1/10
Szegényanyád 2022 nov. 27. - 21:17:38 1/10
(4/4)
Jaaaaaaa. 2019. Már semmi újat nem lehet adni a népléleknek. Csodálatos ez a pszichopata, idióta nyüglődés 111 percen át. Különösen kellemes és felemelő, hogy az egyetlen pozitív szereplő meghal az elején. Idióták.
7/10
sexykex 2021 febr. 17. - 16:46:40 7/10
(3/4)
Jónak jó, de persze nem ennyire. Valahogy az ember nem érti a karkötő ügyet, de kellett valami, ami beindítja az eseményeket. Szerelem. Van ilyen – az okos fiú és az átlagos lány – viszont ritkán tartós. Az egyetemen később úgyis elcsábítják az okos fiút a még okosabb lányok. Nem állítom, hogy Nora így járt jól, viszont tudjuk: „Ha bánt az élet, okkal teszi, nem öl meg, csak erősít” – legalább is a Children of Distance szerint. (Nekem kevés ez a tíz pont. Szívem szerint hat és felet adnék, de azt nem lehet.)
5/10
Katalin93 2021 febr. 16. - 23:15:30 5/10
(2/4)
Kicsit vontatott volt. A felépítése valóban nem volt rossz, de azért többet is ki lehetett volna hozni belőle, mert így egy átlagos sztorit próbáld az időrendi sorrenddel feldobni. Azt hittem, hogy ezzel a sors vezet szállal valami konkrét mondanivalója lesz a filmnek, hogy minden okkal történik, ám itt nagyon nem jött át mi lenne az.


Spoiler lehet
Azért kellett volna meghalnia az ártatlan srácnak, hogy a bankrabló találkozzon a csajjal és a kislányt ezáltal megmentsék? Nem éppen igazságos. És a lány ilyen könnyen megbocsátott a gyilkosnak? Vártam volna a végére egy önként feladást a rendőrségen, ha már a lány segített neki. Így gyakorlatilag a párkapcsolatot tönkretette a bankrabló, miközben az ő élete lényegében helyreállt - eltekintve a saját rossz párkapcsolatától. Nem látom sehol benne az annyit emlegetett sors kezét és a "minden okkal történik" elvet.
7/10
dandelion83 2020 dec. 20. - 08:50:02 7/10
(1/4)
Megrendítő, megható film szerelemről, sorsról, megbocsátásról, bosszúról. Tetszett maga a történet is, és az is, ahogy fel volt építve az egész film.