Téma: Zsírdoktorok

pillangókisasszony 2011 ápr. 21. - 00:04:09
(9/9)
csak ismétlés megy?
9/10
gaby17 2009 júl. 27. - 10:32:14 9/10
(8/9)
én is nagyon várom már hogy mi lesz Alennel a járása után, mindig meg nézem a részeket :)
10/10
takacs99 2009 júl. 20. - 19:36:44 10/10
(7/9)
én Alan miatt kezdtem el nézni a sorozatot, bámulnivaló a kitartása:)
sajnos most már kb két-három hete csak ismétléseket adnak...
cicu88 2009 júl. 20. - 15:55:24 Előzmény gaby17
(6/9)
Egy ideje én is figyelemmel kísérem a mûsort. Tegnap este(azaz vasárnap) Allen-t hozták ki a mûtõbõl, bár a múltkor meg már a vízben járkált. Vagy hétvégén ismétlés van?
9/10
gaby17 2009 júl. 19. - 19:39:16 9/10
(5/9)
szerintem jó mûsor én nagyon szeretem, és jó dolog hogy annak az embereknek is van ki út a kövérségbõl akiknek nincs rá pénzük, hiszen nem egy adásban már rá vették a biztosítójukat azoknak az embereknek akiknek nem volt rá pénze.
Valaki nem tudja hogy mi történt Alen-nel? a járása után mutatták még ?
rapanui 2009 jún. 27. - 06:22:30
(4/9)
sosem fogom megérteni, miért nem egyszerûbb NEM elhízni....
villikukka 2009 jún. 27. - 00:58:26 Előzmény JulietKing
(3/9)
jobb dolgom nem lévén utánanéztem kicsit, és azt találtam, hogy a felesleges bõr eltávolítása után sokkal gyorsabban regenerálódik a megmaradt bõr, illetve bizonyos esetekben máshonnan jobb minõségû bõrt ültetnek át - azaz mindent összevetve, egészségesebb bõr jön létre, amivel ha minden jól megy, teljesen egészséges életet lehet élni - teherbe esni, újra hízni stb. (http://www.emedicinehealth.com/excess_skin_removal_after_extreme_weight_loss/article_em.htm#Excess%20Skin%20Removal%20Overview)

amúgy meg plasztik vitaminokon élni még mindig jobb, mint belehalni a kövérség szövõdményeibe

persze a legjobb még mindig nem elhízni, sokat mozogni, egészséges dolgokat enni, de sajnos ez nem mindenkinek megy - szóval ha nem is a legjobb dolog ez a beavatkozás, de biztosan sokszor életmentõ
JulietKing 2009 jún. 19. - 10:10:51
(2/9)
Ez a gyomorszûkítés szép és jó dolog, de nem jut a szervezet elegendõ mennyiségû vitaminhoz, és marokszámra eszik a szintetikus bogyókat utána. Freinek volt errõl dossziéja, ott mutatta a hölgy, hogy milyen mennyiséget fogyaszt ezekbõl naponta...

Akárhogy is nézzük, elõre kell gondolkodni és nem utólag. A tegnapi részben volt egy nõ, aki 50 kg-t hízott mert a férjét Koreába helyezték 1 évre. Gyomorszûkítés és fogyás után eltávolították a feleslegessé vált bõrt. De kérdezem: ha ez amúgy is megnyúlt bõrszövet, hogyan tud kihordani egy terhességet? Vagy ha újra így meghízik? (ok, a gyomorszûkítés után nem tud, de akkor jut elegendõ tápanyag a magzatnak?) Fiatal nõrõl van szó, és a legtöbb páciens is fiatal.

Ha hozzáértõ jár erre érdekelne a véleménye! :)
9/10
kisszabinka 2009 jún. 04. - 22:26:15 9/10
(1/9)
Érdekes sorozat! Hihetetlen hogy, Amerikában mennyi elhizott ember van és hogy, mennyire retenettesen kövérek, de milyen kitartásuk van a mütét elött 50 napos léböjt kúra , utána a mütét majd késsöbb a plasztikai sebész.Jó irány mutató hogy , van kiút !