Téma: Vészhelyzet

10/10
ReBii 2006 okt. 16. - 05:06:52 10/10
(220/2120)
Én úgy tudtam letölteni, hogy nem állítottam be semmi paramétert a kereséshez, csupán a sorozatok listájánál megkerestem a vészhelyzet 1. évadot, letöltöttem, majd a következõt (persze pár nappal késõbb) és utána a következõt, etc etc:)
Szóval elég hosszadalmas volt!
Én nem külsõ DVD- lejátszóval másoltam, hanem az öcséim gépén, és azon nem érdekes, hogy van-e rajta másolásvédelem, mert tökéletesen átmásolja :D:D
.
Saját gép --> megörököltem az öcséimét. . . :S :D:D
.
Nekem a hétfõtõl szerdáig a halálom, mert szalagavatótáncolunk reggel 7tõl és már el kellett volna indulnom . . . ...ooooOOOoooo (ásítottam :D)
Na tsók én szaladok
^_^

jaa ui: Kerry Lizzie!!! :D
Zsófi 2006 okt. 15. - 18:59:10
(219/2120)
Ja, és nincs meg ez a New York rendõrei a BitGate-en!
És a rossz hír már nem lehet regisztrálni (asszem)!!
És amíg nem töltöttem fel addig nem küldhetek meghívót sajnos!! :(

Lizzie+Kerry!
Zsófi 2006 okt. 15. - 18:54:35
(218/2120)
Persze, megnézem!!

Amúgy nekem még saját gépem sincs, az anyám laptopját használom ami szinte már a miénk (már a hugomé meg az enyém) mert anya nemigen szokta haszálni...
Én majd karácsonyra szeretnék egy sajátot kérni a szobánkba.
A letöltések eddig is megvoltak, csak ha kijelölöm a sorozatot, hogy melyiket akarom letölteni, meg beállítom az egyebeket (évad, epizód, minõség stb.) és rákattintok a keresésre (mert olyan hogy letöltés nincs) azt írja ki hogy :
,,Üres kategória!
Még nem töltöttek fel torrenteket, vagy törölve lettek..."
Szó szerint ezt dobja ki. Mit jelent ez, azt hogy még senki nem töltötte fel a Vészhelyzetet, ezért még le sem lehet tölteni, vagy azt, hogy addig ne is akarjak semmit sem letölteni amíg nem töltöttem fel semmit?? Amit ugye, nehezen, mert amíg semmi sincs fennt a gépen addig semmit sem tudok feltölteni...Jajj nekem!
:) Lehet, hogy egyszerûbb lenne kivenni tk-ból, de apám azt mondja, hogy ott másolásvédettek a filmek... Neked nem azok voltak? Vagy nem is te mondtad hogy vagy töltsem le, vagy vegyem ki tk-ból és másoljam le? :)
Áááá!!!! Holnap van a halálom, hétfõõ!! Fujj!! ,,Csak" 3 tz-nk lesz! Habár ez gondolom nem igen érdekel! :) :)
10/10
ReBii 2006 okt. 14. - 17:08:22 10/10
(217/2120)
Ááááh nem küldte el tegnap az üzenetem. . na jó, akkor még egyszer!
Szóóval ki fogom írni DVD-re õket, amint lesz DVD -íróm, most csak az apám meg az öcsémék gépén van, az enyémen nincs, úgyhogy valahogy majd meg kell oldanom, mert semmi helyem nincs. .
.
Megtaláltad a letöltéseket??
Ha igen, megnéznéd (csak nézni), hogy van-e NYPD blue (New York rendõrei) kööööszönöööm
:)
.
Kerry & Elizabeth !!!
Zsófi 2006 okt. 12. - 20:10:46
(216/2120)
Ok-ok nekem mindegy!!
Amúgy nekem sem sikerült még letölteni semmit, mert azt írta, hogy nem talál ilyet..De lehet, hogy csak én cseszerintettem el valamit és azért nem jön össze...
De mielõtt letölteném elkell vinni ezt a gépet vírusleszedésre, mert igencsak tele van velük!!

Amúgy ha a gépeden lévõ filmeket kiírod DVD-re akkor több helyed lesz új filmeket, sorozatokat letölteni! :)
Amúgy filmeket honnan töltöd le, melyik honlapról??
Na, jó éccakát!!
10/10
ReBii 2006 okt. 11. - 18:44:05 10/10
(215/2120)
Huu ez fantasztikus!! De tényleg!! Gratulálokkkk!!!
Én most azért nem regisztrálok, mert úgysem tudnék se fel, se le tölteni, annyira tele van a gépem (kicsit sok film van rajta) így majd egy késõbbi idõpontra helyezem ezt :D
.
Én is így vagyok ezzel a fórummal. . Más fórumokon is fent vagyok , de azokon sosem találom a helyem, mert valahogy mindig olyan hülyének érzem magam. Itt meg vihoghatok és szmájlizhatok, amennyit csak akarok, mert tök mindegy :) :) És nini még találtam olyan embereket is, akikkel együtt tudunk hasonlókat csinálni ;) *kacsintkacsint*
.
Ma megnéztem a viasaton a mai részt. . olyan furcsán rossz minõségû ott. . .nekem ami DVD-n megvan sokkal jobb. . .:S:S:S
Szóval itt nem élvezhetõ, tényleg olyan, mintha ósdi lenne az egész, pedig nem is! ! ! ! ! !
MorrrrrrGRRRRRR
.
Weaver & Corday - - > Szokásosak, amik eddig voltak :D
Zsófi 2006 okt. 11. - 11:35:13
(214/2120)
Mégjobb!!
Most látom csak hogy megint lehet regisztrálni a bitgate-en!!
Részemrõl már megvolt!! :D
Éjjen, hurrááá, fel van dobva a napom!!
Zsófi 2006 okt. 11. - 11:23:03
(213/2120)
ReBii!!
Meglehet nagyon könnyen, hogy sikerült!!! :D
A google-n beírtam, hogy BitGate.
Kijött egy csomó találat... Asszem felülrõl a 7. linkre kattintottam rá, az volt a PC Fórum. Ott van valaki akinek vannak bitgate meghívói, és ha megadod neki az e-mail címed, azt mondta küldi a meghívót...
Aztán, hogy mi lesz belõle azt nem tom. Csak az a baj, hogy a PC Fórum-ba a regisztrálás egy kicsit bonyolult, de nem vészes...
Reménykedem, hogy bejön!!

(Szerintem a világ legnagyobb találmány a számítógép, internet! :D)
Zsófi 2006 okt. 11. - 08:25:30
(212/2120)
Hát igen, legalább mi ,,Port angyalai" tartsunk össze! :D
Nekem ez az egyik kedvenc honlapom, mert itt sok olyan vélemény van, ami olyan mint az enyém. (Habár ez gondolom nagyon senkit sem izgat.) :)
Ma ráérek keresgélni nagyjából szóval, mindent el fogok követni, hogy legyen a dologból valami!!

Corday+Weaver (innen már tudod, tehát nem írom le mégegyszer!) Lusta vagyok, pedig megérdemelnék! :D :D
10/10
ReBii 2006 okt. 10. - 21:41:37 10/10
(211/2120)
Húú köszönöm :) Mi vagyunk a Port angyalai amilyen összetartók vagyunk :D :D :D
.
Én nézelõdtem Yahoo keresõben is (ami nagyjából google,de lehet, hogy az is) de semmi az ég világon eddig. De még kutatok keresek majd dögivel :)
Amint találok, írok neked izibe :)
.
Weaver+Corday--> természetesen amiket te mondtál, tökéletes volt :)
Zsófi 2006 okt. 10. - 18:01:04 Előzmény ReBii
(210/2120)
Ja, bocs, kihagytam:
ELIZABETH CORDAY+ KERRY WEAVER ( és ide képzelj el olyan jókivánságokat, amit csak el tudsz képzelni -persze csak rajongói határokon belül!!:)
Zsófi 2006 okt. 10. - 17:57:20 Előzmény ReBii
(209/2120)
:)
Sajnos nemigen jött be amit gondoltam...:(
Mikor a múlkor a google-n böngésztem ezt a bitgate.org-ot
olyan port.hu-sokra akadtam akiknél szintén ez volt a téma, és arra gondoltam, hogy onnan valakit megkérek, hogy küldjön nekem meghívót... De mire visszamentem volna a google-ra már más jött be... Azt mondjuk nem tom hogy csináltam...De ha sikerül bejutnom elsõ lesz, hogy küldök neked meghívót, ígérem!! :)
10/10
ReBii 2006 okt. 07. - 11:52:24 10/10
(208/2120)
De bolond vagyok, kifelejtettem:

KeRRy WeAvEr & ElIzAbEtH CoRdAy mindörökkön örökké éljen és mégtovább és azontúl :D
10/10
ReBii 2006 okt. 07. - 11:48:31 10/10
(207/2120)
Hát nyilván, hogy segítek, azt szeretném, ha neked is meglenne az egész :D
Sikerült az a kapcsolat?? Mármint a meghívós?
Ismersz valamilyen reg. embert?
Amúgy, ha majd te is felregisztálsz, küldj nekem egy meghívót léééci :) Már, ha egyszer sikerül abba a szr oldalra bejutni :D:D:D
kotty 2006 okt. 07. - 09:40:56
(206/2120)
Abbynek és Lukának gyereke lesz!!!
Zsófi 2006 okt. 06. - 19:02:05
(205/2120)
Ahha, lehet!
Még van ötletem, hogy ki tudna még meghívót küldni nekem... :D
Megnézem bevállik-e...
Majd szólok, ha igen!
Amúgy kösz, hogy te is keresgélsz!! :) :D

kerry+elizabeth 4ever!! :)
10/10
ReBii 2006 okt. 06. - 17:19:54 10/10
(204/2120)
Igen, akkor kb fél éve, még volt regisztráció, de gondolom túl sokan töltöttek le, és kevesen töltöttek fel, ezért megszaporodtak a felhasználók, ill nem ezért,hanem csak megszaporodtak és ez nem túl jó dolog, és ezért csak meghívóval lehet regisztrálni. nekem nincs felhasználóm úgyh nem tudok küldeni neked.. .:'(
Kerestem a google-ban de nem találtam eddig semmit.. nem adom fel! :D
amúgy a kikölcsönzöd és lemásolod a dvd-ket még kétnyelvü is lesz én eredeti nyelven szeretem nézni a legjobban, annyira iszonyú jó a hangjuk szerintem (L)(L) :D
persze ilyet nem csinálnák, csak megjegyeztem "hipotetikusan" - by Mark Greene :D
Zsófi 2006 okt. 05. - 19:11:06
(203/2120)
És mikor te regisztráltál akkor még volt olyan, hogy regisztrálás vagy valami? Vagy hogy csináltad?
Na, mindegy! Azért ezer köszönet!!
Majd valahol utánajárok a Google-n és megpróbálok regisztrálni,vagy valami bejutásra alkalmas helyet találni!...
10/10
ReBii 2006 okt. 05. - 07:27:01 10/10
(202/2120)
Én oda voltam regisztrálva, de kitöröltek, mert nem voltam egyrészt nagyon sokáig fent, másrészt pedig nem lett az átlagom valami felett (feltöltés, letöltés aránya) .. Hogy meghívót hol lehet szerezni, fogalmam sincs, lehet, hogy valahogy be lehet jutni a gépbe és akkor lehet irni valamelyik tagnak,hogy küldjön. De fogalmam sincs.. Lehet, hogy van más oldal is, ahol lehet tölteni . .
.
Wicky - Hát igen, ez eléggé Abby-Luka honlap :D Már multkor is átnéztem ezt az oldalt, én ugyan nem szeretem igazán egyikõjüket sem, ezért annyira nem találtam érdekesnek.. De viszont, aki szereti õket, annak nagyon nagyon szuper honlap! Rengeteg minden fent van róluk! ! !
.
Amúgy találtam egy ilyen oldalt Kerryben is :D Na aaaz már nekem is :D
majd még jövök
10/10
Wicky 2006 okt. 04. - 17:47:38 10/10
(201/2120)
Sziasztok!
Új videó részletek vannak fent ezen az oldalon: <a target="_blank" href="http://www.thedancewedo.com/newclips13.html" title="http://www.thedancewedo.com/newclips13.html">www.thedancewedo.com</a> a 13.évadból vágták ki õket,inkább Abby-rõl és Luka-ról szólnak!