Úgy tűnik, minden idők egyik legrosszabb filmjét minden idők egyik legelsietettebb forgatásán készítették el. Mondjuk azt is elhittük volna, ha egy délután lett volna az egész munka.
Az RTL „Szerintem” kampánya nyerte el a 25. Arany Penge jubileumán átadott Gyémánt Penge díjat, amelyet a hazai reklámszakma az elmúlt 25 év legkiemelkedőbb Grand Prix-díjas munkájának ítélt oda.
A sztárszínésznő még filmes karrierje legfényesebb évei alatt is meglepően sokat szerepelt reklámokban – elmondta, miért.