Téma: Hideg csontok

Pilótagyerek 2009 márc. 25. - 20:32:46
(21/81)
Épp' most készülök megnézni ezt a filmet elõször. A vélemények eléggé megoszlanak..... háát...majd meglátjuk..
6/10
Monneli123 2008 dec. 29. - 21:38:01 6/10
(20/81)
Karácsonyra kaptam meg a filmet
már a film megnézése elõtt volt egy szikrányi sejtésem affelõl, hogy milyen gyatrán elõállított kacattal van dolgom
semmiképpen sem egy horrorcsemege
A történet eleve rossz
Adott a kórház, ahol egy kéztámasztékokkal ellátott kocsonyaszerû nõ roppantja össze vagyis töri el a gyerekek csontját
A szerencsétlen nézõ inkább a fejét fogja borzalmában a szegény gyereket sajnálva, és nagy valószínûséggel az jár az eszében, hogy a film rendezõjének tuti nincs gyereke.
na tovább
megérkezik az új ápolónõ, aki tök bájos, tök kedves-csak éppen állandóan olyan fancsali arcot vág, mintha azon tûnödne, vajon tényleg jó ötlet volt-e elvállalnia a szerepét a filmben
és persze, a sok-sok beteg lurkó között kell lennie egy angyalarcú, különc kislánynak is-hiszen pont ettõl lesz olyan kerek vagyis elipszis az egész történet
természetesen nehezen megközelíthetõ a kislány,nem nagyon barátkozik-de a mi fancsali szuperápolónõnknek ez nem jelent próblémát.Hamar szót ért a csepp lánnyal.
tovább
jönnek a zörejek fenntrõl, és a história a titokzatos lényrõl-aki ugye, egy álltartóval meg lábrögzítõvel meg miegymással felszerelt fényes,kocsonyanõ.
A nézõnek olyan érzése van,hogy valóban a fancsali ápolónõ szorulna segítségre
de a történet tovább gördül
hiszen Õ neki kell az ügyet megoldania
a végén gondolom minden helyre jött- mert persze nem volt türelmem végig szenvedni azt a másfélórát, amennyi ideig tartott ez a film
mindenesetre valóban az a jó a filmben, hogy nem hagy emlékezetes pillanatot bennünk, tehát könnyen felejthetõ
PEva11 2008 nov. 24. - 13:46:32 Előzmény megenged
(19/81)
Próbáltam valami beszélgetés félét elindítani a témában. BOCSI:P
1/10
megenged 2008 nov. 23. - 16:49:47 1/10 Előzmény PEva11
(18/81)
ezt most nekem írtad?
PEva11 2008 nov. 22. - 14:18:15
(17/81)
Sztem a többi sem jobb. Ezt a témát annyian megkérõdzték, hogy az már undorító. (Egy idõ után már senki nem veszi be.)
Valami újat hozhatnának bele!:)
1/10
megenged 2008 nov. 22. - 13:06:41 1/10
(16/81)
ez egy rendkívül rossz film.elég gyengén vázolták fel a gonoszcsajt.csak azt láttad h mindenhol ott van, de hogy hogy került oda azt nem.mint egy 20éves horrorfilmben. valaki parált ettõl a filmtõl valaki nem.azért mert én kemény vagyok:) én nem.uncsi volt
Noncsa 2008 aug. 17. - 22:26:19
(15/81)
Lassan indul be a történet, igaz, de már szinte a végsõkig húzza az ember idegeit. Hasonló filmeket láttam már, de a vége tetszett, vhogy mégis több jelentéstartalma volt számomra, mint a többi ijesztegetõs kísértet-sztorinak
10/10
Alexis17 2008 júl. 28. - 16:25:43 10/10
(14/81)
Nagyon állat egy film xD már az elején bepartam..mondjuk mikor elõször megpillantottam Charlotte-t akkor beijedtem de a kövi 2-3 percben csak nevettem rajta xD idegborzoló xD
6/10
EnCsI 13 2008 júl. 25. - 15:51:30 6/10
(13/81)
Sztem egyszer megnézhetõ film vagy párszor elég nyomasztó.De nekem végülis tetszett. Szerintem nem vmi sok hiány volt izgalomból, nem volt unalmas. De mégis nálam csak 10/6
9/10
peejay 2008 jún. 09. - 15:04:36 9/10
(12/81)
Habár kicsit unalmasan kezdõdik, de jó a film. Nekem különösen tetszett a helyszín, és a filmzene.
Tökipompos 2008 jan. 20. - 13:39:12
(11/81)
Ez egy igenis nagyon jó film!Végre nem arról szól,hogy 5 tini betéved egy erdõbe és lemészárolják õket 1et kivéve..nagyon tetszett,a kör ehez képest kaki..és még a vége is szép!Aki legkislányozza mégegyszer azt a vénasszonyt,az hiába nem akarja,nézze meg még1x mert akkor lehet rossz filmet nézett...Nekem nagyon tetszett!:)
angelina101 2007 jún. 22. - 20:15:48 Előzmény ZAVI
(10/81)
Hát szerintem meg nagyon jó film!!! Én eddig háromszor láttam, de Charlotte fejét még mindig nem volt lelkierõm megnézni, mikor közelrõl mutatják! Mindig eltakarom a szemem, mert szerintem nagyon ronda! Nem értek egyet azzal, hogy "egyszer megnézhetõ", mert én még mindig nem untam meg! Sõt, nagyon sokmindent csak többszöri nézésre értettem meg igazából! Amúgy Charlotte nem is lány, hanem egy nyanya, de tökmindegy... nehezen lehet rá azt mondani, hogy lány... Na mindegy, ezen ne vesszünk össze, szerintem az egyik legjobb film a világon, a Körnél mindenesetre egymilliószor jobb, dehát ízlések és pofonok...:) Richard Roxburgh meg egyszerûen egy isteni színész!!!!!! Imádom!!!!!
little_girl 2007 márc. 05. - 18:15:11
(9/81)
megnéztem.. egész jó, mondjuk mikor Charlotte megjelenik, hát azt egy kicsit megmosolyogtam.
A kis "Ally" úgy látszik kinõtt ebbõl a szerepbõl, úh részérõl nézve jó film volt.
little_girl 2007 febr. 28. - 20:57:23
(8/81)
ne vagyétek el a kedvem tõle :)
igaz, hogy hónapok óta megvan és nem volt idõm megnézni, de a sztori soso jó (mondjuk átlagos)
hellboi 2007 febr. 28. - 19:22:21
(7/81)
Miért kell minden horror ahhoz az gagyi Körhöz hasonlítani, mintha az írója találta volna ki a kisértet-film mûfajt...!
Arról nem is szólva, hogy ebben nem is egy kislány kísért.

Nekem nagyon tetszett ez a filmalkotás, és a zenéje is szép.
Bru 2006 máj. 17. - 12:03:11
(6/81)
Na ez szetm a Darknessel egykutya... Nem szeretek olyan filmeket nézni ahol nekem kell drukkolnom, h legyen már izgalmas!! Pár jelneten kívül totál kiestem a filmbõl. Amúgy meg minden elismerésem az filmbéli ház építészének mert ha valóban így meg-meg roppannna a "kis viskó" jelenetrõl jelenetre akkor elég sok haverja lenne már a kis "Samaranak". :D
6/10
Newcastle United 2006 máj. 15. - 09:39:04 6/10
(5/81)
Szerintem is átlagos film. A rendezõ elõzõ filmje, a Darkness, jobb volt.

5/10
Timke 2006 máj. 13. - 18:45:35
(4/81)
Nekem tetszett ez a film, bár tényleg nagyon sok más filmre alapszik - lásd Fekete víz, A kör... Ettõl függetlenül úgymond "végigizgultam", s egyszer simán meg lehet nézni.
ZAVI 2006 máj. 13. - 16:13:13 Előzmény TocsA
(3/81)
Hát szerintem a tipikusan egyszer megnézhetõ kategória ez a film. A sztori elég sablonos, a megszokott elemekbõl építkezik többnyire, ráadásul már megint egy a múltból kísértõ haragos lány...
Különösebben nem is rémisztõ, fordulatok se igazán vannak. A sztori mondjuk halad elõre, néha hangulatos is, de semmi olyan plussz, vagy extra, ami miatt többször is érdemes lenne megnézni, vagy nagyon emlékeznénk rá pár év múlva.
TocsA 2006 jan. 08. - 18:47:13
(2/81)
ja! nézd meg!