Téma: ValóVilág 7

fo.ma 2015 jan. 09. - 12:49:37
(102/422)
Nem kell, hogy egyetérts, ezek tények! Fiatalon legalább háromszor bepisiltem nyílt színen a röhögéstõl. Ha lenne valamilyen problémám, így közel a 40-hez, gyerekszülés után már kijött volna, de nincs!
Azért mert te nem tapasztaltad meg, még létezik ilyen.
DDLL 2015 jan. 09. - 12:20:26
(101/422)
Teljesen egyetértek! De arról nem tehet, hogy ronda :) azért ne bántsuk :) a Laci szánalmas, remélem mihamarabb kiesik!
De sajnos Edinát most nagy pártolják, hogy jaj szegény Edina... most meg azért, hogy de egy karakán nõ...
Amúgy jó nagy balek! A Laci kint észre se fogja venni 1 hónap múlva!
Messze még a vége addig elfordulhatnak tõle a nézek! :D
fo.ma 2015 jan. 09. - 12:05:45
(100/422)
Fiatalon én is pisiltem már be röhögéstõl (többször is)! Hülyeség, h amiatt hogy bármim is ki lett volna tágulva! Éppen hogy azóta 'öregszem', amióta már nem tudok olyan jókat röhögni, mint egészen fiatalon.
Fanni idõnként tényleg gusztustalan, de legalább vicces. Edina viszont egy rosszindulatú, féltékeny szuka! Lecsapott Lacira, belemélyesztette a karmait és az hiába mondta meg neki, h nem érez iránta semmit, azóta sem engedi! Laci megérezte az erejét, beijedt és visszakullogott hozzá. Edina pedig ahelyett, h a gyõztes nyugalmával hátradõlt volna, azóta is remeg a bosszúszomjtól, undorító egy alak!!!! Ráadásul bûn ronda! Én egyre jobban rühellem azt a rusnya pofáját!
abisztriczky 2015 jan. 09. - 11:13:05
(99/422)
Biztos lehetett ide is külföldrõl jelentkezni, mint az X-faktorba, meg a RisingStar-ba. Vagy az is lehet, hogy Õ kettõs állampolgár.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 09. - 11:10:10 7/10
(98/422)
Igen, székely, ez biztos, mert mondta Edina a beköltözésekor, de azt nem gondoltam, hogy még most is ott lakik.
Az tuti, hogy miatta nagyot utaztak :-) Statisztika szerint sanszos, hogy a nyereményt is õ kapja.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 09. - 08:05:28 7/10
(97/422)
Õ Román állampolgár ? Nem is értem mit keres itt.
DDLL 2015 jan. 08. - 14:54:04
(96/422)
A trónos dologra gondolsz?
Ezek a dolgok és amit már írtam az okozója többek között, hogy nem tartom megfelelõnek Dennist a nyerésre!
abisztriczky 2015 jan. 08. - 13:44:01
(95/422)
Na és ahhoz mit szólsz, amit Dennis mûvelt a micsodájával, hogy Zsut megviccelje? Szerintem már undorító volt, és egyáltalán nem vicces.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 08. - 12:42:53 7/10
(94/422)
Tegnapi összefoglalóból csíptem. Edina egyik mondata.:
„próbálok helytállni a feladatnak”
Nem olyan vicces, de azét érdekes :-)
DDLL 2015 jan. 08. - 12:07:52
(93/422)
Nem értem, miért csak a Zsu a hibás ebben az egész Laci-Zsu dologban (nem szeretem Zsu-t az elsõ pillanattól fogva)!
Laci ugyanúgy ott volt, Laci ugyanúgy tudta, hogy Edina oda meg vissza van érte, ahogy Dani Zsuzsáért (még ha nem is oda meg vissza)! Félre értés ne essék, alig vártam, hogy Zsu elkövesse ezt a hibát, csak az nem tetszik, hogy a Laci meg él mint hal a vízben, mintha õ nem tett volna semmit!

Meg bírom mikor Fannit piszkálják, hogy sexel bent, Dennis nem kell hozzá? Miért csak a nõket ítéljük el? Pasiakt meg istenítjük!
Amúgy sajnálom, hogy ebben a szériában sincs egy alak akinek igazán drukkolnék! Talán eddig Robin az akinek odaadnám a fõnyereményt(ha muszáj vkinek odaadni). Ahogy potyognak az emberek jobban elõtérbe fog kerülni és bizakodom, h egy kedves, szerethetõ, humoros figura lesz belõle! (mint pasi nekem nem az esetem)
Dani jól játszik, de valahogy nem szimpatizálok vele! Nincs vele gond, de még se adnám szívesen neki a fõdíjat!
Ilyen téren akkor ott van még Dennis meg Fanni, akiket én néha mosolyogva nézek, szerethetõ karakterek, bár Fanni nagyon prolin tud viselkedni (kár érte), Dennis meg sunyi, de legalább visz egy kis színt be :) Sunyi, lehet, hogy nem jó szó, olyan megúszós, kimagyarázós ami nem minden esetbe szimpi! Jobb lenne, ha néha felvállalná ha hibázott a "saját körében"!
7/10
idõjós1010 2015 jan. 07. - 23:24:53 7/10
(92/422)
Robinból sajnos túl keveset láttam eddig. De vannak benne nõies vonások. Õ belõle rengeteg maradhatott az anyukájából, és szerintem ez teszi szerethetõvé. Humorát majd megfigyelem. Zsu valóban rosszul használ szavakat, pedig azokból él. Mégis sok mondata szét van esve.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 07. - 20:29:23 7/10
(91/422)
Akkor már itt van Edinától is egy gyöngyszem.: "okkal, vagy okvetlenül ? " :-D
7/10
idõjós1010 2015 jan. 07. - 20:26:17 7/10
(90/422)
Ádámban annyi volt szerethetõ, hogy oda-oda mondogatott Fanninak, és ezt egyre gyakrabban. Egyébként Robin is ugyanolyan érdektelen karakter. Benne viszont az volt a szimpatikus, ahogyan összefoglalta a riportszobában a lakókat kategóriájuk szerint. Szerintem nagyon jól átlátja õ a dolgokat a maga csendességében, és Ádám levelébõl kiderült, hogy bizony neki is voltak jó észrevételei.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 07. - 20:20:44 7/10
(89/422)
Zsut illetõen én is pont így látom.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 07. - 20:15:13 7/10
(88/422)
Én nem hiszek abban, hogy aki a másik ellen van, az idekint szavat vesztést jelent. Viszont aki/akik kívül reked/rekednek az egységes egészen (a csapaton) , és pici klikkekbe tömörülnek, esetleg egyéniben próbálják magukat elõretolni, az válthat ki szimpátiát a nézõkbõl. Pedig olykor ez nem ok nélkül történik odabent így. Zsu-t szerintem így küldték vissza, viszont akkor még Daninak köszönhetõen nem volt õ egyértelmûen " Szörnyella De Frász" . Dani mindenképp áldozat, Edina szerepe nélkül is egyértelmû, hogy szelíd beletörõdéssel, és fájó sértettséggel gondol vissza a Zsu féle BT-re. Edina pedig sajnos szerintem egy csöppet sem ront a helyzetén ezzel a hadjárattal. Sajnos õ odabent a szegény, érzékeny lelkû, õszinte, félárva, roma lány, aki csak arra vágyik hogy szeressék. Ez egy olyan karakter, amivel simán lehet nyerni. Ennél már csak a humort szeretik jobban a nézõk, ami sajnos egyik lakóban sincs meg igazán.
Talán Maci odabent a humoros, agyas, akinek én drukkolok.
whitedoor41 2015 jan. 07. - 19:32:27
(87/422)
Nem értem, hogy mért van most mindenki annyira kiakadva Zsun, számomra egyértelmû volt milyen is valójában. Kisgyermekes anyuka létére a beköltözést követõ néhány órában már rácuppant az elsõ srácra, mindenkinek beszólt, vitákat szült, kötekedett, majd a kiválasztást követõen áldozatot kezdett játszani, amivel a szavazók 75%-át sikerült megvennie. Nem azért ment vissza, mert Vikcsu érdektelenebb volt és körülötte feszültség, konfliktus volt, hanem mert a laikus nézõk áldozatként kezelték. A mostani viselkedése sem újszerû, inkább Lacin kéne meglepõdni, aki hagyja, hogy bárki a kezébe vegye a szerszámát és fényesítse. Õ az igazán jellemtelen alak és mindezek után ott feszít Edina mellett, már csak idõ kérdése, hogy elõadja a hõs szerelmest. :) Zsut én még rafináltnak se nevezném, szerintem egyszerûen buta. Egy kis alkohol hatására,- vagy lehet józanul is, ha nem tud megálljt parancsolni magának ösztönlény módjára cselekszik, olyan szituációkba megy bele melyet késõbb nem tud kontrollálni. Eddig az volt a szerencséje, hogy az eszet (Danit) maga mellett tudta, most már védtelen bárkivel szemben. Verbálisan megvédeni magát képtelen, önmagát kifejezni képtelen, nyomás alatt teljesen leblokkol, hebeg-habog.
whitedoor41 2015 jan. 07. - 19:12:45
(86/422)
Dani nagy taktikus, õ az egyedüli odabenn aki észhez tudná téríteni Edinát, benne van még bizalma, senki másra nem hallgat. Ha Dani ezt megtenné Laci parkolópályára kerülne és senkije se lenne odabenn.
Két okból is úgy gondolom, hogy Dani számára elõnyös, ha Edina megszállottan fenntartja a Zsu iránti feszültséget.
Dani perspektívájából:
1. Nyomatékosítják a nézõkben, hogy önhibáján kívül elvesztette azt a személyt, aki legközelebb állt hozzá. Elárulták, becsapták, de végig korrekt maradt vele és Edinával szemben õ nem savazza állandóan -> nézõkben szimpátiát ébreszt
2. A bennlévõk közül Õ az egyedüli, talán még Robin, aki kellõ intelligenciával rendelkezve helyesen fel tudja mérni az erõviszonyokat, - ebben a párbajok is sokat segítettek, sejtheti, hogy Edina az egyik legerõsebb ellenfele és jól jön neki, hogy folyamatosan szavazókat veszít a lehetetlen viselkedésével.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 07. - 00:13:35 7/10
(85/422)
Alekosz egy jelenség volt. Neki mindegy volt, hogy szeretik-e, vagy utálják odabent. nem érzem úgy, hogy az ellen kampány miatt nyert volna.
abisztriczky 2015 jan. 06. - 21:22:06
(84/422)
Az nem igazán nyerõ módszer, ha valakit folyton szidnak, kampányolnak ellene, nem szokott bejönni. Nézzük csak pl. Alekoszt meg Charlotteot, na ellenük is próbálkoztak ezzel, és nem jött be, Alekosz ráadásul meg is nyerte. Na ezzel nem azt mondom, hogy Zsu is meg fogja nyerni, de ez az áskálódós módszer nem szokott bejönni a nézõknél, néha csakazért is a furkálódás célzottját benntartják egy ideig.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 06. - 21:13:46 7/10
(83/422)
No igen. Ezt már Dóri is mondta neki, hogy Lacival szemben indokolatlanul elnézõ. Persze fülig szerelmes, és elfogult, szóval talán nem is meglepõ. Amilyen hadjáratot most Zsu ellen folytat, az nevetségesen erõltetett. Egyébként én úgy látom, hogy sajnos Edina nagyon is TOP 3 esélyes. Sõt ! Zsu pedig több párbajt nem fog nyerni. Senki ellen. Neki bealkonyult, kb onnan, ahol Dani kiállt mögüle. Nem tudom, hogy Dani menyire erõs karakter, de õ volt neki a jobbik fele. Most már besötétült.