Danny Phantom

amerikai animációs sorozat, 30 perc, 2004

Értékelés:

28 szavazatból
Szerinted?

Értékelés:

28 szavazatból
Szerinted?
A 14 éves, apró, csendes, az iskolában inkább kívülálló Danny Fenton mindig is kicsit más volt, mint a többiek, de miután szellemvadász apjának laboratóriumában történt egy kis baleset, igazán különlegessé vált: furcsa képességeket és kettős életet nyert. Így most egyszerre szuperhős fantom és új fiú az iskolában, akinek be kéne illeszkednie az ismeretlen környezetbe. Danny egy eszes, kedves, kitartó és megbízható fiú, aki nem erővel, hanem ésszel igyekszik a nézeteltéréseket elsimítani; egy mosollyal vagy egy csípős megjegyzéssel képes elviccelni minden rázós szituációt. Szuperképességei akkor erősödnek meg, mikor szellemalakot ölt: tud repülni, képes láthatatlanná válni, nem lehet megérinteni, bizonyos ideig még meg is tudja szállni az embereket, ráadásul ektoplazmikus energiabombákat is be tud vetni, ha a helyzet úgy alakul. A kettős életnek köszönhetően Danny vállát dupla felelősség nyomja: egyszerre kell hogy megküzdjön a jó jegyekért és mindenféle, nem csak földi jó ügyért.

Stáblista

Szereplők

Danny Fenton/Danny Phantom hangja
Jack Fenton hangja
Maddie Fenton hangja
Jazz Fenton hangja
Tucker Foley hangja
Samantha "Sam" Manson hangja
Vice Principal Lancer hangja

Hozzászólások

Szerinted?
25662263623623 2023 aug. 13. - 13:26:06
Valaki el tudja nekem küldeni magyarul az 1 évad 2 részét?
10/10
GLaDOS 2020 máj. 17. - 12:05:33 10/10 Előzmény aron10
Jó ez is meg az avatar is, na meg persze a Jimmy Neutron is!
10/10
GLaDOS 2020 máj. 17. - 12:04:34 10/10
Kurva jó mese!
Anonymusz88 2010 okt. 26. - 15:47:06
Én is láttam a haloweeni reklámot. Mintha egy pillanatra volt benne a Chucky szája a Fecsegõ tipegõkbõl :)))) Most tényleg nem tréfálok, felismertem hogy a Fecsegõ tipegõkbõl ment egy részlet abban a haloweeni reklámban :))))) Remélem újra lesznek a Nicken.
De a reklámban láttam több részletet is abból a Fanboy és Chumchumból, nagyon remélem hogy azt nem fogják hamar leadni, mert az csak egy agymosással ér fel :P
Anonymusz88 2010 okt. 25. - 17:55:08
Nem 100 % pedig jó mese volt. Tavaly pár részt láttam belõle mielött a Nicket elszúrták.
Anonymusz88 2010 jún. 17. - 16:53:19
Szerintem megint fogják adni mivel bumperon is van, csak nem tudni mikor.
hakuso07 2010 jan. 24. - 10:55:13
Egy remek Nickelodeonos oldal: www.nickelodeon.blog.hu
10/10
Nomino 2010 jan. 09. - 17:55:28 10/10 Előzmény revengie
az Avatar nem sz*r!!!

(am. tök jó ez a mese!!)
10**
KyaLynn 2009 aug. 06. - 16:02:44 Előzmény revengie
Még szép, hogy az Avatar nem sz×r. Csak az mondja ezt rá aki nem ismeri fel a poénjait vagy a komoly tartalmát, mert igenis van benne mind a kettõ. aron10 meg a kemény 10 évével sz×rt sem vesz észre belõle, de nagyon nagy embernek képzeli magát. De, hogy azért neki is igazat adjak, a Danny Phantom is jó. (De az Avatar jobb XD)
ultra violence 2009 júl. 29. - 21:31:03
szerintem,ez nem olyan rossz vannak benne humoros jelenetek,de azért nem nézném orr vérzésig:D
Összes hozzászólás