Téma: Vakond

Nada88 2009 okt. 10. - 17:01:38
(5/5)
Ez most vicc, vagy tényleg nem játszák többet :S? Félévet ment és vége? Pedig nagyon kiváncsi voltam rá. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar megbukik ez a darab.
10/10
csuribuksi 2009 márc. 22. - 16:47:00 10/10 Előzmény FAnatiker22
(4/5)
Kiváló elõadás.
Az, hogy a nézõ azt érezhette, mintha a darabban szereplõ elmegyógyintézetben lenne, azt mutatja,nagyon hiteles és kiváló elõadás.
FAnatiker22 2009 febr. 15. - 10:11:48
(3/5)
A 13-i elõadást néztem meg és a legnagyobb jóindulattal is azt kell, hogy mondjam, borzalmas voltam, ahogy közeledtünk a vége felé úgy nõtt szenvedéseim is...egyre közelebbinek éreztem azt az elmegyógyintézetet....
Kedvenc színészeim zömét felsorakoztatta a darab, a színpad is igen jó volt, de csalódtam most a rendezõben és csak azt tudom kérdezni, miért kell egy ilyen - nemistudommineknevezhetõ - valamit színpadra vinni...
A színészeket sajnálom, akiknek estérõl estére bele kell bújniuk ezekbe a szerepekbe és tettetni, hogy jó, hogy érték...
thölgyess 2009 febr. 14. - 13:07:10
(2/5)
A katyvasz az megfelelõ kifejezés! Minta érték nélkül... Szánalmas ez a színház, mert nem a Néger és a kutyák vonalát követi, azt nem meri!!! Zsótér rendezése kicsit más színvonalú, lám, Egerben meg merték csinálni a közönség ellenében is! Itt meg iszonyatos energiát, tehetséget és ami szintén fontos: pénzt ölnek /az én adó-tízezerforintjaimból/ egy ilyen silány vacakba. Az elsõ részben, amely óráknak tûnt, pedig csak ötven perc, jókat aludtam, lehet, hogy a jó részek éppen akkor voltak?!? A rossz színészek , (H.K. - J.A.) nem érdekelnek, de csak sajnálni tudom Elek Ferit, Kocsist, Fullajtárt, Pelsõczit, Tenki Rékát... De kicsit még Gothárt is: nem tud olvasni?!?
2/10
tettinger 2009 febr. 14. - 08:49:52 2/10
(1/5)
Korai volt az öröm, mikor sikerült megszabadulni a Bodó Viktor Látványpékség sületlenségeitõl. Gothár, aki hajdan olyan darabokat rendezett, mint a Kés a tyúkban, vagy a Walpurgis-éj, szakmai tudását és invencióját egy baromságnak kölcsönözte. Megépítette Pintér Béla kör-színpadát, de az tartalom nélkül nem mûködik. Szellemesek a mozgó plexi-falak, jók a ruhák, nagyon jó színészek vergõdnek és enyésznek el a semmiben. Az úri közönség hadd higyje, ez a körszerû, "modern" színház...de ez csak, az "író" V.A. szavaival: "szar".