Lizus-ka 2025 nov. 10. - 09:50:32
(2/2)
Én sajnos nem olvastam minden könyvét, de amit sikerült, az valóban szerethető volt.
moffancs 2008 aug. 18. - 20:08:05
(1/2)
Örülök, hogy én nyithatom meg ezt a topiciot, mert az egyik kedvenc írom, szinte az összes könyvét beszereztem, nem kevés utána járással. Szerettem a Lehetetlen címû beszélgetõs mûsorát.