Anit 2009 szept. 21. - 20:53:36
(69/169)
A két kisgyerek hogy hal meg? Csak nekem esett ki az a rész,vagy tényleg nem mutatják?
AKG87 2009 szept. 20. - 22:15:34 Előzmény ismail
(68/169)
Az egész film 3D-s, elejétõl-a végéig.
Eleve nem vártam sokat a sztoritól, horrornak gyenge, aki viszont a vérre meg a brutális darabolásokra gerjed annak jó lehet. A látvány viszont nagyon frankó, 3D-ben valóban olyan, mintha a film körülötted zajlana, akármennyire is elcsépelt ez a mondás. Egy idõ után tudomást sem veszel a 3d-rõl, csak olyan más az egész, nem olyan, mintha filmet néznél, inkább, mintha kívülrõl szemlélnéd a világot, vagy nem is tudom, baromi jó. Persze sok a hatásvadász jelenet, mai csak 3D-ben üt, se ha csak egy szobát mutatnak, már az is olyan, mintha be tudnál nézni a sarkokba. ebbõl következik, hogy az egész film szart sem érne 3d nélkül.
5/10
Illumination 2009 szept. 20. - 15:21:28 5/10
(67/169)
Tegnap sikerült megnéznem eme "remeket". Eleve (én 76 percrõl tudok) az ilyen hosszúságú film már sokat elárul. 90 perc alatt nincs normális film. A szokásos végsõ állomásos fíling megvolt, kamerállások, fölösleges paráztatások, stb. A halálozások is elég tûrhetõek voltak, de, és ez egy hatalmas DE. Szánalmas volt, ahogy a többiek, mi több barátaik halálát is úgy vették tudomásul, mint mikor kettest kapnak egy dolgozatra. Ugyanez a látszólagos sikernél is, igazából majdnem ugyanaz volt a reakció. Kicsit ettõl olyan volt mintha ha valami paródia lenne. Továbbá nem nagyon voltak rendesen átgondolt agyalások a szereplõktõl, hol van már mondjuk egy 2. rész szintje... áhh, nálam 10/5.
2/10
akos015 2009 szept. 19. - 19:59:07 2/10
(66/169)
ma láttam e filmet a moziünnep alkalmából,habár erre a filmre nem vonatkozott az olcsóbb jegy..!és ez a film nagyon ûbergagyi(sz.r),az elõzõ részek jobbak voltak,..pontosíttok, nekem a harmadik rész tetszett a legjobbam!hiába volt a 3D technika,akkor sem javítt nagyon a filmen,persze javítt valamivel!na és a szinkron...
2pont
billbocika 2009 szept. 19. - 07:33:07 Előzmény ismail
(65/169)
Szia

Mi pont tegnap néztük meg nagyon állati volt.Persze ízlések és pofonok, ha valaki bele akar kötni a filmbe megteszi.Mivel nekem az elsõ 3 rész is nagyon tetszett így ezzel sem volt kivételem, pláne hogy 3D az egész film,sõt az elõzetest is úgy kell nézni.
Tehát én csak azt tudom mondani,nézzétek meg már a 3D miatt is érdemes.
üdv Gabi
ismail 2009 szept. 18. - 08:00:52
(64/169)
Valaki megtudná mondani, h. kb hány 3D-s jelenet van a filmben? Mert én holnap tervezem megnézni, de ha mondjuk csak 5 jelenet 3D-s, akkor inkább a jegy árából megnézek másik 3 filmet a moziünnepen.:)
Mumminka 2009 szept. 16. - 20:04:27
(63/169)
Mindenkinek ajánlom, legfõképp olyanoknak akik vígjátékra mennének! Garantáltan megéri.De csak akkor, ha tudatában vagy annak, hogy csak a 3d miatt. Szétröhögöd az agyad a sok hülyeségen, tényleg van kötözködni való bõven, de az idõ gyorsan elmegy, nem unod annyira. Bár tényleg semmi újat nem lehet várni tõle. Vannak benne kitûnõ szójátékok. Rajtatok tartom a szemem, stb. Hogy ezt hogy fundálták ki:))
Lényegében ha nagyon unatkozol itt egy remek alkalom, hogy vmivel kitöltsd a drága idõt.
10/10
Pingvino 2009 szept. 15. - 20:10:16 10/10
(62/169)
Én ma néztem meg ész sztem állati volt!!! Talán a 3D miatt...de mindegy is,király volt :) Nagyon tetszett,lehet még egyszer megnézem majd! :)
Csutka 2009 szept. 15. - 11:27:45
(61/169)
,
9/10
King Diamond 2009 szept. 14. - 21:54:22 9/10 Előzmény yetir1986
(60/169)
Ha feltûnt volna, az elején az elõzõ részekbõl mutatja be a haláleseteket a csontvázakkal, habár lehet, hogy ez a kamionos is ott van. De leginkább az elõzõ 3 részbõl szemezget.
Az elõzõ hozzászólónak: én szemüveges vagyok, és simán rá lehetett venni a 3D szemcsit, tökéletesen lehet élvezni.
TraceR 2009 szept. 14. - 20:31:16
(59/169)
Nézett már valaki ilyen 3D-s filmet, olyan aki alapból is szemüveges? Fel lehet egyáltalán venni rá? Élvezhetõ vele a film?
3/10
Beyonce 7 2009 szept. 14. - 17:23:32 3/10
(58/169)
Nagyon gagyi,az elõzõ részek sokkal jobbak voltak.
Habár már a 3. is elég gáz volt. :S
Benji54 2009 szept. 14. - 15:21:26
(57/169)
Szerintem egyáltalán nem szárnyalta túl ez elõzõ részeket.Hogy kicsit stílusos legyek olyan deja vu érzése van az embernek mikor nézi.Talán a végén "meghúzott" csavar az dob rajta de ennek ellenére ezért vannak érdekes dolgok a filmben mint pl a halálesetet.Valamilyen csoda folytán elindul lassan a pasinak a kocsija, aztán elkapja a lábát és meggyullad.Ha elkapja a pasinak a lábát valahogy akkor legfeljebb a cipõjébe akadhat bele, de miért nem veszi le.Aztán hogy a fenébe tud meggyulladni a vasgolyó a betonon.Még ha a súrlódástól esetleg szikrát adna ami elég valószínûtlen hiszen nagyon lassan megy a kocsi akkor hogy a fenébe gyullad meg a pasi ruhája hiszen a szikrától nem gyullad meg valakinek a ruhája.Ez is inkább vicces volt mint hihetõ.

Aztán mikor a csajt megöli az a kavics a fûnyíróbol.Ha valaki is vágott már füvet az tudja hogy ha rámegyünk egy olyan kavicsra akkor azt nem fogja kilõni hiszen a penge sokkal magasabban van mint a kavics.De ha valamilyen módon mégis kilövi akkor a penge körülu védõ burok megfogja.Ha esetleg mégis kilõni azt a kavicsot valamilyen csoda folytán messze nem forog ilyen erõvel hogy ekkorát lõjjön.

A medencés jelenet volt még nagyon röhejes.Valahogy bekapcsol az elszívó berendezés és a pasi beszívja.Sajnos a nyáron egyre több strand balesterõl lehetett hallani ahol beszívott egy kisgyereket.Egy ilyen elszívó berendezést nem megközelíthetõ és nem egy karral lehet simán beindítani.Egy kb 10 cm-es elszívó lyuk sehol nem képes ilyen erõteljes elszívást csinálni arról nem is beszélve ha lehetséges is lenne akkor meg egyértelmûen nem állítják ilyen erõsre és szerintem még szabály ellenes is.

Sajnos nekem emiatt a dolgok miatt eléggé vicces volt.Nem különbözött volna attól ha a kaszás jön egy kaszával és mindenkit végig darabol.Elnézést kérek azoktól akiket az én filmrõl alkotott elgondolásaim sértenek.Az elsõ két részt egyáltalán nem múlta a felül csak a 3.-at.Sokkal hihetõbbek voltak az úgymond balesetek. Hogy összegezzem az egészet köszönöm szépen de nem kérünk több végsõ állomást.
B. Peti
yetir1986 2009 szept. 14. - 14:40:15
(56/169)
***SPOILER-t is tartalmaz****

Kezdetnek a forgatókönyvírót tarkón lõném a történet minõsége miatt :D, de legalább az operatõr és a zeneszerzõ jó munkát végzett :)... bár a moziban a végefõcímnél szaggatott a zene :)
Észrevettétek, hogy a film elején amikor mutogatja a halálokat csontvázokkal akkor bemutatja az összes halált... így már az elsõ 5 percben tudni lehetett, hogy az utolsó halál a kamion lesz...
Miért kell ilyen jeleneteket belerakni: "rajtatok tartom a szemem" és köv jelenetben átviszi a szemét egy kõ... ebben a pillanatban nem egyedül mondtam hangosan, hogy: "de béna"
Amit megintcsak nem értek... miért nem haltak meg a gyerekek??? Miután az anyjuk szemét átviszi a kõ úgy beszélnek róluk mintha õk is meghaltak volna... de semmi nem történt velük.
És a filmben az újabb flash ahol megment vagy 500 embert...na itt le is vettem a szemüveget avgy 5 percig h megemésszem:)..de úgyis mindegy mert azaz 500 ember szépen egyesével meg fog halni mert el van rendelve a haláluk :D

Komolyan elgondolkoztunk, hogy a jegyvásárlás elé kellene vissza flashelni magunkat és nem venni meg a jegyet... de mindegy lett volna mert úgyis meg kellene néznünk :D
3/10
beo71 2009 szept. 14. - 12:15:03 3/10
(55/169)
Az elsõ két rész jó volt,mondjuk,hogy jó, az túlzás ,inkább teccetõs.A harmadik már csak nézhetõ,ezután nem maradt más hátra ,mint a jó öreg 3D.
Az 5 perc alatt kiderül,hogy színészi játéknak még a foszlányát sem kell várnunk,a történetet mindenki ismeri,tehát csak a gyilkosságokra érdemes figyelni.Gondoltam élvezem a véres balhékat és ennyi.Nos ez nem jött össze.Olyan hihetetlen,bárgyú gyilokok szemtanúi lehettünk,amit egy 5 éves gyerek fantáziája is túl szárnyal.A trágya minõségen szerintem még egy agyatlan zombi is idegösszeomlást kapna,mondjuk a szavazatokon nem ez látszik,azért az imdb-n látható,hol a helye ennek a "remekmûnek".3/10.
offtopic
monnci 2009 szept. 13. - 20:46:03
(54/169)
nembaj.:D énis olvastam már félre csomó hozzászólást.:P
szerintem ha szombaton mész, akkor foglalj le jegyet elõre, mer elég sokan járnak a Westendbe moziba, és velem pl volt olyan, hogy elfogytak a szabad helyek egymás mellett. (mondjuk akkor 5en mentünk.)
offtopic
monnci 2009 szept. 13. - 20:32:17
(53/169)
****SPOILER is van benne****

tegnap nem volt erõm írni a filmrõl. úgyhogy most bepótolom.:)
szóval.

kezdjük az elején. az autóversenyen ugye már feszült volt a hangulat, ugye a fõszereplõ csávó megálmodta, hogy mi lesz, és 3D-ben elég furcs volt, ahogy röpködtek feléd a húscafatok.:D
aztán csoda folytán sikerült kimenekülniük, és szépen lassan elkezdtek hullani a túlélõk...
pont úgy, mint az elõzõ 3 részben. nem volt ez se jobb, se rosszabb mint az elõzõ részek.
a vége jó volt sztem, olyan tipikus végsõ állomásos befejezés.:D
azért picit para volt utánna a moziban ülni.:P
ja és még anniy, hogy a legdurvább sztem az volt, mikor a pasi a strandon meghal.:S
az viszont viccesen jött ki, mikor a papát akarták fürdetni, és a plafon meg beszakadt. meg azon röhögtünk még, amikor a néger biztonsági õr öngyilkos akart lenni, és ott panaszkodott, hogy már mérget is ivott de kihányta, meg stb stb. azon szinte az egész mozi felröhögött, és azér elég nagy a moziterem.:P
blaskolevi15 2009 szept. 13. - 20:29:01
(52/169)
jovan nem tudok olvasni XD jessz Szombat Go PÖST!
blaskolevi15 2009 szept. 13. - 20:28:06
(51/169)
köszi monci westendbe volt?
offtopic
monnci 2009 szept. 13. - 20:22:54
(50/169)
én pont ott néztem meg a barátaimmal.
azon döbbenem le, hogy simán beengedtek minket.:D
amúgy a 3D minõsége egész jó volt.