babyjane 2007 febr. 03. - 20:07:59
(35/335)
IMÁDOM!!!! Videón már annyiszor menéztem, hogy teljesen gallyra ment a szalag.... :-( Megvettem hát DVD-n :-))
Emesee 2007 febr. 03. - 18:27:07
(34/335)
Végre megint vetitik! Én is nagyon szeretem! nagygggon jo film
10/10
Csutka 2007 febr. 03. - 16:00:32 10/10
(33/335)
Hmm, látom sokan szeretik ezt a filmet! Én kilenc éves koromban láttam elõször, még az eredeti nyelven, feliratozva, és az elmúlt 17 év során közel 150X (!!) láttam, mivel volt olyan idõszakom, amikor egy héten is megnéztem kétszer:) Szerintem igazán idõtálló alkotás, és engem nem csak a zene, de a történet is mindig levesz a lábamról. Persze lehet, hogy elfogult js vagyok, de nekem a boldog gyerekkoromat idézi vissza. A kedvenc filmem!
Serlottyna 2007 febr. 03. - 14:00:28
(32/335)
Szerintem ez egy király film és én tutira meg fogom nézni
10/10
tundeey 2007 febr. 03. - 10:08:54 10/10
(31/335)
Imádom ezt a filmet...eddigi életemben ezt láttam a legtöbbször....már nagyon várom, g ismét láthassan...bár mondjuk bármikor megtudnám nézni vidin, dvd-n...de a zenei albumok sem semmik, ami a filmbõl készült....
PszichoCica 2007 jan. 30. - 21:09:37
(30/335)
Sok sikert, aztán tényleg nézd meg és gyere vissza! Várom a véleményt :) De aztán ha ne adj isten nem tetszene (bár a többségnek szerintem tetszett) akkor csak óvatosan szidd... én is kaptam már a fejemre, amiért több ízben is ratyi filmnek neveztem a második részt, LOL :D

De látjátok, mentségemre legyen szólva, nem beszélek le senkit se, hogy megnézze...
PszichoCica 2007 jan. 30. - 21:04:08
(29/335)
Teljesen igazad van! Mindenki tiszteletben tartja, mindenki véleményét, nincs itt szó veszekedésrõl... na jó volt egy kis vita, de azt már sikerült elsimítani :) Ennyi meg néha kell, valahol ki kell adni a gõzt :)
iren14 2007 jan. 30. - 11:46:14
(28/335)
Nem értem miért kell veszekedni olyan dolgokon ami teljesen relatív, mindenkinek megvan a sjaát véleménye és ezt szerintem mindenkinek tiszteletben kéne tartani. Szerintem az elsõ az igazi nagyon imádom milliószor láttam már, fejbõl tudom az egészet. A második valahogy tényleg el lett cseszve(ez az én véleményem), ugyanakkor a zenéjét annak is imádom (tök mind1 h ki énekli).
Pussz mindenkinek
PszichoCica 2007 jan. 30. - 10:41:41
(27/335)
Kicsit olvass vissza, ott láthatod, ahogy sok-sok oldalon keresztül szidom a második részt, a többiek pedig próbálják megvédeni :) Szerintem harmat gyenge volt, de hallottam már olyan véleményt is (egyik legjobb barátnõm állítja ezt) miszerint jobb volt, mint az elsõ... Azt tudom mondani, hogy nézd meg és majd eldöntöd, maximum másfél órát elpazarolsz az életedbõl, ahogy én... :)
PszichoCica 2007 jan. 28. - 20:52:15
(26/335)
Sz*r szinkron, sz*r szinkron, sz*r szinkrooooon!!! Nem tudom ki a felelõs az újraszinkronizálásért, de forduljon fel!
Emesee 2007 jan. 22. - 07:44:31
(25/335)
Végre megint vetitik! Megvan dvd-n, már sokszor láttam. nagyon jo
PszichoCica 2006 dec. 03. - 17:06:23
(24/335)
Szerintem ez nem konzervatizmus, hanem józan ész :) Valaki nem azért készít igényes rock zenét, hogy aztán valami másik idióta gépiesített dümm-dümm sz*rt csináljon belõle! Na akkor nagyon csúnyán gyomorgörcsöt kaptam amikor meghallottam azt a számot. Kb fél órán keresztül szitkozódtam :))
rókalány 2006 nov. 26. - 15:54:46
(23/335)
egyik kedvenc filmem...csakis a tánc miatt:)
PszichoCica 2006 nov. 26. - 11:24:33
(22/335)
Ez is jó kérdés, errõl is lehetne vitatkozni, hogy minek nyúlnak hozzá a régi zenékhez... szerintem egyszerû a válasz, kerativitás hiány és pénz hajhászás... de igazad van minden szubjektív.

Amúgy ha már a feldolgozásoknál tartunk, nem tudom hallotta-e valaki a Nirvana: Smells like teen spirit discos változatát... szerintem Kurt Cobain forog a sírjában :( Szörnyû mire képesek manapság ezek a DJ emberek!!! >( Nem beszélve a Honfoglalás discosított váltazatáról... eszméletelen!
Wicky 2006 nov. 24. - 17:33:46
(21/335)
Jó film jó zene! :D
De amúgy szerintem mindkettõ jó,szóval...
PszichoCica 2006 nov. 24. - 10:29:36
(20/335)
Ohh bocsánat, akkor azért kaptam a megrovást, mert nem vagyok tisztában a BEP zenéjével... hogy õszinte legyek nem is érdekel... de az igenis tény, hogy popposították a zenét, ennyit akartam írni, se többet se kevesebbet... elhiszem neked hogy az eredeti korhû zene, de mi a jó életnek kellett hozzányúlni???

Rossz film, rossz zene! Kész! :)
RachelGreen 2006 nov. 22. - 22:18:20
(19/335)
Represent Cuba :)))) Szerintem mindkettõ jó film volt :) Az elsõben inkább a sztori tetszett inkább , a másodikban a zene nagyon :) Lehet ha csinálnának harmadikat, már tök jó film lenne :)
10/10
Noncsa 2006 nov. 21. - 18:39:51 10/10
(18/335)
Sziasztok! én nagyon elsõ rész párti vagyok, ahogy elõször megnéztem rögtön belezúgtam és azóta is soxor megnézem ha tudom :) a zenéje is meg van, és tényleg mindent nagyon összehoztak benne, a színészek felkészültsége, a történet, meg a mondanivaló. szerintem swayze nem egy nagy színész de ebben olyan éédin játsza a csóró macsót, akit csak kihasználnak a nõk :) és a mozgása!!
a kettõt én emlékszem nagyon vártam mikor moziba került, de nekem csalódás volt elsõre, számomra nem tudták azt a feelinget hozni, mint az elsõben, bár nemtom ez lett volna-e a céljuk... de nekem a színészek sem tetszettek abban, vhogy nem illettek össze. aztán második nézésre már vh. jobban tetszett és elment egy egy estés romi filmnek, de nálam sajna többet nem tudott elérni...
PszichoCica 2006 nov. 12. - 20:13:03
(17/335)
Nem nagyon értelek... miért hülye az ember azért mert nem tudja, hogy amit a BEP átdolgozott az milyen szám volt eredetileg?

Miért nem lehetett be tenni az eredeti zenét a filmbe? Szerintem (még egyszer mondom SZERINTEM!!!) sokat rontott a film hangulatán a huszonegyedik századi felpoposított zene! Az eredetivel tuti, hogy jobb hatást tudtak volna elérni! Sajnálom akkor is azt gondolom a filmrõl hogy egy sz*r! Bocsánat ha valakinek (pl. mucuskának) beletaposok a lelkébe (nekem is fájt azt olvasnom az Egy makulátlan elme örök ragyogásáról, hogy eszméletlenül rossz, holott szerintem a legjobb film a világon) de hát ez van... ez csak az én véleményem, attól miért hülye az ember, mert nem azt gondolja mint te?
sylo 2006 szept. 17. - 23:29:19 Előzmény PszichoCica
(16/335)
Sziasztok!Sylo vagyok!Igazából nem értem hogy miért vannak sokan fennakadva a Dirty Dancing 2 zenéje miatt?!Kit érdekel hogy a Black Eyed Peas énekli-e vagy valaki más!Nem az volt a cél hogy régi zenét játszanak,régi elõadóval,hanem,hogy olyan zenét tegyenek bele ami stíluban hozzá illik!Az már mindegy hogy Maya,vagy BEP,a lényeg hogy kicsit latin-amerikai,kubai beütése legyen!Én személy szerint imádom a zenéjét,ha lehet még jobban mint az elsõét!Na jó,ami igaz az igaz, azt hittem hogy a 2. rész valamelyest folytatása lesz az elsõnek!Hát mit tegyünk...sokan (mint én is)tévedtünk!
De nem tudom hallottatok-e róla, hogy egy drogériában meg lehet vásárolni egy olyan dvd-t aminek a címe:Dirty Dancing-Az utolsó piszkos tánc!Még nem volt idõm megvenni,de kiváncsi vagyok!A borítóján Patrick van és nem olyan mint a 2. rész borítója!
Remélem ez valami igazi második rész!
Majd ha megtudtam beszámolok róla!Sziasztok