Téma: Vészhelyzet

10/10
ReBii 2006 szept. 26. - 21:46:16 10/10
(180/2120)
Hát igen, nagyon egy rugóra járunk :D

Én általában (és ezt a legjobbarátnõmÁgibági mindig meg is említi) az idõsebb színésznõket szeretem. Ööö idõsebb, lásd, 40 elmúlt. szóval a tininél valamivel idõsebb :D a vészhelyzetben is : Weaver, hehe, le is töltöttem végre valahára a Deep Impactet miatta, húú de furcsa benne nézni :) :) És kedvenc színészeim Susan Sarandon, Diane Keaton,férfiak közül Michael Douglas, Jack Nicholson etc etc akiket már említettem elõzõleg is, szóval részemrõl õk sokkal jobb színészek, a szakmának nagyobb értõi, ha ezt magyarul így mondhatjuk, szóval részemrõl inkább õket nézem. Nyilván rájuk sokszor sokkal kevesebb szerep jut a szerelmestinivigjátékokban (amiket amúgy tényleg szeretek , üssetek meg, akkor is) csak szülõt, nagyszülõt tudnak alakitani, akiknek általában (mondom, általában) nincs nagy szerepük, és így a mai amerikai tinifilmiparban, ahol a jóalakú, édesarcú, tökéletes lányok és fiúk kellenek nyilván nem a 40esek kellenek, így kevesebb munka--> kevesebb pénz. . ööö nem tudom hogy érthetõ voltam, én értem, de így visszaolvasva hát eléggé h*lyeség és teljesen magától értetõdõ akkor meg mindek irtad le szöveg, de mindegy, most épp hulla fáradtan gépelni van kedvem, szóóóval nesze nektek hosszú hozzászólás. ez a véleményem. több szerep kéne az idõsebbeknek ! ! ÁÁ akit érdekel, majd kifejtem részletesebben is, egyébként pedig WEAVER FOREVER ((okéoké még Lewis is jöhet :D meg Greene, meg Carter meg . . . :D:D:D))
:D:D:D:D:D:D Csak,hogy a vészhelyzet topicban ez is legyen :D És most megpróbálom a kiemelést, nem tudom van-e ezen a fórumon, szóval ha a szöveg elött érthetetlent látsz, akkor csak próbálkoztam :D
tsók
10/10
ReBii 2006 szept. 26. - 21:37:56 10/10
(179/2120)
Nekem megvan az elsõ hat évad. Nem mondom, hogy le tudom másolni, mert nem biztos, de megkérdezem és ha letudom, akkor pár részen kivül (amik rosszul lettek letörölve , ez össz-vissz 5-8 rész a rengetegbõl ) le tudom másolni és el tudom küldeni cimre, vagy találkozni :D
Ööö vagy ez most ba*omira illegális és hiresztelem?? Akkor mondjuk úgy ,hogy ezt mind idézõjelbe írtam, hisz ilyet sose tennék, csak errõl álmodtam, hogy lehet ,hogy a gépem képes lenne ilyenekre, és ha akarnám (persze nem akarom, megtehetném :D:D:D)
szóóval?
Zsófi 2006 szept. 26. - 18:28:24
(178/2120)
Én sajnos nem tudok neked segíteni abban, hogy honnan szerezd meg az évadokat, de ReBii-vel megint teljes egyet tudok érteni!
lydike 2006 szept. 26. - 13:27:33
(177/2120)
Engem tényleg nagyon érdekelne az összes eddigi évad ami vkinek esetleg megvan. Megegyezhetünk vhogy remélem:)
10/10
ReBii 2006 szept. 25. - 20:26:14 10/10 Előzmény Zsófi
(176/2120)
Én nem tudom mennyit kapnak a nagy szuper mega giga sztárok, de szerintem Susan Sarandon vagy Diane Keaton és még sokan mások kevesebbet kapnak, mert 40en túl vannak. . Vagy pl George Clooney is, gondolom nem kap kevesebbet a Oceans 11-12-13ért, mint ha 10 évvel fiatalabb lenne. . vagy a fene tudja !! ÁÁÁÁ nem tudom :D:D:D
Gondoltam okosan hozzászólok :D
10/10
ReBii 2006 szept. 25. - 20:23:34 10/10
(175/2120)
ÁÁÁÁÁÁ neeee!!!!! :'( :'( ezt nem hiszem el! de komolyan! ezt hogy tehetik meg velüüüünk?? :'( de most tényleg. .
Persze, hogy téged szólítalak, te vagy itt az agytröszt (ezzel természetesen nem akartam senki agybéli kapacitását sem becsmérelni, csak hát :D )
köszönöm köszönöm a választ még ha a hír rossz is :'(
Zsófi 2006 szept. 22. - 14:44:01
(174/2120)
Jajj, de nagy kár, hogy így van! Na, de mégis azért mert valaki már túl van a 40-en kevesebbet fizetni neki!
Parasztság!!
Már bíztam benne, hogy ReBiinek igaza lesz és még viszontláthatom!! De nem!! :( :(
Na, majd megpróbálom túltenni magam a dolgokon!! :) :(
10/10
ReBii 2006 szept. 19. - 22:17:59 10/10
(173/2120)
Ugy tudom hogy a 13asban lesz már Elizabeth. . vagy nem?? Rosenberger??
10/10
ReBii 2006 szept. 19. - 22:16:59 10/10 Előzmény Omachel
(172/2120)
hu hát azt nagyon nagyon bííírnám :D
végülis a kedvenceim közül mind a kettõ még szerepel a részekben (Kerry, Susan) szóval nem panaszkodhatok. de azért egyetértek, hogy az elsõ hat rész számomra sokkal több mint a többi összesen bárhogy :D (L)(L) áá de imádomm
.
hát ha Carol visszatérne (nagyon nagyon szereteeemm) az vicces lenne, de õt tényleg ugy tették ki, hogy szépen be lett fejezve és romantikus, hüpphüpp jelenet, hülyén jönne ki, ha visszajönne. Clooneyról én is hallottam ,hogy visszautasította, szerintem ez tök parasztság tõle, ha már innen indult a karrierje, szívességbõl is jöhetne egy-két rész erejéig. . na mindegy. . õ tudja. . bár ha már a legjobb haverja a Mark meghalt .. .én se tudom hogy Doug helyébe visszajönnék-e. . . :§
.
bájbáj
Zsófi 2006 szept. 19. - 19:24:30 Előzmény Wicky
(171/2120)
De legalább még visszajöhet Carol, Elizabeth meg a többiek akik nem úgy szálltak ki a sorozatból, hogy meghaltak, hanem, valahogy máshogy!
Remélem legalábbis!! :) :D
10/10
Wicky 2006 szept. 13. - 20:34:41 10/10
(170/2120)
Én is!!
Gabor84 2006 szept. 13. - 19:28:28
(169/2120)
"Ki tudja, talán még nem számoltak le Carol vagy Ross doktor karakterével sem..."

Hát sajnos Ross doki karakterével már biztosan nem fogunk találkozni, ugyanis Clooneynak már felajánlották, hogy pár rész erejéig térjen vissza (nézettségnövelõnek, persze jól meg is fizették volna) de õ durván elutasította az ajánlatot.
Zsófi 2006 szept. 13. - 18:19:19
(168/2120)
Persze, én sem azt mondom, hogy annyira unalmasak lettek a részek...
És nagyon remélm, hogy igaza lesz Omachel-nek és láthatunk még valakit a fáklyahordozók közül!! Azt nagyon bírnám!!! :) :D
10/10
Wicky 2006 szept. 13. - 15:58:16 10/10
(167/2120)
Hát nem tudom,szerintem nem lettek annyira unalmasak a részek!
Omachel 2006 szept. 12. - 19:10:09
(166/2120)

Ki tudja, akárki visszatérhet még...

Ki tudja, talán még nem számoltak le Carol vagy Ross doktor karakterével sem...
Valahogy az az érzésem, hogy lesznek még, akik az elsõ nagy csapatból még elõ fognak kerülni, mielõtt vége lesz...

Egyébként Cartert én is nagyon sajnálom, õ volt az utolsó, aki eddig minden egyes évad szinte minden részében jelen volt, az elejétõl kezdve...
Zsófi 2006 szept. 12. - 18:27:05 Előzmény ReBii
(165/2120)
Igen, tényleg fantasztikus volt!
Mondjuk én is nagyon sajnálom, hogy Mark kiszállt, nélküle olyan nem is tudom, unalmasabb lett! Habár... Azokban az idõkben legalább még az én kedvencem benne volt. De-sajnos- mindennek vége van egyszer....
10/10
ReBii 2006 aug. 29. - 12:53:51 10/10
(164/2120)
Teljesen leírtad azt, amire gondoltam, tényleg teljesen teljesen teljesen :):)
Amikor vetitettek, pláne, mikor láthattuk Markot akkor az annyira fantasztikus volt, szerintem, de tényleg. És szerintem azért pont megvolt úgy csinálva, hogy érezzük, hogy itt azért valaminek tényleg vége van. Nekem legalábbis nagyon úgy érzõdött . .
Persze én is hiányoltam mondom dolgokat, de mégis azért megcsinálták szépen :)
Zsófi 2006 aug. 29. - 08:21:34
(163/2120)
Én most kezdtem el nézni ,mikor a viasaton elindult, és én annyiból mondom, hogy kár hogy újraindult, mert én még hiváncsi lennék a folytatásokra!
Brambilla 2006 aug. 26. - 22:29:14 Előzmény ReBii
(162/2120)
Szerintem a Greene doki halálával lezáruló évad volt a legjobb, meg talán az elõtte lévõ. a 12.-et nem láttam, biztos jó, de nekem úgy tûnik, hogy a szereplõk élete és viszanya a többiekkel teljesen háttérbe szorult és a látványé, a felnyitott testeké, a sebész kezében dobogó szívé lett a fõszerep. Meg Greene nélkül még ki lehetett bírni, de most, hogy elment Carter elveszett az utolsó "régi" ember. Egyébként elég szánalmasan írták ki a sorozatból, míg Greene három részen át halt meg, szegény Carternek csak egy fél rész jutott, mert a leszakadt tetõfontosabb volt annál, minthogy elbúcsúzzon Abbytõl és Suzantól, akiket talán a legjobban ismert. Amúgy annyira nem is zavar már, hogy az elejérõl kezdték, ezeket a részeket már nagyon régen láttam (kb mikor elõször vetítették magyaron) és jó látni, hogy kezdõdött az egész. Azért nagyon várom a folytatást is
10/10
ReBii 2006 aug. 23. - 13:35:12 10/10
(161/2120)
Most azért megnyugtattál! Bár, mint azt már ezeregyszázszor mondtam én a 9.10. évadot szeretném megnézni!!
De erre esély sincs, hogy leadják. .