olahmiki1959 2014 máj. 29. - 06:38:56
(8/8)
Ha ez a film tényleg ilyen rossz, az RTL miért adja le? Mégis csak egy országos, nagy kereskedelmi tv, nem pedig egy kis eldugott csatorna...
AntichristNo1 2010 jún. 11. - 22:30:44
(7/8)
Erre a filmre a "katasztrófa film" jobban illene, mert hát tényleg 1 katasztrófa volt. Nagyon alacson költségvetésû film lehetett. A végerõl nem is beszélek, hogy a vége csak " a nagy sötéstég".
Swa 2010 febr. 22. - 13:24:11 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(6/8)
Igen, ilyen esetet én is hallottam, hogy valaki nem tudta, hol áll a világban: a 80-as évek elején szibériában kutatók találtak egy partizánt, aki kérdezte, hogy hogy áll a világháború, hol állnak a németek?
Mondják neki:
- Ember! 40 éve vége a háborúnak!
- Francba, akkor én feleslegesen robbantgatom itt a síneket?
:)
hengelhoffer 2009 júl. 11. - 17:43:50 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(5/8)
Cunami = szökõár, csak a cunami ennek a japán megfelelõje.
És nem csak földrengésnél fordulhat elõ, hanem ebben az esetben is. Ugyanis a becsapódó test által kiszorított víz indul el.
Ami meg a becsapódás elötti szökõárt illeti, nos hmm.. talán elképzelhetõ lehet olyan estben, amikor a földhöz közelítõ tárgy olyan gravítációs árapály hatást kelt, ami indokolhatja ezt. De ennek azért már elég nagy méretünek kell lennie.
AvatáR Gil Maerth 2009 máj. 05. - 08:55:22
(4/8)
(igen. Inkább úgy kéne írni: az általunk ismert bolygó vége)

Mottó: Keresd az Istent
(ezzel semmi bajom- a filmmel annál inkább)

Ez az ELSõ film, amiben a Kormányzat széttárja mancsait s a meteor annak rendje s módja szerint pontot tesz az angolok BL egyeduralmának végére.
Itt nincs se hõs megmentõ brigád (Deep Impact, Armageddon), se semmi:
a meteor ha már "benézett" hozzánk, be is esik.

A Filmben ennek apropóján ráhúzták az Apokalipszis bibliai vízióit.
van itt minden:
--földrengés, hurikán,
--cunami (amit a földlemezek elcsúszása okoz amúgy, de mindegy - itt egy japán prof említi egy felhúzhatós rádió adása során),
--szökõár (még a becsapódás ELÕTT !).

csak hát nem mindegyiket lehet ráhúzni egyazon eseményre.

a Film nagy része arra megy el hogy a vallásos Nõ megpróbálja a párját is színvallásra bírni -. annak apropóján, hogy szegény gyerekük 4 évesen meghalt.

a másik rész meg arra megy el, hogy az Elragadtatás
sok helyen megénekelt eseménye bekövetkezzen.
(uk-mukk-fukk eltûnés meg ilyenek)

Szóval hogy az Isten igazi híveit az Isten a Végítélet elõtt elviszi.
Ezzel semmi baj.
Ha megtudnám hogy jön a vég, én is betérnék a Templomba- sõt elõrebocsátom, hogy saját magamat vallásosnak tartom MOST is)

Az eltûnésrõl egy mexikói ipse esete jutott eszembe , aki eltûnt a 80-as években egy úton, s 16 év múlva felbukkant, s úgy tudta: még mindig 84 van...


megemlítést érdemel még a lopós rész (aki látja tudja mirõl van szó) - annyira egyértelmû a dolog, hogy ordít. Fizetésrõl szó se volt !

:(
már csak egy a kérdés: hányast kapjon ez a mû?
:(
elõször írom le: nem tudom :(
Olvasgató 2009 máj. 04. - 11:38:53 Előzmény Darksecret
(3/8)
Én is szûklátókörû vagyok, ezért nekem megfelel, hogy a most zajló hoki-eseményt VILÁGbajnokságnak hívják.
1/10
georgia57 2009 febr. 23. - 13:41:12 1/10 Előzmény Darksecret
(2/8)
nagyon gyengének találtam a filmet
Darksecret 2009 febr. 19. - 22:26:47
(1/8)
Hm, jellemzõ az ember mentalitására és szüklátókörõségére, hogy a Föld pusztulását világvégével azonosítja, amikor létezik a Mindenségben még sok-sok trillió ekkora vagy sokkal nagyobb égitest..