10/10
mariland 2015 aug. 21. - 08:14:55 10/10
(269/1929)
Tessék fület vizsgálgatni!
10/10
mariland 2015 aug. 21. - 08:14:08 10/10
(268/1929)
Jó pillanatokat találtál Kikelet. A számítógépekben néha manók dolgoznak.
10/10
mariland 2015 aug. 21. - 08:05:39 10/10
(267/1929)
Szia. Átküldöm õket de majd csak este. Most megyünk családi programra.
10/10
mariland 2015 aug. 21. - 08:01:03 10/10
(266/1929)
Üdv a fanok között
10/10
kikelet54 2015 aug. 20. - 21:14:25 10/10
(265/1929)
2. kép

Martin döbbenete
10/10
kikelet54 2015 aug. 20. - 21:13:29 10/10
(264/1929)
A 258. hozzászólásomhoz lemaradtak a képek, mert "csak" 3-szor írtam újra a szöveget, valamihez hozzáérve törlõdik a szöveg. Sajnos még nem jöttem rá, hogy miért ilyen érzékeny a laptop, bezzeg az asztali gépet üthetem mind a tíz ujjammal, ott nem történik ilyen.



1. kép

Veronica édes boldogsága
malvinkicska 2015 aug. 20. - 20:37:13
(263/1929)
Szia Ildi régen nem találkoztunk a fórumokon képzeld a fórumtársak, olyan élethû hozzá szólásokat írnak kedvet kaptam és nézem , csak most nagyon el voltam foglalva nem értem ráa 17-ik rész következik nekem. Azért hagytam abba, mert elõször nekem tiszte Idõtlen Sz-nek tûnt de mások a színészek, azt meg láttam ano.
További szép hétvégét neked.
offtopic
ildimix 2015 aug. 20. - 19:44:45
(262/1929)
Mostanában ritkán vagyok gépnél ezért alig gyõztem elolvasni a fórumot. Csikosi örülök, hogy nézed a sorozatot én is üdvözöllek ebben a topicban. Malvin sajnálom, hogy már nem nézed Veronicát nekem kifejezetten tetszik a sorozat. Mariland van hozzád 1 kérésem. A cikkeket eltudod nekem küldeni e-mailben? Képeket köszi az e-mail címemre nem kérek csak a cikkeket a szereplõkrõl. Ha lehet rendszeresen küldj nekem cikkeket más szereplõk is érdekelnek. A címem amire küldheted: ildiko.varga25@gmail.com

Köszönöm!

Én most ott tartok a sorozatban, hogy megvolt az esküvõ. Pár résszel le vagyok maradva de majd már a jövõhéten bepótolom a nézését.

Szép estét mindenkinek!
10/10
eszty130 2015 aug. 20. - 18:52:30 10/10
(261/1929)
Sziasztok! Bevallom õszintén, nem vagyok egy nagy telenovella fan, az elmúlt pár évben én voltam az örök cinikus, aki alászinkronizálja a csöpögõs részeket (talán a Rubi volt az utolsó, amit végig is néztem, még A macska is kaszát kapott nálam 70 rész után), ehhez képest ez a sorozat megvett kilóra. Asszem a 7. részt láttam elõször, merõ véletlenségbõl, éppen sudokut fejtettem és ment a tv. Annak a végén volt a vívós jelenet. Emlékszem, meg is mosolyogtam, hogyan vívnak, de a színészi munkájuk azonnal átjött, és mivel elõtte se A vihart, se a Maricruzt nem láttam, fogalmam sem volt, kik vannak a képernyõn. Na én még aznap visszanéztem az elejétõl, onnan pedig már nem volt megállás. Azóta már a spanyol részekben is beértem magam, bár egy kukkot se beszélem a nyelvet (de azért a lényeget lehet így is érteni). Na szóval csak örülök, h van rajtam kívül más "fanatikus" is, aki értékeli, ha vmi mást kap, mint az átlag. Sajnálom, hogy kint nem sikeres a sori, de azért itthon szép számokat hoz (400e körüli a nézettsége). Én is Ivan játékát emelném ki (engem nem zavar, h "európai"), minden arcrezdülésére figyelni kell, késõbb (már csak 10 rész!!! :D ) elõbújik a hõsszerelmes Martin is, annyit fog mosolyogni még. Meg a kis hegyes kobold füle. Feltûnt már vkinek, h az egyik hegyesebb, mint a másik? :D
10/10
mariland 2015 aug. 20. - 18:50:37 10/10
(260/1929)
Igen én is így látom.
Most biztosan egy szép idõszak kezdõdik majd az életükben.

Martinnak meg kell tanulnia szeretni és nem gyûlölni.

Virginia szépen áltatja a pasikat.

És igen akkor minek néznénk a sorozatokat ha nem lennének ilyen gonosz nõk vagy férfiak.
10/10
syuzi 2015 aug. 20. - 15:08:19 10/10
(259/1929)
Én is örülök, hogy egyre többen vagyunk itt a forúmon:)

Martint sajnáltam mikor Manuel megszúrta... Én is úgy látom mintha Nansiyaga már belenyugodna hogy Veronica igazán szívbõl szereti Martint. Martin hogy meglepõdött mikor Veronica mondta hogy szereti

Virhinia és Emiliano tényleg sok volt egy kicsit. Majd nem lebukott Virhinia a dokinál kár hogy Emiliano nem elõbb lépett be a szobába mikor ép együtt volt a dokival

Kár hogy ma és holnap nem lesz a sorozat és hétfõ még jó soká lesz..... Addig is szép hétvégét kívánok mindenkinek:)
10/10
kikelet54 2015 aug. 19. - 22:41:36 10/10
(258/1929)
Veronica feladta a leckét Martinnak szerelembõl, szeretetbõl. Elgondolkodhat a beteg ágyán, hogy érdemes-e folytatni a bosszúját az ellen a nõ ellen, aki igazán szereti. Ilyenkor mindig megvédem magamban, hogy piszkosul félre lett tájékoztatva, az a kígyó Virginia által.
De azért megvédte Manueltõl, mennyire féltette!!

Nanciyaga mintha kezdené megérteni, hogy Veronica igazán szereti Martint, neki esélye sincs. Vagy nem jól látom?
Pabló hiába beszélt lyukat az öreg hasába, nem tudta meggyõzni, teperhet még eleget, ha látni akarja Ana Perlát. Nekem ma Emiliano és Virginia egy kicsit sok volt, fõleg, hogy a téma sem volt olyan érdekes.

Nagyon szép volt az utolsó pár perc, Veronica arcán édes boldogság, Martin arcán döbbenet, hogy kimondta, szereti Veronicát. Azért az utolsó pillanatban egy negyed mosolyra csak elhúzta a szája sarkát. Tetszett a jelenet.
10/10
kikelet54 2015 aug. 19. - 22:03:04 10/10
(257/1929)
Örülök, hogy tetszik a sorozat és szívesen vagy velünk. Én mindig a neten nézem meg este, mert nem akarom, hogy azt a kevéske alig 40 percet bármi is megzavarja.
Trokán Nóra itt még csak hagyján, de a Maricruz karakteréhez egyáltalán nem illett, nem is igazán szoktam meg. Itt más a helyzet, ide ehhez a kemény, határozott egyénhez sokkal jobb.

Továbbra is várunk a fórumon a véleményeddel.
9/10
Lysa55 2015 aug. 19. - 20:51:20 9/10 Előzmény kikelet54
(256/1929)
köszönöm a választ. Egyre jobban tetszik ez a sorozat, egyenlõre neten nézem, talán jövõ héttõl már nappal tudom . A fórumból itélve sokakat érdekel, elég mozgalmas ez a fórum, ezt nagyon bírom, mindig elolvasom a kommenteket, szeretem , hogy többen is tudnak elõre érdekességeket és azt megosztják velünk. Köszönöm nekik. Trokán Nóra hangját nehezen szokom, valahogy tul karcosnak gondolom ehhez a szerephez, bár Veronika elég kemény . Alig várom, hogy összejöjjön az édesanyjával. Ja és Virginia egy dög, az mikor bukik már le. .
10/10
mariland 2015 aug. 19. - 18:56:19 10/10
(255/1929)
Annyira örülök hogy egyre többen nézik ezt a sorozatot. A fanyalgók legalább most nézhetnek
10/10
mariland 2015 aug. 19. - 18:54:09 10/10
(254/1929)
Utána néztem és ez a 86. részben volt. Vigyázott Veronika a dadusára. Aztán elaludt a székben Martin csendben betakarta és egy szál rózsát tett oda majd finoman megcsókolta s kiment. Reggel Veronika felébredt persze azonnal.tudta h Martintól van a rózsa meg a takaró. Mondta is hangosan. Aztán kilépett a szobából és Martin ott aludt lekucorodva a másik ajtó elõtt. Na õ is betakarta adott neki puszit majd bement. Az ajtó becsapódása ébresztette fel Martint.

A mai részt nem láttam még majd este
malvinkicska 2015 aug. 19. - 18:30:51
(253/1929)
Az Epizód 34-es számában van egy cikk Sergio Sendelrõl, és azt írják alkoholista , ésa feleségét ütötte azért elváltak, már sikertelen elvonón is volt, ha nem tud lemondani veszélyben a szakmája, nem tudom mennyi igaz belõle de ez olvasható, az igaz látszik is a sok smink ellenére is rajta valami nincs rendbe, nála.
10/10
Niomi 2015 aug. 19. - 17:24:34 10/10
(252/1929)
Elég eseménydús rész volt! Azért itt megmutatkozott, hogy hiába próbálkozik, nem nagyon tud ellenállni Martin Veronicának. Az, hogy utánament és megvédte, sokat elárul. Ez a Manuel ritka ellenszenves figura, mire van ekkora pofája? Állandóan a késével fenyegetõzik, anélkül nem sokra menne. Tetszett ahogy Vero megmondta a magáét Ana Perla nagyapjának. Az az ember is elég vak, érdekes mindig más a hibás, Manuel maga a megtestesült ártatlanság. Nanciyaga is elég pofátlan, hogy csókolgatja, meg kelleti magát Martinnak. Amúgy miért nem mondja meg egyenesen, hogy nem Vero az akin Martin bosszút akar állni?
malvinkicska 2015 aug. 19. - 11:42:04
(251/1929)
A 14 es epizódig láttam nagyon álnok kígyó, Virginia egy szemét dög amit követ Veronicaval, olyan írigy rá , mint a kutya a medált is ellopta nem szégyenli magát. Aztán ott van Emiliano az aztán igazán nem a képben való, teljesen más kellet volna helyette, na de a ez van nevetséges egy figura nekem, hogy fiatal szerelmest alakít, se kinézett , se tehetség. Vannak untató részek is benne mindben van. Azt megfigyeltem a jó és rossz énje harcol Martinnak, mert szereti V-t, a bosszú vágy is nagy benne sajnos.
10/10
kikelet54 2015 aug. 18. - 22:54:08 10/10
(250/1929)
Nagyon jókor vágták be azt a zuhanyozós képet.....nászéjszaka helyett hideg zuhany.
Most nagyon durva és gonosz volt Martin, haragszom rá. De azért szenved õ is rendesen. Nem is értem, miért nem mondja meg, hogy mi a baja, tisztáznának mindent, és élhetnének boldogan. (De akkor mi mit néznénk???)

Ha majd megtudja az igazat, no akkor kell csak igazán pedálozni Martinnak, mert Veronica sem adja egykönnyen magát. Vajon ez soká lesz még?

Nanciyagat én is elküldeném a jó büdös francba, már azt hittem, hogy Martin enged neki. Kíváncsi leszek, hogy a sok veszekedés közepette hûséges tud-e maradni Martin, mert ügye ezt szinte minden sorozatban elsütik.

Nem semmi ez a Virginia, képes elhitetni Daniellel, hogy szereti, és csakis õt, csakhogy az õ akarata érvényesüljön.

Ja, jók a képek, itt mintha kórházban lennének?