Téma: Vasember 2.

10/10
Gabosz 2010 ápr. 27. - 22:35:24 10/10
(171/471)
Ha nem tetszik ne nézd meg, várd meg míg kijön dvd-n.. Ennyi.
Amúgy én sem szeretem ha akciófilmeket szinkronizálva dobnak a piacra, de az Iron Man kurvajó volt szinkronnal, nagyon el lettek találva a hangok. Szal én kimondottan örülök ennek.
bama0605 2010 ápr. 27. - 20:28:57
(170/471)
egy kis érdekesség ami nem igazán tetszik:
gondolom páran észrevettétek a trailerben 2:28-nál felbukkanó magyar zászlót a hajón,
http://www.youtube.com/watch?v=FNQowwwwYa0
nincs is vele semmi gond csak arra lennék kíváncsi, hogy hogyan sikerült ezt ebben a tegnapi videóban
http://www.youtube.com/watch?v=D3OjsaTG4I4
olaszra cserélniük??? engem eléggé felboszantott nemtudom ti, hogy vagytok vele......
usrirk 2010 ápr. 27. - 19:47:38
(169/471)
miért kell szinkronizálni mindent, elmehetnek a büdös ****ba. nem igaz, hogy nem tudnak az emberek minimálisan angolul már vagy legalább folyékonyan, gyorsan olvasni magyarul.
KurtWagner 2010 ápr. 27. - 17:38:10
(168/471)
Ha a képregényt veszem alapul, akkor biztos, hogy nem fog összejönni, ugyan is ott Stark soförjével Happy Hogannel jött össze, olyanyira, hogy még hozzá is ment. igaz, hogy ez film, ahol sok minden máshogy van (elég csak megnézni Mickey Rourke karakterét, mert õ két gonoszból lett összegyúrva), de mivel Happy Hogant a filmben (már az elsõ részben is), maga a rendezõ Jon Favreu alakítja (ha valakinek nem tünt volna fel Monica gazdag barátja a Jóbarátokból), el tudom képzelni, hogy lesz olyan szemét, hogy a fõhösnõt magának tartsa meg. Én rendezõként lennék. Szerintem már csak azért sem biztos, mert igaz, hogy a legújabb IMDB-s adatlapon már nem szerepelt, de pár hónapja még igen volt róla szó, hogy Bethany Cabe is szerepelni fog a filmben, és akkor egy igencsak érdekes Pepper Potts - Fekete Özvegy - Bethany Cabe szerelmi sokszög jöhetett volna létre. Mind a három csajjal kavart, ebbõl az elsõt hogan, a másodikat Fenegyerek vitte, szóval csak a harnadikkal volt valamelyest komoly, de miatta meg alkoholista lett. De úgyis lesz még folytatás (Mandarinra még mindig csak utalnak), ha más nem egy Bosszú angyal film. Viszont arra azért kiváncsi vagyok, hogy fognak e- még róla cseppegtetni infókat: Nick Fury szerepel benne, az elsõ részben õ említette elõször a csapatot, de kiváncsi vagyok, hogy ha már egy BA-t elõrevetítõ cameo erejéig Stark felbukkant a Hulkban, lesz-e viszont cameo, és mivel lassan jõn a Thor film is (igaz egyelõre csak jõvõre, de elég konkrét szereposztással), hogy lesz e utalás arra is talán.
trl007 2010 ápr. 27. - 17:14:12
(167/471)
Na vége a rejtélynek, megkérdeztem, és Pécsett is csütörtöktõl lesz látható!!
trl007 2010 ápr. 27. - 15:59:40
(166/471)
Köszi a választ mindkettõtöknek! Én is ettõl tartottam, hogy csak jövõ héten láthatom moziban elõször. De lehet, hogy csak nem frissítették még az oldalt, pl. A titánok harcára sem lehetett neten jegyet foglalni, mert meghalt a rendszer. Remélem most is csak ez van...
10/10
norti 2010 ápr. 27. - 15:55:35 10/10 Előzmény trl007
(165/471)
Úgy néz ki, hogy csak a Palace adja csütörtöktõl, a Cinema Citykben nincs a héten (jelenlegi állás szerint). Mondjuk ezen én is jól meglepõdtem, mert Aréna volt betervezve...
laci623 2010 ápr. 27. - 15:51:36 Előzmény trl007
(164/471)
ez jó kérdés,én sem láttam,csak a várható sikerfilmek között.a port.hu mozis keresõje ugyanúgy ápr. 29-ére írja a premiert,de nem tudom,hogy tényleg arra vonatkozik-e...
7/10
tametta 2010 ápr. 27. - 14:09:05 7/10
(163/471)
Sajni tutira nem fognak összejönni...
Olyanok mint Mulder és Scully. Támogatják egymást, vonzódnak egymáshoz, de ennyi. Az ágy után már nem lenne az igazi...

Én is láttam a Chaplint, bár elég régen, de nagyon tetszett, a KKBB-t imádom, meg is vettem DVD-n, nagyon szeretem. Nekem a Trópusi vihar is bejött.
A Sherlockot meg a Zodiákust is szeretném mostmár megnézni.

Jé, nekem megvan DVD-n a Született Gyilkosok!! Mostmár belekukkantok.

Este pedig naná hogy meccs lesz, nem tudok DVD-zni :(
10/10
duckshoot 2010 ápr. 27. - 09:09:55 10/10
(162/471)
A trailer-bõl látszik olyan lesz mint az elsõ rész. Vagyis már tudom, hogy tetszeni fog.
Minél hamarabb jön a Blu-ray-e annál jobb.
trl007 2010 ápr. 27. - 08:41:14
(161/471)
Hali! Nem tudja valaki, hogy Pécsett mikor lesz a premier? Mert a Cinema City honlapján a Vasember 2 nem is szerepel....
7/10
tametta 2010 ápr. 27. - 08:39:52 7/10
(160/471)
Imáááádom az X-Ment is!!!!

De most Tony Starkot várom, de nagyon.
Kedvet kaptam, este lehet hogy meg is nézem az 1. részt ANGOLUL :) (...ha nem lesz éppen foci, mert akkor azt kell nézni sajnos :))
Rátekerek egy kis Dolbí-t, és hadd szóljon!
:):):)
Gilluindil 2010 ápr. 26. - 21:05:30
(159/471)
Én már vagy egy éve vártam ezt a filmet. Az elsõ rész nagyon tetszett, egyébként is szeretem a képregény adaptációkat. :)
A Vasember képregényeket/rajzfilmeket nem szerettem. Egyszerûen nem volt szerethetõ számomra a figura, ezért nagyon hamar eldöntöttem, hogy nem is érdekel, így a szuperkütyüs szuperhõs kategóriában maradt Batman az örök kedvenc. Talán éppen a hosszú várakozás miatt tartok tõle, hogy csalódás lesz a második rész. Bõven volt idõm hozzá, hogy túl alaposan képzeljem el a folytatást, hogy lehetetlen elvárásokat támasszak vele szemben. Minden esetre nagyon várom a szombat estét, hogy végre megnézhessem a filmet... :)

(Szerintem is jó lenne, ha választhatnánk a szinkronos és a feliratos változat között. Én jobban szeretem eredeti nyelven megnézni a filmeket, még akkor is, ha nem értem azt a nyelvet. :) Ez valami "olvasási perverzió" nálam. :)
És köszönöm, hogy végre eszembe juttatátok Nightcrawler eredeti nevét! :) A hétvégén jól összekuszáltam az X-men szereplõket... Persze a Google ilyenkor nem játszik, mert "úgy is eszembe jut mindjárt"... :) )
KurtWagner 2010 ápr. 26. - 19:55:10
(158/471)
Igen. Én vagyok Nightcrawler (Árnyék) civil nevén Kurt Wagner legnagyobb magyar rajongója.
10/10
Jancsi14 2010 ápr. 26. - 19:26:04 10/10
(157/471)
Én szombaton nézem meg és már alig várom!!!
7/10
tametta 2010 ápr. 26. - 19:23:46 7/10
(156/471)
Igen, a MOM-ban még felirat nélkül is meg lehet nézni: angolosoknak ajánlott :) Jó nekem, nagyon közel van!
Te az X-Menes Kurt Wagner vagy, jól rémlik?
KurtWagner 2010 ápr. 26. - 16:46:46 Előzmény ibacs
(155/471)
Ez a szinkron elleneség elég nagy hülyesség, mert ha a te érveid szerint élek, akkor ne nézd meg a filmet, mivel az adaptáció méghozzá egy a hatvanas évektõl folymataosan kiadásra kerülõ, több spin-offal, crossoverrel és tie-in-nel is rendelkezõ végtelen hosszú sorozat, és ha szigórúan nézzük, bár nekem a film jobban tetszik (Tony Stark sosem tartozott a kedvenc szuperhõseim közé, bár akadt jó Iron-man illetve Bosszúanygal sztori amit olvastam vele), nagyon sok mindenben eltér az eredetitõl vagyis máris elvettek belõle valamit, de teszem azt hozzá, hozzá is tettek. Egy szinkronnál, különösen jó szinkronnál is igaz ez: a Ravasz, az agy, és a két füstölgõ puskacsõt láttam erdeti hanggal, és az egyik szereplõ, akit Szõke András szinkronizált, eredetiben nagyon halovány volt. Ja és akkor fordítást se olvassál, mert az is elvesz valamit az eredeti mûbõl.
Amúgy meg, aki felvetette, hogy nincs választási lehetõség: Budapesten általában szokott lenni egy mozi, ahol felíratosan is meglehet nézni (ha jól tudom ez általában a MOM-park), csak keresni kell.
7/10
tametta 2010 ápr. 24. - 22:04:27 7/10
(154/471)
Engem nem zavar a szinkron. De a felirat sem. Megnézem így is, meg úgyis is. Ezért jó az eredetiben megvásárolt DVD, mindenki megtalálja a neki tetszõ változatot.

Biztos húsevõ vagy, ha vegetáriánus kolbász ellenes vagy (könnyû neked, tudsz válogatni), de én pl. vega vagyok, tehát kifejezetten jól esik a vegetáriánus kolbász az "én fajtámnak". :)
ibacs 2010 ápr. 24. - 21:41:57 Előzmény Vagabundusz
(153/471)
Persze, a film zenéjét meg ki lehet cserélni egy nekünk tetszõre, kivágni a nekünk uncsi részeket, esetleg fekete-fehérre venni színeket, ha úgy hozza kedvünk.Vagy egy kis plusz CG-t beletenni ide oda...Ezt mind lehetne akár, ha már a hangot kicseréljük.De akkor az már egy másik film.
És a szinkron miatt , szerintem már a színész is "más". Én ezért vagyok szinkron ellenes és "vegetáriánus kolbász" ellenes is:) Az, hogy a német szinkron milyen az tök érdektelen, ha az egész szinkronosdi hülyeség.
De a jó megoldás tényleg az lenne, ha elérhetõ lenne az összes verzió a mozikban egyszerre mindenhol.Akár egy teremben is, talán már technikailag is meglehetne oldani manapság.
Vagabundusz 2010 ápr. 24. - 18:18:50
(152/471)
Eleg sok szinesztol el lehetne venni vegleg a hangjat. A szinkron utalok meg tanuljanak meg angolul es ne olvassanak. Nagyon sok jo magyar szinkron van. Persze rossz is. Nezzetek meg egy nemet szinkront....... Azutan halas leszel meg a leggagyibb magyar szinkronert is.