Téma: Vonat

2/10
Lucky04 2019 ápr. 22. - 23:36:41 2/10
(10/10)
Ez meg mi a tököm volt?? Ritka nagy hulladék lett ez a "film"!
2/10
Xxy92 2015 jún. 10. - 00:46:42 2/10
(9/10)
Szeretem a horrorfilmeket, bár a félelmet elõnyben részesítem a vérrel szemben. Ebben a filmben pedig nuku félelem, ám rengeteg vér van. Értelmetlen, buta zagyvaság - ráadásul kifejezetten undorító.
Metalherceg 2013 ápr. 14. - 12:16:48
(8/10)
Na ezt már én is lereagálom :)

Spoiler

hihhetetlenül gagyi az egész forgatókönyv!!! már a film 80 százalékát leforgatták mire kitalálták, hogy a szegény-szerencsétlen bulgárok miért is öljék a király amerikaiakat. :) :) Mégismilyen szervet mûtenek ki a fõcímnél, amikor végighasítják a halott ember lábát meg kezét???? az ereit? :D meg tényleg esélyes, hogy egy zötykölõdõs, redvás-podvás vonaton az ollóval, vagy mi a hányással (benga kidobó-sebész által) kivájt szemgolyót átültetik egy kisfiúba!:D
Meg a letépett here kinek kellett?? a dokinéninek szuvenírbe?? :D
aztán meg amit már írtak itt, hogy 40 kilós csaj amikor minden komáját meg szerelmét kegyetlenül lemészárolják, és megmenekül, az elsõ dolga, hogy visszamegy a vonatra, megöl mindenkit, agyonveri a benga ikerpárt (min 120kg/db) felgyújtja a halálvonatot, aztán hazamegy...(pedig az amcsiknál még a rendõrök is összeomlanak, ha balhé van oszt járhatnak pszihológushoz...)
naggyon kemény film...

Ja, meg kicsit már unom, hogy csóró tökély-amcsik bárhova kiteszik a lábukat ott megkínozódnak :D
pl:motel,elrabolva, és hamarosan a sötétség, csapatleépítés, urban explorer, blood night

Kedvencem amikor az egyik mégmindignincsvégemerjönvalamigonoszakitúlélte-jelenetben tolja a nagy bengázer a vagont (:D)a csaj meg alatta fekszk, oszt a csávó annyira belefeledkezik a tolásba, hogy észre sem veszi, hogy már letolta a csajról a vagont(:D), az meg lebaltázza, meg lebírkózza azt a szerecsen-gnómot, aki legalább 3x akkora mint õ maga... Kiégés az egész!:D
azt vártam, hogy még a stáblista után is rátámad valami irgalmatlanul gonosz bulgár! :)
de nem így volt.

SPOILER vége

Szép napot!
nubudjaniku 2012 aug. 02. - 22:09:18
(7/10)
A köszörülés nemsemmi volt 0:55:00 körül
9/10
zs9302 2011 júl. 30. - 11:35:39 9/10 Előzmény grubesa
(6/10)
Szerintem is sokkal ütõsebb, mint a Motel-részek.
9 pont
6/10
oimuka 2011 máj. 29. - 19:55:31 6/10 Előzmény King Diamond
(5/10)
Akkora gagyi, hogy beszélni sem érdemes róla.SPOILER!!!Valóban létezik szervkereskedõ maffia, de ahol a szerveket majdnem kitépik az áldozatokból,az már csúcs... Ja és amilyen körülmények között végzik a szervátültetéseket, egy macska nem élné túl, nem hogy egy legyengült emberi lény, és ráadásul mozgó vonaton.Aki nem látta, jobb ha elfelejti.Thora Birch pedig csapnivalóan játszik,semmit nem mutat, s ez vonatkozik minden szereplõre.
5/10
King Diamond 2010 dec. 24. - 23:17:45 5/10
(4/10)
Nem vagyok én már odáig az effajta kaszabolós horrorokért. Erre kellett rájönnöm, miközben néztem ezt a filmet. Pedig néhány éve még imádtam a horrorokat (Motel, Sziklák szeme, Tudom, mit tettél tavaly nyáron, A texasi láncfûrészes, Fûrész, stb.), de mostanában egyre kevésbé van kedvem/hangulatom nézni õket. Pedig azért vannak közte jók még mindig (a Fûrész 3D például kifejezetten tetszett, bár a Fûrész sorozatot szeretem). Ez a film egy az egyben a Motel elsõ részének koppintása, csak itt nem motelbe mennek a fiatalok, hanem vonatra szállnak. És utána elkezdõdik a rémálom. A gyilkolászások ötletesek voltak, nem csak egy sablonra ment az összes. A szereplõk közül az egyetlen pozitívum a doktornõ volt számomra, aki szerintem gyönyörû volt. A fiatalok közül a piercinges srác volt még viszonylag szimpatikus, neki drukkoltam, hogy megússza. A mocskok meg megérdemelték, amit kaptak, fõleg a nagydarab a végén. Azon jót mosolyogtam.
Nekem a Motel elsõ része jobban tetszett ennél jóval, de talán csak azért, mert azt elõbb gyártották. A második része már annak sem volt az igazi.
Közepeske: 5/10.
mopar 2010 nov. 06. - 15:01:32
(3/10)
Igazából nagyon jól meg volt csinálva, jók voltak a "kaszabolós" részek élethû volt stb... csak maga a film, a sztori nem volt egy nagy durranás, semmi izgalom nem volt benne:( 5-6/10
8/10
grubesa 2010 okt. 23. - 23:22:18 8/10
(2/10)
Tartalom:
Alex az egyetemi birkózócsapat tagja és hamarosan Ukrajnában fognak részt venni egy versenyen. Egy átbulizott éjszaka után lekésik a vonatukat, ami Odesszába vitte volna õket, így egy másik járatra szállnak fel. Vesztükre. Rövidesen nyilvánvalóvá válik, hogy a személyzettel valami nagyon nem stimmel. Az utastársak mintha betegek; a vasutasok mintha õrültek lennének. Csakhogy a fiatalok túl másnaposak ahhoz, hogy ebbõl bármi feltûnjön nekik, és csak akkor eszmélnek, amikor a csapattagok egymás után eltûnnek, és hollétükrõl senki sem "tud" semmit...
Végül fény derül az igazságra, de már túl késõ...
A pokoli utazás a kezdetét vette.
-------------------------
Szerintem ütõsebb horror mint a Motel címû film..
8/10
9/10
zs9302 2010 szept. 30. - 21:07:57 9/10
(1/10)
Október 19-én jelenik meg dvd-n itthon Vonat címmel.