könnycseppek 2010 márc. 07. - 13:04:51
(12131/12971)
Went április elején Ciprusra utazik egy jótékonysági rendezvényre:

http://hollywood.greekreporter.com/2010/03/05/the-star-of-prison-break-wentworth-miller-is-headed-to-cyprus/

Már, ha igaz a hír, merthogy azt nem tudom, mennyire lehet hinni ennek a cikknek, de Went szavaival élve "We'll see, We'll see" ;-D
9/10
STEPHANIE 17 2010 márc. 07. - 12:59:48 9/10
(12130/12971)
Igen arra! És tényleg régen volt, de hát én csak nem rég olvastam.
könnycseppek 2010 márc. 07. - 12:58:17
(12129/12971)
Mostanában elég "napra készek vagyunk", úgyhogy szerintem nem kell sokat várni;-)
könnycseppek 2010 márc. 07. - 12:56:56
(12128/12971)
Jahhhh, arra emlékszem, hogy ment a találgatás (amit egyébként nem is szeretek;-D), és kiderült, hogy nem anyák napja miatt volt ott, hanem FOXos "buli" miatt:-)
(tejóég! Az majdnem két éve volt! -már, ha erre gondoltal:-))
9/10
STEPHANIE 17 2010 márc. 07. - 12:56:20 9/10
(12127/12971)
Én is olvastam, hogy szeptemberben bemutatják.Én arra lennék kíváncsi, hogy hozzánk mikor ér el.
könnycseppek 2010 márc. 07. - 12:53:19
(12126/12971)
Azt olvastam több helyen is, hogy mégsem csak jövõre lesz a Resident Evil 4 premierje, hanem már idén szeptemberben.

<- Milla szerint a elsõ bemutatkozó kisfilm a Rémálom az Elm utcában bemutatója elõtt lesz.

[Már nagyon várom a 3d-s Went-látványt;-D]
9/10
STEPHANIE 17 2010 márc. 07. - 12:44:34 9/10
(12125/12971)
Köszi.Megnyugtató tudni, hogy nem fogjátok letépni a fejem ,ha esetleg olyasmit vetek fel amit ti már kiveséztetek. Mint például amikor Went New Yorkban járt, azért nem a szüleinél lakott mert a szülei már jó ideje Floridában élnek. Egy cikkben olvastam.
offtopic
könnycseppek 2010 márc. 07. - 12:42:32 Előzmény Alex27
(12124/12971)
Halihó! Jajaja, kicsit kevesebbet vagyunk mostanában, de ennek meg az az elõnye, hogy még jobban örülünk egymásnak:-D

Szerintem nem kell meggyõzni az ellenkezõjérõl, hiszen ez nem abszolút igazság;-) Tudod, ízlések és pofonok... :-)
Mondjuk én ezen a kérdésen még nem gondolkoztam, de most, hogy felvetetted az jutott eszembe, hogy szerintem nincs nagy különbség énekes és színész között olyan szempontból, hogy mennyit ad magából. Szerintem ez ember-függõ. Mármint van, aki a színészetbe is beleteszi szívét-lelkét, van, aki meg az éneklésnél is 'csak' hangokat ad ki; és fordítva, másrészrõl szerep és/vagy dal-függõ is a dolog, hiszen az sem mindegy, hogy mi a téma.
Hm... lehet rajta filózni...;-D
offtopic
könnycseppek 2010 márc. 07. - 12:35:54 Előzmény STEPHANIE 17
(12123/12971)
Huhhh, ez tényleg nem semmi... végigolvasni ezt a rengeteg hozzászólást!:-)
A témákkal kapcsolatban pedig tényleg ne sajnáld, hogy lemaradtál, mert igazából nem is...:-) A témákat elõ lehet hozni. Már csak azért is, mert általában nem is olvasnak vissza, akik újonnan tévednek ide és felvethetnek olyat, amirõl már volt szó... és máris benne vagyunk újra;-)
offtopic
könnycseppek 2010 márc. 07. - 12:33:43 Előzmény sarahangel
(12122/12971)
:-)
Igazából kíváncsi lennék az ilyesmi kuriózumokra, mert aki érdekel, arról érdekel (majdnem) minden ;-) (ezért is szeretem MÁS filmekben látni a kedvenceket), de EZ a felvétel sajnos tényleg annyira rossz minõségû, hogy csak az érdeklõdésemet csigázta fel és ez majdnemhogy rosszabb, mintha nem is lenne...
9/10
STEPHANIE 17 2010 márc. 04. - 14:41:02 9/10
(12121/12971)
Olvastam Évirõl aki össze futott Wenttel Los Angelesben.Tényleg ha Évi még beszokott ide nézni, akkor Üdvözöllek innen a Tisza partról!Tetszett, ahogy jobbnál jobb ötletetek volt a hogyan kellene leszólítani , vagy a hogyan botoljunk meg Wentben!
9/10
STEPHANIE 17 2010 márc. 04. - 14:33:06 9/10
(12120/12971)
Egyébként nagy a különbség a között, hogy férfi vagy nõ rendezi a filmet, mert a pasi a látványra megy, õ az érzékekre próbál hatni, egy nõi rendezõ pedig sokkal inkább az érzelmeket veszi célba.Szerintem meglehet oldani a meztelen jeleneteket szolidan is! Nem kell korhatárosnak lennie, 18-as karika nélkül is lehet jó egy film!
9/10
STEPHANIE 17 2010 márc. 04. - 14:27:17 9/10
(12119/12971)
Elõbb utóbb rájuk is sort fogok keríteni! Már nem emlékszem pontosan ,hogy ki volt, de felvetettétek a meztelen forgatást.Igen szokott a szégyenlõsebbjén vékony test színû alsó lenni, de a legtöbb színésznõ nem szégyenlõs, sõt! Van az a pénz amiért ledobja az összes ruháját! Van aki bármit megtenne egy fõszerepért, tudom, mert én is jártam így! Szünetet tartottunk két próba között, kimentem az udvarra a barátom beugrott, hogy megnézze mi van velem, premier elõtti idõszakban reggel 8-tól este 10-ig 11-ig próbáltunk, húzós meló a színjátszás!Szóval délután volt, jön egy csajszi rövid ruha a melle meg kipakolva , szûk kivágott topp volt rajta. Nyár volt.Oda tipegett hozzánk, és elkezdte mondani a barátomnak, hogy õ színész szeretne lenni, meg hogy a barátai szerint õ remekül színészkedik, és hogy bármit meg tenne egy fõszerepért, és hogy nem lenne hálátlan!A szemem láttára szó szerint kikezdett a barátommal,épp csak azt nem mondta, hogy menjünk és ha akarod máris lezavarhatunk egy menetet! A barátom rám pillantott, majd mondta a lánynak, hogy õ közgazdász, a barátnõm a rendezõ õ dönti el hogy ki szerepelhet a következõ darabban.A csaj majd hanyatt esett amikor megtudta, hogy egy csaj a rendezõ. Mondtam neki ,hogy nekem ne rázza itt a szattyán seggét mert nem vagyok vevõ a dologra. A csaj meg sértõdötten el ment.Na hát ennyit a szégyenlõsségrõl, ez a csaj bárkivel lefeküdt volna egy szerepért. Én utálom az ilyeneket, én is végig jártam a szamárlétrát, nem szexel jutottam el oda ahol álltam, hanem sok munkával meg kitartással!
9/10
STEPHANIE 17 2010 márc. 04. - 14:04:53 9/10
(12118/12971)
Na most végre sikerült a képet is feltölteni. Went az édes,pici 46-os lábikóját feltette az asztalra! Vissza térve a témához, most pont ilyen fiatal ,tehetséges rendezõkre vadászom. Csak az a baj, hogy elérhetõségem nincs hozzájuk, és fogalmam sincs, hogy kinek kellene írnom, ki tud felvilágosítást adni.Ha van valakinek ötlete várom szeretettel.
9/10
STEPHANIE 17 2010 márc. 04. - 14:01:37 9/10 Előzmény Alex27
(12117/12971)
Szia! Nyugi nooooormális vagy! Nem láttam még rajtad a teljes becsavarodás tüneteit. A végzettségem ugyan pszichológus de nem dolgoztam a szakmába.Ó tudnátok csak ,hogy néha premierek elõtt milyen bolondok háza volt a Mûv házban! Nálunk nincs kimondottan színház a mûvházban és nyáron szabadtéren tartottuk az elõadásokat.Léptem fel 5000 ember elõtt, egy Halasnapon! A színház és filmmûvészetire jelentkeztem Egerbe de sajna nem vettek fel.A szüleim ragaszkodtak hozzá, hogy legyen valami szakma is a kezembe,elõször szociális asszisztensnek indultam, majd pszichológusként végeztem.Szoktam figyelni az embereket, Wentet is elemeztem, akkor amikor azt állították,hogy meleg. Hát én egyetlen mozdulatán sem láttam a tipikus jeleket, pedig vannak meleg ismerõseim! Wenten semmi ilyesmi nem látszik,sokkal inkább az ,hogy jó családba született, szigorú nevelést kaphatott, nagyon is fegyelmezett ember.
10/10
Alex27 2010 márc. 03. - 18:50:25 10/10 Előzmény STEPHANIE 17
(12116/12971)
nem mondod!!!! Hát õszintén gratulálok és minden elismerésem a tiéd! Hát volt mit olvasnod.. ez már igazi történelem ami itt van és ez csak Went topicja. Ott vannak még a többiek is Sarah,Jodi,Dominic,Amaury,Will, Rob, Paul,stb. és a szökés topicról még nem is beszéltem! :D

Milyen témákra gondoltál? boncolgathatunk újra vagy még mindig ;)
10/10
Alex27 2010 márc. 03. - 18:45:34 10/10 Előzmény STEPHANIE 17
(12115/12971)
na ez az! marad a hangjában való élvezkedés :D

Majdhogynem lehetne azt is mondani, hogy õ már akkor színészkedett, mikor én még meg sem voltam vagyis inkább már akkor, mikor én még csak pelenkát hordtam *lol*
Ha korán kezdi,akár az apukám is lehetne...jááááj, ez most szíven ütött *lol*
10/10
Alex27 2010 márc. 03. - 18:42:21 10/10 Előzmény könnycseppek
(12114/12971)
nah, még az kimaradt; hogy szerintem is szemüveg lehet rajta, mert úgy igazgatta mintha állandóan le akarna csúszni. fõleg akkor látható ez,mikor lefele néz.
Amúgy egy szem fiúként énekel? Valamit kiértettetek belõle? Én valami olyasmit szûrtem le belõle, hogy õ az ifjú szerelmes, de az anyja ellenzi a kapcsolatát a szolgálóval(?).. jajj ,javítsatok, ha hülyeség!!
10/10
Alex27 2010 márc. 03. - 18:38:57 10/10 Előzmény könnycseppek
(12113/12971)
Halihóóóó! De jó téged is látni!! :))

Ez a felvétel meg hihetetlenül aranyos. Azért tényleg kár,hogy nem sok látszódik Wentbõl, de a gyönyörû hangját egész jól lehet hallani. Annyira kellemes ahogy énekel. El is gondolkodtam azon, mi lenne,ha õ is elkezdene a színészet mellet énekelni. Bár bevallom õszintén, nem tudom leképzelni énekesként, és nem azért,mert nincs meg hozzá a hangi adottsága.. hanem inkább szégyellõsebbnek tartom. Meg úgy érzem nem is egy énekes alkat. Persze ezt is fel lehet úgy fogni,mint színészkedés.. de valahogy én az énekesi pályát egy picivel személyesebbnek, és nyíltabbnak érzem (és itt most nem a felszínes, divat énekesekrõl beszélek). MOST úgy gondolom,hogy az énekesek többet adnak a valódi érzelmeikbõl/gondolataikból. Többet mutatnak magukból. a színészek meg "csak" egy karaktert vesznek fel és azt adják elõ. nem feltétlenül saját magukat játszák el. Persze manapság már keveredik a két pálya, mert az énekesek színészkednek, a színészek meg saját érzelmeket visznek bele. És ez helyén való is, csak valahogy úgy érzem,hogy az énekesi pálya kicsivel "kitárulkozóbb". Aztán lehet rosszul gondolom. Gyõzzetek meg az ellenkezõjérõl ;DD

A felvételért meg köszi nagyon neked is, meg soraya-nak is! Amúgy õ honnan szedte? Errõl mondott valamit?
Kitudja még milyen kincsek rejlenek az embereknél. pl. mint ez az iskolai elõadás. Remélem még elõkerülnek ilyen videók vagy képek. Mondjuk azért kíváncsi lennék egy babyWent fotóra is :P Valahol régen még azt olvastam (a dadája mondta róla), hogy nagyon szép baba volt, és hogy nagy hajjal született. De hogy ebbõl most mi igaz, hogy valóban a dadája mondta ezt, vagy megint csak egy pletyka, azt nem tudom. ezt még a "rajongásom"kezdetekor olvastam. Akkor még nem nagyon tudtam különbséget tenni pletyka- és kevésbé pletyka között! :D

Nah jó, most már befejezem, mert megijedtek a hosszú hsz-om láttán :DDD
10/10
Alex27 2010 márc. 03. - 18:23:28 10/10 Előzmény sarahangel
(12112/12971)
:DDD
bazsalygós Michael -gyönyörû Sara