7/10
_Freddy_ 2012 ápr. 03. - 09:14:07 7/10
(35/115)
.
7/10
_Freddy_ 2012 ápr. 03. - 09:13:50 7/10
(34/115)
.
7/10
_Freddy_ 2012 ápr. 03. - 09:13:34 7/10
(33/115)
.
7/10
_Freddy_ 2012 ápr. 03. - 09:13:10 7/10
(32/115)
.
7/10
offtopic
_Freddy_ 2012 ápr. 03. - 09:12:46 7/10
(31/115)
.
tlosz2009 2012 ápr. 02. - 21:58:35
(30/115)
Érdekes egy család. A féltestvérek ölik egymást, a testvérek szintén, aztán van hogy a fia az apját, sõt, a gonosz nagypapát az alvilágba kell zárni. Ha mondjuk a nagypapi nyert volna, akkor elpusztítja a világot, de akkor õ egyedül marad a semmivel, na ennek mi értelme... Amúgy látványos volt.
7/10
Semprini 2012 ápr. 02. - 16:53:59 7/10
(29/115)
Egy valamit nem értek továbbra sem:a titánok (titans) miért szerepelnek a film címében többes számban? Az elsõ részben ugyebár egyetlen egy titán sem volt, de még csak említés sem történt róluk, mint ha nem is lennének, csak a cím utalt rájuk. Ebben a filmben már felbukkan az egyikük, Kronosz - nade az EGY, a címben meg többen vannak. Miért?
7/10
Semprini 2012 ápr. 02. - 16:36:16 7/10
(28/115)
"minek kellett az egész szereplõgárdát lemészárolni nehogy aztán lehessen folytatni egy normális résszel..."
Nem mindenki azért maradt ki a filmbõl, mert meghalt az elsõ részben, Gemma Arterton karakterét (Ió) egyszerûen kiírták, Alexa Davalost (Androméda) pedig lecserélték Rosamund Pike-ra - bár nem láttam még a filmet, de így látatlanban nem kifejezetten örülök egyiknek sem. Viszont az elõzetesek alapján ütõs filmre számítok, remélem, sokkal jobb lesz, mint az elsõ volt...
7/10
orchidea85 2012 ápr. 02. - 16:30:59 7/10
(27/115)
Nem volt egy nagy szám, én kb kétszer bóbiskoltam el rajta. A sztori jó lett volna, ha nincs ennyire összecsapva. A 3D látványért adnék rá nagyon max 7 pontot.
10/10
Sonic8 2012 ápr. 02. - 14:09:00 10/10
(26/115)
Engem abszolút nem nyûgözött le.Az egész össze volt csapva az elején levõ csata a tûzokádóval vagy mivel hosszabb volt mint kronosszal meg hogy a minotaurusz-al való harcot megoldották 1 percben max.A történet jó nagyon is csak a rendezés nem volt jó és hogy minek kellett az egész szereplõ gárdát lemészárolni hogy nehogy aztán lehessen folytatni egy normális résszel... De legalább ez az utó 3D az állat volt meg az egész látvány dolog.Az elõdjénél nem jobb. :/
black_eagle 2012 ápr. 01. - 16:07:22
(25/115)
A 3D hatás egyébként milyen?
borkasztik 2012 ápr. 01. - 10:42:29
(24/115)
Köszi, hát igen az õ hozzászólásától riadtam vissza hogy megnézzem :)Az elsõ rész nekem bejött azt is sokan lehúzták, jó nem volt hibátlan de nem is tudom mit akarnak várni egy ilyen szintû filmtõl. Én attól féltem hogy olyan lesz mint a bemutatója csak agyatlanul harcolnak az elejétõl a végéig ehhez képest nem csak :)

Kíváncsi leszek :)
Nicolae 2012 ápr. 01. - 10:15:47
(23/115)
Ha az elsõ rész tetszett, ez biztosan fog...sokkal jobban is. Mert nagyságrendekkel jobb, mint az elsõ rész.
Csodakapitány hozzászólását szerintem el se olvasd, mert egyrészt nem ismeri azt a szót, hogy SPOILER...lelövi neked a film végét. Másrészt meg nem tudom, õ milyen filmen ült, de ez unalmas nem volt. Jól el voltak benne osztva az akciójelenetek, amik nagyon igényesen lettek kivitelezve. A látvány elsõ osztályú, fõleg a Tartaroszban zajló jelenetek.

Nem hibátlan a film...sõt. Történetileg nem túl erõs, a karakterek is haloványak, de még így is veri az elsõ részt. Az istenek használják a hatalmukat és végre van egy igazi titánunk. :)

Szóval, te biztosan nem fogsz csalódni, nézd csak meg nyugodtan. :)
borkasztik 2012 ápr. 01. - 08:52:03
(22/115)
Én csak azt akarom kérdezni hogy az elsõ részhez képest milyen? Mert azt is sokan utálták pedig én azt tudtam élvezni. Nekem az nem baj ha nem végig tömény akció agyatlanul mint a Transformers-be, mert az már a másik véglet.
Szóval kb elsõ rész szintû, jobb rosszabb? :O
offtopic
Csodakapitány 2012 márc. 30. - 19:48:12
(21/115)
Ahhoz, hogy valakinek a nevét suttogd nem kell 3d. hehe
Locomotive84 2012 márc. 30. - 18:02:18
(20/115)
:-DDDD

Helyesbítek: a lávalény beszélt! Ha jól emlékszem, akkor fõleg a neveket suttogta dörmögõ-dömötör hangon.

Egyébként szerintem a 3D-s élmény jó volt. Nem kapkod az ember a kezével a szeme elé, de a látványért, ha másért nem is, de élvezetes lehet.
Csodakapitány 2012 márc. 30. - 17:32:02
(19/115)
A tömény unalommal, és hogy az elsõ rész is jobb volt, csak egyetérteni lehet.

A film leírásának és a trailernek köze nincs ahhoz, amit a nézõ várna. -tanulságos-

Nézhetõ tucatfilm, talán annak is szánták.

Titánokat nem látni benne, csak fárasztóan elmosódott és elkapkodott jelenetekben.

Egyetlen jó 3d jelenet sincs.


A film rövid vázlata.

Unalmas halászfalu. Egy kétfejû leroncsolt griff kiszabadul a tartaroszbol a falura és felgyújtja magát.
Több kiszabadult titán nincs a filmben, a végén kéttestû pörgõ forgó gnómok a trailerben láthatók teljes egésszében és hosszában.

A többi inkább családi pszicho thriller istenek és fiaik közt.

Kronosz két hegy magas, alvadt lávalény, a szemei és szája még vörösen izzik. Úgy kel életre, hogy a film végére sikerül zeuszból kiszívnia sok életerõt a láncain keresztül. Egyébként egy félig falba ágyazódott félfejû kialvadt láva, köze nincs a filmbeli eseményekhez, a végén is csak szétpukkan a triumdárdától, amit perszeusz dob bele egy pegazuson a torkán leszárnyalva. Azt hogy minek torok egy nem beszélõ lávának, nem tudom, de szerencsére fasza nem volt, pedig egy 4km magas lénynek jól mutatott volna 3d-ben.

Ez olyan film, amit akkor nézel szívesen, ha bekapcsolod a tv-t.
5/10
King Diamond 2012 márc. 29. - 21:31:26 5/10
(18/115)
SPOILER IS LEHET!!!
Még hogy 100 perc tömény izgalom...akkor ne ezt a filmet nézd meg. Újra elolvastam a Titánok harcáról írt hozzászólásomat, mert már arra sem emlékeztem, de megnézni semmi kedvem sem volt még egyszer, és szerintem jobban is tettem. És ezt sem fogom újra megnézni, akkor sem, ha jön egy esetleges harmadik rész. Most láttam, hogy az elõzõ rész elég sok pénzt hozott, hát, lehet, hogy ez is fog, a beharangozó és a 3D miatt. Mert a trailerje az valóban bizakodásra adott okot. Csak sajnos nem kellett volna megnézni a film elõtt. Mivel így eléggé szar volt. A 95 perc tömény unalom jellemzi legjobban a filmet, nem a 100 perc tömény izgalom. Még az elõzõ részt sem üti meg, pedig már az is unalmas volt idõnként. Ezen sikerült elbóbiskolni is néhol, a förtelmes dialógusok pedig szintén nem a film pozitívumait erõsítik. Mivel gyakorlatilag az nem sok van. A történet elmegy, a szereplõk szintén, a látványtól sem voltam elájulva, a 3D-re is sajnos az az igaz, mint az elsõ résznél, az is szar volt. Megint egy nagy átverés az egész. Voltak benne különféle lények (pl. küklopsz, meg tüzet okádó kétfejû szörnykutya, illetve négykezû szörnyek is), de lehetett volna látványosabb is, meg többet is mutathattak volna belõlük. Maga Kronosz pedig hasonló volt számomra, mint az elõzõben a Kraken. Elment, de semmi extra.
SPOILER VÉGE

Szóval, sajnos nem sikerült elõrelépést produkálni az elõzõ részhez képest, amit kicsit sajnálok. Ám ettõl függetlenül, ha lesz harmadik része, azt is megnézzük moziban, hátha végre azt megcsinálják rendes 3D-ben, és jobb kivitelezésben. Reménykedni mindig lehet.
Ez a mostani még 8,4-es átlag majd szépen leesik úgy 5-6 körülre, kb. annyit is ér a film.
Jóindulattal 5/10.
lippije 2012 márc. 29. - 09:21:52
(17/115)
Ha az elõzõ rész tetszett, akkor nézd meg, attól jobb lett, de még ez az "erõsödés" sem segített azon, hogy én jó szájízzel álljak fel a film végén. Lesz még valaha normális, történettel is rendelkezõ mitológiai film? Rövid írásom : http://www.filmkocka.hu/2012/03/a-titanok-haragja-wrath-of-the-titans/
Saphir 2012 márc. 28. - 17:46:53
(16/115)
Nekem nem annyira jött be az elsõ rész, az eredeti élményét és hangulatát nem tudta felülmúlni. De ez jónak túnik, a kiméra is cuki lett. :)