tortura 2016 márc. 11. - 11:43:42
(19/39)
Pataki Ági mostanában olyan bugris. Mint aki megkergült. Pedig régen nagyon bírtam.
Katának szerintem lennének ötletei, kérdései. De õ annál sokkal disztingváltabb. Nem akar kotnyeleskedni, túl sokat beleugatni. Szerintem õ elfogadta, hogy itt Anita a mûsorvezetõ, õ a fõ kérdezõ. Én mondjuk biztos vagyok abban, hogy Kata is remekül elvezetne egy ilyen mûsort. Õszintén szólva szerintem nem is egy nagy valami. Ha rendesen felkészülsz az alanyból, van benned valami eredeti kíváncsiság, érdeklõdés az emberek iránt, vagy egy bizonyos szintû kommunikációs készséged, akkor meg tudod oldani ezt a feladatot.
tortura 2016 márc. 11. - 11:40:42 Előzmény atticusworld
(18/39)
Ezért is nem értettem, miért vállalta el. Mármint Endrei a másodhegedûs szerepet.
Éveken át azt hangoztatta, hogy nem hiányzik neki a tévézés, nem képernyõ-függõ, ezért nem vállalna el akármit. Hát, akkor ez is csak üres frázispuffogtatás volt a részérõl. Bár nem lep meg. Ahány interjút olvastam vele, mindbõl sütött a mellõzöttség, az, hogy savanyú neki a szõlõ, mert már sehova sem kell. A párja is elhagyta. Nyilván nem könnyû idõszak ez neki.
Nem akarok gonosznak tûnni, de nekem egyáltalán nem hiányzik. Sosem volt szimpatikus.
atticusworld 2016 febr. 27. - 09:35:16 Előzmény tortura
(17/39)
Ábel Anita érti a dolgát, látszik, hogy készül az adásokra, van benne spontaneitás is, de mégiscsak valamilyen vonal mentén halad. Dobó Katát nem tudom elkélpzelni mûsort vezetni, messze Anita mögött kullog.
Én is úgy gondolom, Endrei Judit és Lorán Lenke feleslegesen koptatták a kanapét itt. Amúgy szemmel láthatóan Endreinek kínos volt a másod- (vagy harmad-)hegedûs-szerep, hiszen õ egymaga lazán el tudna még mindig vezetni egy mûsort. Lorán meg inkább mesélje el a rendkívül gazdag élményekkel tarkított életét, szívesen hallgatnám naphosszat - de itt nem volt rá illõ szerep.
Egyszer minden véget ér, de sajnálnám, ha Ábel tovább állna.
tortura 2016 febr. 23. - 17:53:29
(16/39)
Nem. Annak az volt a címe, hogy A nõ helye. Néhány érdekes beszélgetés könyv alakjában is megjelent.
Ez a Nõ háromszor már elég sok mûsorvezetõt (és társakat) megért.
Kezdte Demcsák Zsuzsa, majd az õ távozása utána Jaksity Katalin. Õ meg szült, a mûsor szünetelt egy darabig, majd felélesztették Ábel Anitával. De nemsokára ismét új mv. után kell nézni, mert õ meg teljes mellszélességgel a TV2-re fog koncentrálni, tehát az RTL Klubos és az ATV-s munkáját is feladja (õ nyilatkozta, hogy egy fenékkel több lovat nem lehet rendesen megülni). Szóval kíváncsi leszek, ki lesz a következõ. Annak viszont örülök, hogy a társakat leváltották, mert Lorán Lenke és Endrei Judit nagyon kínos, fárasztó és felesleges volt oda. A múltkor Pásztor Erzsit és P. Athinát láttuk Anita mellett, nem volt rossz. Legutóbb meg Dobó Kata és Pataki Ági volt még ott. Kata változatlanul gyönyörû és aktívan részt is vett a mûsor folyamában. Én nem bánnám, ha jövõben akár õ vezetné tovább ezt a mûsort. Pataki Ági nem sok vizet zavart. Próbálta észre vetetni magát, nem sok sikerrel.
atticusworld 2016 febr. 21. - 21:24:09
(15/39)
Ez a "fejeket az asztal fölé" jópofizás még Ábel Anita szájából is lököttül hangzik, úgy tûnik, eredetibbre nem telik...
Ábel Anita akkor és addig jó, amig nincs "megcsinálva", azaz önmagát adja.
atticusworld 2016 febr. 21. - 21:19:53
(14/39)
Én is úgy emlékszem, hogy Albert Györgyi mûsora volt.
pimpampuli 2015 szept. 06. - 17:12:18 Előzmény Qksika
(13/39)
Nem tudom elképzelni milyen szuper lehetsz, akár nõ, akár férfi vagy, de szerintem a sokak által kedvelt mûsort nem szabadna így leírnod, mert mindannyiunkat megbántasz vele . . .
Cilit egyenesen imádja az egész ország / Na jó! rajtad kívül / Jaksity Kata aranyos színfolt, jó mûsorvezetõ, a többi meg kell hozzá . .
Sashalmi Zoltán 2015 aug. 29. - 16:36:10
(12/39)
16:05-töl egész más mûsort adnak, a mûsor szerint A Nõ háromszort kellett volna adni!
Mikor pótolják a kimaradt mûsort!?

Nagyon nehezményezem, ezt az eljárást!

Sasi!
tortura 2015 júl. 18. - 19:03:11 Előzmény Qksika
(11/39)
Ez eredetileg Demcsák Zsuzsa (+Völgyesi Gabi, + a néha Kishonti Ildikó) mûsora volt. Akkor került oda Jaksity, mikor Demcsák dobbantott és visszament a TV2-höz. Kishonti sajnos meghalt, az õ helyére jött Cili. Völgyesinek meg talán más feladata volt és jött Réka a helyére. Az biztos, hogy Demcsák sokkal jobban, karakánabbul vezette a mûsort, mint Jaksity. Egyébként vele sincs semmi bajom.
1/10
Qksika 2015 júl. 12. - 16:58:34 1/10 Előzmény kis ernõ
(10/39)
Valóban! Mondom ezt most 6 évvel késõbb. Anno kimaradt az életembõl, mert nem érdekelt, 2-3-szor mostanában belenéztem az ismétlésekbe, hát egy borzalom! Koós Réka és Esztergályos Cecília tök fölösleges, sõt kimondottan zavaró, Jaksity Kata meg maga a szörnyûség, hanyatt dõlve éles hangon visítva vihog, mint a fakutya! Ismételni is kár. Inkább nyomjanak le helyette egy-egy részt a "Friderikusz Most" címû közéleti-társadalmi-kulturális elemzõ háttérmûsorból, annak legalább volt értelme és felfrissíthetnénk az emlékeinket a 7-8-9 évvel ezelõtti mindennapjainkról. Nagyobb nézettséget hozna -ha ez egyáltalán számít valamit is- mint ez a borzalom. Egyúttal összehasonlíthatnánk Friderikusz akkori teljesítményét Kálmán Olga napjainkban nyújtott teljesítményével.Érdekes lenne. Vagy éppen ezért nem mehet?!
kis ernõ 2009 júl. 05. - 19:41:58
(9/39)
jo lenne mar ha azt a musort levennek,ez egy szemét
kozmamonika 2009 márc. 29. - 15:20:25 Előzmény antalanna
(8/39)
Azt én sem értem, hogy Koós Réka egyáltalán miért ül ott. Mindenesetre elég könnyû pénzkeresetnek látszik. Ha néha mégis megszólal, akkor is süt róla az irigység, féltékenység. A múltkor azt mondta Bódy Szilvinek, hogy "Persze, Te könnyen meg tudsz dicsérni mást, mert Te szép vagy, de nekem ez nehéz". Ezzel el is árult mindent magáról. Ha nála szebb, karcsúbb, sikeresebb ember a vendég, az nem sok jóra számíthat tõle. Igazi apuci kedvence. Aztán néha olyan idióta frizurája van, hogy borzalom. És ha belegondoltunk, a sminkes és a fodrász órák hosszát dolgozik rajta, hogy valahogy kinézzen. És ez az eredmény. Völgyesi Gabit sokkal jobban kedveltem, mert egy intelligens, értelmes nõ. Nem a jogi diplomája miatt, hanem alapjáraton is az. És semmi gonoszság, rosszindulat nincs benne. Már azt tisztelem benne, hogy van annyi esze: tudja, hogy az énekesi pályáról nem lehet nyugdíjba menni, így õ hétköznap is civilként dolgozik egy ügyvédi irodában. Hogy ha nincs fellépése, akkor is megéljen.
Állatbarát 2009 márc. 16. - 00:30:40 Előzmény pas
(7/39)
Pedig a mûsorvezetõ úgy utánozza a Liptai Klaudiát.
5/10
antalanna 2009 jan. 08. - 17:52:38 5/10
(6/39)
Nagyon tetszik a mûsor, de azt nem értem Koós Réka miért nem szólal meg (vagy csak nagyon ritkán). A másik két társmûsorvezetõ tesz fel kérdéseket. Gondolom neki lennének kérdései, ha pedig nem akkor miért ül ott?
Köszönöm Bálintné
ondok 2008 júl. 09. - 18:54:31
(5/39)
Kár,hogy nem láttam még egy részt sem,mert õszintén szólva az ATV ilyen jellegû mûsoraitól elriasztott az Albert Dzsördszi nomeg a Hajdú Péter.
matoko 2008 máj. 08. - 04:26:27
(4/39)
a Medgyessy-interjú nem volt semmi, pláne h utána menesztették...
meg szerintem az oláh ibolya riport is klassz volt
8/10
monyika 2008 ápr. 16. - 21:16:26 8/10
(3/39)
Ha valaki szereti a ,,beszélgetõs,,mûsorokat,akkor javaslom.Helyes talk show ,mindig olyan személyek vannak pódiumon,akik népszerûek,szórakoztatóak.Nekem tetszik ez a mûsor!!!!
pas 2008 ápr. 09. - 23:20:18
(2/39)
hát jobb, mint a klaudia só
kaponyanyi 2008 ápr. 09. - 17:35:41
(1/39)
Mihez szóljunk hozzá? Nincs tartalom.