sofi 72 2012 aug. 29. - 14:45:50
(30/110)
Hatalmas csalódás volt. :(
10/10
Kornélkül 2012 aug. 28. - 14:58:22 10/10
(29/110)
Érdemes megnézni. Nagyon jók a karakterek, a színészi munka zseniális. Nem vagyok egy amerikai vígjáték rajongó, de ez nagyon jól esett.
kevivi 2012 aug. 26. - 20:32:55
(28/110)
Nekem nagyon tetszett, moziban láttam.
A színészek nagyon jók benne, én könnyeztem rajta, hol a nevetéstõl, hol a meghatottságtól.
Nem csak házasoknak és nagyon rég együtt lévõ pároknak ajánlom. Barátommal néztem meg két és fél éve vagyunk együtt, nagyon tetszett mindkettõnknek.
Csak ajánlani tudom!:)
offtopic
950617 2012 aug. 22. - 13:58:45
(27/110)
:)
offtopic
Bigpapa 2012 aug. 22. - 07:05:05
(26/110)
Off

Sajna elkuldte es ketszer. Egy modi legyen kedves torolni az egyiket. Koszonom.

Folyt:
Szoval szakitottam. O meg zokogva kert bocsanatot. De ennyi volt. Ha titokban felredug,legyen,ha elmondja,megbanta,felejtsuk el. De ezt nem. Tovabbra is baratok voltunk,segitettem neki,ahol tudtam,mert szerettem. Aztan 2002-ota eltunt. A nok is lepnek felre,csak hulyen kezelik sajna. :)
offtopic
Bigpapa 2012 aug. 22. - 07:00:10 Előzmény 950617
(25/110)
Off

Szerintem olvasd el ujra amit irtam. A 12 eves szexelo csajok azok,akik valoban erzelmek nelkul dugnak. Erre irtam,hogy ezekbol lesznek a kiegett csajok. Egy no lelke sokkal serulekenyebb,mint egy pasie. Ezzel lehet vitatkozni,de akkor is igy van. Nezd meg,hany komplexusos lany van. Kicsi a mellem,nem szep az arcom,kover vagyok,stb. Egy atlag pasi elfogadja magat. Es az a vicc,hogy titeket is elfogadunk olyannak,amilyenek vagytok. Pl. egy kis mell sokkal erzekibb,erzekenyebb,mint egy nagy kancso. Izgathatobb. Persze van pasi,aki a hatalmas mellekert van oda. Ahogy no is hangoztatja,hogy neki csak 20cm felett pasi a pasi.
Mi sokkal egyszerubben mukodunk. Mint a faèk.
Ha egy no felrelep,a statisztika szerint, nem,vagy csak nehezen tudja feldolgozni,amit tett. Es a legtobb esetben orlodik,vagy egybol atlep az uj kapcsolatba. Persze a szereto a legritkabb esetben akarja ezt,neki csak egy dugas volt. A pasik ritkabban rugjak fel a kapcsolatukat egy kaland miatt. Kaland =egy alkalom,max ketto.
Mit szolnek,ha megcsalna a parom? Nem orulnek,de megvizsgalnam,miert tette? Mit nem adtam meg neki,mit rontottam el,mi valtozott,es ha meg javithato,akkor dolgoznek rajta. Ha az jon ki,hogy en megtettem mindent,ennek ellenere lepett felre,akkor csessze meg es olaj. Miert mondom ezt? Mert 97-ben pont ezen mentem keresztul. Imadt sirtaam,szerettem egy lanyt,a tenyeremen hordtam egy even at. Nem volt meloja,en tartottam el. Cserebe a lakasan lakott egy eloskodo bnoje,akivel speedeztek. Konyorogtem,hagyja abba. Sirtam az agya mellett ejjel,ahogy az anyagtol zihalva aludt. Naponta 2x szexeltunk,szoval mindent megadtam. Ennek ellenere egy hosszu hetvege alatt,amig en a videki uzletemet inteztem,megcsalt egy bnoje batyjaval. Nem mondta el. Talalt munkat a duna plazaban. En este mentem viraggal,hogy zaraskor meglepem,de o lepett meg. Ez a srac ment erte. Csok es elsetaltak. En egy oszlop mogott neztem. Fasza volt.
Bear99 2012 aug. 22. - 00:07:07
(24/110)
Sziasztok, ez sehol nem feliratos?
offtopic
950617 2012 aug. 21. - 20:53:13
(23/110)
Nem beléd kötni akarok, csak felmerült bennem 1-2 dolog azzal kapcsolatban, amit írsz.

Az, hogy valaki már 12 évesen szexel, teljesen más dolog, mint amit fejtegetsz. Nem tudom, mért hoztad ide. De ennek is megvan az oka, hogy mondjuk egy évszázaddal ezelõtt mért nem volt annyira fenn ez a jelenség.
Viszont azt is állítod, hogy a nõk agya nem egy szimpla dugásra van kitalálva. Logikailag hibádzik itt valami. Mert egyedül nehéz összehozni. Mert a férfi, egy ugyanolyan nõvel tölti az éjszakát, akinek az agya/lelke nem arra való.:)
Hallottam már olyanról, aki az egy éjszakás kalandok híve, nincs kiégve, és általában õ kezdeményezi. És neki bõven megfelel.

Szerintem nagyrészt csak egy oldalról vizsgáltad meg a dolgot. Persze velem szemben kb 20 év elõnyöd van, nem tudok neked tapasztalatokkal alátámasztott érveket felsorakoztatni, így csak véleményt mondhatok.
Az, hogy a 22 éves öcséd 4 hónap(!) alatt "megszokta" a barátnõjét, szerintem meg enyhén túlzás. 4 évvel jobban kiegyeznék. Bár leírás alapján el tudom képzelni a csajt..:)

Hogy a nõk mért nem tudják elfogadni?
Teszem azt, oda vissza így van ez a dolog. Nem tudom kinek mint esne, hogyha közölnék vele:
"Bocs szívem, szeretlek meg minden, de nehezemre esik már rád férfiként nézni. Ezért szükségem van alkalmanként egy kis pluszra." Na hát tuti azt mondaná, hogy a jó édesanyámat, és hogy egy élvhajhász r.banc vagyok. Nem fájna ez a büszkeségnek?
Egy nõ ugyanúgy megunja a partnerét, ez 100%. Csak talán van benne annyi, hogy nem csapong ki (annyira).

Írtad, hogy csaltad már meg a párjaidat. Az fel se merült, hogy ez fordítva is megeshetett, csak mert már te se izgattad fel annyira?:)
calella 2012 aug. 21. - 19:24:30
(22/110)
Most néztem meg a filmet.... a moziban a film közben végig azon járt az agyam, hogy mekkora baromságra jöttem, ráadásul a 12 karikát sem értem, nyugodtan tehették volna kicsit feljebb a korhatárt. Persze nem látszik semmi premier plánban, mégis, ahogy beszélnek róla. A film végére azt mondom egyszer érdemes volt megnézni, de egyáltalán nem értek azzal egyet, ha egy pár 4 éve nem él szexuális életet csak úgy el vannak... belefásulva a kapcsolatban, kizárt dolognak tartom, hogy tudjanak 65 évesen 31 év együttélés után változtatni rajta. Egy kicsit a Minden végzet nehéz c. filmet vártam (az szuper alkotás), itt túl hosszú volt még a 100 perc is erre a témára.
offtopic
Bigpapa 2012 aug. 21. - 17:13:59
(21/110)
OFF

Ezzel a témával nagyon sokat foglalkoztam,utána olvastam,a történelmi feljegyzéseket bújtam,beszéltem öregekkel,szóval mondhatom azt,hogy képben vagyok.
Nagyjából a második világháború ig,ill a vége után picivel kezdõdött a nõk egyenjogúságának hangoztatása.Mivel a háború alatt és után alig maradt életerõs férfi, a nõk vették át a mi munkánkat a gyárakban,az üzemekben,a földeken és a cégeknél.Amit addig férfi hivatalnok végzett,azt nõ csinálta. Ez elõtt a családi modell nagy vonalakban úgy nézett ki,hogy a férfi volt a családfenntartó,a dolgozó, a nõ pedig összetartotta a családot.Nevelte a gyerekeket,rendben tartotta a háztatást,gondoskodott a férjérõl és magáról.Tagja volt bizonyos nõi köröknek,ahol összejártak a nõk. És bizony elfogadott volt,hogy a férfi szeretõt tarthat,néha félrelép,DE MINDIG A FELESÉGÉHEZ MEGY HAZA,mert a félrelépés csak szex,semmi érzelem.A nõ mellett éli le az életét,akit szeret,és aki viszont szereti õt.Régen elfogadták a nõk a mi természetünket.Azt,hogy bizony minket hajt a vérünk és ha beesik egy kaland,az qrvára nem jelent semmit.Persze van különbség az egy egy kaland és a folyton csalom a feleségem pasi között.Mert azt a köcsögöt én is elítélem.Az valóban semmibe veszi a párja érzéseit,fõleg,ha nem diszkréten csinálja,hanem még kérkedik is vele.
Én is léptem már félre több alkalommal,de az aktuális párom sose tudta meg,mert ez rám és arra tartozik,akivel megtettem és az én lelkiismeretem és lelkem dolga,ezt hogyan dolgozom fel.
Ma már a nõk is dugnak orrba szájba,12 évesen szexelnek,csak egyet felejtenek el,az õ lelkük és agyuk nem erre van kialakítva.Mi nem égünk ki,egy dugás nekünk valóban egy dugás.Kilépünk a kapun és pukk,el is felejtjük. Egy nõ (átlagosan ilyenek) mindig ad egy picit magából,egy pici mindig benne marad a férfiból és õ is kiad magából egy darabot. Ezért látni mostanában annyi huszonéves kiégett "picsát",akik 13 éves koruk óta szétkeféltették magukat,benne voltak mindenben,ma már semmi újat nem lehet mutatni nekik. Õket most is mindenki CSAK arra akarja használni,egy normális párkapcsolatra ilyen nõ senkinek sem kell.Legalábbis normális pasinak nem.
Én a saját nevemben tudok nyilatkozni,hogy skorpió létemre,hiába imádom,szeretem és tisztelem a páromat,aki bombázóan néz ki,már nem úgy izgat fel szexuálisan,mint 5 éve,vagy mint a kapcsolat elején.Megszoktam,minden nap látom.Néha egy sokkal rosszabb és csúnyább nõ jobban felizgat,mint õ. Pedig tudom,hogy más pasasok csorgatják utána a nyálukat,de én már nem így nézem õt. Szar dolog? Az bassza meg,de akkor is ez az igazság.És tudom,hogy 10 barátomból 10 ugyan így van.Az öcsém 22 éves, egy igazi "MÛNÕ" a barátnõje.Szilikon cici,varrott haj,mûszempilla,szilikon száj, 3 kiló smink,jó cuccok...,szóval az a dugnivaló fajta,de 4 hónap után már az öcsém is kikacsingat,mert megszokta.

Miért nem fogadják el a nõk? Mert ez sajna ésszel elfogadhatatlan,szerintem is.Geci dolog.Isten hülye humora.De akkor is így van.Lehet ezért minket utálni,meg mindenféle szemétládának kikiáltani..,de hallgatólagosan el is lehetne fogadni,hogy sajna az igaz pasik (mert van,aki 40 évig egy nõ mellett és nem dug félre..,de az nem is egy lepedõ akrobata,és a nõje sem)néha félrelépnek.
De ettõl még nem szeretünk kevésbé titeket lányok.Nem alázunk meg ezzel,nem jelent nekünk semmi,de kell ahhoz, hogy 100%-ig az a jó pasi legyünk nektek,akit az elején megismertetek,akiben ott lángol a tûz.Ha ezt a nõk végre elfogadják és nem akarják megváltoztatni a megváltoztathatatlant,akkor rend lesz itt újra :)
Korben 2012 aug. 21. - 16:34:42 Előzmény Bigpapa
(20/110)
Off

Bigpapa - attól félek - igazad van!! Ez van, Mi férfiak ilyenek vagyunk.
2 nagy kérdés merül fel:

A nõk ezt miért nem értik meg????
A nõk azthiszik ha egy férfi megcsalja õket, az azért van,mert a férfiak gonoszak,és undorítóak és rosszat akarnak a párjuknak.Ez természetesen nem igaz.

Hogyan lehetne ezt megértetni a nõi társadalommal?
Nem a férfiakban van a hiba, hanem a Jóisten ilyennek teremtett minket.Tetszik vagy nem,Ez van.Fogadják el a tényeket!
Bigpapa 2012 aug. 16. - 19:46:49 Előzmény miratulipán
(19/110)
Csatlakozom ))Nekünk is nagyon tetszett,de igazán csak annak jön át,aki kicsit idõsebb,vagy párkapcsolata átlépte már a 7 évet :)))))

Bár poén, én édesanyámmal néztem meg a filmet,mert nyaggatott miatta, hogy vigyem el rá,párom meg beteg lett...,de mi is jókat röhögtünk.
Én 12 éve élek párkapcsolatban,de van,ami nálunk is igaz...,na nem ennyire kiélezetten,mint a filmben. De pl. van,amikor nem vagyok jól, kimegyek a hálóból és a nappaliban a kanapén alszom (vagy próbálok),hogy ne zavarjam a páromat.Mindig mondta, hogy ez zavarja,mert akkor is mellettem akar lenni,meg mellettem ébredni....,pedig én csak neki akarok jót.Ha már nekem szar éjszakám van,legalább õ aludjon.
Na a film miatt ezt ünnepélyesen befejeztem :))) Ha szopok,szopjon õ is.Tudom,neki fontos,hogy akkor is együtt legyünk, hát úgy lesz.De van még számtalan olyan pillanata a filmnek,amit ha kicsit is átérez az ember,már jobban fogja csinálni a kapcsolatát.
Az viszont tény, hogy - ezt magamból kiindulva - hogy a szex igen is ellaposodhat hosszú idõ után. Ez nem a nõ hibája,hanem mi pasik így vagyunk beprogramozva, hogy hosszútávon egy nõ sem képes (tisztelet a kivételnek,ha van) felizgatni,izgalmi állapotba hozni egy pasit.Belénk van kódolva,hogy menjünk.Hiába van az embernek egy kívánatos,csinos és szép barátnõje,ha egy idõ után úgy néz rá,mint a szoba tartozékára.
Van egy haverom,egy baromi szexi modell (ex) csajjal él együtt. A minap beszélgettünk és mondta: Baszki,tegnap megkért,hogy krémezzem be a testét.Feküdt meztelenül,én meg kentem a hátát....,és banyek,mint ha az asztalt políroztam volna.Semmi! Õ meg kérdezte,hogy na? És kacéran nézett.Nálam meg semmi. :)))))És tudod,10 pasiból 10 megdugta volna ott nyomban,én meg...,már megszoktam.
És sajna pontosan tudom,mire gondolt.Minden jó nõt un már valaki. De ebbe ne menjünk bele,mert a nõk kiakadnak :)))
TDF 2012 aug. 16. - 17:54:17
(18/110)
Ragyogó film. Nem a szexrõl szól, hanem arról, hogy mitõl lehet jó, avagy rossz egy házasság kívülrõl és belülrõl nézve. Ha nincs érintés, ha nincsenek gesztusaink egymás iránt akkor az egy üres, tartalmatlan béklyó. Ragyogók a színészek, és nagyon emberi, valós és mai a probléma. Hogy hollywoodi módon oldották meg? Na és? Tudsz jobbat? Mondd el!
8/10
beszelo86 2012 aug. 13. - 22:24:51 8/10 Előzmény Mr. D
(17/110)
Nekem tetszett, pedig igazán nem vagyok az amcsi romantikus komédiák nagy rajongója. Amit jónak találtam a filmben, hogy egy elképesztõen életszagú helyzetet milyen könnyedén, mégis milyen hihetõen tudott közvetíteni.
10/10
miratulipán 2012 aug. 12. - 23:10:36 10/10
(16/110)
ma megnéztük a szintén két gyermekes, házas, 35 éves barátnõmmel, és szétröhögtük magunkat. a filmet a már régóta hosszú kapcsolatban élõ, romantikus illúziókat már nem kergetõ NÕKNEK ajánlom! a színészek zseniálisak benne, olyan pofákat vágtak, amit tanítani sem lehet! tökéletes film, régen láttam ilyen jót! aki nem érti a filmet, annak szerencséje van.
vagy ha nem olyan szerencsés, akkor majd a 10-20 éves párkapcsolat + gyermekek, házimunka, munka, tanulás, önmegvalósítás körforgásában lehet, hogy majd egyszer értékeli. 10-es!
Mr. D 2012 aug. 12. - 22:26:09
(15/110)
2 nagyszerû színész, egy végtelenül száraz és érdektelen komédiában. Nem igazán éreztem azt, hogy ettõl a terápiától most hûha de meg kellene változnia egy ilyen bepunnyadt házasságnak. Elég bagatell is, ahogy a végén hirtelen fellángol a régi tûz. Meryl Streep legutóbb az Egyszerûen bonyolult-ban csillogtathatta meg komikai képességeit. Ott jó is volt, viszont ez a szerep egyszerûen uncsi, nem kínál alkalmat rá, hogy különösebben brillírozzon a remek színésznõ. Tommy Lee Jones figurájában talán kicsit izgalmasabb, de õ épp akkor vicces, ha nem csinál semmit, csak fapofával néz elõre. :D Steve Carell-t meg felesleges volt szerzõdtetni, egy teljesen ismeretlen színésszel is meg lehetett volna oldani a nyúlfarknyi szerepet.
Greta21 2012 aug. 12. - 12:58:30 Előzmény borówka
(14/110)
Ezt a filmet nem láttam, de Kételyben tudott mit kezdeni a szerepével, ritka jó film, ritka jó szereplõkkel, akik nagyon jól oldották meg feladatukat...
10/10
kisgidus 2012 aug. 11. - 11:28:41 10/10
(13/110)
szerintem akinek nem tetszik a film nem érti a lényeget, nem él házasságban x éve, mert nekem nagyon tetszett, nem volt csöpögõsen édes hollywood-i happy end és ez így volt tökéletes, a két színészt magasztalni bármeddig lehetne, Meryl a legjobb, a kétely pedig igenis jó filmje volt.
Én ajánlom mindenkinek aki házas, vagy tervezi:-) Én biztos többször nézem. 10/10
3/10
CZTKA 2012 aug. 11. - 07:53:26 3/10
(12/110)
Nagy csalódás volt ez a film. Az ajánlat alapján olyasmire számítottunk, mint a Minden végzet nehéz, a nehézségek ellenére az elhidegült házastársak visszatalálnak a boldogsághoz. És majd vicces jelentek során megismerik magukat, a társukat. No nem ez volt, csak szenvedtek végig. Azt a rossz sémát sugallta, hogyha valami nem sikerül, akkor abbahagyom. És nagyon csak a szexre volt kihegyezve, mintha egy tartalmas kacsolatnak kizárólag ez lenne az ismérve. Az utolsó jelenet, meg mint a derült égbõl villámcsapás érkezett, egyáltalán nem következett a filmbõl.
1/10
borówka 2012 aug. 11. - 01:28:57 1/10
(11/110)
Bocsánatos dolog, ha valaki 40 filmet csinál, és becsúszik 1-2, ami nem sikerül. A Kétely után másodszor fordul elõ, hogy Meryl Streep nem tud mit kezdeni a szerepével. Ízléstelen, hiteltelen, humortalan, erõltetett, gusztustalan, morbid, nem tudok jobb jelzõket rá mondani, nagyon kínos volt nézni. Az Ördög Prádát visel rendezõjétõl nagy csalódás, rémes. 10/1, de csak azért, mert nem lehet 0 pontot adni.