Téma: Hibrid

10/10
i'mperfect 2010 okt. 22. - 21:55:23 10/10 Előzmény trl007
(90/210)
Muhaha...elõnedvrõl hallottál már? Nahh az ilyeneknél mint te, gyakran fordul elõ nem kívánt terhesség :-)
Honnan tört elõ? Mi van? Meghal, aztán férfiarccal feltámad tök egészségesen??? azt hiszem, tényleg másik filmet láttál...
8/10
beo71 2010 okt. 22. - 15:41:33 8/10
(89/210)
Sajnos kritikán aluli minõségben tudtam megnézni,de annyira vártam már,hogy nem bírtam ki.
Talán jobb viszonyok között látva sem lenne más a véleményem:vegyesek az érzéseim,tetszett,amit láttam(emlékezetes képek,jó hangulat,feszült állapot,jó színészek(egy kiemelkedõ alakítással)viszont kicsit többet vártam és a vége sem jött be.
Mégis inkább pozitív a véleményem,mert nem egy tucatfilmet láttam és ez jó.8/10.
Azt nem értem az emberek miért akadnak ki ennyire a morbid szextõl,attól,hogy ilyesmi(ilyen helyzetben)elõfordulhat,létezhet,nem kellene így felháborodni és elutasító lenni.A film egésze nem errõl szólt,ez csak egy része,mellékvonala volt,amit sok ...azonnal magáévá tett.
trl007 2010 okt. 21. - 14:35:44
(88/210)
Ti biztos, hogy ezt a filmet néztétek? Vagy én láttam egy másik verziót? Hol láttatok ti olyat, hogy Dren terhes lett, aztán megszült, aztán belehalt a szülésbe??????? Az a rész kimaradt, hogy Dren a földbõl tör ki?????? Szerintetek az akkor mi volt? Érzéki csalódás???? Na mindegy.... Dren már csak azért sem lehetett terhes, mert Clive nem élvezett el, mert Elsa rájuk nyitott.....

A film amúgy nem volt rossz, nem vártam tõle sokat, nem is csalódtam... :)
10/10
offtopic
Gabriella54 2010 okt. 20. - 23:46:33 10/10 Előzmény babrafax
(87/210)
Idáig tipródtam azon, hogy beleszóljak-e vagy sem, de nem bírom tovább.
Sátánimádók? Azért, mert a "szent inkvizíció" vezetõi azt mondták? Ne már!
Ami pedig az önelégültségedet illeti: aki a "bennem"-et nagy b-vel írja, abban bizony jócskán van!
10/10
i'mperfect 2010 okt. 20. - 23:35:14 10/10
(86/210)
Az utolsó hozzászólóval értek egyet. Nekem is nagyon tetszett a film, még mindig a hatása alatt állok. Nem értem, mit kell fujjogni a szexjeleneten, az, hogy megnézed, nem azt jelenti, hogy csinálni is kell :-) Azért amikor rajtakapta õket Elsa, fogtam a fejem rendesen...

Továbbá én sem értem, honnan szedtétek, hogy Dren alakult át. Hogyan alakulhatott volna át, amikor meghalt és el lett temetve? Nyilvánvaló, hogy az már egy másik lény volt, Dren és clive utódja.
miss.ingalls 2010 okt. 20. - 16:26:46
(85/210)
*********SPOILER*********

Hát nekem már az is furi volt, mikor a függöny mögül kukkolt az izé (Clive meg élvezte)... De azt honnan is tudjuk, hogy Dren változott át férfivá? Eddig azt képzeltem, hogy Clive megdugta a strucc-nyúl-hal-csirke-ember nevelt lányát, majd az terhes lett, a szülésbe belehalt, eltemették, a kölyke (aki a temetés alatt fejlõdött ki a medencében, mert oda ment szülni a lény) meg megerõszakolta a tulajdonképpen nagyanyját...
10/10
lepikon 2010 okt. 16. - 22:52:58 10/10
(84/210)
Hát ti nem tudom mit néztetek de mi szóhoz sem jutunk... Nagyon régen volt már olyan film ami ennyire lekötött.
Hibát mindenben lehet találni ha keresel... Szerintem megdöbbentõ volt, sokkoló és zseniális! Nem mondom, hogy jól szórakoztam de egy hatalmas élményt éltem át mindenkinek csak ajánlani tudom és mindenképpen moziban tekintõs!
5/10
Garfimacs 2010 okt. 16. - 11:35:22 5/10
(83/210)
Egyszer nézhetõs, habár tényleg el van húzva kissé és sok részlet nem tisztázott, csak úgy van...

spoiler......

A végén azért az nagyon amerikai volt, amikor a hybrid megszúrja a férfi fõhõst a nõ türelmesen vár a kezében a betontömbbel, hogy legyem má' valami dráma...
Kathlen2 2010 okt. 11. - 09:08:26 Előzmény ibacs
(82/210)
Háát õszinteén? Igazad van, csinálják ha jól érzik magukat tõle, nem ítélkezem,de igazából nem szívesen nézném meg moziban, ahogy a Józsi bácsi toszogatja Bogyó nevezetû birkáját:-D
Kathlen2 2010 okt. 11. - 09:05:48 Előzmény aurora89
(81/210)
Egyet kell értsek-a szexjelenetek elég gusztustalanok voltak-pedig már láttam elég sok filmet, "mindenevõként" mûvészfilmeket is. Nem vagyok prûd sem-de ez...Blehh!
Maga a film pedig elég lapos volt, jobbat vártam fõleg hogy olyan szereplõk játszottak benne akiket nagyon kedvelek (Brody pl. A fiókban kva jó volt!!) Na, mindegy-egyszer meg lehetett nézni, egyébként szerintem A lény-nek egy igen gyenge utánzata. Végig kiszámítható volt az egész-ezért kicsit unalmas is, csak Brody miatt kap egy 5/10-et:-)
10/10
MeeÉn 2010 okt. 09. - 08:12:14 10/10
(80/210)
én tegnap néztem meg a moziban szerintem jo volt de jobbat vártam :D
8/10
4/10
ByP 2010 okt. 07. - 23:31:40 4/10
(79/210)
Az eleje jól indult de szörnyen elhúzták és még megjegyezném hogy ezt a filmet nem tudom mért thriller-nek ketegozálták én valami sci-fi nek mondanám
2/10
hullahopp 2010 okt. 05. - 13:48:39 2/10
(78/210)
Hû, de szörnyen rossz volt...kár érte, pedig Brody-t és Polley-t is szeretem. Annyira ostoba és bugyuta volt, hogy nem lehetett félni rajta...de lélekbemászni és elgondolkodni se, mert ahhoz meg nem volt eléggé lélekbemászó...kicsit az az érzésem, hogy az alkotók maguk se tudták, mit is akarnak.
1/10
SlyCool 2010 okt. 02. - 22:35:46 1/10 Előzmény babrafax
(77/210)
Tanmesének ebben a kategóriában már ezer film készült: Frankenstein, Deep blue sea, A légy, Dr Moreau, stb. óta jól tudjuk, hogy kisérletezgetni rossz dolog, és a Hibrid az égvilágon semmi újat nem hozott a témában. Ja, nem igaz: a mindkét szereplõvel való szex újdonság...habár kicsit már azt is ellõtték a Species-ben...
krisztamozi 2010 szept. 29. - 21:13:25
(76/210)
Bevallom nekem már a fõcím gusztustalan volt az elején a kidagadó erekkel:)
Azt mondanám, hogy nem is rossz, de ez csak a két fõszereplõnek köszönhetõ, ha legalább fele ennyire lett volna gusztustalan...akkor még azt is le merném írni, hogy tetszett :)
Egyébként nem bántam meg hogy megnéztem, a maga mûfajában kifejezetten érdekes.
A szexjelenet nekem is túl sok volt, kimentem közben wc-re a moziból:)
2/10
csikrisz 2010 szept. 29. - 20:46:20 2/10
(75/210)
SPOILER:
Onnan ment át számomra gagyiba a film, hogy a tetõn megmutatta a szárnyait.
Egy lény aki tüdõvel lélegzik, de van kopoltyúja is, ja mellesleg repül és a föld alatt sem riad vissza. Komolyan, még a legvége is realisztikusabb nekem (mikor a csajt megdugja) mint a fészeres szerelmeskedés.
Nem tudom, szerintem jó az alapsztori, de nagyon klisés és gagyi lett a kivitelezés.
Thats just my opinion..
babrafax 2010 szept. 29. - 18:21:06 Előzmény wwombatt
(74/210)
Nincs Bennem önelégültség csak tanultam teológiát és gyakorlom a vallásom több-kevesebb sikerrel.A két társaság közül az egyik a valódi sátán és egyéb imádókat üldözte és mindenféle procedúra nélkül vágta hidegre ezeket az elfajzott személyeket.(egyszerûen lekaszabolták õket,sokszor õk is súlyos veszteségeket szenvedtek).A másik hatalomból csinálta ártatlanokon tömegesen az arisztokrácia felkérésére.Vallási köntösbe bújtatott vagyonszerzés és félelemkeltés.A két szervezet harcban állt egymással és a Napoleóni háborúk után csak egy maradt a porondon ami felfüggesztette a mükõdését,de a mai napig létezõ szervezet az egyházon belül.Hogy ki volt a jó és a rossz azt csak a jó Isten tudja.

Üdv.
offtopic
ibacs 2010 szept. 28. - 18:00:42 Előzmény aurora89
(73/210)
Ugyan már! Mióta világ a világ a pásztorok kufircolnak a kecskékkel, birkákkal.Itt legalább félig ember volt a csaj!
8/10
bunndda 2010 szept. 28. - 17:28:33 8/10 Előzmény aurora89
(72/210)
Nekem fura hogy ilyen nehezen viselted a filmet. A tartalom alapján abszolút számítani lehetett ilyenekre.

SPOILER-es válasz a SPOILER-es gondolatra:
Dren részben ember volt. És mindnyájunkban van állati ösztön. Hogy hol húzzuk meg a határt az már csak rajtunk múlik.
aurora89 2010 szept. 27. - 05:27:36
(71/210)
Nagyon kettos erzeseket hagyott bennem a film. Egy reszrol szerintem jo szineszi jatekokat lattunk es a sztori is erdekes volt, legalabbis az elejen. Masreszt viszont nem birtam egyhuzamban megnezni... Egy ora utan leallitottam es csak masnap fejeztem be, mert egyszeruen csak sok volt.
SPOILER
Amikor Clive Drennel szeretkezik, ott kozel voltam a rosszullethez. Nekem magyarazhattok muveszfilmrol meg szepen kidolgozott szexjelenetrol, de akkor is kis hijan fejjel mentem a falnak. Jo oke, pasibol van, de az az ize nem is ember!!!!!
Amikor meg atvalt ferfiba es megeroszakolja Elsat, azonnal tudtam, hogy terhes lesz. De hogy meg fel is ajanlja a "gyereket" a cegnek...
SPOILER OFF
Elsa karaktere amugy csodalatosan volt felepitve: nagyon tetszett ez az ellentmondasossag