Miki1900 2008 aug. 24. - 18:20:40 Előzmény Gyuri04
(24/144)
szerintem is jó volt
10/10
Gyuri04 2008 júl. 09. - 14:40:14 10/10
(23/144)
Szerintem nagyon jó a film!!
blackman 2008 júl. 08. - 18:56:45
(22/144)
Személy szerint nekem nagyon tetszett a film, már kb.10-szer láttam.De ez csak az én véleményem!(Aki nem látta a filmet, és meg akarja nézni, akkor ezt ne nézze meg)Egy kis fõcím zene,gyors film "tárlatvezetés":http://www.youtube.com/watch?v=ZhrZXnFSFGQ&feature=related, (EZT MEG LEHET NÉZNI), és a videó, angol felirattal:http://www.youtube.com/watch?v=AOOlgbfFy3k&feature=related
efes 2008 márc. 18. - 12:47:45 Előzmény karthauz
(21/144)
Ember. Kezeltethetnéd zsidókkal kapcsolatos üldözési mániád. Ha valaki, hát éppen a fekete (párduc) Spike Lee nem fog soha szerecsent, vagyis zsidót mosdatni.
zee944 2008 jan. 23. - 15:18:54
(20/144)
Ismét egy túllihegett film. Nem rossz, csak így, hogy megy mellette az ajnár, hogy mekkora csoda, keserû szájíz marad az emberben. Én kissé unatkoztam rajta.
kicsimaci 2008 jan. 23. - 15:09:12
(19/144)
Nagyon gyenge film. Már csak a színészek miatt is többet vártam tõle, de szerintem eléggé unalmasra sikeredett.
1/10
karthauz 2007 okt. 28. - 23:02:08 1/10
(18/144)
Egyszerûen szar film. Unalmas volt az elejétõl fogva, nyilvánvaló volt, hogy bankrablás csak egy álca történet volt a "valódi" mondanivalóhoz. Csakhogy a "valódi" mondanivaló még gyérebb a "náci múltú bankigazgató", és rohadt dög népirtó németek és az ártatlan szent zsidók közötti igazságtalanság helyreállítása Hollywoodban... Unalmas.
Alternat 2007 aug. 18. - 01:22:51
(17/144)
Megnéztem. Igaz nem unatkoztam rajta, de nem voltam tõle elájulva. Nagyobb volt az elõszele.
Egyetértek azzal, hogy eröltetett volt. Meg már ez a hiper-szuper tökéletes bankrablási terves filmtéma is eléggé elcsámcsogott. Újítani kellene. Fõleg ilyen szereplõgárda alá, illett volna, egy ütõsebb filmet rakni. Nem volt egy részlet sem a filmben, ami meglepett volna. Nem azt mondom, hogy tudtam mi fog történni, csak nem lepett meg, hogy az történt, vagy úgy történt, egyszerûen jött minden esemény sorban és annyi, nem volt hatásuk. A párbeszédek egyébként jók voltak. Meg nem tudom, hogy más érezte-e, de nekem kicsit olyan érzésem volt a film után, mintha az elmúlt 10 év jobb filmjeinek koktélját láttam volna, csak ez más pohárban van.
Persze szó sincs arról, hogy rossz film lenne, csak olyan hatástalan. :-) De lehet hogy nálam van valami gond... :-)
7/10
King Diamond 2007 márc. 23. - 21:49:36 7/10
(16/144)
Nagyon ajánlották nekem a filmet a kölcsönzõben, meg általában mikor ki akartam vinni sosem volt bent. Ezek után végre kivettem és nagy kíváncsisággal kezdtem el nézni, mert a történet alapján jónak ígérkezett, a szereposztás meg egyszerûen zseniális volt-Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster, Willem Dafoe, Christopher Plummer-egytõl egyik kiváló színészek. Ezek után meg kell mondjam, hogy többet vártam a filmtõl, nem is kicsit. Nem volt rossz, de pörgõsebbet vártam volna, meg néhol már nekem is erõltetett volt. Willem Dafoe szerepe nem sok vizet zavart, alig szerepelt... sokkal többet is ki lehetett volna hozni a filmbõl a történet alapján. 7/10
Zotyipotyi 2007 febr. 12. - 19:05:07
(15/144)
Nagyo jó film, feszült, fordulatos, tetszett!
Redfield 2007 jan. 19. - 00:24:18 Előzmény ZAVI
(14/144)
Érdekes film. Társadalmi és erkölcsmese belszõve egy okos krimibe. Vagy fordítva? A lényeg: minden nagyon jól ki lett találva, és érdekes képet kapunk a dolgokról, de egy kicsit hosszan. Nekem ez azért vontatott volt.
ZAVI 2006 szept. 24. - 10:00:39
(13/144)
Fura film ez. Izgalmasabb, fordulatosabb thillernek túl akciós, kapkodós, akciókriminek meg néha túl bonyolult, vontatott. Nemrossz, nemrossz olyan 70% nekem, de korántsem nyûgözött le annyira, mint amennyire vártam, meg sokhelyen hallottam.
A színészek sem alakítanak nagyot ezekben a szerepekben, mint ami a nevük alapján várható lenne szerintem.
jaku 2006 aug. 12. - 07:21:28
(12/144)
Nah megneztem en is ezt a filmet, es nekem bejott. Bar van benne 1-2 hiba, vagy nem logikus dolog, de ettol fugetlenul nagyon jo, es elvezheto.
Newcastle United 2006 júl. 13. - 22:16:18
(11/144)
Úgy bizony, én is nagyon kommersznek találtam a bankár jellemét, így sokat vesztett a film hangulata a szememben.
Amúgy sem hiszem, hogy New Yorkban ilyen bankárok lennének.:)
Adott egy viszonylagosan jó történet, eredeti fordulatokkal és erre fel belevariálnak egy erõletett, lerágott csontot.
Kober 2006 ápr. 21. - 14:25:50
(10/144)
Szerbusz Tcat!
Köszönöm, hogy reagáltál a problémáimra!
Nyílvánvaló, hogy a film elég jónak mondható, csak én vagyok ilyen hülye, hogy ilyenekben kötözködöm.
1. De azt biztosan mondom, hogy a bankfiókok minden esetben jól be vannak kamerázva. Foglalkozok bankfiókok építészeti tervezésével.
2. Ha te a szellõzõrendszerben bújnál el, utána is gondot jelentene a számodra a menekülés, mert a szellõzõrendszerbe is tervezünk biztonsági berendezéseket, másrészt, ha koszosan kijössz a csövekbõl, akkor egybõl kiszúrnak.
3. Szóval valószínüleg a "Las Vegas-i helyszinelõk" elintézték volna õket, ugyanis elõlük nincs menekvés. :)))))))
Netán, ha nézed a sorozatot, akkor tudhatod, hogy mirõl beszélek. :)
lilike 2006 ápr. 20. - 17:00:33 Előzmény zajak
(9/144)
persze el tudom küldeni.
e-mail címed?
tcat 2006 ápr. 18. - 22:18:12
(8/144)
0.) A film végén a bankrablók a túszok között elvegyülve megmenekülnek. Ez egy hülyeség! Nálam 10 perc alatt lebuktak volna!
-----
Ebben lehet, hogy igazad van (bár nem nagyon láttuk a elkövetõk viselkedését a kihallgatások során), de mivel nem volt bizonyíték, a "gyanus" még bõven kevés lett volna. Szal, ha a nyomozók egyértelmûen tudták volna a viselkedésbõl, hogy ki volt az, nem lett volna értékelhetõ a bíróságon.
.........................................................
1.) A bankrablás idõpontjáig mindenkirõl volt banki videokamerás felvétel, tehát aki nincs a felvételeken nagy valószínûséggel az a bankrabló, de ez még nem tökéletes bizonyíték.
-----
Igen, bár nem derült ki, a filmbõl, hogy minden centiméter be lett volna kamerázva.
..........................................................
2.) Az összegyûjtött ruhák és mobilok tulajdonosai nem a bankrablók, tehát akinek nincs ruhája és mobiltelefonja illetve DNS-e a zsákokban, az a bankrabló.
------
Hát nem drült ki belõle, - mert igencsak okosak voltak az elkövetõk - hogy ne tettek volna õk is mobilt + ruhát a zsákba. Bár a ruhánál tényleg rezeg a léc, mert festõruciban mentek be, amit nyilván nem dobtak a zsákba.
...........................................................
3.) A lefelazott helyisében bentmaradt embert,
vagy egy banki dolgozó, vagy egy rendõrkutya minden bizonnyal észrevette volna. Te nem vennéd észre, ha a munkahelyeden az egyig helyiségbõl eltünne 1,5 méter?
-------
Az nekem is furcsa volt, hogy a sok rendõr nem fésülte át az összes négyzetcentimétert, hiszen csak két alternatíva maradt: vagy kimentek a túszokkal, vagy elbújtak valahol. Egyébként én is az elbújást választottam volna, de inkább valahol a szellõzõrendszerben. A dolgozók nem vehették észre, mivel nyitás után rögtön távozott a fickó.
..................................................
4.) Nekem igazából az volt érthetetlen, hogy :
- Az elején volt olyan helyzet, hogy három bankrabló kint állt az utcán. Ekkor már tudták, hogy négy elkövetõ volt, tehát én simán lepuffantottam volna 3-at és berobogtam volna az összes rendörrel megkeresni az utolsót, aki valszeg nem nagyon lehetett felkészülve erre a helyzetre, és nem hiszem, rögtön kapcsolt volna és szétlõtte volna az összes túszt. Amúgy meg a végén ki is derül, hogy nem is tudta volna megtenni.
- A másik, az hogy kizártnak tartom, hogy a bombaszakértõ ne vette volna észre a bankrablók poloskáját a táskában.
..............................................
Mindenesetre, ha amúgy a rendõrökbõl indulok ki, akkor ennyi hibát simán el tudnak követni, még amerikában is (az itthoniakról inkább ne is beszéljünk:)
Szóval szerintem abszolúlt nézhetõ és ajánlott a film. Én adok rá egy 8-ast :)
Mumo 2006 ápr. 18. - 20:49:43
(7/144)

Lilike kérlek küld el az e-mailemre a filmben lévõ elsõ számot ! légyszíí légyszíí
Köszi !
Ez a jó cím: gaborhu@citromail.hu
Mumo 2006 ápr. 18. - 20:47:57 Előzmény lilike
(6/144)
Lilike kérlek küld el az e-mailemre a filmben lévõ elsõ számot ! légyszíí légyszíí
Köszi !
gabor@citromail.hu
Kober 2006 ápr. 17. - 19:04:45
(5/144)
A film kriminológiai szempontból bukta, de egyébként, ha valaki el tud tekinteni az általam súlyosnak vélt hibáktól, akkor a film nézhetõnek mondható. Végig kiváncsivá teszi a nézõt, vajon mi lesz a végén a rendkívül okosnak tûnõ bankrablókkal.
Na nekem pont a végével van bajom!
Aki mindenképpen meg szeretné nézni a filmet az most a mondat végétõl ne olvassa tovább a hozzászólásomat, de utána szivesen olvasnék magyarázatokat az általam vélt hibákra, mert lehet hogy én voltam figyelmetlen.
A film végén a bankrablók a túszok között elvegyülve megmenekülnek. Ez egy hülyeség! Nálam 10 perc alatt lebuktak volna!
1. A bankrablás idõpontjáig mindenkirõl volt banki videokamerás felvétel, tehát aki nincs a felvételeken nagy valószínûséggel az a bankrabló, de ez még nem tökéletes bizonyíték.
2. Az összegyûjtött ruhák és mobilok tulajdonosai nem a bankrablók, tehát akinek nincs ruhája és mobiltelefonja illetve DNS-e a zsákokban, az a bankrabló.
3. A lefelazott helyisében bentmaradt embert,
vagy egy banki dolgozó, vagy egy rendõrkutya minden bizonnyal észrevette volna. Te nem vennéd észre, ha a munkahelyeden az egyig helyiségbõl eltünne 1,5 méter?

Nagyon várom a hibák cáfolatait, mert az bizonyíthatná, hogy mégis nézhetõ a film.