Téma: Vakszerencse

2/10
hmazsola 2013 szept. 29. - 22:52:21 2/10
(11/51)
Szerintem egyszer sem nézhetõ kategória, unalmas, néhol már ciki, gagyi film.
Surko 2013 szept. 29. - 11:29:12
(10/51)
Tényleg nem volt egy mozitörténelembe kerülõ film, de szerintem egynek elment.

Engem a Brókerarcokra (Boiler room) emlékeztetett szerencsejáték környezetbe ültetve. Talán azért is éreztem a hasonlóságot, mert Ben Affleck ott is ugyanezt a flegma nagymenõ figurát alakítja.

SPOILER

Ráadásul még a sztori is hasonló, mert ott is lehúzzák a mit sem sejtú lúzer részvényvásárlókat, itt meg a pókerjátékosokat. A bukásra készülve ott is készen áll a B terv a költözésre, egy új helyszínre.

SPOILER vége

Nem eg csúcsfilm, de egyszer mindenképpen nézhetõ.
3/10
thefamousrasty 2013 szept. 29. - 10:19:59 3/10
(9/51)
Évek óta a Port.hu hû látogatója vagyok aki sokat add az itt leírt véleményekre.
AZ igényes filmkritizálásba szívesen belemerülök de lustaságból soha nem regisztráltam pedig kiderült
kb 38 másodpercbe került... Nagyon sok filmhez írtam volna véleményt itt de inkább kizártam a nyilvánosságot.
NA DE MOST én mint filmfaló ,filmxxzi aki mindig várja, hogy kifizethesse a mozijegy árát...
Szóval sok idõ után...Érdekelt az online szerencsejáték filmbeli feldolgozása... És megtettem ...
Bizalmat szavaztam SÕT még másokat is magammal rántottam...
Ez a film volt a pont az í-re. Ezért regisztráltam most ide. Mert már ki kell írnom magamból, ez valami tragédia!
Ennyire gagyi sablon elemekre épülõ a valóságtól elrugaszkodó filmet már régen nem láttam.
Akkor ha legközelebb veszitek egy partit a neten én is felkeresem a Gibraltári szorosnál lévõ üzemeltetõket(paradisepoker) és hopppp mint egy mesevilág...
AZ apa karaktere ...Komédia...minek? AZért a momentumért amikor azt mondja "az anyádra ütöttél" úristen !!!
El vagyok keseredve. Robert de Niro filmjére ne haragudjatok ...már meg se merem próbálni...
Csak Costa Rica egzotikus látványa miatt 3/10
kybuck 2013 szept. 29. - 00:53:43
(8/51)
Úgy néz ki, mint A Cég karib-tengeri változata, stílszerûbben 2.0. Mozira ez is teljesen esélytelen, talán majd itthon megnézem.
8/10
ixlailevi 2013 szept. 29. - 00:40:33 8/10
(7/51)
akár többször is nézhetõ film :) már csak Gemmaért is ..csodaszép volt xD
8/10
niccy8 2013 szept. 28. - 12:05:24 8/10
(6/51)
Szerintem jó film, nekem tetszett, csak valahogy kicsit hosszúnak éreztem. /Többnek tûnt, mint 91 perc./ A színészek játékával elégedett voltam, és a sztori, kiszámíthatóságának ellenére is tetszett.
Sonic8 2013 szept. 27. - 22:41:54 Előzmény Scofield_88
(5/51)
Nem volt rossz film. Nem adott semmi pluszt. Igazából többet vártam a Lincoln Lawyer rendezõjétõl de ez most nem az õ hibája volt hanem a forgatókönyvíróé... Elképesztõen klisés volt a story.

SPOILER

Elveszít mindent. Utánanéz. Maffia tag lesz. Mindent megkap. FBI kutakodik,majd fenyegetik. Késõbb a maffia is fenyegeti. Majd rákenik, de õ visszaken és végül letartóztatja õket az FBI-al.

Hát ennyire elõre kitalálható történetet esküszöm rég láttam... :(

SPOLIER VÉGE

Nem estem hátra a filmtõl és aki ettõl a THRILLER kategóriát várja el az be ne menjen. Az nézze meg a rendezõ elõzõ filmjét az Igazság árát (The Lincoln Lawyer) Na ott odaszögezi a nézõt a film!!!


10/6
Scofield_88 2013 szept. 26. - 19:06:06
(4/51)
A lopott idõ szerintem elég jó film lett, szóval ha igazad is van, Justinra nem feltétlenül igaz... :)
1/10
Findzs 2013 szept. 26. - 10:14:36 1/10
(3/51)
5,3 pont az imdb -n
1-2 hónap múlva 5 alatt lesz mert a nyitó pontok többnyire csökkenni szoktak

justin maradjon a zenénél
egyébként se értem miért gondolják hogy ha jó a zenébe jó lesz a filmekben is?
1-2 kivétellel nem így szokott lenni
Carlo Abarth 2013 szept. 19. - 20:52:11
(2/51)
Hát JT.-nek nem ez a Hujber F.kellene szikron hangnak sokkal inkább Zámbori Soma!
_Freddy_ 2013 júl. 12. - 14:15:55
(1/51)