Téma: ValóVilág 7

10/10
Lajos Toth 2023 dec. 22. - 23:45:10 10/10
(422/422)
OK. Viva Lilu & Istenes Bence: Valo Vilag 7. RTL II: Budapest./Hungary 2015.-2016.
Földlakóó 2015 márc. 04. - 14:47:14
(421/422)
Ha a Laccci nyert volna, akkor biztos megettem volna a tévét...
Õt kifejezettem rühelltem. Egy másik nicknéven (Igthorn) korábban már többször véleményeztem õt.
Robinra elõször a munkáshéten figyeltem föl. Körülbelül a második munkanapon a riportszobában elkeseredve beszélt arról, hogy bármennyire dolgozik, nem tud elég villakrajcárt keresni a napi bevásárláshoz és hogy ez mennyire megalázó... aztán elsírta magát! Ekkor felnevettem, hogy ennyire komolyan veszi a benti munkát, viccesnek találtam a megnyilvánulását. Aztán kiderült róla, hogy az anyja egyedül nevelte és lehet, hogy azért ilyen érzékeny. A játék során nem kompromittálta magát, végig ember maradt, a többiek is kedvelték, csak Laccci támadta be, de õ megvédte magát. Értelmes volt és érzelmes, késõbb kiderült, hogy humora is van, úgyhogy egy szimpatikus karakter volt, akivel a nézõk többsége jobban tudott azonosulni, mint Dennisszel.
Dennis extrémebb figura (akárcsak Fanni), valóban szórakoztatóbb volt, de jócskán voltak visszatetszõ megnyilvánulásai is. Például a folyamatos farokmarkolászása, magamutogatása. Ezért nem kedveltem az elõzõ szériában Auréliót se, a gyakori "helikopterezés" miatt. Egyszer még elmegy, poénból, egy férfitusolóban, haverok között. De nyilvánosan, egy tévémûsorban mindig ezzel szórakozni... engem már irritált. Lehet, hogy a lányoknak, a nõi nézõknek ez tetszett, viccesnek találták, csak azt nem tudom, mennyire nevetnének mondjuk estefelé egy parkban, ha ott egy széttárt ballonkabátos idegen férfi ilyen ventillátorral "csapná nekik a szelet".
Szóval Dennis jó és rossz megnyilvánulásai nagyobb amplitúdók között mozogtak, de végül több nézõ találta szimpatikusabbnak Robint.
Azt hiszem 51,1% - 48,9% volt a végsõ állás, a szavazatoknak mindössze az 1,1%-a döntött. Lehet, ha Dennisnek csak eggyel kevesebb cikis megnyilvánulása lett volna a játék során, akkor õ nyer. Ha például nem rázza a f*szát a Fannival való zuhanyozáskor. Lehet, hogy pont azon múlott, hogy nem õ nyerte meg a 40 milliós nyereményt. Ha poénosan nézzük, milliókat vesztett minden rántáskor. (Forintot, mielõtt valaki rosszra gondol.)
Drága mulatság volt.
Földlakóó 2015 márc. 03. - 05:28:39
(420/422)
Valószínûleg megérdemelte.
Azt, hogy sokáig nem láttuk, arról nem tehet. A tizenvalahány villalakó napi 24 órájáról készült rengeteg nyersanyagból tucatnyi variációjú összefoglaló készülhetne. A rendezõ dönti el, hogy kiknek mely cselekedeteit, beszélgetéseit teszi bele az aznapiba. A tujának titulált játékosok is jönnek-mennek, cselekszenek, beszélgetnek, csak nem õk vannak elõtérbe helyezve. Robin valószínûleg ugyanezt a normális, szimpatikus arcát mutatta végig, csakhogy a rövidke adásokba inkább az extrémebb helyzetek, a rendezõ által fontosabbnak ítélt dolgok kerültek, a szex, a nyavajgás és a gyûlölködés stb. Jó példa erre a Szandika, aki a saját szériájában egy nagyszájú, érdekes csaj volt, ami biztos azóta se változott, most is ugyanolyan, itt mégis tujának tûnt, mert éppen volt fontosabb mutatnivaló, és így nem fért be õ az adásba.
A Dennist én is sajnáltam, mert õt is kedveltem. Szórakoztató is volt, tökös is volt, a maga módján békés természetû, csak az az állandó farokmarkolászása, meg amit a Fannival mûveltek... Ha csak egy kicsivel szolídabban csinálták volna, akkor õ nyeri a játékot.
Én is látom bennük a lehetõséget, hogy van helyük a médiában. Ha még lennének a betelefonálós játékok, Fanni a jövõ héten valószínûleg már vezetné az egyiket. Vagy akár tényleg lehetne Fanni-show. Biztos látjuk még a képernyõn celebként. Például a Vacsoracsatában, vagy egy eljövendõ "Istenes Bence feleséget keres" mûsorban (hehe... szegény Bence).
Dennis meg ha ügyesen meglovagolná az ismertségét, (vagy valaki felkarolná, mint Dopeman annak idején Majkát, aki ugyanígy járt, második lett), lehet, hogy õ is befutna egy hasonló pályát.
De az is lehet, hogy egy Kovi filmben látjuk õket viszont. Lehetséges filmcímek "A vágtázó popitakaró rejtélye" vagy pedig "A Gyíkember lecsót eszik Tündérfalván Villa nélkül".
abisztriczky 2015 márc. 02. - 21:07:27
(419/422)
Robina nyert, persze Anettka a nyakába ugrott.
robicsek2 2015 márc. 01. - 22:33:44
(418/422)
Egyesek arról beszélgetnek, hogy ez megjátssza magát ,az megjátssza magát, Itt mindegyik megjátssza magát !!! Azért kapja a lovét.
robicsek2 2015 márc. 01. - 22:23:18
(417/422)
NA NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Most komolyan ? Bakker végre öröltem , hogy vége lesz ennek a reteknek !
Van bör az RTL képén. A mostani utolsó adásba néztem bele. és ez még addigieknél is trébb.
Hogy a bubánatba lehet ezt szeretni ? Már az elég tré volt hogy az egyik kis köcsög ott zenélt az aluljáróban a sok feltünési viszketegséges meg ott halgatta és táncikált. Meg itt olvastam valami olyat hogy az a maci Laci vagy ki a franc meghalt. Én mintha most láttam volna valamelyik ajánloban. amit mindenkinek lenyomnak a torkán ha mondjuk Film+ on filmet néz.

Még mennyi szériát nem szégyelnek ?
abisztriczky 2015 márc. 01. - 20:53:07
(416/422)
Dóri lett a 3.!
1/10
zsazsa777 2015 márc. 01. - 13:35:43 1/10
(415/422)
Már toboroznak!
abisztriczky 2015 márc. 01. - 12:00:06
(414/422)
Végre kiesett a Laci!!!

Más kérdés: Tudja valaki, hogy lesz-e VV8? Hallottam olyan megjegyzéseket a mûsorvezetõktõl, amik arra utalnak, hogy lesz.
1/10
zsazsa777 2015 márc. 01. - 10:49:55 1/10
(413/422)
Igthorn 2015 márc. 01. - 00:03:38
(412/422)
Szép volt Dennis! Tökös gyerek volt, kihívta a Lacccit és kinnhagyta.
Most jön a finálé. A 3. hely a Dórié. Aztán Robin vs. Dennis. Mindkettõt kedvelem, bármelyik nyeri meg a fõdíjat, sajnálni fogom a másikat.
Brutális lesz neki a célban elbukni!
offtopic
Kiskovi54@freemail.hu 2015 febr. 28. - 23:15:19
(411/422)
Amièrt laci kiesett!! Pedig megèrdemelte volna!!! Fasza gyerek!!! A vègère már nem vagyunk kiváncsiak!! Nèzzzzzèèk azok akik denisz .k. Szavaztak!!!
fo.ma 2015 febr. 28. - 22:52:27
(410/422)
De jó, h nem az a pocsék Laci nyert!
whitedoor41 2015 febr. 28. - 15:40:41
(409/422)
Dóri már így is nyert. A legfõbb célja az volt, hogy minél tovább bennmaradjon és nagyobb hírnévre tegyen szert ezáltal több felkérést kap majd jövõbeni fotózásokra és a "nem létezõ" tarifáit is megemelheti. xD
abisztriczky 2015 febr. 28. - 11:48:29
(408/422)
Ha Laci nyerne, nagyot csalódnék a tisztelt szavazótáborban, nála még a Dóri is jobb lenne! No nem azért mert annyira kedvelem, meg ugye amik kiderültek a múltjáról és a "szakmájáról", de még mindig jobb lenne mint az az õsbunkó, kõkorszski Laci! Szeretném, ha Dennis menne vissza a párbajról, és a hõsszerelmes Laci kiesne, és a fergeteges románca Edinával fergeteges gyorsasággal fog végetérni! Amennyiben Laci végre kiesik, szerintem Robin vagy Dennis nyeri a fõdíjat.
whitedoor41 2015 febr. 28. - 09:46:05
(407/422)
Laci már annyit szenvedett és küszködött, hogy itt az ideje véget vetni ennek a színjátéknak. Az nem lehet, hogy ezt a párbajt is megússza és bemártírkodja magát a döntõbe. Össze-vissza beszél sületlenségeket, fel se fogja mirõl hablatyol, miközben másokat degradál azzal, hogy kinyilvánítja, hogy, szerinte, aki nem pesti az mind vidéki,-viszonyítás kérdése, persze, hogy egy pesti számára minden vidék-, és hogy vidéken parasztok élnek,- csupán ~7 millió embert parasztozott le-.
Elkeseredve veszem viszont tudomásul, hogy a legtöbb fórumon Õt tartják esélyesnek a párbaj gyõzelemre. Az érvek: õszinte, mindig megmondja a véleményét még ha az sértõ is másokra nézve. - Emberek összekeverik az arroganciát az õszinte véleménynyilvánítással. Ha tényleg erre a jellemre van szükség és igény; egy hazug, kétszínû, arrogáns és agresszív köpönyegforgatóra, aki már a való életben is bizonyította "rátermettségét", akkor el kell fogadnom, hogy az én értékrendem az, ami nem illeszkedik ennek a mûsornak a befogadásához és többet egy szériát se fogok nyomon követni. Még viccnek is rossz, hogy egy cig*nybûnözõnek adjanak több millió forintot, azért mert az 3 és fél hónapon keresztül vagy lekezelõ és bunkó volt vagy pityergett és egy olyan lánynak vallott szerelmet, akinek a rusnyaságán korábban még gúnyolódott.
offtopic
Igthorn 2015 febr. 28. - 01:51:48
(406/422)
Lehet, hogy csak akart mondani búcsúzóul valami titokzatosat.
De ha tényleg gondolt valakire, az lehet hogy a Dennis, hiszen most már mindannyian tudjuk, hogy õ valójában nem ember, hanem egy REPTILIÁN! Egy idegen, egy alakváltó gyíkember!
Gondolhatott a Dórira is, aki ezt kétkedve, de félig-meddig el is hitte, tehát egy buta LIBA.
De a Laccci is szóba jöhet, hiszen õ sem ember, hanem egy MAJOM. Egy beképzelt majom.
De ha van ISTEN, akkor a játékot egy EMBER nyeri, a Robin.
Addig is hajrá gyíkember, penderítsd ki a majmot a villából!
(jó ez a gyíkember dolog, mindig röhögnöm kell rajta)
DDLL 2015 febr. 28. - 00:00:31
(405/422)
Nekem kicsit csalódás volt, hogy Attila ennyire "bratyizott" Lacival, elõtérbe helyezte! :(
DDLL 2015 febr. 27. - 23:57:38
(404/422)
Szerintetek kire gondolt Attila mikor azt mondta, hogy egy emberrõl változott meg a véleménye, ( vagy vhogy így fogalmazott) és õ nem önmagát adja.
Kifelé menet megint utalt arra, hog valaki nem azt mutatja mint ami valójában és szerinte õ nyeri a játékot.
Lacira gondolt??? Õ játszik szerepet?
abisztriczky 2015 febr. 27. - 20:21:46
(403/422)
Azért ezen a képen még emberi külseje van....