1/10
Semprini 2008 aug. 20. - 23:38:38 1/10
(31/191)
'Szerintem ez volt az egyik elsõ (ha nem a legelsõ) nézhetõ és élvezhetõ magyar film, ami a fiataloknak, fiatalokról szólt, nem csak egy vékony rétegnek' - hát, nagyon utálhatod a magyar filmeket vagy nagyon keveset láthattál, ha ez a véleményed. Amúgy szerintem meg pont hogy ez áll messze a nézhetõ színvonaltól...
Lau003 2008 aug. 20. - 23:34:31
(30/191)
Szerintem ez volt az egyik elsõ (ha nem a legelsõ) nézhetõ és élvezhetõ magyar film, ami a fiataloknak, fiatalokról szólt, nem csak egy vékony rétegnek. Én anno a West Endben láttam, alig lehetett rá jegyet kapni, és bizton állíthatom, hogy szinte mindenki a térdeit csapkodta nevetés közben. És ezt egy nagyon jó dolognak tartom. Semmi majmolás nincsen benne, ez egy igazi magyar film. És tök jó!
Katlee 2008 aug. 20. - 18:20:10
(29/191)
Még mindig imádom ezt a filmet! Nagyon jó! XD
Bigpapa 2008 aug. 20. - 17:56:45
(28/191)
Eszed annyi,mint egy talicska aprómajomnak :))))))))) Neked aztán átjött a film rendesen :))))
Ahogy az elõttem szóló megjegyezte, egy amerikai ember több,mint valószínû, hogy angolul fog beszélni, s pont ezért feliratozzák.
Amúgy pont arról volt (van )szó, hogy Hollywood veszi át a valami amerika ötletét és nem fordítva. :))))) Ezt már csak zárójelben jegyzem meg ;)
Dantes 2008 aug. 05. - 17:03:38
(27/191)
És te okos vagy? Képzeld a nem magyarok nem beszélnek magyarul. És amikor nem beszélnek magyarul akkor idegen nyelven beszélnek.
És mivel ebben a filmben úgy hitték hogyvan egynem magyar, aki nem tud magyarul, ezért nem magyarul beszéltek vele.
Hanem angulul beszélgettek vele.

Tudom megdöbbentõ de ebben az országban nem mindenki érti az angolt, hanem csak a magyart. Nos az õ számukra feliratozták.

Ugye milyen érdekes?
Sz23 2008 aug. 05. - 16:48:06
(26/191)
Nekem pont az tetszett benne, hogy hülyét csinál az Amerika-imádókból.
Én legalábbis ilyen szemszögból néztem, és így nagyon jó film:)
eugénia22 2008 máj. 17. - 07:19:45
(25/191)
Igen,a zenék azok, ami dob rajta,nézhetõvé teszi...
De azok, nagyon jók,eltaláltak...
A "Vetkõzés" a legjobb...
eugénia22 2008 máj. 01. - 17:54:44
(24/191)
Nem egy bûn rossz film,de nem is hatalmas.Van pár, jó szám benne,jelölték is Legjobb betétdalnak õket... Egyik színész se hatalmas benne, de türhetõen játszanak benne.A sztoriban van, egy kicsi ötlet,de egyébként átlagos. Herendi szerintem, nem egy nagyon jó magyar rendezõ,de a Lora címû filmje,nem lett rossz. A közvélemény szerint,benne van a legjobb magyar filmek között. Legyen ez, az én értékelésem: 7/10.
yoyo444 2008 máj. 01. - 13:05:52
(23/191)
Szerintem is gáz, hogy egy magyar film felét olvasással kell tölteni, mert angolul beszélnek benne (bár ezt nem a magam nevében írom, mert én mindent értettem angolul)... de ettõl eltekintve szerintem szórakoztató, egyszer simán nézhetõ...
10/10
Vicaevi78 2008 máj. 01. - 12:43:19 10/10
(22/191)
Szerintem nagyon jó film, és már nagyon várom a folytatást... most nyáron kezdik majd el forgatni, csak azt hallottam, hogy a Bon-bon 6 milliót akar a Valami Amerika 2-ért... szerintem ez nem szép tõlük, hiszen a film nélkül nem lennének ott, ahol most vannak...
goodboy 2008 márc. 25. - 13:10:54
(21/191)
Szerintem az utóbbi évek legjobb magyar vígjátéka én már rengetegszer láttam, de megunhatatlan. Vannak hibái ez tagadhatatlan, de több ilyen kellene, nem pedig ezek a nyálas magyar romantikus vígjátékok amikkel bombáznak bennünket mostanság. Bár hallom folytatást terveznek hozzá nem biztos, hogy szükséges lenne.
8/10
Talleyrand 2008 jan. 15. - 18:00:56 8/10
(20/191)
Valóban az egyik legjobb magyar film - legalábbis az utóbbi idõkben.
makrai.lilla 2008 jan. 08. - 08:29:18
(19/191)
az egyi legjobb magyar film!!!!én vagy 100szor láttam..
Danny Wilde 2008 jan. 02. - 19:11:40
(18/191)
Az ajánló írja:"Alex, amíg lehet, titkolja származását, és azt ígéri, beszáll a produkcióba a filmhez szükséges pénz felével."
Remélem nem érzitek nagyképûnek a hozzászólásomat, de szerintem az egész film hiteltelen.Ilyen kiejtéssel mint az Alexé senkit sem lehet átverni azzal hogy õ amerikai...Még talán azokat sem akik nem beszélik az angol nyelvet.
De ezen kívül is egy igen gyengécske kis produkció.El is hiszem hogy untatta azokat akik nem tudnak angolul.(Hát még azokat akik tudnak!)
1/10
Semprini 2007 dec. 16. - 16:23:38 1/10
(17/191)
Az írott angollal semmi bajom, engem a nyelv hangzása irritál rettentõen (fõleg az amerikai angolé, túl azon, hogy egy szót nem értek belõle....-P) Persze ettõl még nem lesz jobb a Valami Amerika...XD
1/10
Semprini 2007 dec. 14. - 15:37:10 1/10
(16/191)
Számomra el sem képzelhetõ NAGYOBB negatívum, mint az angol nyelv hallgatása és közben olvasás - filmnézés HELYETT...:-P (ez különösen az amerikai angolra igaz!)
zszoltan 2007 dec. 14. - 15:28:55
(15/191)
OFFTOPIC
Hmm... Érdekes, de nem feltétlenül negatív, hogy ha angolul beszélnek és feliratozzák. (A filmre még nem bírtam magam rávenni.)
Viszont láttam egy filmet teljesen leszinkronizálva, ahol az amerikai úriember angolul, németül és franciául beszélt. Az egyetlen segítség a benne felejtett angol felirat volt, de még így is csak találgatni lehetett, hogy francia vagy német szöveget feliratoztak éppen. (Szóval elég sokat rontott a hangulatán és követhetõségén a szinkron.)
1/10
Semprini 2007 dec. 14. - 15:20:15 1/10
(14/191)
Köszönöm az egyetértést, így legalább nem csak engem fognak szidni a rajongók... XDXD
Azt az elõbb el is felejtettem, hogy a nézhetetlenségéhez az is nagyban hozzájárul, hogy a fél filmet olvasni kell a sok angol hablatyolás miatt...:-P Feliratos magyar film - na hiszen!
1/10
Semprini 2007 dec. 14. - 14:34:35 1/10
(13/191)
Utálom ezt a filmet! Számomra ez a nézhetetlen karegória netovábbja - a Moszkva térrel és a Szezonnal egyetemben. Idegesítõen ellenszenves karakterekkel van telezsúfolva a film, az a néhány jó színész pedig, aki valahogy véletlebül belekerült, valósággal kínlódik a meg nem írt szerepekkel... jajj...
Szerencsére azért vannak ennél jobb magyar filmek is, nem is kevés!...
Hogy mitõl lett ez akkora siker? Számomra felfoghatatlan...
0/10
8/10
Lampard77 2007 dec. 06. - 10:14:49 8/10
(12/191)
Szerintem jó film.Szabó Gyõzõ Liptai Claudai jelenet tetszett a legjobban.8as