Téma: Zabagépek

Futrinka 2011 szept. 21. - 10:32:35
(5/5)
Sosem értettem, hogy ilyen semmi témákból miért kell sorozatot késziteni? Mindegyik ua: adott egy süke-bóka fiatal, aki ezt-azt nem eszik aztán hipp-hopp kigyógyitják és a végén megvacsizik a családjával. Most komolyan, ez egy mûsor???
2/10
Skeet 2011 jan. 02. - 16:07:59 2/10 Előzmény mushi
(4/5)
Én is pont ezt a részt láttam, a végén összeült a család egy elit étteremben zabálni, a tyúk meg rinyált, hogy de ciki, mindenki õt fogja nézni. Ha megeszi, akkor azért, ha nem fogja, akkor azért. Magának köszönheti, évekig dolgozott rajta, hogy rá és a hülye hisztijére irányuljon a figyelem. A százéves nagyi ott örvendezett, hogy ez volt élete célja, hogy az unoka végre rendesen egyen. Hát akkor mi a búbánatos francért nem tömte a képébe a gyümölcsöket még kiskorában és miért hagyták a szülei is, hogy csak sült krumplit meg chipset faljon? Nekik IS le kellett volna keverni egy bazi nagy taslit.
mushi 2010 jan. 19. - 17:26:04
(3/5)
Ezelõtt néztem egy részt belõle, de annyi elég is volt... Akkor egy huszonéves csaj volt, aki csak krumplit meg kenyeret evett, még gyümölcsöt meg zöldséget se kóstolt kb 3 éves kora óta..! Mikor meg próbálták megetetni vele a gyümölcsöket, fintorgott, meg ugrált, hogy fúj, õ ezt nem eszi meg.. Baaszkii! Akkora pofont lekentem volna neki, hogy többet nem csinálja ezt.. Kis elkényeztetett liba.. Nagyon idegesítõ volt, csak felhúzzák az embert az ilyen kis finnyás hülyékkel...
9/10
DarkGirl 2010 jan. 12. - 17:29:38 9/10
(2/5)
Sziasztok!
Ha valaki megtudná adni a zene és az elõadó nevét,ami a Viasat3-as ajánlóban megy,annak megköszönöm. :)
Elõre is köszi a segítséget! :)
Óz 2010 jan. 05. - 20:14:08
(1/5)
A Szarzsákok és Lecsóhányók között - ha lesz idõm - feltétlenül megnézem. Idióták.