Mr. D 2013 febr. 15. - 20:15:44
(10/70)
Na igen, azért ne felejtsük el, hogy Irons és Thompson hajlamosak a baromságokban való szereplésre. Elõbbi pl. ott égette már magát az Eragon vagy a Sárkányok háborúja-féle hülyeségekben, ahogy Emma Thompsonnak is megvolt már a maga Nanny McPhee-je. Mindazonáltal a film tényleg nagyon gáz. Még az Alkonyat filmeket is simán alulmúlja. A vicc az egészben, hogy paródiaként még el is menne, mert amúgy számos ponton keltik ezt a hatást a jelmezek, a dialógok, a fordulatok, a történetvezetés, de még a színészek játéka is. Csak épp kár, hogy eredetileg nem paródiaként készült. A két fõszereplõ tulajdonképpen egész viccesen rebegik bele a dialógusokat a kamerába, teljesen tanácstalanul, miközben egyetlen percig sem lehet elhinni róluk, hogy halálosan szerelmesek egymásba, de még azt is csak nehezen, hogy szimpatizálnak egymással. Bizony, a Stewart-Pattinson duó simán lealázza õket, bár ez talán nem a legnagyobb dicséret. :P A CGI lóláb is csúnyán kilóg egy-két jelenetben, és a vágás sem épp világbajnok. A rendezés meg... hát én már most Richard LaGravenese kezébe adnám az Arany Málnát. Ja és az sem segít igazán, hogy két órásra lett nyújtva a dolog... 80 percben esetleg még nem lett volna ennyire bicskanyitogató. Az egész film közben tulajdonképpen csak az járt a fejemben, hogy vajon Emmy Rossumnak hogy sikerült ennyire elbaltáznia a karrierjét? Mára simán egy lapon lehetett volna emlegetni Anne Hathawayjel vagy Keira Knightleyval... ehelyett itt parádézik. Na jó azt tegyük hozzá, hogy az õ karaktere az egyetlen akitõl nem ragad le teljesen az ember szeme, de mivel csak mellékszereplõ, ez nem elég az üdvösséghez. Ja és hogy Viola Davis mit keres itt, azt végképp nem értem.
Magnolia1 2013 febr. 15. - 18:38:40 Előzmény tanhu
(9/70)
Mit vétett Emma Thompson és Jeremy Irons? Semmit. Ha olyan fos, mint amilyennek leírod, és szerintük is az, nem kellett volna elvállalniuk. Nem szoktak a színészek fejénél pisztollyal ott állni, hogy márpedig ezt, ha tetszik, ha nem, el fogod vállalni.
10/10
Kennyke93 2013 febr. 15. - 16:57:27 10/10
(8/70)
Miért kellett ennyire elrontani ezt a nagyon jó könyvet így a filmben. Teljesen más történet vezetés. Sok kihagyott rész. Új történet szál. Új befejezés. Nagyon sajnálom, hogy nem a könyv eseményeit kaptuk vissza a filmben, így nem hiszem, hogy lesz annyi bevétel és hogy lesz akkora sikere, hogy a folytatást is megfilmesítsék.
1/10
AmeliaRose 2013 febr. 15. - 09:17:37 1/10
(7/70)
Valami borzalom a magyar szinkron...
tanhu 2013 febr. 14. - 13:31:37 Előzmény _Freddy_
(6/70)
Tökéletes hányinger rózsaszín giccsbitch szemét kriszten sztyúárt színvonalú fõszerepantinõvel,meg egy lángosképû nebáncsvirág kisköcsöggel, hogy melyik a nem dominánsabb külsõre és viselkedésre az más kérdés... nulla sztorival.Szegény Emma Thompson és Jeremy Irons mit vétettek?!Még le sem futott a boszorkányvadászok nevezetû foshalom már itt is a másik.Mikor láthatunk végre egy jó fantit nagyon ideje lenne már?!
10/10
Kennyke93 2013 febr. 08. - 07:43:53 10/10
(5/70)
Kikerültek a szinkronhangok az oldalra. Hát nem tudom, hogy örüljek-e, mert lehetett volna rosszabb, vagy legyek mérges, mert lehetett volna jobb. Ridley-nek Bogdányi Titanilla szerintem nem a legjobb választás, én inkább Peller Annát tudtam volna neki elképzelni.
_Freddy_ 2012 okt. 12. - 16:18:15
(4/70)
_Freddy_ 2012 okt. 12. - 16:16:55
(3/70)
Forgatási videó: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZNTY8RCrfAk

A film rövid története:

Kami Garcia és Margaret Stohl többkötetes fiataloknak/felnõtteknek szóló könyvsorozata is megfilmesítésre kerül, aminek az elsõ része 2009. végén jelent meg Beautiful Creatures (magyarul 2010-ben Lenyûgözõ teremtmények) címen.
A történet egy 16 éves srácról szól, aki reggelente egy lányról álmodozva kell fel. Az új tanév kezdetével a középsuliba egy új lány, Lena kerül be, akiben Ethan felismeri az álmaiban szereplõ lányt. A lánnyal összeismerkedve felfedezi, hogy Lena mágikus erõvel bír és a családját egy átok sújtja…
_Freddy_ 2012 szept. 25. - 15:37:54
(2/70)
poszter
somersby 2012 júl. 24. - 22:03:28
(1/70)