Aikidoka 2006 aug. 29. - 21:05:20
(18/138)
Ez az egyik legrosszabb film amit valaha láttam ! Arra lennék kiváncsi, hogy akik ezt csinálták, nem érezték közbe/utánna hogy sz*r ? Vagy a rendezõ úgy gondolta, hogy a történet hiányát, a szánalmas párbeszédeket ( román akcentus külön nevetségessé teszi ) ellensúlyozni tudja azzal, hogy 3 szor annyi vér fröcsög a harc közben? Az meg már részletkérdés, hogy a játékhoz semmi köze nincs.
nobalance 2006 aug. 25. - 19:05:43
(17/138)
huhh... eszméletlen amit láttam... egyszerüen olyan mértékben gyenge hogy nem tudom mi van. azért ültünk be mert az egyik tag haverjának ez a kedvenc filme. elmond róla mindent... nem elég hogy a szinészek is gyengék, de a sztori... pfff
kristanna loken olyat alakitott, mint amilyet én szoktam a budin, de még annál is s**rabbat.szegény dhampir: :D ne nevettessen már. elmond mindent hogy amikor a filmnek vége lett az elöttünk ülö pasas arcán csak úgy sugárzott a s**r.söt nem s**r, F*S. KOMOLYAN NE NÉZD MEG NEM GYÖZÖM HANGSULYOZNI!!! az egész filmre az utolsó jelenet tette fel a koronát, HA NAGYON MEG AKAROD NÉZNI A FILMET AZ UTOLSÓ JELENETRE HAGYD A KONCENTRÁCIÓDAT!!! HIhhhhetetlen gyenge.
M4rc1 2006 aug. 25. - 19:02:59
(16/138)
Annyira s**r hogy szinte már fáj.Legszívesebben a felénél kijöttem volna.Ilyen filmet csinálni bûn.És a végsõ jelenet ahogy ül abban a trónban...nevetséges.
kékharisnya 2006 aug. 13. - 13:49:04
(15/138)
Miért szereted?
Szerintem egy dramaturgiai bukta az alaphelyzet...
Redfield 2006 aug. 12. - 18:01:27
(14/138)
Hát komolyan nem értem, mi van veletek... totál kiakasztotok. Azt még megértem, hogy az elcseszett hülyeségeket szappuljátok. De a Falu-t??? A nézõk nincsenek maguknál, vagy mindenki csak a vértõl fröcsögõs horrorokért rajong? Az nem Horror, hanem thriller/dráma. És attól hogy félreértettétek a filmet, meg az elõzetest, még nem kell lehordani és ilyenekhez hasonlítgatni...
Pris 2006 aug. 12. - 17:18:26 Előzmény robinho
(13/138)
Mielott megneztem a filmet,elolvastam miket irtatok..tenyleg tiszta garas dezso:))
Lorelai 2006 aug. 11. - 18:34:17
(12/138)
Én azért mgnézem de sajnos kecskeméten még nem vetítik. én is láttam a falut na ez ritka s**r film remélem ez azért jobb
archan 2006 aug. 11. - 18:04:03
(11/138)
tényleg,igzad van, a falu versenyezhet vele:D
és én már gyûjtögötem a pénzem,h kimehessek és elkaphassam uwe-t,mielõtt tönkreteszi a far cry-t is,most ugyanis azon "dolgozik"
Ragnar 2006 aug. 09. - 21:12:35
(10/138)
Azért neem... Bár a film tényleg borzalmasan rossz, de az igazán "Félelmetesen rossz" film az ott kezdõdik, hogy A Falu!
De azért a BloodRayne "alkotói" is kitettek magukért...
Mondjuk én azt nem értem, hogy ez az hírhedten elmebeteg rendezõ hogy szerezhette meg magának ezt a filmet?!?
(Mert a story tényleg nem lett volna annyira rossz)
archan 2006 aug. 08. - 21:22:05 Előzmény Lorelai
(9/138)
nagyot fogsz csalódni,mert ez nem egyszerûen rossz,hanem borzalmas. idegesítõ, gagyi...
ha valaki legközelebb megkérdezni, láttam-e már igazán rossz filmet, akkor legalább tudok majd mit mondani.
Lorelai 2006 aug. 07. - 17:41:49
(8/138)
Hello. Nekem Kristanna loken a kedvenc szinésznõm úgy hogy mindenképp megnézem anyira nem lehet szörnyû kristanna filmjei jók szoktak lenni!!!!!
kaveva 2006 aug. 07. - 12:47:52
(7/138)
Habár mindenki kritikus és újság lehúzta, én megnéztem, hiszem, ha látom tipus vagyok. Rá kellett jönnöm, hogy hülye voltam, csak a pénzem és az idõm pocsékoltam. Nem elég, hogy a szinészek játéka finoman szólva, "hagy némi kivánni valót maga után", de ezt úgy akarták "kijavítani", hogy a kelleténél jóval több mûvér folyik. A story nem lett volna rossz, de a kivitelezés szörnyû! Aki, meg akarja nézni, az várja meg amíg a tv-ben adják, akkor legalább adót válthat..
robinho 2006 aug. 01. - 01:01:07 Előzmény Redfield
(6/138)
Ezennel felszólítok mindenkit akinek csak egy pillanatra is átfut az agyán, hogy megnézi ezt a borzalmat NE TEGYE!!!!
Sõt ha lehet kérem vissza a pénzem amit a mozi pénztárában botor módon otthagytam!Ja és BEN Kingsley nevében ÉN kérek elnézést, úgy látszik van az a pénz...
Mellesleg szerintem némely szögbõl tiszta Garas Dezsõ:-)))
Redfield 2006 júl. 28. - 16:15:49 Előzmény Ragnar
(5/138)
A Pesti Est-ben a rendezõt roppant találóan Ed Wood-hoz hasonlították. :)
CDK 2006 júl. 26. - 19:30:14
(4/138)
Ezek szerint KL megcsináltatta a melleit, mert a T3-ban iszonyat randa volt (kikockáztam).
Ragnar 2006 júl. 22. - 22:30:21
(3/138)
Ismét egy Uwe Boll-tól megszokott szánalmas film.
A legnagyobb probléma az "alkotás" nagyobb költségvetése,
így a rendezõ kb.300 literrel több nevetségesen (10 méterre) sriccelõ vért használhatott fel! De legalább elég a film elsõ fél óráját megnézni, mert már akkor kiderül a vége, bár sajnos az utolsó 5 percben lévõ "vér-összefoglalót" még az én - talán mondhatom, hogy igényesebb filmekhez szokott - elmém sajnos nem tudta értelmezni.
De ez csak az én véleményem!!!
Maddion Maxymillian 2006 júl. 22. - 18:17:31 Előzmény athius
(2/138)
Underworld, Ultraviolet...vártam a folytatást...megjött és íme Bloodrayne. Gyenge vámpírfilm, elcsépelt jelenetek, összefüggéstelen történet. Akárcsak a Doom esetében, nagysikerû játékból készített erõtlen és semmitmondó film.
Õszintén szólva egyszer megnézhetõ,de aki szeretne mozin spórolni,ezt semmiképpen se nézze meg!
athius 2006 jún. 30. - 06:18:27
(1/138)
Kizarolag eros idegzetueknek ajanlom, mert borzalmasan gyenge egy film.