Téma: Yeon Woo-jin

Maryu 2017 aug. 25. - 20:01:32
(42/742)
Semmi gond. Még az is lehet, hogy tényleg Rain-paródiának szánta, csak az furcsa egy kicsit, hogy miért más számát énekli és nem Rain-re annyira jellemzõ saját számaiból választott egyet és ezekhez a számokhoz tartozó jellegzetes mozgássorból.
Ettõl még természetesen lehet Rain, vagy lehet akárki más is, mert sokan utánozták az eltelt évek alatt õt. Kár, hogy nem Rain ismert számára csinálta, mert akkor egyértelmû lenne.
Min-Rin 2017 aug. 25. - 19:59:09
(41/742)
Ilyen is van, de itt meg csak tatu van csoki, karamell és pekándió nélkül. Úgy tûnik, választani kell, vagy ez, vagy az. :(
Min-Rin 2017 aug. 25. - 19:42:53
(40/742)
Nem csak botoxot alkalmaztak? Ilyen volt a Sungkyunkwan Scandal idején.
Min-Rin 2017 aug. 25. - 19:40:10
(39/742)
Mire gondolsz? Az íjra? Vagy a nyílvesszõre?

Csak finom célzás volt.
Min-Rin 2017 aug. 25. - 19:25:01
(38/742)
Az oldalt, ahonnan a kép való, megtaláltam, de nagyon aljas módon csak a képet mutatják, a forgalmazott termékek között viszont nem szerepel.
Nézd meg te is, hátha megtalálod:
http://www.oliverpecan.com/index

Hasonlót magyar oldalakon se találtam, csak olyat, amiben van csoki, van pekándió, de karamell a közelében sem jár.
Külföldi azért van, de az sem egészen olyan mint a te képeden.

Például ez:
http://www.bakeorbreak.com/2012/09/chocolate-caramel-pecan-souffle-cake/

Vagy ez:
http://www.epicurious.com/recipes/food/views/pecan-caramel-and-fudge-pie-101822

A kép az utóbbiról készült.
hanguktaekwondoo 2017 aug. 25. - 14:41:25
(37/742)
Mi az ott a kezedben, Min-Rin?
hanguktaekwondoo 2017 aug. 25. - 14:40:19
(36/742)
Mi van hyung fejével? nem rossz. Jó, nem egy dzsedzsung, de azért még kimehet vele az utcára.
az a srác "baja", hogy nincsenek ún. sztár-vonásai.
Annyira õszinte, hogy az életben nem tudnának belõle idolt faragni -voltak próbálkozások, a szokásos fekete -szürke fotózás nála is megejtõdött, stb.- de nem lehet.
Megnyilvánulásaikor nem hajlandó manipulálni és ha ripacskodnia kell, mert a rendezõ barom, akkor érzékelhetõen szégyenli magát :-) ez átsüt a jeleneteken.

Teljesen át kéne alakítani belül, ez harminc után már csak drasztikus módszerekkel menne. és csak akkor, ha lenne rá igénye.
becsvágy benne is van, de magasabban rezeg ahhoz, hogy ne lássa: mit kéne adnia ahhoz, hogy amúgy igazán futtassák.

A nõk jelentõs részét irritáló érzékenységét simán le lehetne szikézni az arcáról.
csak a tekintet maradna -az, sajnos árulkodó :-)- de az átszabott arcban ez az antisztár tekintet izgalmas kontrasztként érvényesülne.
Ha akarná.
Idáig nem volt hajlandó rá. Még nem futott ki az idõbõl,
Gong Yoo -nak a Goblinnél kapták el a frakkját, mikor már nem is számítottunk rá.
Azóta fetreng és viaszosan vigyorog.

Ez a Yoon Woo-jin mintha nem akarná annyira kompenzálni a mellõzöttségét.
Ami hosszú távon javára válik.
Meglátjuk.
Én mindenesetre drukkolok neki.
nagyon büszke lennék, ha lenne végre vki akit egyszerûen nem tudtak bedarálni, mégis minõséget nyújtott, ahol lehetett.

Egyébként abban nem értek egyet, hogy kint kevesen fekszenek kés alá. Hímtársakra gondolok.
Nagyon is sokan teszik ezt meg: de minimum sminkelnek -BB -krém: a protect the boss -ban maga jaejoong figurázta ki egy -egy mondat erejéig önmagát-
de a botox az nagyon sok ún. pozícióban lévõ embernél alap, hogy jó benyomást keltsenek, stb.
Engem éppen az aggaszt, hogy húszas éveikben járó fiúkák már formázott fejjel téblábolnak az utcákon
és az arcuknak megfelelõen is viselkednek :-)))
sztem ez gáz.

Férfi csak akkor vegye igénybe a szikét, ha vmi õt is és a környezetét is zavarja és nem tudnak a látvánnyal -érzéssel megbirkózni.
ha úgy érzik, leírhatatlan szenvedést okoz egy óriási orr, egy abszurdlepedõ gyanánt libegõ fül,
ha egyik orcáján hatalmas anyajegy terpeszkedik, ha az alsó állkapocs brutálállat,
ha egyik szeme tényleg sokkal nagyobb, mint a másik, ha baleseti vagy egyéb heg esztétikai kudarcélmény okoz. stb.

ezt leszámítva maga a gondolat és cselekedet really perverz.
értem én, hogy sokakat kegyetlenül fût az ilyesmi szexuálisan. de akkor is perverz.
Múltkor rákattoltam Yoo Ah-in topikjára.
A srác szája gyakorlatilag már egy guminõ idealizált vaginanyílásához hasonlatos.
nem bírták megállni, hogy hozzá ne nyúljanak. pedig nagyon hagyni kellett volna. úgy volt az jellegzetes és kifejezõ.
hanguktaekwondoo 2017 aug. 25. - 14:27:38
(35/742)
Rain -témában nem vagyok képzett, de nekem is õ ugrott be errõl a pár másodpercrõl :-)) Talán az az oka, hogy hogy te, aki sokat foglalkozol vele és jobban ismered az átlag fórumozónál;
másképpen, vszleg árnyaltabban látod õt, mint a hozzám hasonló felületes szemlélõ, aki idõnként vet néhány jóindulatú pillantást a tevékenységére -így csak benyomásaim lehetnek- aztán tovább vágtat.
Mondják is, hogy ugyanaz a dolog másképpen néz ki lentrõl, repülõrõl,
egy hangya, egy vakond vagy egy elefánt szemszögébõl ;-)

Kerestem képet és mit fedeztem fel.
nekem ilyen kell!
Tatu csoki! tatus csokis süti!
Csokis -karamelles -pekándiós süti!
Hol lehet ilyet kapni??
tud róla vki vamit?
Min-Rin 2017 aug. 25. - 12:57:09
(34/742)
Nekem egy kicsit sok volt, közben meg a történet kicsit kevés. A Hong Gil Dong megnézését tûnõdtem néhányszor, évekkel ezelõtt le is töltöttem, aztán elmaradt. Idõközben Sukki egyre jobban taszított, ezért végül töröltem is a gépemrõl a sorozatot, pedig Kang Ji-hwant igazán kedvelem.
Min-Rin 2017 aug. 25. - 12:39:09
(33/742)
A világ nyugati fele számára a koreai sorozatokban szerepeltetett szépfiúk és a k-pop bandák stylistok által aprólékosan megkomponált megjelenése jelenti Dél-Koreát. Aki nem járt ott, azt hiheti, az utcán sétálva minden lépésre Kim Beom, Lee Min-ho és a többiek, vagy legalábbis hozzájuk nagyon hasonló legények jönnek szembe.

A valóság azonban más, mert bár az ottani férfitársadalom elõszeretettel használja a hazai kozmetikai ipar férfiak számára készített szépségápoló termékeit, a plasztikai sebészek kezébe kevesen adják magukat.

A koreai lányok-asszonyok értékelik a jóképû férfiakat - ki ne kedvelné, ha felébredve tetszetõs arcot lát maga mellett a párnán - ennél sokkal fontosabb számukra a jó állással, jelentõs anyagi háttérrel rendelkezõ ifjú abban az országban, ahol az anyag a legfõbb érték, amit mellesleg a sorozatokban sem rejtenek véka alá.
De hogy kit tekintenek arrafelé szépnek, azt innen nézve nehéz feltérképezni. A szépségideál még ma, az internet korában is kultúránként eltérõ.

Ezt bizonyítja, hogy az általunk csodált, többnyire szikével formált arcú férfiszínészek többségét tehetség dolgában alaposan túlszárnyaló Yeon Woo-jin, akit mi nem mondanánk szépnek, pályafutását 2007-ben a Seoul Fashion Weeken, majd 2008-ban a japán Evisu farmermárka modelljeként kezdte, még eredeti nevén, Kim Bong-hoe-ként.

Jó tehát, ha némi fenntartással kezeljük a koreai médiafelhajtást és olykor eltûnõdünk, mi a célja a dolognak.
Min-Rin 2017 aug. 25. - 12:36:19
(32/742)
Nekem az elsõ pillanatban Rain ugrott be, de mint tudjuk, nem vagyok szakértõ, így lehet hogy tévedtem. Önmagában az, hogy nem Rain valamelyik számát használta, szerintem nem jelenti azt, hogy nem õt parodizálta. A közönség mindenesetre nagy ovációval fogadta. :)
Maryu 2017 aug. 24. - 23:00:53
(31/742)
Lehet, hogy én tényleg japán vagy koreai voltam az elõzõ életemben, mert én régen nevettem olyan jót, mint ennek a filmnek az elején (Runway Cop).

Én ezt a rendõrt egy totál megszállott munkamániásnak láttam, aki még az idõt arra is sajnálja, hogy hazamenjen átöltözni, megmosakodni. Helyette inkább az irodában aludt az asztalon. Egész egyéni módszere volt a bûnözõk üldözésére is. Nem is beszélve a szórabírásukat. Míg más rendõr érveléssel, bizonyítékok bemutatásával, ha nem megy, akkor pofonokkal próbálta rávenni a megátalkodott bûnelkövetõt a beismerésre, addig õ csak levette a zokniját és nem tellett bele egy perc, az könyörögve ismert be mindent, amit elkövetett, csak vigyék ki onnan ezt a pasit a zoknijával együtt. Nekem a könnyem is potyogott, annyira jól játszotta ezt a dilianyós rendõrt.

Egyébként a Hong Gil Dong-ban is nagyon jó volt a pasi.
Maryu 2017 aug. 24. - 22:47:53 Előzmény Min-Rin
(30/742)
Megnéztem párszor. Mibõl gondoljuk azt, hogy Rain-t utánozza? Ha nem mondod, én rá nem jöttem volna.

Nem ismerem a dalt se, amit énekel.

Amennyiben Rain-t utánozza, miért nem abból az egy-két tucat számból választott, ami közismert és a tánc is, amit azokhoz lejt Rain. Fura.

Ebbõl rengeteg van. Paródia is. Most csak egy sima változatot találtam hirtelen a BTS-tõl.
https://youtu.be/8WOxFTrFw70
Min-Rin 2017 aug. 24. - 22:42:32
(29/742)
Á, dehogy! Nem vagyok én ilyen.
hanguktaekwondoo 2017 aug. 24. - 21:45:55
(28/742)
Ezt célzásnak vegyem?
hanguktaekwondoo 2017 aug. 24. - 21:44:58
(27/742)
Komoly üzletember kopasztott kacsát tart.
titokban ;-)
Min-Rin 2017 aug. 24. - 20:42:48
(26/742)
Na, persze. A védtelen férfiak. :))
Min-Rin 2017 aug. 24. - 20:30:29
(25/742)
Eklektikus, de korántsem zavaró. Két-három koreai csillag lakásához volt eddig szerencsém - persze nem élõben - és mindegyik jellegtelen és személytelen volt. Mindegyiken látszott az igyekezet, hogy jelezze a pénzt: Látjátok, megengedhetem magamnak.

A nagy, fehér mackó elengedhetetlen, minden magára kicsit is adó sztár tart ilyet, de legalábbis fotózzák ilyennel. Kivétel Hyun Bin, mert neki malacot juttatott a sors.

És hát Kang Ji-hwan is kivétel, de egy komoly üzletember ilyesmivel nem mutatja magát. Kemény fickó, látszik a képen.
hanguktaekwondoo 2017 aug. 24. - 18:46:16
(24/742)
Na, ha ez én alhasamat gondoskodná le a leányasszony ilyen körültekintõen
zsivány pajtással ellentétben biztos hogy nem maradnék mozdulatlan. max. ha fogadalmat tettem volna elõzõleg.
egy kicsit sokáig piszmog azon az érzékeny területen.
A nõszemély vagy még érintetlen és tudatlan, akkor megbocsátjuk neki
vagy rettenetes, megtorlandó provokációt gerjesztõ vamp, akit szakszerûen móresre kell tanítani
vagy -ezt ki se merem mondani- beton.

Hogy lehet ilyen érzéketlenül téblábolni az ember gatyája felett
ráadásul ilyen hosszú ideig?!
wáh.
és még elvárja, hogy ne álljon a zászló.
fel vagyok háborodva.

ki vagyunk szolgáltatva mindenféle kénynek meg kedvnek.
panaszt fogok tenni.
hanguktaekwondoo 2017 aug. 24. - 18:43:19
(23/742)
Nem én. Csak kiadta a gugli a sok flowerboy között ezt az értékes pozitúrát.
ebbõl is látszik, hogy a gugli értékmegõrzõ szerepet is felvállalt. bravó gugli

Ez nagyon pikánsan hangzik.
mi a harmadik út?
Firestone, világosíts fel. Van, amirõl még nem tudok?

most látom ebben hunci mint fehérmájú kínai gyömöszöli üzlettársát.
figyelemreméltó.
Egyébként is, régóta gyanús õ nekem. van ebben a kacsintó fiúkában vmi más is mint koreai.
biztos magyar az egyik szülõ
Azér olyan szép és okos. még a beszélõkéje is kiváló. és a lelke mély, a szíve jó és arrany.
minden.