10/10
tóthlászló márc. 24. 13:51:08 10/10
(5/5)
Elragadóan együgyű, de bájos. A Chanel 4 felfedezte a Muse International filmjeit, ez már a hramdik kellemes sorozat.
4/10
Lyva3X márc. 01. 08:59:21 4/10
(4/5)
Ez a sorozat csak nekem zavaros? 2-3 epizódonként változnak a szereplők, egyszer ezt szereti a főszereplő, a következő részben meg már amazzal házasodik össze? Sőt, még a főszereplőt is lecserélték? Mivan? Most eredetileg is ilyen katyvasz, vagy a csatorna adja le rossz sorrendben?
Háttérzajnak jó, ha épp rossz a rádió, de másképp nem ajánlom.
Unalmas, vontatott, követhetetlen. 45 perc bőven elég lenne ezeknek az epizodoknak. Túl sok benne a töltelék, a hosszú vontatott, már-már unalmasan eröltetett párbeszéd. Mintha az egészet lassítva vették volna fel. Kár rápazarolni az időnkből a 115 percet.
almaszem 2023 dec. 14. - 10:12:03 Előzmény Catullus1947
(3/5)
Igazad van.YB már eléggé lefutott. Szerintem idöben nem is folyamatosan forgatták. Más kinézet. Férj elhagyva az utolsó részben, és más volt Aurora szerepében. A házasságkötés után be is fejezhették volna.Háttér film lehet,igaz.
2/10
Catullus1947 2023 dec. 13. - 17:29:39 2/10 Előzmény almaszem
(2/5)
A főszereplő 47 éves már, a sorozat pár éve készült, nevetséges a sok enyelgés. "Murdoch" gyenge, egyébként is idegesít a vállához képest nagy feje. Az utolsó rész (12-én) egészen más főszereplő, stáb, a legrosszabb volt. Gondolom ezzel be is fejezték a sorozatot. Vasalás közben elment.
almaszem 2023 nov. 27. - 15:13:51
(1/5)
Ezt a nem túl izgalmas krimit is sikerült elrontani. Akit érdekel idötöltésnek elmegy. 2-3 rész még kicsit izgalmas is volt, de Aurora a minden lében kanál könyvtáros kinézete, szájhuzogatása, szeme is egyre feketébb, mind az anyjáé, ami irtó ronda,vénségére,szerep szerint, egyre rontja a képet, szerintem. Mióta megjelent YBisson, - szeretem mind szinészt- aki szintén 2 rész után már teljesen hiteltelen. Mind fotómodell korában, úgy néz ki. Sima kép, mosolygás beállitva, felhajtott gallér, Hát részemröl ennyi-------