offtopic
Sz. Péter 2021 aug. 02. - 21:49:50 Előzmény Joan Fontaine
(26/46)
"Tulajdonképpen értelmes"

Ahhát.
Ezek után el tudom képzelni Várkonyi Andi édesapjának az értelmi szintjét.
Joan Fontaine 2021 aug. 02. - 19:53:25 Előzmény Sz. Péter
(25/46)
A másik videónál viszont, ahol a nők beszélgettek, ott azért nem volt minden igaz, nem az intellektus itt a döntő. Sok okos, intelligens, művelt de szegény hapsi van a földkerekségen, és érdekes módon az ő intellektusuk nem annyira sikeres bizonyos fajta nők körében. :D
Joan Fontaine 2021 aug. 02. - 19:50:33 Előzmény Sz. Péter
(24/46)
:D Tulajdonképpen értelmes, nem rongyrázós, nem nagystílű, hanem teljesen emberi válaszokat adott, és őszintének tűnt. Volt egy kis nákolás, dehát senki sem lehet tökéletes. Emberileg szerintem rendben van a pasi. Szimpi volt.
offtopic
Sz. Péter 2021 aug. 02. - 16:28:08 Előzmény Joan Fontaine
(23/46)
Végül is, jó dolog az ha egy nőnek vannak elvárásai

https://www.youtube.com/watch?v=QJ7z2kieLMY&ab_channel=LifeTV

és meg is találja azt, aki ezeknek megfelel.

https://www.youtube.com/watch?v=nTE2Dh-qSjs&ab_channel=444.hu
Edmond Dantes 2021 aug. 02. - 08:36:24 Előzmény Joan Fontaine
(22/46)
Viszont nagy szerencse, hogy VA-t is (ismét) megfizeti valaki. Éspedig egy szeretni való ember.
offtopic
Edmond Dantes 2021 aug. 02. - 08:34:45 Előzmény filoszemitabélus
(21/46)
Még egyszer, lassan: az egyikről el lehet kapcsolni, a másikról (egyelőre?) nem.
"Lölőt nem tolják rendszeresen az arcunkba és nem kell hallgatni a hülye dumáját" Meghiszem azt, rejtőzködő típus ... ami valójában teljesen érthető. A legsikeresebb és leggazdagabb magyar ember már csak ilyen. És van spórolt pénze jobb borbélyra is.
Joan Fontaine 2021 aug. 02. - 08:33:43 Előzmény filoszemitabélus
(20/46)
Igen, ezért rühellem. Nem érzem, hogy lenne benne alázat az élet lényeges dolgai és az emberek iránt. Kár, hogy ezt még meg is fizeti valaki.
filoszemitabélus 2021 aug. 02. - 08:19:26 Előzmény Joan Fontaine
(19/46)
Igazán nem nagy kihívás bocskornál rokonszenvesebbnek lenni. Egy alkalommal vezetés közben elhűlve hallgattam, hogy ez az öntelt, csirkenyakú kretén várja a műsorában olyan nők telefonhívását, akiknek büdös a lába. És nem hiszed el, de voltak nők, akik betelefonáltak és megosztották ilyen irányú tapasztalataikat, amin "a reggeli rádiózás nagyágyúja" és hozzá méltó sleppje a stúdióban jókat röhögött.
Joan Fontaine 2021 aug. 02. - 06:24:48 Előzmény filoszemitabélus
(18/46)
Az egész pali szimpatikusabb, mármint M. L. Szerintem ez egy jó váltás volt. Ja, és mellesleg, igaz, hogy csak női szempont, de a mai világban már kicsit ritka, hogy egy férfi megtiszteljen egy nőt azzal, hogy feleségül veszi, és nemcsak besöpri a háztartásba, mint élettársat. M. L. képes volt erre, ez is mellette szól, emberibb és tisztelettudóbb, mint egy olyan s...arc, aki két évig rejtegeti a barátnőjét a nyilvánosság elől. Vajon mit ártott volna az imidzsének, hogy van egy tanult és szép barátnője-fel nem foghatom.
Én is kísérletet szoktam tenni, hogy a kocsiban Retrót hallgassak, de már rájöttem, hogy reggeli órákban nem szabad, mert akkor épp a süket duma folyik, amiről csak elkapcsolni érdemes.
filoszemitabélus 2021 aug. 02. - 02:59:56 Előzmény Edmond Dantes
(17/46)
Lölőt nem tolják rendszeresen az arcunkba és nem kell hallgatni a hülye dumáját minden autószervizben, fodrásznál, kozmetikusnál, műkörmösnél, strandon. És nekem jobban tetszik Lölő frizurája is, mint bocskor kakastaréja.
offtopic
Sz. Péter 2021 aug. 01. - 23:38:09 Előzmény Joan Fontaine
(16/46)
"(mondjuk Bochkor se volt jobb)"

Ha jól tudom nem így nézett ki Bochkor mikor Andikával összejöttek.
offtopic
Edmond Dantes 2021 aug. 01. - 19:50:25 Előzmény filoszemitabélus
(15/46)
Szignifikáns eltérés a két úr között: az egyikről el lehet kapcsolni, a másikról (egyelőre?) nem.
filoszemitabélus 2021 aug. 01. - 04:05:03
(14/46)
Lölö nem egy Adonisz, meg egy kicsit buta is. Ennek ellenére még mindig jobb, mint ez a bocskor és a 800 milliárd összeharácsolásával kevesebb kárt okozott, mint bocskor a kultúra pusztító tevékenységével. Szerintem nagyon illik ez a pofon (hogy a volt élettársa egy Lölö-szintű palival bútorozott össze) bocskor hatalmas orcájára. V.A. egy tősgyökeres aranyásó, de nekem igen vidám perceket szerzett, tekintettel bocskor egójára.
Joan Fontaine 2021 júl. 31. - 20:07:43 Előzmény Edmond Dantes
(13/46)
Ja, bocsánat a tévedésért, csak feltételeztem az életkorokat, tényleg nem néztem utána... :) :D
offtopic
Edmond Dantes 2021 júl. 31. - 18:29:26 Előzmény Joan Fontaine
(12/46)
Tévedés: Bochkor két évvel idősebb a másiknál, legfeljebb szeretne kölykös(ebb)nek látszani a korához képest. Egyebekben egyetértek.
Joan Fontaine 2021 júl. 30. - 20:27:17 Előzmény blacklivesmatter
(11/46)
:) pont ezt akartam mondani... :D
Joan Fontaine 2021 júl. 30. - 19:04:35 Előzmény Sz. Péter
(10/46)
Igen, így gondolom, akár szubjektív, akár nem. A Bochkor egy túlzásba vitt, túlértékelt, középszerű küllemű ürge, csak nagy a szája, és menőnek hiszi magát. Jó, legyünk akkor objektívek, a Mészáros idősebb és dagadtabb, de semmi rosszabb. Nézd meg nyugodtan, itt egy kép, semmi különöset nem látok, az égvilágon semmit. Tök átlag.
Sz. Péter 2021 júl. 30. - 14:21:59 Előzmény Joan Fontaine
(9/46)
"Bochkor se volt jobb"?!

Mint Mészáros Lőrinc?
Hm. Ez ám a szubjektivitás!
Joan Fontaine 2021 júl. 30. - 09:25:44
(8/46)
De azért utánagondolva mégis a szent......git már, hát egy ilyen szép nőnek se jár ki egy jó pasi? De akkor kinek? :D
Joan Fontaine 2021 júl. 30. - 09:24:18
(7/46)
Frizura talán azért nincs, mert nem nagyon van miből....na de félretéve a cinizmust, mert egyébként valóban szép nő, érdekes cikkre bukkantam leendő esküvőjét és párját illetően.
A férfi fizimiskája meglepett, (mondjuk Bochkor se volt jobb), na de aztán utána olvastam, hogy gázszerelőből lesz a csodabogár..... :D és Magyarország leggazdagabb embere.
Hát akkor, az anyagi bázis már mindenképpen rendben, a többit meg ki tudja, ezekkel a Derrick típusú táskákkal.... :D :D

https://www.habostorta.hu/kozeleg-meszaros-lorinc-es-varkonyi-andrea-eskuvje