Téma: Zacher Gábor

filoszemitabéluska 2017 febr. 25. - 08:20:36
(10/10)
Valószínûleg nem rám gondolt, amikor ezt írta.:) Valamiért nagyon a bögyében lehetek. Talán mert negatívan nyilatkoztam a drogosokról. Nem is tudom, mivel nyerhetném el a szimpátiáját, amire annyira vágyom? Lehet, hogy rákapok valami ütõs cuccra és csatlakozom Zacher doktor ügyfeleihez, akik eltévedtek az álmok útján. De majd eljövök, ha hallom az elefántdübörgést.
offtopic
filoszemitabéluska 2017 febr. 21. - 12:20:23
(9/10)
Ilyen hatalmas intellektuális fölény hatására nem tudok mit válaszolni. legfeljebb viszonzásul ajánlhatom válogass búzaszemeket az ocsúból. Állítólag ez a tevékenység is megnyugtat. Én ugyan nem iszom kávét, de te tedd azt nyugodtan, sõt egyéb drogokról sem beszélnélek le. Úgy hallottam a heroin is nagyon kellemes közérzetet okoz.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 21. - 12:00:15
(8/10)
Kedves Fszb., nagyon örülök, hogy ilyen mély benyomást tettem rád. Sajnos, roppant felületesen ítélsz, ahogyan többi hozzászólásaidból is kiviláglik, ezért nem nagyon tudom komolyan venni kritikának szánt döngicséléseidet. Cirka 24 órán belül már másodszor nyilvánítasz véleményt olyasmirõl, amit nem ismersz, ahogyan az összefüggésekrõl sincsen semmiféle érdemleges ismereted. Ez fölöttébb botorság.
Én nem bánom, csináljunk a doktor úrnak reklámot, mert nagyon jó szakembernek tartom és veled ellentétben bölcs, azonkívül remek a humora.
Az iróniából sarjadó humor a magasabbrendû intelligencia egyik jele.
Nem beszélve az elesettek és a karmikusan terheltek iránt tanúsított szívbéli empátiáról, az ellenszolgáltatást nem váró segítségnyújtásról olyan, nagyrészt értékes embereknek, akiknek az a kegyetlen feladat jutott, hogy próbára téve mikro- és makrokörnyezetüket -megvetsz -e? megértesz -e? segítesz -e? - önmagukat legyenek kénytelen kikotorni abból a kátyúból, ahová éppen fejlõdésük és emelkedésük elõsegítése végett helyezte õket a Teremtõ.
De ez már a harmadik lecke és az az elvem, hogy nem kell halmozni azt, amit jól meg kell rágni. Ezért egyelõre elég ennyi is.
Feltételezem, téged semmi nem bódít. Nagyszerû ajándék ez a sorstól.
De, ahogy látom, van azért még neked is tanulnivalód :-), legalábbis ezen a téren.

Következõ hozzászólásod elõtt, javaslom, gyakorold a koreai írásjelek formálását a "Négy Kincs" segítségével.
Elegáns hobbi: fejleszti a kreativitást, alázatra nevel és még az idegeket nyugtatja.
Kávét ne igyál elõtte.
offtopic
filoszemitabéluska 2017 febr. 20. - 22:22:46
(7/10)
Érdekes jelenség, hogy olyan valaki hülyéz le másokat, aki fiatal koreai színészek fotóin élvezkedik és kommentel róluk fáradhatatlanul. Az igaz, hogy nincs egyedül, mert pl. a világhírû színész zseni Hyun-joong Kim topicjában 109 700 hozzászólás található. Innokentyij Szmoktunovszkijról 3 azaz három hozzászólás született. Hyun joong Kim valószínûleg sokkal hitelesebben formál meg csehov-hõsöket.
10/10
_goldie_ 2017 febr. 20. - 20:23:55 10/10
(6/10)
kevés hozzá hasonló embert tudok mondani aki avatásra érdemes: Béres József Czeizel Endre Popper Péter Montágh Imre (sajnos már egyik sem él)
offtopic
filoszemitabéluska 2017 febr. 20. - 19:55:25
(5/10)
Sikerült megõriznem önuralmamat és így nem nevezlek nagyképû .eggfejnek.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 20. - 15:56:53
(4/10)
Szerintem egyébként te nagyon hülye vagy. Bocsánatot kérek tõled tényleg hogy ilyen csúnya szavakat használok és így megsértelek téged ismeretlenül. Amit írtál sajnos nagyon nagy tudatlanságot mutat. Hülye pedig azért vagy kedves Fszb. mert így mindenki elé megmutatod ezt a nagy tudatlanságot. De azért a doktor úr szerintem egyébként kedvelne téged nagyon. Az orvosok szeretik az ilyen gondolatokat én úgy látom olyan nekik ez mint a kávé.
filoszemitabéluska 2017 febr. 20. - 11:14:51
(3/10)
Sziszifuszi munka az övé. Nem is tudom, honnan merít türelmet hozzá és, hogyan képes a beteg embert látni selejtes drogfüggõkben? Megérdemelné, hogy szentté avassák!
10/10
_goldie_ 2017 febr. 19. - 21:30:13 10/10
(2/10)
Mindennapi függõségeink https://www.youtube.com/watch?v=lYOAOBD7CLY
hol a határ a rossz szokás és a függõség között? csoki facebook szex sorozat nyugtató..és van hashajtófüggõ orrcseppfüggõ is
10 év alatt 600ezer alkoholistából 800ezer néhány éven belül 1 millió lesz..
..ó persze bármikor abba lehet hagyni..de nem jött még el a bármikor :))
10/10
_goldie_ 2016 szept. 25. - 18:12:26 10/10
(1/10)
nagyon tisztelem mint orvost és mint embert
"Ha azt mondom drogok, alkohol, függõség és torta: akkor az a Zacher!"
„Én nem híres ember, hanem orvos akartam lenni” https://www.youtube.com/watch?v=-q64Rl0xFE0
http://www.femina.hu/hazai_sztar/zacher-gabor-fiatal-szerelme