5/10
amiraa_daaa 2023 okt. 22. - 12:27:16 5/10 Előzmény janderka
(6/86)
Nekem a mihaszna tesot játszó Király Dani tetszik, ő a focis sorozatban is ez a karakter, nála látok esélyt karakterfejlődésre, ha tippelni kéne mi várható ......én is a háááááátot mondom. Anno amikor a film ment moziba beültünk és sírva röhögve jöttünk ki most nem tud lefoglalni a sorozat, nem is tudnék szegény Király Dani karakterén kívül mást mondani hogy mi történt a sorozatban, mert nem történt semmi azon kívül hogy hazaköltöznek a gyerekek, Király Dani által megformált Bazsika, ( ő volt ugye aki nem dolgozik de közben ő az aki a legtöbbet mozogta vagy csinált bármit is a sorozatban, volt


interjún, elengedte a büdös dobozt a barátaival, akikkel éppen mentek egy gyárba rosszalkodni, , várhatóan lesz a nőjével is még feszültség, aki egy igazi intrikus pQnQ , szóval Bazsika karaktere azért kénytelen mozgolódni, vagy valami legalább élteti: megváltani a világot

. az ő karaktere nem idegen. Zituska és a Marcika meg hát semmi, Ha a karakter nem mozog nem kerül konfliktusba, akkor nem lesz nagyon sorozat, Zita szerepléstől fél: traumáját fura hogy az anyja nem kezelte ki pedig terapeuta. Mondjuk a pasiktól is fél, gondolom majd ez lesz a következő etapban, Ember Márkot meg hagyjuk, őt baromira nem kellett volna a sorozat közelébe engedni, nála még a Brasch "nagyongazdagmacsonakhiszimagát" karaktere is jobb, önazonosabb.

Több kritika írta, hogy a Soheres rész volt a legjobb, szerintem is na ott tudtam röhögni az abszurditás miatt, és kb ennyi. Nem mozognak a szereplők, az hogy elszenvedik ami történik velük ( Bala bosszúja ) az nem sorozat, egy szereplőnek kéne mozgolódni, Azt sem értem ha Zita tehetséges a tesoja miért nem őt nyomja ( vagy őt is ) instacelebnek, hogy ők is jól járjanak, szóval alaptézisben több kihagyott ziccer is van.

Az eredeti filmben is az van, hogy a középső teso. a film miatt hajt, a kisebb élve akar maradni ( Hujber karaktere) a Szabó Győzőt meg hát az a testrésze vezérli, de hogy valami felé mennek vagy cselekednek, vagy előadják a hülyét, vagy valami kreativitás van benne.

Ami hiányzik, és tök érthetetlenné teszi az egészet ( hátha hozzá tudják forgatni és ezért írom :D )

- hogy szegény Zita eddig miért tanárkodott ha tehetséges meg mozgékony és miért nem fedezte fel az anyja, vagy a tesoja aki futtatja a Celebeket? Zitának nincsen valami ex pasi akit elő lehetne hozni az is érdekes lehetne
- Bazsika karakterét lehet jobban nyomni főleg a nőjével való konfliktust az mindig izgi, addig se kell Ember Márkot nézni,

- Ember Márk karakterével valamit csinálni hogy valamit csináljon, amúgy mennyivel és miért tartozik is Balának? mert annyira tartozik hogy nem tudjuk mivel? De ha az összes Ember Márkos jelenet törlődne és elmenne ő is a sextáborba akár jo is lehetne, miért nincsen amúgy ott, az is jo karakterfejlődés lenne a táborlakoknak :D Másik ha Ember Márk karaktere akkor hipergazdag celebfuttato, akkor nem lehetne neki egy tisztességes maffia autója, meg maffia k......ja esetleg, meg maffia háza? :D

a csaló apjának van pénze, nem tud segíteni esetleg, mert tuti nem halt meg, nincsen olyan szerencsénk

.
- Bala nem tudna máshogy udvarolni ennek az Angikának? tényleg görbe tükör hogy éneklés nélkül jut be egy éneklő műsorba, de akkor inkább a Sohert castingoltrtták volna be, az még vicces is lenne.
- komolyan még az anyuci terápiás idiótaságai is izgibbnek tűnnek mint a három teso egyben.

Nem tudom mit tudnak ezen 8 részt még hozni ha nem lesz se emberrablás se semmi :D komolyan :D bár első kettőből is csak Bazsika ténykedései maradtak meg meg ugye Soher Norbi. ( nem vagyok Soher fan de az vicces volt )





-
5/10
amiraa_daaa 2023 okt. 22. - 12:02:35 5/10 Előzmény janderka
(5/86)
szerintem mindent beletettek csak valahogy mint a levesbe elveszett a lényeg- szerintem, Ötvös azért más karakter volt, nők imádták és nemcsak a pénzéért és izmosabb karakter volt, meg szerintem a Bujtor magasabb is volt jócskán.
janderka 2023 okt. 20. - 21:38:54
(4/86)
Csujába egyébként mintha tettek volna egy kis Ötvös Csöpiséget - legalábbis ahogy nyakokvágta a nekirontó egyik kisgyereket. Illetve a mozi előtti szelektívkukás jelenet is megidézte kicsit a jó öreg Linda huligánokat helyretevő hangulatát. De lehet, hogy ezeket csak én képzeltem bele a látottakba.
janderka 2023 okt. 20. - 20:44:50
(3/86)
Háááát... Mit mondja rá? Lehet, csak kinőttünk már belőle. Képi világában, díszleteiben hozza a trilógia hangulatát. Kapcsolódni is próbál az akkori történetszálakhoz - vagy legalábbis utal rájuk. Sőt az influenszer négyessel mintha visszakacsintana kicsit a "Hotel Margaretre" és a rövid, de annál fölöslegesebb életű "Ki vagy te" minisorozatra. De, hogy a mai fiataloknak mit ad - ad-e bármit is? Azt majd mondják el ők!

Ami kicsit furcsa, hogy Vivit itt már nem Tompos játssza, hanem Földes, aki még csak karakterében sem hasonlít a korábbi csajra. No, de ez legyen a legkevesebb. (Viszont Ember Márkot ki nem állom - ő sokat ront az összhatáson.)
1/10
Kempesbaba 2023 okt. 20. - 13:59:11 1/10
(2/86)
Az első epizód szimplán csak szar volt és unalmas, no de ez a második már felért egy büntetéssel. Az a hamis kornyikálás olyan volt, mintha egy tűvel szurkálták volna a dobhártyámat. Nekem ebből ennyi elég is volt. A sorozat emberi fogyasztásra nem javasolt...
2/10
vandorbab 2023 okt. 18. - 22:58:16 2/10
(1/86)
Mintha kihipózták volna Herendi Gábort és az összes nosztalgia-színészét.
Annyi fáradt és vértelen jelenetet kellett végig szenvedni az első két részben, hogy a még wifim tartalomszűrője is visszakérdezett, „biztosan folytatni akarja?”
Jobb szórakozást ígér Késői virágzás idősotthon ünnepi sorversenye az 5 fps jutubon.
Mi történik a magyar kereskedelmi tévékkel 2023-ban?