Téma: Holnapolisz

shoc 2015 máj. 30. - 15:11:43
(6/86)
szia! azt hiszem meghagytam volna az eredetit.
bocs nem akartalak megbántani, ez csak egy vélemény.
offtopic
full moon 2015 máj. 29. - 19:23:45 Előzmény shoc
(5/86)
Imádom az ilyen fószereket mint te,akik mindig fennakadnak a cím fordításán.
Mond,te hogy fordítanád?
7/10
GABRIELH78 2015 máj. 29. - 13:40:49 7/10
(4/86)
Szokásos délelõtti mozizásomon voltam:) Hárman néztük a filmet de. 10 órától az Arénában. Szerintem a film rendben van, voltak benne jó ötletek. Az, hogy egy amerikai film elég leegyszerûsítõen gondolkodik a világról nem meglepõ, itt sem a mélységes cizelláltsáagot várat el.
SPOILER
A legvége nagyon nagyon amerikai, azt próbálom gyorsan törölni, amúgy szerintem nézhetõ, és vállalható film, a maga kategóriájában pedig egész jó. Cloonneynak jól állt ez a szerep, elhittem neki. A robotlány is ok volt, a robotok kifejezetten jók voltak, pedig kevés dolog áll tõlem távolabb, mint a robotika, és a robotok, de jól voltak megcsinálva. Volt egy -két jelenet ami Men in Black-es lett, de ez csak dobott a filmen.
SPOLIER

Adok rá egy 7-est:)
9/10
Vad 2015 máj. 29. - 00:28:38 9/10
(3/86)
Õsszességében tetszett. Bár pont azt kaptam amit vártam(nem sokat, csak kikapcsolódást), egy gyerekeknek szóló történetet. A baj csak az, hogy a célközönség(11 éves gyerekeim) kb. a felénél elvesztették a fonalat, utólag filóztak azon, hogy mi is volt a mondanivalója a filmnek. Miután megbeszéltük már jobban megértették, de örültek volna, ha arrafelé folytatódik a történet, amerre számítottak. Oh, azt persze én is élveztem volna, de ezt nem felnõtteknek szánták. Én magam inkább Clooney-t próbáltam ignorálni, aki pocsék volt így szimplán.
shoc 2015 máj. 28. - 10:57:05
(2/86)
"Holnapolisz"
Magas az ingerküszöböm, de ez a fordítás nagyon karcos.
7/10
_Freddy_ 2014 máj. 29. - 21:41:18 7/10
(1/86)
George Clooney, Hugh Laurie, Britt Robertson, Raffey Cassidy és Thomas Robinson közremûködésével kezdetét vette a Walt Disney Pictures titokzatos kalandfilmjének forgatása.

A Tomorrowlandet Brad Bird rendezi, aki a forgatókönyv írásba is besegített a Damon Lindelof és Jeff Jensen kettõsnek. Lindelof producerként is kiveszi részét a feladatokból, akinek munkáját Jeffrey Chernov, Bernard Bellew és Tom Peitzman segíti. A vezetõ produceri teendõket Jeff Jensen és John Walker látják el.

A film fõhõse a 11 éves Frank Walker, az ifjú tehetség, aki az 1964-es Világkiállításon bebocsátást nyer Tomorrowlandbe. Itt egy titokzatos lány, Athena felfigyel rá - aki valójában egy robotlány, ám ezt Frank akkor még nem tudja -, és körbevezeti õt, ám amikor Tomorrowland polgármestere, David Nix tudomást szerez a dologról, azonnal kidobatja, mondván, akkor jöjjön vissza, ha már nagyobb lesz.