merkur66 2008 márc. 22. - 11:40:54
(12/132)
Ja amosolyan az fergeteges. De engem a szeme fogott meg.
Azt hiszem hétfõn lesz valami film (persze késõ este) amiben játszik. VAlami Tökéletes gyilkosság vagy mi. Úgy megnézném, de lemaradok róla.
merkur66 2008 márc. 21. - 22:22:11
(11/132)
És mikor mindenki meghajol a hobbitok elõtt, hát az tényleg klassz. Az Angyalok háborúját nézd meg, mert nagyon jó, nem õ a fõszereplkõ csak a végén bukkan fel. JA és õ játsza benne Lucifert. Itt egy kép a filmbõl.

És a második részben mikor visszatér Helm szurdokba és kinyitja miután visszakapta a nyakéket Legolastól kinyitja az ajtót. Na az a jelenet is a kedvencem.
merkur66 2008 márc. 21. - 21:35:50
(10/132)
Én meg a tiédet mentettem le. Ez olyan szép jelenet a végén, mikor szomórú és meglátja Arwent és felcsillan a szeme és megcsókolja.
Ja a második részben az is jó mikor azt álmodja, hogy Arvennel van közben meg a lova "smárolja" le.Hát az biztos hogy nagy sztár és szerintem jól állnak neki ezek a hõsszerelmes karakterek. Láttad az Angyalok háborújában?
merkur66 2008 márc. 21. - 21:00:36
(9/132)
Ezt most találtam, szerintem nagyon jó.

Az utolsó utáni pillanatban ugrott be Stuart Townsend (aki azóta sem tudott sokkal többet letenni az asztalra mint, hogy Charlize Theron barátja) helyére a korábban a G.I. Jane, az Egy hölgy arcképe és a Séta a holdon szerepeibõl ismert másodvonalbeli színész. A három rész során impresszív vezérhím-karizmáról tett tanúbizonyságot, aminek köszönhetõen özönleni kezdtek hozzá a hasonló hõsszerepek. Állítólag rengeteget elutasított és az egy, amit elvállalt (Alatriste kapitány) újabb kihívások elé állította: spanyolul játszott. Imidzsét David Cronenberg színesítette két parádés szereppel: az Erõszakos múlt-ban báránybõrbe bújt farkast, a Gyilkos ígéretek-ben pedig pont az ellenkezõjét alakította, utóbbiért végre Oscar-jelölésig is jutott, ami valójában mindkét alakításnak szólt. Legközelebb Cormac McCarthy (Nem vénnek való vidék) regényének adaptációjában, a The Road-ban láthatjuk a világégés után rothadó Amerikában barangoló apaként.

Legjobb filmje A Gyûrûk Ura óta: Erõszakos múlt + Eastern Promises - Gyilkos ígéretek
merkur66 2008 márc. 21. - 17:42:21
(8/132)
Vicces kép. Azt tudod, hogy õ mit vihetett haza a forgatásról? (mert én elfelejtettem már) mert pl. Elijah a gyûrût, Orlando meg a tünde íjjat.
Örülök, hogy tetszik a hangja, legalább nem egyedül vagyok.

Az elsõ részben(ami a legkedvesebb nekem) a kedvenc jelenetem, mikor a végén elküldi Frodót és jönnek az orkok, õt meg lasított felvételben mutattják, ahogy elindul feléjük.
merkur66 2008 márc. 21. - 11:22:52
(7/132)
Én úgy tudom 3 részt 3 évig egyfolytában forgatták Új-Zélandon és olyan jól összebarátkoztak(meg is értem), hogy feltetováltatták magukra a Gyûrûn lévõú szöveget.

Az utolsó részben olyan szépen énekel a koronázáson, olyan sexi mély férfias hangja van.
Láttad az elsõ részt bõvítetten? Abban is énekel.
Tényleg jó kép.
merkur66 2008 márc. 21. - 11:05:48
(6/132)
Bizony fantasztikusat és amit én nagyon értékelek benne, hogy ,szerintem , jól ki tudta szûrni Jackson ennek a hosszú könyvnek a lényegét és visszaadni. Az igazat megvalava a film engen jobban megragadt mint a könyv. A könyv olyan terjengõs és s leírások nekem néhol már olyan uncsik hogy abba is hagytam az olvasást.

Valahol olvastam, hogy azt nyilatkozta Viggó, hogy a forgatások végefelé már annyira ki volt merülve, hogy néha valóban azt hitte, hogy Liv egy tünde. Azért ez már ijesztõ, nem?
merkur66 2008 márc. 20. - 13:22:24
(5/132)
Ja, vándorként valóban helyesebb volt. Meg a koronázásnál olyan öregesnek tûnt, nem?( ha jól emlékszem még õszes is volt a haja.) A harmadik részben a kedvencem mikor kikosarazza Eowint. Nem illik hozzá. Viszont azt sajáltam, hogy az utoló részben egy csalfa pillantással lerendezték Eowin meg Faramir kezdõdõd kapcsolatát.
merkur66 2008 márc. 19. - 18:47:41
(4/132)
Igen a neve, így olvasva ismerõs. És bizony jól jártunk vele, nagyon jól.
merkur66 2008 márc. 18. - 19:58:22
(3/132)
Örülök, hogy egyetértesz. Amúgy azt tudtad, hogy eredetileg nem õt akarták Aragornknak és csak véletlenül esett be mert a másik akinek szánták a szerepet(most nem jut eszembe a neve) megbetegedett.
merkur66 2008 febr. 22. - 17:02:05
(2/132)
Én csak pár filmben láttam, de nagyon szeretem. Különösen a Gyûrûk uráában, meg a Hidalgóban. No meg az Angyalok háborújában Luciferként.
maximus 2008 febr. 22. - 15:20:44
(1/132)
Nagyot alakított az Eastern Promises - Gyilkos ígéretek-ben ,nagyon jó színész az egyik kedvencem.