mulao 2009 júl. 17. - 15:16:51
(2/2)
Nem volt rossz darab.Színészek jók voltak, amennyire emlékszem.És a díszlet volt még ötletes.Jókat is lehetett nevetni.Összeségében megérte megnézni.Még az volt jó, hogy ismertebb színészek játszottak a darabban.Azt azért sajnálom, hogy csak egy hozzászólást találok, szívesen olvasnék, vitáznék, beszélgetnék olyanokkal akik látták.
eugénia22 2008 márc. 28. - 07:07:25
(1/2)
Tetszett.A díszlet elég jól kitalált volt.A darad egy idõ után vontatottá vált, szinte,már másról szólt,de tetszett.Nevetni hatalmasakat nevettem rajta.Magyar Attila és Slangler András jók voltak.Létay Dóra egész más volt, mint a Jóban rosszbanban.Igaz, amikor autogrammot kértem tõle, szinte még a darabhoz való gratuláciomat se hallgatta meg.Viszont Magyar Attila kedves volt.Básti Juli megkapta a nagy tapsot,hatalmasat nem alakított,de jó volt.Voltak nagyon jó ötletek benne,jó poénok,összeségében megérte megnézni.Láttam már jobb daradot is,de nem volt rossz.Habkönnyû vígjáték volt beígérve,nem hiszem,hogy azt kaptam,de lehetett jókat nevetni rajta.Az a színésznõ is jó volt, aki Slangler András feleségét alakította.Ajánlani inkább nem ajánlom,vannak jobb darabok is,de a kedvet se akarom el venni tõle.Egyszer meg lehet nézni,és jókat lehet nevetni rajta.