Téma: Vad szív

napraforgó 2012 szept. 06. - 13:31:22
(590/650)
Nocsak! Rodi a 70 évével még ilyen fickós? Elõbb fölcsinálja Rosendát, aztán Bigittre hajt? Húha!
v_zsuzsi 2012 szept. 06. - 12:57:51
(589/650)
Bridgetet Leonarda lõtte le féltékenységbõl Rodrigo házában, mert rajtakapta õket együtt. A kaszinót utána bezárták.
napraforgó 2012 szept. 06. - 12:21:03
(588/650)
Nocsak! Most hallom, hogy a távirat megérkezett! Hogy hogyan, azt nem tudom.
Viszont megöltek egy k*rvát, ezen vannak most kiakadva.
napraforgó 2012 szept. 06. - 12:18:01
(587/650)
Na Regina fejérõl lekerült végre az otromba paróka. Most a saját hajával szerepel. Ez teljesen más szõke, mint a szalmasárga parókája, de ez rajtam kívül nem tûnik fel senkinek.
napraforgó 2012 szept. 04. - 12:53:28
(586/650)
Ma megint belenéztem, és jót röhögtem. Szinte egy egész rész a kuplerájban játszódott. Ott ápolják Rosendát, akit meg akartak ölni, mert az öreg Rodrigótól vár gyereket. Ebben az országban mindenki teljesen önzetlenül támogatja a k*rvákat! Noel úr még el is venné a megesett ku*rvát! Bár lehet, hogy rosszul értettem, hiszen bneki már van felesége... No mindegy.

Renato meg meg akarja menteni Reginát Juan del Diablotól - Ördög Jancsitól - amikor az épp kezdené jól érezné magát a hites urával.
Ayime a tûzpiros parókájában rinyál - én tisztességes nõ vagyok, meg esküszöm az anyám emlékére, stb.
Noel: hazudtál nekem és becsaptál, ne merd a szájadra venni annak az asszonynak a nevét, aki a világra hozott, de nem mondok többet, hogy ne bántsam a fiamat -ahhh

Gabriel táviratot küld Juannak, hogy ne kössön ki sehol - na vajon hogy kézbesítik neki a táviratot a tengeren? Eközben Juan táncolni hívja Reginát, aki az egy szál apácaruhájában szállt tengerre, de íme most már rengeteg tengeri hacukája van (nõi! természetesen, amit valahol, valamelyik komódban csak erre tartogattak.
Dina1987 2012 aug. 30. - 11:02:12
(585/650)
:-)
Dina1987 2012 aug. 30. - 10:58:38
(584/650)
Az utolsó részeit a sorozatoknak általában együtt szokták nézni a színészek és a stáb. Ez most sem volt másképpen. :D
Dina1987 2012 aug. 30. - 10:57:07
(583/650)
A forgatás szünetében. Mexikóban ez egy karácsonyhoz kapcsolódó szokás. Január hatodikán miután a három királyok látogatást tettek a gyerekek akkor kapják meg az ajándékaikat. Ilyenkor szokás ezt a gyûrû alakú kalácsszerûséget enni, amibe apró játékok vannak elrejtve és szerencsét hoz annak aki megtalálja. Eben az idõben pont forgattak de azért ünnepeltek és sütiztek. :D
Dina1987 2012 aug. 29. - 16:57:54
(582/650)
Most már én sem. Amikor premierben ment kint akkor néztem és elemeztem ennyire tüzetesen. Ezek a tartalmak még akkorról vannak meg. Persze magyarul is megnéztem a hazai premier idején, már csak a szinkron miatt is nagyon kíváncsi voltam rá.

Azt hiszem vannak bõven akik komolyabban nézik ezeket és átélik a történéseket a szereplõkkel. Nem mondom hogy én nem hatódom meg de az inkább az alakításnak köszönhetõ. A legnagyobb szórakozás megtalálni a drámában is a vidámságot. Mert szerintem mindenben van csak úgy kell nézni.
napraforgó 2012 aug. 29. - 16:38:57
(581/650)
Zseniális a tájékoztatás! Én nem nézem ilyen tüzetesen, csak úgy hébe-hóba, de éppoly jókat röhögök rajta.
És közben azon gondolkodok, hogy van-e ember, aki ezt komolyan veszi???!!!
Dina1987 2012 aug. 29. - 15:00:33
(580/650)
jaaaaaaj az elmondom mindent Rodrigonak rész? Azt annyira imádtam hahahaha

Szóval Arcadio ugye nekilátott bemocskolni szíve választottja makulátlan jó hírét. Kezdte azzal, hogy Maria del Casper életben van, sõõõt soha nem is volt halott. Erre Lea rászól, mire ez a remek ember megragadja és szinte belelöki a székbe. Lökdösöl egy ilyen remek asszonyt? Nincs ennek az embernek lelkivilága! Majd még bónuszba hozzáteszi, ezzel összezavarva kedvenc kamaszunkat Rodit, hogy Constit se a kaszás vitte el csak úgy magától. Hát ezt már nem tûrhette senora göthös és felpattant, hogy ez hazugság! De Arcadio újra visszaültette. Ne fárasszuk ki nagyon a mûvésznõt most, hogy beteg vagy mi? Amúgy nagyon hallatszik hogy Helena a jelenetek alatt meg volt fázva. Néha tiszta orrhangon beszél és szipog. Rodrigo persze nem ért semmit! Ezen ugye nem lepõdik meg az ember, mert õ sosem ért semmit. Különben is egy ilyen kamasznak ilyenkor már rég alcsiznia kéne. Arqui nak bizonyítékai is vannak ám és mondja, hogy rögtön hozza a levelet. Usgyi gyorsan kiszalad érte, Lea addig pattan fel a székbõl, hogy védekezzen. Rodrigo már szinte kedvesen kérdezi, hogy Leonarda mond meg az igazat! Ugye nem igaz amit mond? Most akkor mondja vagy sem, te is eldönthetnéd már! Lea egybõl rávágja, hogy semmi nem igaz és megesküszik a halott testvére emlékére! Hát a mennyezet is mindjárt rászakad, ekkora kamugépet. Mire Rodrigo totál összezavarodva, de akkor Arcadio miért mondta? Hát figyu csillagvirágom...Leonarda, most mondta, hogy nem igaz amit mond! Akkor honnan tudná már, hogy mi késztette hazugságra Arcadiot??? Rodi meg csak stagnálja...nem értem...nem értem...nem értem...majd elõkap egy fegyvert és Leára fogja. Banyeg a nagy nem értésben ne hogy már ráfogjad a fegyvert te idióta. Aztán csak lenyugszik annyira, hogy letegye a fegyvert és elhelyezi a gatyóba. Jól jön az még, csak vigyázz a kis rodikra. Na erre visszaér Arqui, babástól persze...nem vette volna ki ez a szerencsétlen sem elõre a levelet, hogy leellenõrizze tényleg az-e vagy sem...na mindegy. Lea a hátuk mögött tisztára döbbent arcot vág, mondjuk rosszul is jönne ki, ha elvigyorodna. Arqui levágja az asztalra a levelet. Mire Rodrigo: Ez a feleségem babája! KIT ÉRDEKEL HOGY EZ A NEJED BABÁJA DE KOMOLYAN! Most lett megvádolva Leonarda gyilkossággal ez a fiatal szervezet mégis azon van kiakadva, hogy a neje babája, hogy került Arcadiohoz? Ezek tutira nem álltak sorba, amikor az észt osztottak! Aztán csak felkapja a levelet, majd közli, hogy nincs mit olvasni, mert ez hót fehér! És mi még szidtuk a kis kamasz 25 éves szemét? Hát milyen jól lát már ebben a félhomályban is? Arqui erre feldühödik és nyakon ragadja Leat. Na és akkor üvölti ez az állat, hogy Leonarda mondja meg Rodinak ki szedte ki az ékszereket Casper koporsójából és miért adott neki ékszert! Hogy beszéljen miközben fojtogatod te észlény? Rodi újra megragadja a pisztolyt és célra tart, de azért még várakozik. MIRE VÁR??? Megvárja míg Lea összecsuklik? Mikor már Lea kezdene piszkosul köhögni Rodi végre meghúzza a ravaszt és karon lövi a bilbot. Rejtély tehát megoldva, hogy miért volt piros Pineda keze az elõzõ jelenetben. Ezt valószínû elõtte vették fel. Lea egybõl menekül Rodi háta mögé. Ja mielõtt ez a mesterlövész még õt is eltalálná. Rodrigo parancsolja, Arquinak, hogy takarodjon. Aztán Leahoz fordul, hogy megtudja az igazat. Persze elõször megkérdezi, hogy Leonarda jól vagy??? Basszus életem figyeltél az elmúlt percekben? Fojtogatták, gyilkossággal vádolták, meg azt vágták a fejéhez hogy egy ilyen gusztustalan ember nõje volt! Hát hogy a fenébe lenne már jól??? Szipog is ezerrel. Bár ez inkább a megfázás miatt van mert bele is köhög a jelenetbe szegényke! Az lenne a gáz ha Rochon hipochonder lenne és hat méterre Helenától állna a jelenetben! Szóval Lea szipog és mondja, hogy Rodinak köszönhetõen jól van. Na igen, de ha hamarabb meghúzza a ravaszt még jobban lenne! Majd továbbra is állítja, hogy Arcadio hazudik. Hát persze, hogy hazudik! Egy ilyen ártatlan tekintetû bambi a légynek sem tudna ártani. Max ha rászállna Rodrigóra! Ezek után befut Renato cukipofa, hogy õ menten megy és lelövi ezt a mocskot amiért fojtogatta az õ imádott anyukáját. Már kérné el Rodi stukiját, amit ez az ember azóta is ugyanúgy fog a kezében...most odaragadt vagy mi? Rochon ez nem egy joystick... Szóval venné el a fegyvert erre Lea közéjük ugrik és õ is megragadja a pisztolyt, hogy ne fiam. Rodi is mondja, hogy anyád jól van, elkergettük. Kérdezném, hogy Noel ezalatt hol a fenében van??? Arqui közben menekül. Rájön, hogy Leonarda elvitte a rejtekhelyrõl az ékszereket, bezzeg amiket az erõszakokért kapott azok megvannak. Elõször agyal, hogy megmutatja ezeket, de aztán rájön, hogy Lea azt mondaná ellopta õket. Fejet hajthatnál a nagysága zsenialitása felett basszus! Ezért úgy dönt inkább elmenekül. Elõtte viszont ég a munkások háza éget játszik ordítva, hogy a Montesék átkozottak és megfognak fizetni. Erre a munkások közül egy, rohan be, hogy égnek a házak. Renato parancsokat osztogat, majd szalad, hogy õ is beálljon tûzoltónak. Lea persze félti és mondja, hogy ez nem az õ dolga, de a kicsi fia rávilágít a tényre, hogy ez az én birtokom...akarod mondani, majd anyuci után öröklöd életem! Rodi továbbra is néz bambán és közli Leaval, hogy komoly dolgokról kell trécselniük még. Na ne beszélj...mirõl??? A komoly dolog: Miért mondta Arqui, hogy Lea a nõje! Hát kincsem nézzél már rá Leonardara! Más szerinted mit mondana? Hogy a húga? Lea persze játssza az áldozatot, hogy õ sosem szerette Arcadiot! Hát ezt mertük remélni és nem érti miért mondta ezt! Rodi MÉG MINDIG NEM ÉRTI...ez az ember már a gyenge elméjûeknél is gyengébb! Lea kiakad, hogy miért kell ezt megint felhozni és felsorolja sírva amikkel megvádolta Arcadio. Most azt hiszed kincsem, hogy Rodi elfelejtette? Sanszos!!! NA Rodi mindjárt bocsánatot is kér a kérdezgetésért, csak nagyon megviselte amit mondott Arqui! Mármint az a része, hogy a Casper él! Erre Leonarda megint a legokosabb és összerakja a darabokat! Arcadio elõttük ásta ki a sírt, tehát tutira õ vette ki az ékszereket! Aj micsoda levezetés! Ja és nem szeretné, ha Rodi elmondaná a nõm volt részt Noelnek és Renatonak! Olyan mint egy kislány. Még Rodi is egybõl megsajnálja és átöleli!
Norcy_ 2012 aug. 29. - 14:15:32
(579/650)
A 86. résznél tartanak. :) Ha jól emlékszem, innentõl kezdett érdekesebb lenni. Én régen pörgetve szoktam a nézni, pl. emlékszem, hogy a Jiména-Gabe szálat rendszeresen átpörgettem, mert uncsi volt. :D
Dina1987 2012 aug. 29. - 13:38:41 Előzmény melanett
(578/650)
Helena mesélte hogy Aracely felvételei pont a parókák miatt nem voltak egyszerûek mert hol egyik hol másikat viselte és a váltogatás miatt feszes volt a tempó. Ráadásul a ruhák nagyon kényelmetlenek voltak. Néha alig kaptak bennük levegõt.
Dina1987 2012 aug. 29. - 13:37:18
(577/650)
135 részes nem tudom hogy most holt tartanak ha megmondjátok tudok esetleg nyilatkozni mert majd beindulnak a dolgok.
Dina1987 2012 aug. 29. - 13:36:32
(576/650)
Hol tart most a sori?

Azért ezek a színpadias túlzások nem mindenkire jellemzõek ráadásul ezt a magyar szinkron rontotta el. Spanyolul nem beszélnek ilyen színpadias vontatott stílusban. Fõleg nem a vezetõ színészek kivéve René Casadost de õ alapból ilyen. Röhögtünk is rajta eleget és szini tanodás volt a gúnyneve annó amikor néztük ezt a gyöngyszemet. Ízlések és pofonok kinek mi tetszik. Ha valakinek valami nem jön be nem kell egyáltalán nézni és kész. Egyértelmû hogy a Corazon Salvajet vagy legyen magyarul vad szívet nem igazán kell komolyan venni. Ez egy Chava Mejia sorozatnál alapvetõ hiszen a drága jó ember szeret mindent túlkomplikálni, ettõl függetlenül igen mókás és szórakoztató sorozat lett a cs-bõl. Hangsúlyozom...ez egy sorozat, fikció ergó semmin sem kell meglepõdni én aki végignéztem, végigkritizáltam annó amikor Mexkóban ment megtanultam, hogy csak viccesen lehet ezeket felfogni. Ez persze nem azt jelenti hogy én magam nem elmélkedtem ezerszer hogy pl hogy a fenébe nem veszik észre ha Lea Montes elindul megerõszakoltatni magát a katakombába? Hiszen rendszeresen lejár a lejárat a konyhából nyílik mégis a sasszemû mulya férje meg sem tudja hogy miken ment át a neje. Oké én LEa pártiként a bûnei alól is felmenteném, mert itt a bûnös Rodrigo volt akit mi magunk is folyamat fiatalembernek hívtunk. Kész vicc volt hogy õ játszotta a 25 éves önmagát. Még Helena is elõször úgy állt hozzá amikor a producer mondta neki hogy háááááááát aztán belenézett a tükörbe és legyintett, hogy na eljött a te idõd Helena. Ebben a sorozatban a korokat sem szabad figyelni mert már ott megdõlnek a határok. Szépen hátra kell dõlni és nevetni hogy na mivel lehet még fokozni az abszurdítást? Lehet még egyáltalán fokozni? Hááááát perszeeeeeeee!
napraforgó 2012 aug. 29. - 12:42:13 Előzmény melanett
(575/650)
Nem tudom, hogy hány részes ez a sorozat, de valahogy feszesebb tempó jobb lenne. Valahogy annyira lassú, hogy ha hetente egyszer belenézek, még mindig ugyanott tartunk.
Anno láttam a Megveszem ezt a nõt - ami ennek az egyik elõdje, az kicsit nézhetõbb volt, pedig azt fekete-fehérben láttam.
Most hiába a szép kiállítás, a történet annyira gyenge... A sok szép ruha sem emel a sztori silányságán. Sorry....
melanett 2012 aug. 26. - 15:21:40 Előzmény napraforgó
(574/650)
Szerintem Aracely egész helyes a szõke hajjal, és hogy nincs rajta több kiló vakolat. A történet sem lenne rossz, tetszett ahogy egymásba szeretnek Juannal, és jó a zene is, de sajnos olyan mint a többi mexikói szappanopera, feleslegesen nyújtják végtelen hosszúságúra és a nagy része csak ripacskodás.
napraforgó 2012 aug. 21. - 14:35:50
(573/650)
De, pont olyan rossz.
Norcy_ 2012 aug. 21. - 09:19:29
(572/650)
A sorozat rendezõje Salvador Garcini, aki ha jól tudom a szinapdias, eltúlzott elõadásmód híve. A producer pedig Salvador Mejía, aki nem mindig készít túl minõségi telenovellákat, inkább gagyikat, aztán meg nagy sztárokkal akarja eladni...ezt is az ismert színészek miatt nézték, akárcsak a Marichuyt.
Ez inkább egy komédia, még ha nem is annak szánták az alkotók. Kosztümös, régi idõkben játszódó sorozatokat nem túl könnyû sikerre vinni.
A Vad szív amúgy Amerikában elég nagyot bukott, az éjféli sávba számûzték, valahol olvastam. :D
napraforgó 2012 aug. 21. - 07:37:14
(571/650)
Iszonyatosan látszik,hogy Aracely Arámbula és Helena Rojo parókát visel, ez utóbbi hatalmasat, ami teljesen természetellenes.
Fura az is, hogy a sok öreg krapek, pl Arcadio, meg Montez de Oca is hosszú õsz hajat hord, az elõzõ ráadásul olyan össze-vissza kócos hajat is.
Miért vágta le Arcadio a bolond nõ haját? És amióta levágta és a haja olyan, mint egy cirokseprû csutkája, a "szerelmével" zaklatja, illetve állandóan meg akarja erõszakolni.
A másik nõ, aki az elrabolt gyerekét keresi is elég fura, az anyja meg - no õ is hatalmas ronda szõke parókát visel. Egy idõsödõ nõ, egy nagymama ilyet biztos nem tett a XIX. században, mégha csak kitalált személy volt is.

Az, hogy a fiatalabb férfiak is hosszú hajat hordtak, valahogy elviselhetõ (bár biztos nem ilyen mesterségesen összekócoltat, mint pl. Gabriel), gondolok itt pl. Marxra és Engelsre - épp eleget láthattuk a képmásukat az elmúlt évtizedekben.

Néha belenézek a sorozatba, de olyan irtózatosan lassan halad, a szereplõk is olyan lassan beszélnek (jó, tudom, nekik a fülükbe mondják a szöveget, nem tanulják meg elõzetesen. De ezek az eltúlzott szünetek, a lassú elõadásmód - ez az ókori amfiteátrumi játékoknál lehetett divat, a TV-ben, ahol olyan közeli képeket fotóznak inkább nevetséges.
A való élettõl teljesen távol álló a beszédmód, a gesztikuláció, minden. Én tudom, hogy a sorozat messze-messze távol áll a valóságtól, de a sztori maga valahol a valóságba akarja magát átültetni, vagy elhitetni, hogy a dolog akár meg is történhetett.
Na ez az, ami röhejes.