Téma: ValóVilág 7

whitedoor41 2015 jan. 12. - 08:59:46
(122/422)
Nem csodálkozom azon, hogy végre valaki megjegyezte a langyi beütést Danit illetõen, nekem már régóta feltûnt, hogy úgy fogja a cigit, mint egy nõ, úgy grimaszol, mint egy nõ, sokszor olyan testtartásokat vesz fel, mint egy nõ, és még sorolhatnám, egy szó, mint száz tényleg van neki egy kis feminin beütése, de ezek szerintem mind betudhatók annak ahogyan eddig élt, amilyen környezetbõl jött. Nem emlékszem konkrétumokra, de feltételezem szülõi oldalról minden a feneke alá van/volt dugva. Azt viszont nem hiszem, hogy b*zi lenne, emlékezz csak vissza, hogy részegen milyen féltékenységi kirohanása volt, mikor Zsu befeküdt Laci és Robin közé a nyugiszobában. Erre nem játszhatott rá, mert részeg volt, ekkor tudatosult a nézõkben is, hogy totál bele van zúgva a csajba, és részérõl ez nem lehet taktika, mint most ami Edinánál van, akirõl még a saját anyja se mondja meg, hogy játszik-e vagy valósak az érzései.
whitedoor41 2015 jan. 12. - 08:45:12
(121/422)
Sajnos a legtöbbjük jelleme még jóval torzabb, mint ahogyan megállapítottad. Edina és Dani mind közül a legrosszabb. Dani fellengzõs, lekezelõ, tipikusan az az egyén, aki elvégzett x évet egy egyetemen és máris különbnek érzi magát a legtöbb embernél. Nem tudom, hogy a tegnapi kiválasztást figyelemmel követted-e,- nem sokat vesztettél ha nem ;), ketten rátették a jelet, részeg viselkedésére hivatkoztak, amikor is nyomdafestéket nem tûrõ módon szidta õket és hozzátartozóikat, Danika pedig még csak erõt sem próbált venni magán, hogy elnézést kérjen a viselkedéséért, ehelyett elmondta, hogy továbbra is fenntartja azokat a dolgokat, amiket mondott, csak a családtagokat hagyja ki belõle, mert nyilván nem ellenük irányult a "dühe" és a stílusán is változtatna itt+ott.
Edina beszéde is érdekes volt, mindennek elmondta Zsut, még skizofrénnek is, egy olyan személynek titulálta, akivel nem érdemes vitatkozni mert egybõl kikel magából és vagy idegösszeomlása lesz, vagy õrjöngeni kezd,- már nem emlékszem pontosan melyik kifejezést használta a kis bitang.
A szokásos lemezt is felrakta, Zsuzsa csak taktikából csábította el az Õ Laciját, és tudja milyen valójában, másfél hónap alatt volt ideje kiismerni, hogyan is gondolkodik, állandóan taktikázik, ki akar csinálni másokat...
Nem kívánom védeni Zsut, mert számomra se szimpatikus, de ha már választani kéne közte és Edina közt, egyértelmûen õt választanám. Nagyon remélem, hogy Zsunak lesz annyi bátorsága, hogy Edinát hívja ki és ne Macit vagy Fannit, mert ellenük nem térne vissza, vagy ha igen, akkor ugyanott tartanánk mint most. Az egész mûsor egy szenvedés, amiért fõkép az Edina, Laci, Dani trió okolható.
Egy idõre szüneteltetni is fogom és csak a párbajokat fogom nézni, ennyi rosszindulatot, ármánykodást már az én gyomrom se vesz be. Ha Zsu ki is esik, azért reménykedem, hogy Robin a következõ alkalommal kiüti Lacit és ezzel együtt padlóra küldi Edinát, bár már abban is kételkedem, hogy a csaj érez a srác iránta bármit is, lehet hogy vonzódik hozzá, de amilyen nagy játékos, azt is kinézem belõle, hogy csak érdekesebbé akarja tenni magát egy szerelmi szállal,- amirõl korábban megint csak õ maga vallott.
perry 2015 jan. 11. - 14:32:47
(120/422)
Túl vagyok egymás után a 3. adáson amit láttam, így ugyan mély rálátásom nincsen a folyamatokra csak az érdekel az egészbõl milyen személyiségekkel lehet találkozni ebben a játékban. Mennyi ebbõl a sajátjuk és mennyi az a típus amivel szeretnék felhívni magukra a figyelmet.
Nekem elsõ körben az tûnt fel, hogy olyan az egész "társulat" mint egy széthullott általános iskolai csoport.
Arra nem nagyon térnék ki, hogy huszonéves fiatalok a legalapvetõbb IQ szinttel sem rendelkeznek, mondjuk tény, hogy nem is fiatal tudósok vetélkedõjérõl van szó.
Sokkal inkább érdekes, hogy a végtelenségig igénytelenek. Akár gondolkodás, akár szószerkesztés, de még taktikai viszonylatban is. Nyílt és burkolt hazugságok, zsigeri gyûlölködés, részegségtõl magukból kifordult fiatalok acsarkodnak egymásra jófajta egy mondatban 3 nemi szerves kötõszóval tarkított gondolati sötétséggel.
talán nem csak az õ hibájuk mert a mûsor szerkesztése is olyan mint egy fonnyadó saláta, unalmas feladatokkal, indokolatlanul hosszú kifutással, arról nem is beszélve, hogy legalább annyi fáradságot vehetnének, hogy friss, új ötletekkel tegyék élvezetessé a show-t.
Tudom , hogy az átvett licencek sok kötöttséggel járnak, azért az is tény, hogy a vásárlás után saját játékokat lehet kialakítani csak a keretekre kell vigyázni. Másodszorra eladni a kézmûves játékot számomra ötlethiányra vall.
A szereplõkrõl:

Maci: A legkövetkezetesebben játszó egyén, folyamatosan hozza a maga által fogadott karakterét.
Szerethetõ és van benne csibészség, ugyanakkor õ az a típus aki nem hangos, nem sikoltozik kivár és szerintem a
háttérben szövögeti a szálakat. Tény , hogy felfokozott történések nincsenek vele kapcsolatban.
Dóri: Pontosan tudja mikor és kivel kell érdekszövetségre lépnie jelentõs mértékben "ármányfelelõs" aki képes gondolkodni
ha kedve van hozzá. Amennyiben nincs úgy csak mint modell vesz részt a játszmában.
Robin Számomra az a játékos típus aki jön-megy és keresi a lehetõséget , felméri kivel lehet és mikor kapcsolatot
teremteni, ez viszont azt hozza magával, hogy a többiek bizalmatlanok vele szemben és így légüres térben létezik.
Fanni Nekem úgy jön be , hogy õ az ügyeletes "altáji nõ" aki azért van benn, mert 3 nem tud számolni, de szereti a lukra
játékot és ezzel szépen el is van. Kicsit mocskos a szája, nagyon kicsit ellent mond önmagának és minden érzelme
zsigerbõl van megélve. Ettõl, hogy finoman fogalmazzak az egész kakartert elviszi egy "diplomás kokott" /aki nem
ismeri a szót nézzen utána/ színvonalára.
Dani: Képes összefüggõ mondatok gyártására, még az ok-okozati összefüggéseket is hozza messze a legjobban képes átlátni a
mi történik a villában helyeztet, ezzel szemközt viszont néha túl taktikázza magát és a szerethetõségét kockáztatva engedi elragadtatni magát az indulatoktól.Így hoz aztán téves döntéseket amitõl a karaktere átmegy egy nyafogó hisztis kisfiúba.
Dennis: Talán õ az a személyiség aki egyesben hozza a karakterét felvállaltan pimasz, átver ha érdekei úgy kívánják,
manipulál amennyiben arra van szüksége. Lehet szeretni és nem szeretni, de õ az szerintem aki mögé szavazók képesek
felsorakozni.
Edina:Képtelen vagyok eldönteni róla, hogy egyszerûen bipoláris személyiség, vagy csak olyan mint egy nikkel bolha annyira
szélsõséges viselkedést mutat. Kicsit, buta, kicsit végtelenített magnószalag, kicsit kufircolós, kicsit sumák és kicsit elveszett a személyiségei tengerében.Persze az is lehet, hogy ez viszont egy csodálatosan fondorlatos taktika része amit azért annyira nem hinnék, de láttunk már karón Edinát.

Ezzel részemrõl be is fejezõdött a mû megfigyelése.:)
abisztriczky 2015 jan. 11. - 11:46:44
(119/422)
Teljesen egyetértek azzal, amit leírtál! Én is valami hasonlót akartam kihozni a néhány nappal ezelõtti hozzászólásomból Zsuról, csak nem ilyen hosszasan. Nem tanultak a korábbi szériákból, hogy ha így valakire rászálnak, ki akarják készíteni, savazzák, stb., abból csak mártírt csinálnak, a nézõk megsajnálják, és jó ideig bent tartják, amibõl persze nem az következik, hogy meg is nyeri! Én példának Charlotte-ot hoztam fel. Az eddigiek alapján szerintem is Dóri és Maci a legnormálisabb!
whitedoor41 2015 jan. 11. - 11:25:33
(118/422)
Ó persze, az égiek is azt akarják, ami Edinának a legjobb, ebben biztosak lehetünk! ;)
Többször vallott róla, hogy a tatával nem voltak jóban, most viszont sírni kell, mert szükség van a drámára, azt is saját maga mondta, hogy imádja ha feszült a légkör körülötte,- hát tesz is érte jócskán! Daniban is csalódtam, sokkal intelligensebbnek véltem annál, mint amit az utóbbi pár napban lenyomott Edinával. Ki akarják csinálni Zsut, ez már nyilvánvaló, csak azzal nem számolnak, hogy a nézõk megint meg fogják szánni és visszaküldik, akárkivel kelljen is párbajoznia. Ahogy Dani kiosztotta minden volt csak korrekt nem, ráadásul az érvek amiket felsorakoztatott meglehetõsen blõdek is voltak. Edinára hivatkozva jogosnak érzi, hogy megalázza,- érdekes a kis Pöcs Matyi nem tudott kiállni saját magáért, amikor az Õ érzéseivel játszott. Ebbõl is látszik, hogy még mindig nem tudta megemészteni, hogy nem kellett Zsunak, most viszont él minden lehetõséggel, hogy savazza. Szerencsétlen buta nõ meg csak hebegett-habogott, egy értelmes, épkézláb mondatott nem sikerült összeraknia anélkül, hogy Dani ne élcelõdött volna rajta, nevetve fordította ki még azt is, ami tényleg helytálló volt. Úgy érzem a srácnak még nincs kellõ érzelmi intelligenciája, ahhoz hogy felfogja mit jelent az, hogy valaki a gyermekével mártírdokik. Edina még nála is lejjebb van, élvezi, hogy piszkálhatja, provokálhatja, ez okoz számára lelki megnyugvást, teljesen jogosnak érzi és méltóságteljesen számol be minden egyes csínytevésérõl a riportszobában, melyek Zsu ellen irányulnak. Mindeközben nagy ívben sz*r a társaira, nem érdekli, ha a szabályszegései miatt kollektív büntetésben részesülnek, a cél szentesíti az eszközt, a királynõnek buknia kell!

Én a magam részérõl remélem, hogy sem Edinát, sem Lacit, sem Danit nem kell már sokáig elviselni. Zsu buta és következetlen, nincs az a szituáció, amibõl egymaga ki tudná dumálni magát, viszont a másik 3 rosszindulatú, embertelen és pont. Mind Dani, mind Edina megfogadta, hogy nem savazzák, ehhez képest csak azt csinálják, amibe én mint nézõ már rég belefáradtam. Innentõl kezdve Robinnak, Dórinak és talán Macinak szurkolok, bár pár nap és lehet, hogy õk is kifordulnak magukból.
Egy biztos, Edina már olyan mélyre süllyedt, hogy a viselkedésével több ellenszavazót nyert, mint ahány szimpatizánst jelenleg birtokolhat. Könyörgök, ne az legyen az õszinteség és ártatlanság szószólója, aki lop, csal és hazudik!
7/10
idõjós1010 2015 jan. 11. - 08:19:42 7/10
(117/422)
Igen, megint csak igazad van :-) 8 elvégzett elemi után már szégyen, ha valaki értelmes mondatokat nem tud összerakni. No de hát vannak akik mégis ebbõl élnek meg , és nem is rosszul.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 11. - 01:02:16 7/10
(116/422)
Ebben igazad van. A kettõ közt nagy különbség van, de még egy hírolvasótól is szégyen ez az értelmi szint.
whitedoor41 2015 jan. 10. - 19:05:27
(115/422)
Ádámot illetõen egyetértek, számomra is rendkívül irritáló karakter volt. Természetesnek egyáltalán nem nevezném, az elsõ egy hónapban gyakorlatilag semmit se csinált. Az elsõ kiválasztás után a szintén gyenge jellemû Lacival próbáltak helyezkedni, nyaltak mindkét oldalnak, majd amikor Zsu fölényes gyõzelemmel tért vissza egyértelmû volt kit kell választaniuk. Innentõl kezdve más emberként viszonyultak a másik oldalhoz, elkezdték kimutatni a valós énjüket, ami mindkettejük esetében gyomorforgató. Remélhetõleg már Laci se marad bent sokáig.
fo.ma 2015 jan. 10. - 13:52:07
(114/422)
Nem bántom Zsut, vannak elegen akik megteszik. De... nem taktikus õ szegénykém, hanem buta! Nagyon buta nõ. Próbál választékosan fogalmazni, de nem megy neki és csak mondja mondja az értelmetlen körmondatait. Közben persze belekeveredik és a végére mindig valami iszonyú marhaság jön ki belõle. A legnagyobb hibája mégsem ez, hanem a merevség! Egy pillanatra nem engedi el magát, nem röhög egy jót - akár saját magán is -, nem próbálja meg viccel elütni a sérelmeit, nem tudja megvédeni magát, mert nem elég slágfertig hozzá. Edinának jó alapja van, mert egy fürge észjárású lány, aki azonnal lecsapja a magas labdákat. Kár, hogy a hiányos képzése miatt õ is csak paneleket puffogtat és meglehetõsen primitíven fejezi ki magát. Hú és milyen egy rosszindulatú kis görcs! Brrrrrrrrrrrr........
Egyébként Dani sem okos, legfeljebb okoskodik.

Szerintem a legtermészetesebb versenyzõ - Ádám- már kiesett, kár érte, én nagyon sajnálom!
7/10
idõjós1010 2015 jan. 10. - 11:53:53 7/10
(113/422)
Edinát én is így látom. Õ nem játszott a szerepét eddig, hanem abba kényszerült. Most viszont lehetõsége van kiélni igazi valóját. Persze aki a korábbiak alapján megszerette õt, még mindig mondhatja, hogy "szegény lány, már teljesen összeroppant idegileg", pedig nem errõl van szó.
Zsu-ban meg ott vannak a szavak, csak hol a jelentésükkel nincs tisztában, hol rosszul rakja õket össze, esetleg hiányosan. Egy mûsorvezetõtõl számomra ez több mint érthetetlen.
fo.ma 2015 jan. 10. - 01:11:16
(112/422)
Dani a "büdös szájú hónaljkutya".... :D :D :D
perry 2015 jan. 09. - 22:54:14
(111/422)
Jah, Edina nem megy temetésre inkább küzd a borsó agyával:).
DDLL 2015 jan. 09. - 22:28:36
(110/422)
Edina Laci paros mehet ki a villabol! Edina egyre rosszabb! Dani meg jobban tenne ha nem inna, mert õ a tipikus kotekedo (talan kint agressziv is)reszeg! I
abisztriczky 2015 jan. 09. - 20:06:40
(109/422)
Lehet, hogy enyhébb fokozatú inkontinenciája vagy szegénykémnek.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 09. - 18:20:45 7/10
(108/422)
Zsu-tól elcsípett mondat.:
„Mindenki ott alszik, ahol kell, hogy a másik tanuljon benne”
Magyar is, mûsorvezetõ is. Nem értem hogy születnek ezek a mondatok.
*
7/10
idõjós1010 2015 jan. 09. - 17:43:08 7/10
(107/422)
Edinától elcsípett mondat.:
„Mindenki ott alszik, ahol kell, hogy a másik tanuljon benne”
Magyar is, mûsorvezetõ is. Nem értem hogy születnek ezek a mondatok.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 09. - 17:31:51 7/10
(106/422)
Te osztottad meg ezt a grafikont (vagy minek nevezzem) velünk. Én arra hivatkozva írtam, amit írtam.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 09. - 17:28:27 7/10
(105/422)
Végül is igaz.
DDLL 2015 jan. 09. - 14:20:26
(104/422)
hihi, kicsit összekeverted a dolgokat :D ajánlom figyelmedbe a 121-s hózzászólást :D te értettél velem egyet! Nem én veled :)
fo.ma 2015 jan. 09. - 12:52:54
(103/422)
Jaj és kihagytam! Azt írod, h Edina naiv. Hát.... nagyon rossz emberismerõ vagy, ha ezt gondolod! Az a nõ minden csak nem naiv. Köze nincs a naivsághoz!!!! :D