6/10
offtopic
NANU..! NANU..! 2010 dec. 12. - 16:49:25 6/10
(11/11)
Így ahogy mondod, ezzel értek egyet 100%-ban Én is.
od.gszal 2010 dec. 12. - 01:23:12
(10/11)
Nagyobbat nem is tévedhettél volna, nem vagyok képmutató húsevõ "állatvédõ", aki másra bízza a gyilkolást azzal, hogy eszi a rántott husit és egyebeket.
Nekem a természet szeretete nem egyenlõ a megideologizált öléssel.
Ha az éhhalál szélén állna a vadász, és azért ölne, hogy élhessen, megérteném és szánnám.
De így csak egy gyilkos, aki olyan lényeket öl, akik védekezni sem tudnak ellene.
Sárkányölõ 2010 nov. 10. - 18:53:18
(9/11)
Gyenge közepes a film.
offtopic
Marcipáncica_ 2010 nov. 10. - 09:38:38
(8/11)
Minden soroddal egyet kell értsek... (pedig már épp készültem valami visszavágás-féleségre... :))
offtopic
tanhu 2010 nov. 10. - 05:21:00
(7/11)
Az hogy valakinek puskája van, pénze van, engedélye van az még nem vadász sõt,ahhoz ész szív és lélek is szükségeltetik ez kb. ugyanaz mintha azt mondanánk, annak akinek van pénisze az férfi, avagy uriember... errõl a Hölgyeket,Nõket,Lányokat kellene megkérdezni nem a semminõket, hogyan is látják ezt a dolgot.)))
Diplomás ember is lehet buta de még mennyire.
Vadász alatt az az ember értendõ aki tiszteli,szereti,és óvja a természetet és magát az életet is,és eszerint a törvény szerint él.Puskáját pedig nem holmi vadászláztól elvakult ultraprimitív fegyverbuziként emeli rá bármire és bárkire, mert ez az én olvasatomban, nem több egy szánalomra egyáltalán nem méltó,a vadászatra pedig teljesen méltatlan ostoba gyilkosnál.
Sajnos a Magyar Ember ÕSI vadászati,fegyvertartási jogát elvették,éppen azok akik kiirtották gazdag erdeinek flóráját és faunáját, nem csupán Kárpáti õsvadonjainkban, hanem a nemzettudatban is...
offtopic
ommega 2010 nov. 10. - 00:36:54
(6/11)
Azert ne csinaljunk szenteket a vadaszokbol, es a vadaszatbol se letkerdest.
Teny, hogy a vadaszatnak van sok hasznos resze is, mert a vad allomanyt valogatni, a letszamat kordaban tartani kell, de a sport reszet ne keverjuk mar ide.
Ha valakinek ez "sport", akkor egy bankrablo is hivatkozhatna erre akar. :)

Lehet, hogy Te egy becsuletes vadasz vagy, de hogy a tobbseg az nem az, az biztos. Sok ismerosom van a vadaszok, es a vadorok kozott is, haat, jot vagy semmit.

Azonkivul, hany esztergalyos, vagy komuves, banyasz van, volt a vadaszok kozott?

Hagyjuk mar ezt az "elit" sport az eliteknek dolgot, hisz hetkoznapi ember hozza sem fer a vadaszathoz.
offtopic
Marcipáncica_ 2010 nov. 10. - 00:27:47
(5/11)
Nemrég beszéltem egy önmagát hasonlóan nagyra tartó vadásszal. Na azóta még rosszabb a véleményem a "Tisztelt" vadászokról. Mindegy neki hogy mit lõ, csak mozogjon. Kutya, macska, bármilyen szárnyas vagy védett állat, és ezzel még dicsekedett is. No meg hogy kikkel vadászik együtt (csupa nagykutya, meg befolyásos ember).... menjen az ilyen a jó büdös francba. És hidd el, nem a holdat ugatom.
10/10
Rebbeka 2010 nov. 10. - 00:05:06 10/10
(4/11)
ha nem tudsz jobb elfoglaltsagot akkor nezd meg:D
furbee 2010 nov. 09. - 23:28:44
(3/11)
Azért írhattatok volna valamit a filmrõl is, minthogy itt eszitek egymást...látta valaki? Érdemes megnézni?
offtopic
od.gszal 2010 nov. 09. - 20:26:38
(2/11)
Aki szórakozásból öl, úgy, hogy az állatnak esélye sincs a védekezésre, az minden, csak nem etikus.
Aki nem megy el vadászni, annak kisebb az esélye, hogy vadászbaleset éri.
A vadászok jobban tennék, ha egymásra vadásznának a puskáikkal, nem az állatokra. Ha mégis állatokra akarnak vadászni, akkor menjenek a medvére vagy vaddisznóra egy szál lándzsával, vagy késsel. Kíváncsi lennék, hány vadász maradna meg vadásznak.
6/10
NANU..! NANU..! 2010 júl. 08. - 01:02:51 6/10
(1/11)
Egyszer nézhetõ, de ez majd mindennapos story a vadászok körében, szinte minden évben történnik vadász baleset, ez is az volt, és még sem csinálnak ekkora ügyet belöle, ha valaki meghal. :(
Nem mintha sajnálnám öket... :)
6.-nál nem jobb. :(