norton15 2007 okt. 13. - 23:04:05 Előzmény Seemann
(12/92)
Tehetséges a srác, ilyen a stílusa.
ditta 2007 okt. 13. - 22:38:55
(11/92)
"amit a tehetségtelen Jon Woo rendezett"
Seemann ezt remélem nem komolyan gondoltad... Ha esetleg csak kevés filmbõl ítéltél, szemezgess ezek közül: http://www.imdb.com/name/nm0000247/ :)

Egyébként ez sztem egy tipikus amerikai film, amiben természetesen Amerikában tudják meg hogy Amerikában történik olyasmi hogy elpusztul Amerika azaz a világ, és egy amerikai hétköznapi hõs megmenti Amerikát így megmenekül az egész világ, és mindenki megmenekül a gonoszok meghalnak az imádott nõt is megtartja és még a pénz is meglesz a végére és már fuldoklunk is a nyáltengerben a végére...

DE. Amiért mégis nézhetõ és mondhatni élvezetes a film, az épp hogy John Woo. Ugyanis az akciófilmkirálynak sikerült ebbõl a gagyi sztoriból egy egész jó kis pörgõs akciófilmet csinálnia, és bár tudjuk mi lesz a vége, mégis mozgalmas és nem untató... Sci-fi-nek csapnivaló, a történet eléggé bugos, és egy nyálszirup, viszont akciófilmnek tökéletes... Nem gondolkodtad el, viszont teljesen kikapcsol. Ha valaki szereti az akciófilmeket annak tetszeni fog, ha valaki meg egy sci-fit vár az csalódni fog. Ennyi. :)
WAndi 2007 okt. 13. - 19:52:55
(10/92)
Szerintem igenis jó film. Utálom az akciófilmeket, de ezt megnézem ma is... harmadszor.
Oshi80 2007 okt. 13. - 17:55:12
(9/92)
Csatlakozom az elõttem szólóhoz! Szerintem is jó film. Nem az az új generációs akciós-"tríleres", de jó film. Egyszer biztos meg lehet nézni!
olos123 2007 okt. 13. - 16:26:32
(8/92)
EGYÁLTALÁN NEM ÉRTEK EGYET AZ ELÕTTEM SZÓLÓKKAL!

Szerintem ez egy nagyon is jó film. Mindenkinek csak ajánlani tudom, pörgõs, izgalmas, egyszóval PERFEKT!
3/10
zszoltan 2007 okt. 01. - 19:01:07 3/10 Előzmény Bov
(7/92)
Most, hogy így végigolvastam a hsz-okat, egyet kell értsek. Engem leginkább az zavart, hogy a fõszereplõ olyan magabiztossággal használta fel a boríték tartalmát, mint aki nem tud hibázni. :)
Amúgy tényleg elég nagy gagyiság. Így kidolgozva legalábbi igen. Pedig szerintem nem lett volna rossz a sztori. De másodjára már tényleg nem fogom megnézni.
Bov 2007 máj. 01. - 18:24:10
(6/92)
Sztem felejtõs.
A történet maga semmi, mert az elején kiderül kb. minden.
Nekem nagyon nem jött be, teljesen mást és jobbat vártam.
Seemann 2006 nov. 19. - 20:24:06
(5/92)
Egyetértek!

Nem is értem két ilyen színész hogyan adhatta a nevét ehhez a, legjobb indulattal is f.snak nevezhetõ valamihez, amit a tehetségtelen Jon Woo rendezett. (akinek tegyük hozzá volt egy nagyon jó filmje, az ÁL/ARC)

Egyáltalán adták ezt moziban, vagy csak tékás film...?
Annak nem rossz, de akkor is, ilyen színészekkel. Érthetetlen.
marky 2006 nov. 19. - 19:31:31
(4/92)
Ez nem sci-fi, hanem egy hipergyagyi a film!!!!
Redfield 2006 júl. 20. - 00:30:03
(3/92)
Persze, bármi megtörténhet. De ennél csak az a jobb, ha úgy történik meg bármi, hogy legalább nem mond ellent a többinek, vagy egy kicsit meg van magyarázva részletesen. Semmi bajon Dick-el, szerintem fantasztikus író, és gondolom õ nem hagyta ki ennek a leírását a könyvbõl... :) De azért ha megnézünk egy 12 Majom c. filmet pl, talán bele lehet kötni, de elég nehéz, mert nem magyarázós, és mégis nagyon aprólékosan felépített. :) Egyébként pl: a Különvélemény is jó film, és biztos abban is találni belekötni valót, de mégiscsak jobb, ha nem találunk, nem? :)
Rony 2006 júl. 16. - 15:46:16 Előzmény Redfield
(2/92)
ez csak egy film, és egy filmben bármi megtörténhet :D
amúgy nagyon jó kis film
Redfield 2006 júl. 09. - 11:38:25
(1/92)
Jó film szerintem. A novella is érdekel, amibõl adaptálták... de van benne egy hiba. Amikor ugyanis SPOILER!!!! AKI NEM LÁTTA, NE OLVASSA TOVÁBB!!!!
látja a jövõt, akkor csak egy bekövetkezendõ eseményt láthat, nem? Hiába pakolta össze magának a tárgyakat, honnan tudhatta éppen, hogy miután használta az egyiket, utána hogyan fog tovább cselekedni, és szüksége lesz a másikra? Vagy egyfolytában változott a jövõkép is, és õ mindíg újranézte, hogy aztán mást is eltegyen? Mert ez így eléggé hülyén hangzik...