Téma: Vadon

2/10
tesz-vesz 2022 nov. 29. - 22:06:38 2/10 Előzmény Morten
(8/8)
mi volt ebbe olyan jó? mégcsak nagy színészi játékokat se láttam. egy olyan snassz, érdemtelen történet, ami nem méltó arra, hogy ennyit filmre vigyenek, és emberek idejét húzzák vele.
szegény kisgyermek panaszai és nyöszörgései, mert gondolom az író a saját múltjából merített, egyem a kis szívét, értem én hogy neki ez hatalmas trauma lehetett, de nálam ez csak bulvár kategória. azért nem egy éjjel-nappal Budapest, de nem sokkal jobb.
10/10
Morten 2021 jan. 11. - 11:19:07 10/10
(7/8)
Bár év eleje van, de bátran kijelenthetem, hogy nem sok esélyt látok rá hogy idén ennél jobb filmet fogok látni. Olyan szinten megérintett és annyira mélyen kifejező. A csendek tele feszültséggel. A színészi alakításra simán Oscar a kis srácnak. Lassú de nem unalmas! Végig lekötött. Kell hozzá némi élettapasztalat hogy átjöjjön minden rezdülése. Aki fogékony az ilyen jellegű filmekre annál ott lesz a top 3 ban az tutti! Bátran ajánlom! Ne tévesszen meg az alacsony pontozás!
2/10
Eszter.Sz 2020 dec. 12. - 15:26:20 2/10
(6/8)
Szeretem a lassan folyó drámákat, ha van értelme, de ez tömény unalom, ami nem fut ki sehova, tele gyakorló elmebetegekkel. Először az apuka tűnt csak kissé furcsának, aztán ahogy kilépett a képből az addig teljesen normálisan viselkedő nő is döbbenetes szinten borult meg. Kicsit életszerűtlen ekkora személyiség változás egy nap leforgása alatt. Borzalmasan irritáló volt amit parádézott, de egyébként Carey Mulligan nagyon nagyot alakított. A srác alakításáról ódákat zengtek... Hát magát a karaktert nagyon sajnáltam mert két ilyen mihaszna, felelőtlen, pszichésen nagymértékben terhelt szülővel felnőni borzalmas lehet, de maga a színész - az egyébként indokolatlanul hosszú - film alatt végig ugyanazt a bárgyú képet vágta, de azt legalább jó hosszan mutatták közeli képekben.
A film semmiféle érzelmet nem tudott kiváltani belőlem. Teljes időpazarlás volt az egész.
8/10
Magnolia1 2020 aug. 14. - 18:46:38 8/10 Előzmény tzwestel
(5/8)
Én is ugyanígy éreztem. Egészen addig nem is fogtam fel, mennyire elkapott, amíg azt nem vettem észre, hogy már a harmadik napja villannak be képek belőle. A kis srác (Ed Oxenbould) lenyűgöző alakításával vitte a hátán az egész filmet. És nem azért, mert Carey Mulligan és Jake nem voltak jók, egyszerűen csak a gyerek minden rezdülése, pillantása olyan volt, mintha nem is filmet néznék.
5/10
dandelion83 2019 nov. 21. - 15:43:09 5/10
(4/8)
Szeretem a lassú, lélekre ható alkotásokat, de ez a film nem hatott rám eléggé. Indokolatlanul lassúnak éreztem, nem volt elég mély, nem fogok óráig töprengeni a film mondanivalóján. Nekem kevés volt.
tortura 2019 nov. 09. - 11:48:54
(3/8)
Fura egy film volt, de engem is megfogott. Érdekes látni, hogy egy családban a kiskamasznak van a legtöbb esze. A szülei - mint szülők - nem igazán voltak a helyzet magaslatán.
5/10
pihes 2019 szept. 09. - 14:52:53 5/10
(2/8)
A beállítás ahonnan a legjobban érezhető a film, én azt nem túl sokra értékelem!
Nézőpont kérdése a film...

5/10
9/10
tzwestel 2019 jan. 11. - 23:25:55 9/10
(1/8)
Zseniális dráma, engem nagyon megfogott, a kissrác karaktere hihetetlenül ott van és a színész is nagyot alkotott. Ajánlom!