Téma: X-Faktor

Akosh 2010 dec. 05. - 17:36:56
(8206/11326)
Wolf Katinak bent kellett volna maradni a végsõ hármasban, õ egy tehetség szerintem. A tegnapi mûsor valahogy színtelenebb volt Kati nélkül, Geszti jól kisakkozta, hogy Veca egyedül maradjon nõi elõadó.
dytke0703 2010 dec. 05. - 17:14:41
(8205/11326)
Csak megsúgom ,Norbinak külföldön is vannak rajongói, Amerikában is elismerik ,szerintem ez magáért beszél.És csak a tényleg tehetséges emberek váltanak ki ekkora felfordulást,lehet Õt szeretni,vagy gyülölni,de semmiképp nem közömbös,mi ez ha nem SIKER !
minerva9 2010 dec. 05. - 17:14:05
(8204/11326)
Tök mindegy ki mit hissz mert már a statisztikák mutattják hogy milyen sikere van Norbinak! Neki van a legnagyobb rajongó tábora,ez magáért beszél! Vagy aki szereti õt az mind hülye elmebeteg,akinek izlése sincsen? Nem hinném! Csak õk inkább lazák,értik a viccet a poént!
Senkinek nem kell a nyálas érzelgõség,az emberek szórakozni akarnak! Azért végeznék egy felmérést hogy a bennmaradók közül kinek hányan lennének egy koncertjén..Fogadni mernék hogy Norbi magasan vinné a pálmát,ez nem kétséges!
5/10
Roland86 2010 dec. 05. - 17:04:23 5/10
(8203/11326)
Szerintem Caramel is megérdemelten nyert.
csancsy 2010 dec. 05. - 17:03:25
(8202/11326)
Nem hiszem, hogy marketing fogás a tesók párbaja, én el tudom képzelni... Mert pl. bevallom, én is Csabi hangját jobban szeretem de Tomira szavaztam, mert láttam, hogy el kell neki a segítség... Csabinál nyugodt voltam, modván, úgyis sokan szavaznak rá. Így fordult elõ ez a váratlan helyzet. Amúgy sztem Nikolassal párbajozott volna Tomi, ha nem ültek volna nyugodtan seggükön a rajongók. De mostmár Csabira koncentrálok, így még több rajongóval, újult erõvel folytathatja. Megmondta Tomi is, hogy reménykedik, hogy a bátyja nyer és az õ rajongói átpártolnak Csabihoz. És sztem is Veca-Csabi döntõ lenne az igazságos.
És remélem hallhatok egy Vastag duettet is majd, bár bevallom Csabinál jobban szeretem a pörgõs zenéket, Tominál meg a lírai dalokat.
Almost Easy 2010 dec. 05. - 16:52:45
(8201/11326)
Mondjuk ezt az X-faktort csak azért kezdtem el nézni, mert h vmi új dolog van Mo-on, ami nem megasztár, de ebbõl ennyi épp elég volt.
Az összes megasztár szériából az egyedüli, aki megérdemelten nyert sztem az Rúzsa Magdi volt.
De h ezt a trágya x-et se fogom többet nézni, az is biztos:))
Nem is értem minek kezdtem el nézni úgy egyáltalán, hiszen az ilyen csinált sztárok nem érdekelnek, nem véletlen xD Gondolom reménykedtem, h hátha olyas vki fog megérdemelten nyerni, mint pl Rúzsa Magdi. Ebbõl kiindulva már csak Veca jöhet nálam szóba, de sztem tuti nem nyeri meg, mivel mki úgyis azt mondja, h bunda hátha még õ nyerné meg.. Pedig inkább tisztelet járna neki azért, h már hanyadjára próbálkozik, igaz én ebben a mûsorban láttam õt elõször, és a hangja egybõl megfogott meg a természete is.

hajrá Veca!:D
tompika74 2010 dec. 05. - 16:48:34
(8200/11326)
- Micsoda véletlen,hogy a két tesó párbajozott. Véletlen? Vagy marketingfogás?
- A gyengébbek kedvéért: Én még nem láttam szavaló, bûvészkedõ, erõemelõ produkciókat. Mégiscsak énekverseny lesz ez...
- Jó, hogy a Tomi kiesett. Már csak a Norbi nem ide való.
- Zeneválasztásban megint nem tetszett a mûsor. A Megasztárban rosszabb énekesek énekelnek normálisabb számokat.
1/10
Steve1 2010 dec. 05. - 16:30:41 1/10
(8199/11326)
Amikor a mûsor elején azt mondtam, hogy le van zsírozva, hogy ki fog nyerni, lehurrogtak sokan. Amikor kérték, hogy nevezzek meg hármat, akik közül kikerül a gyõztes és az nem jött be, lehurrogtak megint. De nem azt mondtam, hogy én tudom ki fog nyerni, azt mondtam, hogy a mûsor irányított. Ha a nagy számok törvényét vesszük alapul és azt, hogy nagyjából reprezentatív az itteni "minta", akkor kényelmes helyzetben vagyok. Két eshetõség van:

1. Mindenki Norbira szavaz, mert tehetségesnek tartják
2. Le van zsírozva, ki fog nyerni, mindegy, hogy ki kire szavaz.

Mindkét verzió Norbi esélyeit javítja :)
csancsy 2010 dec. 05. - 16:30:31
(8198/11326)
Akkor miért énekelnek, ha nem azt keresnek??? Elsõsorban hang szükséges, utána jöhet max az elõadás.
Ha showmaneket keresnek, akkor ne énekeljenek, minek? Ezért mondtam, hogy Csillag születikben ezt elfogadnám, de ITT NEM!!!
1/10
Steve1 2010 dec. 05. - 16:25:41 1/10
(8197/11326)
Nem fogják úgysem megérteni :) Norbi showman és itt az bõven elég. A többiek úgyis befutnak akárhányadikak lesznek a hangjuk miatt, Norbi meg remélhetõleg ezzel a mókával ér majd el sikereket.

Egyébként szerintetek Eminem meddig jutott volna egy tisztán énekversenyben? Ettõl függetlenül elég nagy karriert befutott. Nem feltétlenül az az egyetlen mérce egy tehetségkutatón, hogy el tudod-e énekelni az Ave Maria-t intonációs hibák nélkül. Az egy énekversenyen produkció, itt semmi.
Vagabundusz 2010 dec. 05. - 16:23:57
(8196/11326)
A gyenge kedvéért:) elmondom, hogy mindenhol szinte énekes nyert nem showman (mondj légy szíves ellenpéldákat).
Szerinted ha majd kiad egy CD-t, akkor arra, hogy kerül show elem?:DD
Ja, mondjuk lehet, hogy õ csak DVD-ben és Blu-ray-ben utazik majd:))
minerva9 2010 dec. 05. - 16:14:59
(8195/11326)
A gyengébbek kedvéért elmondom újra,itt nem énekhangokat keresnek,hanem show elemet!
Almost Easy 2010 dec. 05. - 16:04:27
(8194/11326)
Gyerekek! Úgy érzem, hogyha netalántán jövõ héten Norbika párbajozna is, nem õ fog hazamenni, mert nehogymá Norbika az elsõ párbaján elvérezzen..így meg tuti, h a 3-ban benne lesz, és sajnos azt sem tartom kizártnak, h õ nyeri meg, DE nagggggyon merem remélni, h NEM!!!
10/10
gopocher 2010 dec. 05. - 15:57:42 10/10
(8193/11326)
GO CSABI
csancsy 2010 dec. 05. - 15:47:57
(8192/11326)
Úgy gondolom, hogy X-faktor mûsornak ELSÕSORBAN hangról és az énekrõl kelljen szólnia!
Vitathatatlan, hogy Norbi egy egyéniség, jó elõadó, aranyos srác de jó hangja az nincs, és ezen kár is vitatkozni... Úgyhogy ezért nem tudom megérteni, hogy mit keres itt.
Ha mondjuk Csillag születikbe jelentkezett volna (ahol nemcsak énekeseket, hanem táncosokat, egyéb mûvészeket keresnek) Norbi, akkor azt mondom, hajrá, szurkolok neki. DE NEM ITT!!!
Azt se kéne elfelejteni, én még emlékszem rá, hogy mindenki oda volt Tamásért még az elején, sõt jobban szerették az õ hangját, mint a bátyjáét... Azt elismerem, Csaba többet fejlõdött és igazságos is volt a mentori döntés. Viszont ugyanúgy gyönyörû, magas, selymes a Tamás hangja, ahogy az elején, az elõadásmódján kellett volna változtatnia... Ezért úgy gondolom maga a kialakult párbaj dolog nem volt igazságos. És azt se mondhatnám, hogy jogtalanul háborgok, mert szavaztam, de kevés voltam.
minerva9 2010 dec. 05. - 15:22:59
(8191/11326)
HAJRÁ NORBI!!!!!!
ildiko90 2010 dec. 05. - 15:18:26
(8190/11326)
Én is remélem, hogy nem a Norbi fogja megnyerni!
Uncharted 2010 dec. 05. - 15:06:45
(8189/11326)
Norbi nem vagány hanem egy túró !
Nagyon remélem nem õ nyeri meg !
ildiko90 2010 dec. 05. - 14:56:30
(8188/11326)
Hihetetlen, hogy tegnap a Csabinak és az öccsének kellett párbajoznia. Tomit mondjuk megértem, de Csaba a legjobb!!! Mindenki azt szeretné, hogy õ és a Veca maradjon bent a legvégéig, akkor miért nem szavaztak rá?
Csaba végre visszatért a rockosabb stílushoz, mégse szavaztak rá!!
A Feró mondta jól, hogy már szegény nem mer "imádkozni", pörögni, semmit se mer csinálni, mert mindenbe belekötnek a többiek!
Az õ hibájuk volt, hogy lassúbb, nyálasabb számokat kell énekelnie, mert mindig lecseszték, hogy vegyen vissza!Miért kell megváltoztatni õt, miért nem lehet hagyni, hogy kibontakozzon?
A párbaj dalt nagyon jól énekelte, látszott, hogy az életéért küzd, na meg az öccséért.
Azzal meg nem tudom mi bajotok, hogy elsírta magát? És akkor mi van? Egy pasi sosem sírhat? Nagyon szereti az öccsét, kíváncsi lennék, ezen a fórumon egyesek hogyan tudnának kiállni oda és párbajozni a testvérükkel!
Tegnap 5 smst küldtem Csabira, mégis párbajoznia kellett. :(
de ha jövõre is lesz X-faktor, ezzel a zsûrivel, tuti nem fogom nézni!
Kíváncsi lennék Geszti hogyan tudna kiénekelni egy magas hangot. Csak a marketingnek köszönheti, hogy Veca még bent van.

Na, ennyi. Hajrá CSABI!!!!
Vagabundusz 2010 dec. 05. - 14:52:28
(8187/11326)
Szegény Rod Stewart! Miért akarsz neki rosszat, álmatlanul fog forgolódni az ágyában és nem tudja, hogy Norbi fülsüketítõen hamis hangja miatt!:)
Amúgy én is csípem a gyereket, de nagyon gyönge ide az õ hangja.
Nicholas-nak van a legképzettebb hangja. Még talán egy csúszást sem hallottam tõle. Ennek ellenére mindent pont ugyanúgy énekel és ugyanúgy mozog. Számomra nagyon unalmas elõadó.
Vastag Csabának jó hangja van (mondjuk a nazális hangját nem mindenki szereti gondolom), de csak bizonyos számokhoz. Amennyiben továbbra is jól választanak neki van esélye.
Veca is nagyon jó, de egy kicsit õ is unalmas.
Én amúgy Norbit látom a döntõben (sajnos) és a másikat nem tudom, de az valószínû, hogy nem Nicholas lesz