renato, Renato!
3999. nap: Holnap hazautazunk. Végre! Újra látni fogom az én Renibébimet!
4000. nap: Reni és Regi para siempre.
4008. nap: Istenem, istenem, istenem, Renato fantasztikus! Kedvesebb és jóképûbb, mint valaha, ráadásul megölelt! Majdnem elolvadtam!!!!!!!!!!dwugferilgipq34zt43trewzfgewafrö43!!!!!
4009. nap: Reni-Reni-Reni-Renatoooo.
4010. nap: Szeretem. Annyira szeretem. Még a gagyi ragasztott barkóját is imádom.
4011. nap: Ma majdnem megkérte a kezem, csak aztán rájöttem, hogy az "Aiméeba" nevet mondta az "szerelmes vagyok" szavak után. Uramisten!
4012. nap: Egész nap sírtam.
4015. nap: Még mindig sírok. Ó, Renato, miért?!
4020. nap: Leonarda néni kezd ideges lenni, mert az összes zsebkendõt elhasználtam.
4022. nap: Egy picit jobban vagyok. Úgy döntöttem, hogy feláldozom magam Renato boldogságáért. Erõsnek és kedvesnek kell lennem, nem tehetem tönkre a jókedvét. Én leszek a világ legaranyosabb mártírja, és beállok apácának.
4024. nap: Ma láttam õket csókolózni, amitõl ismét összeomlottam. Miért, miért, miért?
4025. nap: Csak sírok és sírok. Renato, annyira szeretlek!
4028. nap: Mondtam már, hogy szeretem Renatót?
4029. nap: Ma elárasztottam az emeletet a könnyeimmel, mire az egyik szolgáló megkérdezte, hogy nem vagyok-e Adela Noriega vagy Victoria Ruffo rokona. Nem értem a kérdést.
4030. nap: Renato észrevette, hogy vörösek a szemeim, és megkérdezte, hogy mi bajom van. Milyen tökéletes úriember! Imádom. Azt mondtam, hogy allergiám van, igazán nem akarom a boldogtalanságommal fárasztani õt.
4157. nap: Renato.
4169. nap: Renatito.
4190. nap: Összeházasodtak! :((((((((((((((((((((((((((((
4284. nap: Mi amor. Örök szerelmem.
4357. nap: Houston, baj van! Holnap hozzá kell mennem ahhoz a neandervölgyi bunkóhoz. Bloáhhhh. Legszívesebben megölném magam, de engedelmeskedni fogok Renato parancsának, ugyanis nem akarom, hogy rájöjjön, mi folyik Aimée és Juan között. Nem hagyhatom, hogy összetörjön a szíve! Ugyanis én tényleg SZERETEM ÕT!!!
Aribeth 2011 aug. 14. - 10:14:07 Előzmény Dina1987
(289/650)
Jé, és Ignacio papa is ott van. Aranyosak. :)

A Televisás ajtókon én is jókat szórakozom, szerencsétlen színészek néha tényleg csak erõlködve tudják a helyükre tenni õket.

***

Milibindi:
Néha néztem a Teresát, az elsõ részt még hogyvoltoztam is, nekem úgy tûnik, hogy a történet és a színészek jók, csak piszkosul el lett húzva, és emiatt nagyon sok az üresjárat. Lehetne egy kicsit feszesebb is a tempó, mert három-négy hetet simán ki lehet úgy hagyni, hogy nem marad le az ember semmirõl. (Tisztára, mint a Vad szív.) Mindenesetre Angelique remek benne, és szerintem Teresa sokkal intelligensebb és érdekesebb karakter, mint Rubí volt. (Ugyanaz a producere a két sorozatnak, ugyanarra a pénzsóvár nõstényördög sémára épül a két történet, plusz Sebastián Rullí az egyik fõhõs mindkettõben, így adja magát az összehasonlítás.)
Aribeth 2011 aug. 14. - 09:17:20 Előzmény sarahangel
(288/650)
Én eredetileg a youtube-on olvastam ezt a becenevet, de nekem is rémlik egy olyan cikk, amiben azt írták, hogy Eduardo is Renatontózott.

"Meg Sandokan, mikor eldobálta a csutkákat, aztán összeszedegette. :D"

Hja, kérem, Regina jól rendreutasította. Már látom magam elõtt, hogy mekkora papucs lesz Sandokan húsz év múlva. :)
Aribeth 2011 aug. 14. - 09:14:28 Előzmény sarahangel
(287/650)
Oké, akkor nekilátok.

Az eredeti Juannak az a nagy baja, hogy fattyú és a nevelõapja verte, mint a lovat. (Elég sok a hasonlóság közte és Colibrí között, aki egyébként a könyvben is szerepelt.) Aztán nagyrészt a saját erejébõl sikerült kimásznia a nyomorból, volt egy szerény, de biztos vállalkozása, de aztán jött Aimée, aki keményen átvágta õt.

További érdekesség, hogy Juan és Renato féltestvérek: az apjuk, Francisco D'Autremont még a jegyesség alatt félrekefélt, és így született egy fia, akirõl nagyon sokáig nem tudott.

Már annyi verziót láttam, hogy mi volt a könyvben, és mi nem, de az biztos, hogy a 93-asban Mónica és Aimée Renato unokatestvérei voltak, ugyanis a lányok anyja, Catalina a sárkánytermészetû Sofía testvére. Ezt a karaktert vegyítették a Yo comprós Matildével, és így jött létre Leonarda. Az is érdekes volt, hogy a megözvegyült Catalina és Sofía kifejezetten úgy nevelték Mónicát, hogy "kislányom, amikor felnõsz, te leszel Renato felesége", Aiméet pedig a perifériára szorították. Ez jól megmagyarázza azt, hogy miért volt Mónica úgy belekattanva a körülbelül tízévente egyszer látott fiúba, továbbá Aimée miért volt eszelõsen féltékeny a testvérére, és miért akarta lecsapni a majdnem-võlegényét a kezérõl. A 93-as vöröskéje sokkal szerethetõbb karakter volt, és ha nem követi el ezt az ostoba hibát, akkor boldogan élhetett volna Juannal.
Aribeth 2011 aug. 14. - 09:01:33 Előzmény Dina1987
(286/650)
"hát mi azóta grosizzuk is a nagyságos asszonyt és persze hogy így már a gúny és rosszindulat is elveszik ebbõl a szóból"

Helyes. :) Ejnye, mekkora grosera* ez a nõ, hogy a négyezredik alkalommal volt képe nem leállni kedélyesen csacsogni a semmibõl felbukkanó firkászokkal. Borzzzasztó. :P

*grosera, grosero: bunkó, gusztustalan
sorozatkedvelõ 2011 aug. 14. - 08:58:58 Előzmény Milibindi
(285/650)
A Teresa egy nõrõl szól,aki érvényesülése érdekében mindent megtesz,kihasználja a férfiakat és azok érzéseit?
Na ,ha a Prizma adja akkor csak 20 percesek lesznek az egyes részek!!!!!!
Dina1987 2011 aug. 13. - 20:05:09
(284/650)
Helena és Laura a Bajo Cero darabban a 100.dik elõadáskor.
10/10
Milibindi 2011 aug. 13. - 19:40:52 10/10
(283/650)
Olvastam,hogy hamarosan jön a Teresa is a Pizmám lesz. .Elolvasatm a tartalmát érdekesnek igérkezik a történet, úgylátom ez sem szokványos történet lesz. Teresa nem az a tpikus fõhõsnõ ,lesz sokkal inkább negatív karakter. Gondolom ezért vágyott volna erre a szerepre ennyire Aracely, sajnálom,hogy nem õ kapta a szerepet, de szerintem evidens volt,hogy minek után õ maga jelentkezett a castingra, nyílvánvaló volt azok közül választ a producer aiket õ maga szemelt ki erre a szerepre. Kíváncsi leszek erre a sorira! A történet jónak ígérkezik.
10/10
Milibindi 2011 aug. 13. - 19:30:51 10/10
(282/650)
Igen,de Victoria a lelke mélyén jó ember, egy megkeseredett nõ aki felvette ezt a jaj de kemény nõ vagyok álcát. Szerintem.
Dina1987 2011 aug. 13. - 14:16:12
(281/650)
Nagyon szívesen! :-)

Oh igen, a jó kis Televisa díszlet. Az ajtókkal az élen amik még hagyján hogy ki is nehezen nyitódnak, de a becsukásuk...néha annyira lehet látni, hogy a színészek sokkal erõsebben rányomnak hogy csukva maradjon.
sorozatkedvelõ 2011 aug. 13. - 12:09:13
(280/650)
Dina!
Olvastam a másik fórumon a pénteki részt összefoglaló szösszenetedet!Nagyszerû ,gratulálok,most is jól szórakoztam,amíg olvastam.
Más:valóban azok az ajtók minden nyitáskor kidõléssel fenyegetnek.
sorozatkedvelõ 2011 aug. 13. - 06:31:50 Előzmény Milibindi
(279/650)
off.Majd nem ugyanazokat kedvelem,de Viktóriát nem.
Nagyon messze áll tõlem ez a fajta ember típus "tegyük tönkre más életét,természetesen a szeretet nevében".
Egyfajta buta gõg jellemzi az általa megformált karaktert.
Bernarda egy õrült szentfazék.off.
Tegnap a Rodrigo és Leonarda szerelmi vallomását végig röhögtem.
Renato a szerelemmel Regina iránt egy kicsit elkésett,mikor õt néztem,ahogy Regináról ábrándozott,az volt az érzésem,hogy "gombnyomásra" szerelmesedett bele Reginába.
Aimee pótolhatatlan szeretõ szerepébe tetszeleg, és hazudik még saját magának is.
10/10
sarahangel 2011 aug. 12. - 22:34:57 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(278/650)
Sajnos ma visszatértek a mellékszálak, túl sok minden nem történt. Az elõzõ részek viszont nagyon jók voltak, fõleg a Lucifer-vonal. Ezt a székes játékot valamikor mi is játszottuk a suliban, tiszta aranyosak voltak. Meg Sandokan, mikor eldobálta a csutkákat, aztán összeszedegette. :D Remigio szépen összefoglalta, mi a különbség a mostani és a vörössel való kapcsolata között, és erre végre Sandokan is kezd rájönni. Aimée-t bizony nem tudnám elképzelni a halászokkal vígadni. ;)
10/10
sarahangel 2011 aug. 12. - 22:23:50 10/10 Előzmény Aribeth
(277/650)
Tényleg, ezt a Tonto becenevet akartam már említeni, hogy nagyon találó. Mintha a másik oldalon olvastam volna valami interjúban (vagy Ti írtátok?), hogy Eduardo szólította Renatonto-nak Christiant, így hülyéskedtek. ;)
10/10
sarahangel 2011 aug. 12. - 22:14:17 10/10 Előzmény Aribeth
(276/650)
Tényleg meglepõek a korok, pl. Casados hiába fiatalabb 1 évvel Yaneznél, én elhiszem, hogy a történet szerint akár az apja is lehetne. ;) Na jó, azért nem, de Yanez elég fiatalos külsejû; nem minden korabelit tudnék elképzelni egy fiatal fõhõs szerepre, de Tõle simán beveszem. Meg azt is, hogy Flores az anyukája, akit az utóbbi idõben a sminkesek elkezdtek lépésrõl lépésre öregíteni (gondolom, nem véletlenül).

A kép tök jó, meg az infót is köszi, igazi érdekesség. Egyébként a képen is Eduardo tûnik szerintem fiatalabbnak. ;)
10/10
sarahangel 2011 aug. 12. - 22:04:41 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(275/650)
Köszönöm, bár én csak simán véleményezni szoktam. Dinán kívül Aribeth szokott még kiválóan hogyvoltozni. ;)
10/10
sarahangel 2011 aug. 12. - 22:02:27 10/10 Előzmény Aribeth
(274/650)
"használják inkább a teljesen más szûrõket és beállításokat alkalmazó promókat"

Egyetértek. Ráadásul az új entradába bevágtak olyan jeleneteket, ami már rég nem aktuális: Aimée Renato-val, majd Juan-nal... tudom, hogy az esküvõ kicsit késõbb jött, mint az új entrada, de azt nyilván tudták már, hogy mi lesz a forgatókönyv, és a mostanság történtek alapján gondolom, már egyikük sem fog a vöröshöz érni. ;)
10/10
sarahangel 2011 aug. 12. - 21:55:11 10/10 Előzmény Aribeth
(273/650)
Jó ötlet, szerintem sokakat érdekelne, már én is kezdek kíváncsi lenni a 93-asra (annak ellenére, hogy a mostani arcok valahogy szimpatikusabbak, de nem akarok elõre véleményt mondani, mert ugye Eduardo-ról is filmrõl filmre változott meg a véleményem, meg Aracely is itt jön be Regina szerepében). :)

Az is érdekelne, hogy az eredeti verzió(k)ban Juan mitõl lett Diablo, mivel itt ugye egybefonták ezt a történetszálat Montes de Ocáékkal. ;)
Dina1987 2011 aug. 12. - 21:39:40
(272/650)
Fõleg hogy ez nem is corazon salvaje inkább megveszem ezt a nõt remake volt. Legalábbis meglátásaim szerint. De én is azon az véleményen vagyok mint te. Cikizni vagy humoros megjegyzéseket tenni arra akit szeretünk sokkal szórakoztatóbb, fõleg ha szeretettel tesszük. Az amúgy is látszik hogy a sötét gúny mögött mi lapul. Múltkor Helena nem volt épp az interjút adós kedvében Villahermosaban,mert már nagyon fáradt volt meg minden...erre egy emberke aki akkor ott volt a videó alá odaírta hogy milyen egy grosera ez az Helena Rojo, hát mi azóta grosizzuk is a nagyságos asszonyt és persze hogy így már a gúny és rosszindulat is elveszik ebbõl a szóból. Én úgy gondolom, hogy fogalmazés kérdése az egész a rajongóknál. Meg lássuk be a szavak mögé olykor könnyû olyat is odaképzelni ami nincs is ott. Mert hangot nem társíthatsz hozzá.
Youtuben én csak kezdetben olvasgattam aztán annyira zavart hogy egy értelmes komment sem szólt asorozatnak hogy leszoktam róla.
Aribeth 2011 aug. 12. - 21:29:01
(271/650)
Nem tudom, miféle mazochizmus tört ki rajtam, hogy rendszeresen hozzászóltam a youtube-on, annyi értelme volt, hogy gyakoroltam a nyelveket, és összebarátkoztam pár normális Palomo-rajongóval. Velük máig tartom a kapcsolatot. De egyébként a többség halál idegesítõ, és természetesen egy évvel a finálé után is csak azt szajkózzák, hogy Edith-Eduardo így-úgy-amúgy. Nem értem, hogy lehet egy nyüves telenovellát _ennyire_ komolyan venni. Én maradok azon az állásponton, hogy a legnagyobb kedvenceimet is körberöhögöm a bennük található tipikus mexikói túlzások és marhaságok miatt. :)