benjamingal 2013 dec. 14. - 23:54:11
(5/5)
Nagyon rossz film, nem ajánlom senkinek:) gagyi..
hektor18 2013 nov. 13. - 08:39:32
(4/5)
lenne egy kérdésem:múlt héten volt a fim mánián a Flash Point-Tûréshatár címû film és még nincsen fent sehol sem remélem fent lesz az a film is hamarosan vagy anyira rosz film hogy senki sem vette fel?
5/10
Dalmát 2013 nov. 12. - 16:07:59 5/10
(3/5)
Én sem tartom valószínûnek, hogy a Film Mánia vágta volna ki a fejlövést, hiszen a film késõn is ment, és 18 éven felülieknek besorolással adták (amit egy kicsit soknak is érzek, 16-osba is simán belefért volna).
aser10 2013 nov. 12. - 10:03:02
(2/5)
Na igen, az operatõri munka szép volt, az akciók is rendben, de mint film csak egy egyszer nézhetõs darab, a népszerû és kiváló színészek ellenére is (bár Jay Chou-t jobb szeretem ha énekel és zongorázik, Nicholas Tse most nem jól alakított, ennél õ sokkal jobb tud lenni), a gyenge karakterek, a gyenge dramaturgia és a szépelgõs érzelgõsség nem tett jót a filmnek. A rendezõ számomra ismeretlen név. A fejlövést tényleg kár volt kivágni, nem is értem. Talán nem is a Film Mánia nyirbálta meg, lehet nyugatra így adták el a hongkongiak.
5/10
Dalmát 2013 nov. 12. - 01:04:34 5/10
(1/5)
Csodálatos operatõri munka, csapnivaló vágás. A jó sok túlzás ellenére egész jó akciófilm lehetett volna, ha nem vérzik el a vágóasztalon.
Ráadásul a Film Mánián vetített verzió csonkított is, a kulcsjelenetbõl kivágták a fejlövést, ami nélkül elég hülyén nézett ki az egész. Nem értem, mi a fenéért kellett belepiszkálni, ettõl még nem lett a film családi mozi.