3/10
Semprini 2015 okt. 25. - 11:44:32 3/10
(36/136)
Ez a mûsor - legalábbis eddig - olyan, mintha az ország összes tehetségtelen, de magát nagyonis tehetségesnek képzelõ csodabogarát beterelték volna egy akolba, és pisztolyt fogtak volna a fejükhöz, hogy márpedig egy ország elõtt csinálnak hülyét magukból ha tetszik, ha nem. Valami egészen hajmeresztõen nívótlan produkciók tanúi lehettünk ezúttal is. A közröhejt tovább fokozandó, valahogyan még arra is rávették a delikvensek egy részét, hogy a bemutatkozás elõtt kamuzzanak valami észvesztõen valószerûtlen dolgot magukról, hogy annál nagyobb legyen utána a fiaskó. A (negatív) csúcsot a táncos-bûvész, mûvésznevén "Magic Johnny" jelentette, aki pökhendi módon kérkedett, hogy õ mekkora sztár Németországban, még a tévében is volt - hát most már itt is volt. ("Benne leszek a tévében" - emlékszünk még Hajós András nem túl sok adást megért hasonló mûsorára? Na valami ilyesmi ez is. 15 perc hírnév ugyebár mindenkinek jár, ha elég bátor ahhoz, hogy nevetségessé tegye magát nem létezõ tehetségével, az önkritika teljes hiányával vagy épp különcségével.) Volt aztán egy énekes hölgy, aki saját bevallása szerint Bécsben "énekes-színésznõ", de a kérdésre, hogy konkrétan hol, már csak annyit volt hajlandó elárulni, hogy itt meg ott. Gajdolt pár másodpercet, majd a zsûri leállította, erre õ sértõdötten közölte, hogy a mikrofon volt hamis, elfelejtették adás elõtt behangolni (sic!). A harmadik leírhatatlan mélypont az a totál tehetségtelen énekes-táncos páros akiknek még talán a produkciójánál is visszataszítóbb, émelyítõbb volt a bemutatkozó kisfilmje, ami az elviselhetetlenségig eltúlozva, 4 percen keresztül(!) tolta a képünkbe, hogy õk ketten mennyire odáig vannak egymásért. Igen, és ehhez nekünk, nézõknek vajh' mi közünk van? PRODUKCIÓK kellenének, nem más, elvégre ez itt egy amolyan tévémûsor féleség lenne, vagy mi... A siralmas, nézhetetlen produkciót aztán jól lealázta a zsûri, de a fõ attrakció még csak ezután jött: a 'cuki-muki' párocska reakciója, ami olyan trágár volt, hogy csak kisípolva mehetett adásba. Még érdekesebb lett volna, ha még össze is verekszenek a zsûrivel.

Azért volt két jó produkció most is: Badár Sándor fia, aki zseniális bûvész-tehetségrõl tett tanúbizonyságot, hasonlót még én nem láttam, pedig láttam azért már egy s mást, illetve a záró produkció, a hegedû-cselló-dob felállású rockzenekar, amelyet hallva Csuja Imre élt az arany gomb lehetõségével azaz egyenes ágon bejuttatta õket az élõshowba. Jópofa volt még a limerickeket szavaló kislány is, õ is továbbjutott.
Fárasztó egy mûsor ez, és az egész meg van fejelve azzal, hogy sokszor tényleg nem is magukat a produkciókat, hanem a zsûritagok reakcióját mutatják, mintha az lenne az érdekesebb. Hát, fene tudja, néha majdnem mindegy...
malvinkicska 2015 okt. 25. - 06:51:48
(35/136)
A nullához ami már múlik a nevét adja Horgas Eszter fuvolamûvész, Kovács Patricia színésznõ, és Linczényi Márko nem tudni ki ahány ripacs van azt mind összeszedi az RTL és szerepelteti, ez azért már sok egy rendes szórakoztató mûsor nincs az egész kereskedelmi adón csak ezek a semmik, én már nem nézem annyit láttam, egy kislány üveggel próbálkozott, táncolni. az egész egy minõsíthetetlen nulla.
Sonny Crockett 2015 okt. 24. - 22:15:59
(34/136)
Nem szoktam ilyeneket nézni,de ma kivételt tettem.
1. kérdés: Kik ezek a tagok a zsûriben??? A Csuja Imrét ismerem egyedül,viszont a másik három teljesen homály.Az ok,hogy a fellépõk sem ütik meg az értékelhetõ szintet,de,hogy a produkciókat is hozzájuk hasonló emberek bírálják el.......borzasztó volt.
Rékasi lányát is végighallgatták,pedig semmivel nem volt jobb,mint a fickó,aki "kacsául rappelt".
1/10
wowow 2015 okt. 24. - 21:32:32 1/10
(33/136)
A zsûri egy 0 (nulla). A fellépõk átlaga -1. Az egész mûsor -2. Wc-n le lehet húzni.
squashmacska 2015 okt. 24. - 21:14:08
(32/136)
Én csak azt nem értem, miért kell porig alázni azokat a versenyzõket, akiknek a produkciója nem tetszik a zsûrinek. Hányok a zsûritõl.
hidvegi 2015 okt. 24. - 21:07:22
(31/136)
Ekkora blamázst, komolyan nem is értem, hogy engedik ezt a szennyet vetiteni.
ceia 2015 okt. 24. - 12:04:34
(30/136)
Nem kell ám nagy dolog a bejutáshoz. Elég, ha valaki lila esõkabátban fél lábon állva, bekötött szemmel elénekli a tavaszi szél vizet árasztot visszafelé, és vümm bejutott :P Mondjuk ez már elég jó is lenne a kínálatban :D
Gollam24 2015 okt. 22. - 10:04:03
(29/136)
Ritka hulladék egy mûsor....mondjuk legalább lehet egyet rötyögni a sok tehetségtelen marhán....DDDDD
0delta 2015 okt. 18. - 16:54:26
(28/136)
Ez a mûsor hihetetlenül borzalmas, az elsõ részt nem voltam képes végignézni, reméltem a második jobb lesz. Hát.... Elképesztõ, hogy mennyi szemetet el lehet adni a JÓ Magyar Népnek, mit le nem lehet tolni az emberek torkán. Ha van is egy két valóban tehetséges ember ebbe a szemétbe, szegények teljesen elvesznek a sok borzalmas "valami" között. Azok a tehetségtelenek, akik önszántukból mennek porig alázni magukat ebbe a mûsorba, szánalmasak önismeretük, én még ha fizetnének sem lennék hajlandó így leégetni magam. A zsûri helyében szégyenkeznék, hogy mihez adják nevüket és arcukat.Elkeseredtem. Csak kérni tudok mindenkit ne nézze ezt. Többé én sem teszem.
malvinkicska 2015 okt. 18. - 14:59:45
(27/136)
Nem találok szavakat ilyen semmit mondó dolgokat mutogatnak, a ma emberének, ezek biztosan nem normálisak az biztos. A másik az emberek is sokan fogalom zavarban vannak mit jelent a tehetség, mert ez bohóckodásnak is gyenge, két kockát láttam belõle véletlen, elég volt, egyáltalán kit céloznak melyik korosztályt ezek a semmik.
5/10
idõjós1010 2015 okt. 18. - 08:33:46 5/10
(26/136)
X-faktoros pult, és Csillagszületikes profil (néhol talán hajaz a benne leszek a tv-ben-re is). Mi szükség volt egy újabb mûsorra, ami nem hoz semmi újat a képernyõre ? A csillag születik már biztosan nézettségi szinten alul esett, így szükség volt egy másik mûsorra, de tényleg ennyire buták az emberek ? Ha nem nézték a csillagszületiket, X-faktort, mert mán unták, akkor ezt most majd újul erõvel fogják, csak mert új a címe ?
Hihetetlen !
3/10
Semprini 2015 okt. 17. - 16:44:02 3/10
(25/136)
Ezt a mûsort és a színvonalat egy mondatban emlegetni indokolatlan eufemizmus. Egy kis adalék:
http://www.nlcafe.hu/sztarok/20151017/hungarys-got-talent-zsuri-horgas-eszter/

(Nota Bene: a múltkori chippendale-produckión érdekes módon nem volt ennyire felháborodva, mi több... na de hagyjuk...)
2/10
nikato 2015 okt. 17. - 15:49:13 2/10
(24/136)
A stúdió mindig ugyanaz, meg a mûsor is, csak a cím más, meg a zsûri. Meg a szabályokban van 1-2 változtatás, de meg nem lehet mondani, hogy ez most X-Factor, Csillag születik, vagy ez.
jani-wan 2015 okt. 12. - 16:43:41
(23/136)
Szerintem több kamera van és az a ........ aki megmondja melyik képet adják be.
Egyébként az is igaz hogy sokszor a kamerások is "mûvészkedni" akarnak és jól ....... az egészet. Sajnos sok ......azt képzeli hogy róla szól az egész, és majd jól megmutatja. Mindenki kárára.
olahmiki1959 2015 okt. 12. - 15:43:38
(22/136)
Azt észrevettétek, hogy amikor valami érdekes történik a színpadon, akkor az operatõrök rögtön elkapják a képet, és a zsûri érdeklõdõ arcát mutatják, vagy a közönségbõl szúrnak ki valakit, és rajtafeledkeznek?
Könyörgöm, én magukat a produkciókat szeretném látni, nem pedig Horgas Eszter, vagy a Linczényi gyerek bambán figyelõ ábrázatát!
Régóta szent meggyõzõdésem, hogy a magyar tv operatõrök hülyék!
Amilyen zseniálisak - és méltán világhírûek - a magyar filmes operatõrök, a tévések annyira bénák és tehetségtelenek.
Mindig mindenrõl lemaradnak, a Sztárban sztár, vagy a Fábry show (egyáltalán, ez még a neve?) minden olyan mozzanatáról, amikor valaki mókázik, poénkodik, - és a többiek mosolygó arccal nézik - vagy mutat egy tárgyat, akkor a képernyõn minden más látható, a közönség, a többi vendég, a zsûri, csak az nem, ami a lényeg lenne!
Ha én lennék a tv producere, az adások felvételeit visszanézve, úgy vágnám ki ezeket az operatõröket a csatornától, hogy a lábuk nem érné a földet. Ugyanis, egy tv mûsorban a látvány az egyik legfontosabb tényezõ, ha azt elrontja valaki, vagy lemarad róla, akkor nincs helye - szerintem - még a szakmában sem.

Azt is marhára bírom, amikor egy táncosnak tánc közben AZ ARCÁT mutatják!
Nem a lábát, vagy az egész alakját, ami egy táncos produkcióban a tánc lényege lenne, nem, az átszellemült arcát.
Ki a francot érdekel? Egy pillanatig esetleg, de utána többször nem kellene mutatni.

Többször megnéztem már a neten Susan Boyle legelsõ, bemutatkozó szereplését a Brit Got Talent-ben, ott az egész éneklés alatt gyakorlatilag végig õt mutatja a kamera, egyszer-egyszer, néhány pillanatig lehet látni a közönséget, vagy a zsûri hitetlenkedõ arcát, de a produkció a lényeg.
Nem tudom, ezt például miért nem tanulják meg a mi operatõreink.
A kamera állandó ide-oda rángatásánál nincs idegesítõbb dolog.

Én is attól tartok egyébként, hogy a mûsor végén megint tele leszünk énekesekkel, mintha már nem lennének így is sokkal többen, mint amennyire szüksége van ennek a kis országnak.
jani-wan 2015 okt. 12. - 15:41:42
(21/136)
Sajnos a lényeg a mûsoridõ, és sok olyan nézõ van akik azért néznek ilyen mûsort hogy a "hülyéken" röhögjenek, így sajnos a sok gagyi és "mentális totálkáros" is bekerül adásba.

De csak lesz tehetséges is elõbb-utóbb. Külföldön is elõbukkan egy-két érdekes. Pl. ezt sosem láttam volna egy ilyen mûsor nélkül:
https://www.youtube.com/watch?v=u5ftN6wl8Ks

A gumiasztalosok aránylag érdekesek voltak, és bár nem erõltették meg magukat technikailag, de a jó ötlet is sokat ér. A zombi is érdekes volt.
Mondjuk az azért biztos hogy ütõsebben is indíthattak volna. És pl. nem kellene tovább juttatni ilyen tehetségteleneket mint a chippendélesek.
1/10
Értetlenke 2015 okt. 12. - 15:28:31 1/10
(20/136)
Igen tényleg elég sok szenny van ezen a csatornán de a Házon Kívült (meg a XXI. századot) erõsen ajánlom mert sok érdekes téma van mindkettõben. Ráadásul Krisztina egy szépen beszélõ kiváló mûsorvezetõ aki (annak ellenére, hogy már nem éppen fiatal) szerintem kellemes jelenség.
malvinkicska 2015 okt. 12. - 15:07:11
(19/136)
Keveset nézek tévét, mert amilyen mûsoruk arra nem vagyok vevõ, inkább rejtvényt fejtek, sajnos, hogy így van.
1/10
Értetlenke 2015 okt. 12. - 12:09:22 1/10
(18/136)
De van szépen beszélõ magyar mûsorvezetõ ráadásul pont ennél a csatornánál. Úgy hívják, hogy Boros Krisztina a Házon Kívül címû mûsorban és néha a híradóban lehet látni csak gondolom, hogy nála nincs az a pénz, hogy elvállalja kismilliomodoik tehetségtelenség kutató vezetését... Õ annál sokkal értelmesebb...
malvinkicska 2015 okt. 12. - 09:23:07
(17/136)
Komolyan attól félek kinyitom a csapot, és víz helyet Balázs jön belõle, nem tudom hova alacsonyodik még az RTL, hogy nincs egy normális szépen magyarul beszélõ személy aki vezetne mûsort, ez a hadaró gép. A mûsor nem tudom cirkusznak készül, mert annak is nagyon gyenge siralmas fellépõk vannak akik semmilyen ón kritikával, nem rendelkeznek, poharat enni a stúdióba, meg pulykát bontani a vicc határát súrolja. Az ilyen mûsorokra kár idõt pazarolni, annyira semmit mondóak, tehetség na ne.