10/10
Cleo Cleo 2017 márc. 17. - 21:24:14 10/10 Előzmény zuzuzu777
(738/1238)
Én is nagyon kíváncsi vagyok rá. Kérlek küld el nekem is.
AmazonGirl 2017 márc. 17. - 15:38:42
(737/1238)
Nekem légyszíves leírod. Mindig szükségem volt az ilyen kisebb-nagyobb spoilerekre, nem tudom miért. Köszi elõre is.
zuzuzu777 2017 márc. 17. - 13:55:56
(736/1238)
Amennyiben valakit érdekel, hogy a sorozat címe miért végtelen szerelem, privátban elárulom anélkül, hogy aki ír megtudná hogy mi a film vége.
6/10
napraforgó 2017 márc. 16. - 18:31:03 6/10
(735/1238)
Szerintem annyi, hogy idõt nyer a valódi testvérnek, hogy az ne leplezõdjék le idõ elõtt. A félrevezetés jó taktika. Talán pont így tereli el magáról a gyanút, semki nem feltételezi, hogy õ maga hamísította a leletet.
10/10
kornyezet 2017 márc. 16. - 15:26:04 10/10
(734/1238)
Tufánnak mi elônye van abból, hogy Emír ôt a testvérének nézze, hogy még az életét is kockáztatja?!
harmadiksuxel 2017 márc. 16. - 14:45:15
(733/1238)
harmadiksuxel 2017 márc. 16. - 11:53:21
(732/1238)
Hogy nem lehet azt tudni, hogy mikor ér egy sorozat véget?

Ezt azoktól kérdezem, akik nyomon követik a török sorozatokkal kapcsolatos híreket, nem csak a csupán nézõktõl? Szerintem tisztába kéne lenniük ilyen dolgokkal, hogy melyik a hiteles forrás, és melyik nem. Hol járnak a forgatásokkal pl? Elvégre ha a végéhez közelednek, szokták promózni más helyeken, hogy utolsó részek, közeleg a finálé. Vagy épp az új mûsort, ami a helyére érkezik. Ezért nem értem, hogy nem lehet elõrelátni ezt, hisz gondolom a forgatásokkal jóval elõrébb járnak. Csak tudják a török gyártók hogy vége lesz, és még mennyi van hátra belõle, vagy épphogy még nem zárják le, mert annyira visz a szekér.
zuzuzu777 2017 márc. 16. - 08:34:28
(731/1238)
SPOILER

Rossz hír azoknak, akik azt hitték, hogy 60 bölüm van és végre vége!

Jó hír azoknak, akik nagyon szeretik ezt a sorit, hogy még 61. biztos van, mert az éjjel megnéztem (nem törökül) a 60. és nem lehet még vége!

Tehát a sok össze-vissza infó mind hamis!

SPOILER VÉGE
10/10
kornyezet 2017 márc. 14. - 08:18:38 10/10
(730/1238)
Nem jól írtam. A tegnepi részig nem mondta el, csak nem tisztán írtam.
6/10
napraforgó 2017 márc. 14. - 06:55:11 6/10
(729/1238)
De, most elmondta. Mikor a kulcsot megszerezte, beszéltek errõl. Sõt, Kemál azzal biztatta, hogy most már bizonyított lenne Ozan ártatlansága, Emír nem tehet ellene semmit. Pedig hát az a film nyilván még folytatódik, valahol megvan a másik fele is, mármint az, hogy mi is történt valójában a szobában.
10/10
kornyezet 2017 márc. 14. - 06:46:43 10/10
(728/1238)
Nihán eddig el sem modta (nem emlékszem) Kemálnak, hogy Taner azt mondta neki - amikor foglyul ejtette -, hogy Ozan ártatlan. (azt hiszem, hogy így mondta), pedig megörvendhetett.
6/10
napraforgó 2017 márc. 14. - 04:07:54 6/10
(727/1238)
Kezd izgalmas lenni a történet. Kemál és Nihán megtalálja a filmet a csomagmegõrzõben, rögtön fel is lelkesülnek, most már biztos, hogy megrendezett jelenet volt Ozan csõbe húzása. Nihán rögvest be is jelenti Eriknek, hogy elhagyja, elválik.
De Eriknek igaza van, a filmen nem látni, mi történt a szobában és rá nézve sincs terhelõ bizonyíték, hogy õ rendezte volna meg a gyilkosságot. Itt csak a két lány machinációját látni, de ugye most már mindkét nõ halott... Amúgy meg ezt a felvételt apró részletekben már látták korábban, legalábbis a nagyját, nem is értem, miért lettek ennyire Nihánék lekesek tõle...
Emír zsarolója már 5 évvel korábban jelentkezett, õ tüntette el a gyilkos fegyvert és a holttestet is. És az illetõ nyilván komoly pénzeket gombolt le róla. De ki lehetett a zsaroló, aki elõre bekamerázta a helyszínt? Hakki úr? Ászu? vagy Tufán? Esetleg egy eddig még ismeretlen személy? A hang nem ismerõs, akárkijé lehet.
Emír mindenesetre már névtelenül feljelentést tesz, amelyben megjelöli Ozant név szerint, hogy õ volt utoljára együtt egy eltûnt személlyel.... Persze egy gyilkossághoz nem ártana produkálni egy hullát sem...
Zsizella 2017 márc. 13. - 10:30:27
(726/1238)
Hakki ur,egy nagy MAKI,ismerte a két családot,hátteret,mégis Kerimet bele akarja kényszeriteni a házasságba.
Minden szereplö szinte pont a másik irányba fog fordulni,a nõk mozgatják a fõ szálakat,mint a valos életben is,
bosszuállás,
Az elsö perctöl van 1személy,akit többen is felhivtak,mondván csak õ tud segiteni???????????
6/10
napraforgó 2017 márc. 11. - 04:35:13 6/10
(725/1238)
Az, hogy hogy került Nihán mûtermébe a kulcs, ami talán valami széfet nyit, az rejtély számomra. Nyilván ott van a felvétel elrejteve.
Mert ha csak Taner tudta, hol van a felvétel - és nekem eléggé úgy tûnt, hogy Tanert kinyíratta Emír (???), akkor õ már nem intézhette ezt. Vagy mégis tudott róla más is? Na és az az illetõ hogy juthatott be Nihán mûtermébe? Jó, talán egy zár nem akadály neki.
Amúgy az ügyész iratszekrényébe is bejutott Tufán anélkül, hogy föltörte volna, mint Emír....
Na de akkor is. Ki akar annyira segíteni Nihánnak? Mert most nem Kemál kapta az infót, mint korábban, hanem Nihán. A fényképet is neki küldték korábban....
Ez nekem nem vág össze Hakki úr szándékaival, miszerint összeházasítja Ászut Kemállal. Mert ezek a kis segítségek Nihán kiszabadulását segítik és akkor ugye õ Kemál keblére borulhat. Tehát ez valami harmadik személy ügyködésére mutat.
Ha Tufán lenne Nurszen asszony fia, nem értem, hogy nem kereste, találta meg az anyját. Azért talán csak fontos neki annyira, hogy tudja hol van, hogy van. Még a pszichopata Emír is látogatja a magatehetetlen anyját, akkor egy másik fiú miért ne tehetné ugyanezt?
6/10
napraforgó 2017 márc. 10. - 19:26:48 6/10
(724/1238)
A mai rész nagyon érdekes volt. Kemál és Emír is Tufánra gyanakszik, mint lehetséges testvérkére és külön-külön mintákat szereznek tõle a DNS vizsgálatokhoz. Tufan meg gyártja a hamis bizonyítékokat, az ügyész iratai közé csempész egy hamisított iratot a saját gyámságáról. Így mikor Emír beront az ügyészhez, meg is találja a papírt. Galip bevallja, hogy Tufán a felesége volt cselédjének, Nurszen asszonynak a fia. Emír nem hisz neki, azt hiszi az apja meg felcsinálta a cselédet.
Ászu is szervezkedni kezd. Meggyõzi Zeynepet, hogy ha összefognak, szét tudják szakítani Kemált és Nihánt és akkor mindketten megkapják, amit akarnak, a hoppon maradt másik felet.
De ha Tufán valóban Nurszen fia, akkor a titokzatos valaki - szerintem Hakki úr - már korábban felkutatta õt és nyilván tájékoztatta a származásáról, meg beolthatta a bosszúvággyal, ezért segít most neki és a testvérkének, na és Kemálnak, aki szembe mert szállni Emírrel és Galippal.
6/10
napraforgó 2017 márc. 10. - 17:01:13 6/10
(723/1238)
Nem Galip és Mündzsáj gyerekére gondolok, hanem az asszony barátnõjének a gyerekére. Mündzsáj gyermeke soha nem is volt Galip szeme elõtt, az asszony otthagyta annál, akinél bújkált 10 hónapig. De a másik asszony ott volt a házban, amikor Galip lelökte a feleségét a teraszról. Feltételezem, hogy a gyereke is vele volt, na ezt a fiút (mert itt elhangzott, hogy a nõ nem tudja, hol lehet a fia) vehette el Galip és tüntette el valahová. Vagy a nõ rejtette el valami rokonánál és fél, hogy Galip megtalálja.
Letty72 2017 márc. 10. - 16:31:53
(722/1238)
Szerintem Galip nem tudja, hogy hol van a gyermeke. Szerintem õt az édesanyja adta oda nagy valószínûséggel Haki úrnak, azért, hogy védje a gyerekét Galiptól.
10/10
kornyezet 2017 márc. 10. - 15:00:47 10/10
(721/1238)
708 és 712: Ez szerintem tiszta, annak aki szeretné látni, de persze másképp is lehet élni és ahogy írta 712 szabad is.
6/10
napraforgó 2017 márc. 10. - 13:35:17 6/10
(720/1238)
Lehet, hogy valóban Aszu Tufán megbízója, elég okos csaj, esze van hozzá, habár itt nem nagyon látunk mást, mint, hogy aggódik a bácsikájáért és közben Kemálért veszkõdik. Végül is Hakki úrnak van elég baja, lehet, hogy már nem is tudná Tufánt irányítgatni. Bár a fickó magától is elég okos, nem nagyon kell irányítgatni, ért a számítógépekhez is, a lehallgatás, kémkedés nem áll messze tõle.
A tartalomismertetõt én is megkerestem, most már egyértelmû, ki a titkos testvér. Kíváncsi vagyok mikor hozzák nyilvánosságra és melyik fél mit is fog tenni.
6/10
napraforgó 2017 márc. 10. - 13:22:17 6/10
(719/1238)
Ez a veszekedés, amit Zeynepp is hallott, nem akkor volt. Most már eszembe jutott, hogy mikor Kemál elküldte Nihánt, a nõ beült a kocsijába és észrevette Emír fekete autóját, követte és nyilván így jutottak el Emír anyjának házához.