Téma: Elárulva

1/10
gilmour 2013 jan. 26. - 20:05:39 1/10
(9/29)
Ez a film is egy emberiség elleni gaztett!!!! A filmre költött millió dollárokat inkább áldozták volna jótékony célokra!
Döbbenet, hogy Nicolas Cage milyen sz@r filmekben játszott az utóbbi években!!!!! Kár érte!
3/10
narandin 2013 jan. 23. - 08:16:30 3/10
(8/29)
Nagyon nagyon gyenge film.Minden fõbb mozzanat kiszámítható volt, halálra untam magam. :(
4/10
stomachh 2013 jan. 20. - 23:58:45 4/10
(7/29)
Ez elég harmatos volt. Nicolas Cage nevének bedõltem, annak ellenére, hogy tudom, hogy ez az utóbbi években mindig pofáraeséssel, végzõdik. Kliséhalmaz, semmi eredeti ötlet, meg van erõszakolva a sztori, hogy eltartson másfél óráig. De vegülis meg lehetett nézni... 4/10.
t.gábor45 2013 jan. 18. - 11:01:44
(6/29)
ez a film egyszerüen pocsék volt.
10-bõl max 3 pont.

tele volt képtelenségekkel az egész.

a film végén állnak a vízben,verekednek, majd 2 perc mulva mutatja ahogy elsüllyed a kocsi,mintha 10métert zuhanna lefelé a vizbe.
nekik meg derékig ér a víz.. még csak el se lepte volna a kocsit teljesen. vagy hogy van ez? valami dombon álltak éppen?

2. csaj fut a szegény fél lábú emberke elõl. A csaj zsákutcába fut véletlen.. micsoda véletlen. aztán háttal áll a kerítésnél és síktozik hogy segítség-segítség.. amig a fél lábú a oda csoszog kb 10 perc alatt a mû fél lábával, eközben a csaj még midnig háttal áll és megvárja még elkapja a gyilkos.
Ne mondja már senki hogy nem tudott volna elfutni vagy kikerülni valahogy a fél lábú gyilkost.

3. a film elején egy egész FBI csapat kb 30-40 fõ figyelte az üzletet. ne mondja már senki hogy nem lett volna bekamerázva hogy lássák mi történik bent. a furgon csak úgy elmegy a 40emberbõl senki nem küldenek rá hogy õt is figyeljék. vagy iylesmi.

tele volt a film képtelenségekkel. Kritikán aluli a film.

tudom ez csak egy film,de akkor is.. tele volt hülyeségekkel és képtelenségekkel a film.

10-bõl 3 pont.
7/10
King Diamond 2013 jan. 17. - 22:49:32 7/10
(5/29)
Legutóbb azt írtam Cage filmjénél, hogy szerencsére vannak újabb és újabb filmjei, amik azért többségében meg is állják a helyüket. Ennek egy részével jelen pillanatban is egyetértek. Ez a filmje sem lett rossz, de tény, hogy a Bosszú jogántól azért elmarad. Nekem az jobban bejött. A történet nem rossz, unatkozni nem unatkoztam rajta. A színészek közül Cage-en kívül szinte senki sem ragadt meg, erõsen 'B' kategóriásakat választottak. Pedig Simon West rendezõ már bizonyította, hogy remek filmet is tud készíteni Nicolas Cage-dzsel a fõszerepben, plusz nem is akárkik mellett: John Malkovich, Danny Trejo, Ving Rhames, John Cusack, Steve Buscemi, stb. Viszont az is igaz, hogy nem kell mindegyik filmjét ilyen 'klasszikusokhoz' hasonlítgatni. Nyilván, nincs olyan jó. De én nem is egy másik Con Airt, vagy Sziklát várok tõle, hanem, hogy szórakoztasson, és ez többnyire még ma is sikerül. Szeretem Cage filmjeit, és Józsa Imre hangja pedig remekül illik hozzá. Ez lehet, hogy önismétlés, mert már több filmjénél is elmondtam, de ez az igazság. Nekem az eredeti hangja sem tetszik annyira, mint a magyar.
7/10
11messi87 2013 jan. 16. - 18:53:49
(4/29)
Mi van veled Nick? Ezek a filmek egyre rosszabbak...
R4bbit 2012 okt. 17. - 16:19:49
(3/29)
Azt hittem a Simon West-Nicholas Cage páros megint jól fog szórakoztatni, de elfogadható színvonalú forgatókönyv hiányában még õk sem képesek a csodára. Egysíkú karakterek, gyenge, fordulatok nélküli történetben... Harmatos próbálkozás. 6/10
offtopic
_goldie_ 2012 szept. 27. - 22:56:31
(2/29)
a fõhõsnek megszólal a Blackberry-je 0:34-nél :)
"viszonylag újak a telefoniparban, de már így is az elsõ öt mobiltelefon-gyártó cég közé tartozik a világon."
http://mobiltesztek.hu/blackberry/
somersby 2012 szept. 27. - 22:22:28
(1/29)