Téma: Igazgyöngy

Cameron007 2014 szept. 15. - 08:10:20
(2294/2414)
Szerencsére holnap vége. Sokszor volt, hogy irritált Gyöngy viselkedése, és most így a végére szintén megutáltatták. Inkább meghal, mint hogy kórházba vonuljon pár hétre. Csakhogy Mehmetet nehogy felizgassa, hát igen, az biztos nem izgatná fel annyira, ha belehal a hülyeségébe. Arról nem beszélve, hogy ezekszerint a lánya sem igazán érdekli, legalábbis nem annyira mint M. Ez nekem nem szimpatikus, nem normális dolog ennyire függeni egy férfitõl.

egy-két hete még megvédtem õket, hogy felüdülés õket nézni, de ez már tényleg sok.
9/10
napraforgó 2014 szept. 15. - 06:29:55 9/10
(2293/2414)
Szelim elbúcsúzik bahartól, reméli nem bánja meg a döntését. bahar biztosítja, hogy neki Gökhán a nagy õ.
Az orvos komoly fegyelmet kíván gy-tõl, de hazaengedi.ûGökhán Foattal beszél, sajnálkozik, mert nem sikerült a békéltetési kísérlet. Foat nem akar belenyugodni.
Bilúr az ügyvédnek telefonál, nem fogadják el kenan pénzét. Õ el akar költözni. Dilruba sír, majd Fikri segít. De Bilur közli, fogadd el, hogy Fikri nem jön többet haza!
M levegõzni akar gy-gyel, a hintaágyban. Onur jön, érdeklõdik, hogy lehet, hogy az orvos hazaengedte õket, fõleg gyöngyöt. Onur félrehívja m-t, munkaügyrõl lenne szó. Aztán közli M-tel, nem munkáról van szó, gy bajban van. Elmondja, hogy gy halálos veszélyben van! m nem akarja elhinni, az orvos nem ezt mondta. de Onur szerint pinárnak elmondott mindent. M felháborodik, azonnal kórházba akarja vinni gy-t, de onur csirtítja, ne tudja meg, hogy elmondtam.
M kirohan, elviszlek egy másik kórházba! az az orvos hazudott nekem, már newm bízok benne! Gy csitítja, M meg saját magát ostorozza, minden miattam van, tönkretetted magad miattam.
A család gyöngy állapotáról tárgyal, amikor beállít Foat. beszélnie kell a lányával. Bahar ki akarja dobni, de a férfi nem tágít. erre a férfi mindent elmond Bahar anyjával való szerelmükrõl. bahar anyja a vagyona miatt választotta alit, holott tõle várt gyereket. mindenki megdöbben, bahar sír.
9/10
napraforgó 2014 szept. 15. - 06:14:54 9/10
(2292/2414)
Rukiye kávét hoz a családnak és örvendezik, hogy újra 10 fõre fõzhet. M Orhánt hivatja, énekeltet vele. csendesen mulatnak.
Pinár kérdezgeti, mi van gy-gyel, aki a szobájukba kísérteti magát. nem akar visszakerülni a kórházba. Majd vigyáz magára, eljár a vizsgálatokra. kéri, ne szóljon mehmetnek! Pinár követeli, másnap mondjon el mindent az orvosnak!
Mehmet bejön, kérdi, mit csináltok? Á, csak csevegünk. M megint a szerelmérõl biztosítja Gy-t (lavór elõ!)
Seref elküldi a családot aludni, Orhánt megdícséri a szép énekéért.
Gökhán az apjáról akar beszélni baharral, de a nõ nem hajlandó beszélni róla. Onur örül, hogy végre hazaköltözhettek, hogy végre minden rendben van újra. De Pinár elmondja neki, hogy gy-gyel bizony nincs rendben minden! Onur megdöbben.
M gy kérésére mesét mond neki a szép hercegnõrõl és a csúf békáról.
Reggel a család a nagyapáról beszél, már tudják, hol van, melyik nagybácsinál. seref megtiltja, hogy bármit elmondjanak neki. Defne suliba megy, azon vitatkoznak, ki vigye el.
Bilúr és dilruba fikrirõl beszél, hol lehet, és jól van-e. Bilúr arra biztatná, hogy költözzenek el jó messzire, ahol kenan sem találhatja meg õket.
M és gy az orvoshopz készülnek kontrolvizsgálatra, útközben kiteszik defnét a sulinál. Pinár és Onur aggódnak gy miatt.
Onur intézkedik a cégnél, szelim érkezik, a folyosón összefutnak. Onur rákérdez, valóban az Államokba költözik? Szelim azt mondja, csak búcsúzni jött.
Az orvos követelõzik, hogy gy feküdjön be a kórházba, mert életveszélyben van. Gy tiltakozik, semmiképp sem akar. Az orvos alkudozik, hajlandó lenne elhallgatnia sújlyos helyzetet, csak megfigyelésre kellene befeküdnie, legalábbis ezt mondanák. de gy kerek -perec nemet mond, ismeri a jogait, és az orvost meg köti a titoktartás, nem mondhatja el, mi van vele!
9/10
napraforgó 2014 szept. 15. - 05:57:14 9/10
(2291/2414)
09.15.
Seref a kicsi unokáinak örül, Angyalnak és Doruknak, Yigitnek. Bahar jön gondterhelten, Pinár kérdésére, miért gondterhelt, nem válaszol. Bahar bejelenti, hogy hazaköltöznek, de Seref nem akarja, legalább pár hétig maradjanak még.
Gyöngy az alvó mehmetet öleli az ágyban, közben az orvos intõ szavai járnak a fejében, veszélyes eltitkolnia, ha baj van.
Gökhán bahar apjával találkozik, aki megérti bahar elutasító viselkedését. G megkérdi miért csak most jelentkezett, hol volt eddig?
Foat elmondja, hogy õ eddig nem tudott a lányáról. igaz, õ nem tudta volna neki, meg az anyjának ezt a gazdagságot megadni. Foat G segítségét kéri, hogy bahar meghallgassa, megértse és elfogadja õt. G megígéri, de nem garantálja.
gy felkel, sétálgatni akar, de seref visszaparancsolná az ágyba.
A fiatalok viccelõdnek az asztalnál, - jól szuperál mehmet új "alakatrésze". Pinár és gy fölmegy a gyerekeiket megnézni, onur vicces megjegyzései közepette.
A lányok a gyerekszobában a , Pinár leülteti.kicsiket dajkálják, hogy megnõttek, stb. Már mennének, de gyöngy megszédül
1/10
gmarta5 2014 szept. 12. - 20:49:59 1/10
(2290/2414)
Azért vesznek meg ilyen sorozatokat, mert ezt a nagy semmit képesek 8,2 pontra értékelni. Hogy a fenébe lehet ilyen primitív rendezõi, színészi munkával,nyekergõ idegesítõ zenével bármit eladni.Nagy szegénységi bizonyítványt állított ki a rendezõ a saját népérõl! Na persze ami gagyi, meg még óóóócsóóó is, azt a magyarok tuti megveszik. A leges- legutolsó, amit kínomban megnéznék. Néha néha belenéztem, aztán esetleg 1, vagy 2 hét múlva ismét és mit láttam, azt, hogy nem történt semmi. Igaz vitathatatlan, hogy inkább 100x Igazgyöngy, mint az Éjjel-nappal Budapest, mert az meg az ország szégyene!!
zandra 2014 szept. 12. - 15:37:04
(2289/2414)
kapok*
zandra 2014 szept. 12. - 15:27:38
(2288/2414)
Cukormérgezést kapott ettõl a sorozattól. Friss tinédzserpár nem csöpög ennyit mint Gyöngy meg Mehmet. Szép, szép, de egy idõ után émelyítõ....
zandra 2014 szept. 12. - 15:23:22
(2287/2414)
Az már baj, ha a latin-amerikai sorozatok a mérce... És a színészek játéka sem változtat azon, hogy a sorozat ellaposodott, önmagát ismétli, nyögvenyelõs és egyre inkább latin-amerikaisodik.
malvinkicska 2014 szept. 12. - 09:45:22
(2286/2414)
A véleményem D-vel kapcsolatban életbõl merített, volt egy idõsebb barátnõm, aki elpanaszolta gyerekei házassága révén, most eszembe jutott, milyen igaza volt. Az író teljesen kifordította D jellemét, nem lehet ráismerni. Igen G szava itt nem mérv adó õ sokáig távol volt, nem is igen tud sok mindent, és az õ vétke más jellegû, mint a D-é a család ellen volt, amíg G a házassága ellen vétett, értem ez alatt itt hagyta B-t.
9/10
napraforgó 2014 szept. 12. - 08:54:15 9/10
(2285/2414)
Bizony fura, hogy Fikri nem jelentkezett, még telefonon sem. Az ember azt hinné, hogy rohan a kedvenc unokája betegágyához, ettõl legfeljebb a saját betegsége tarthatná vissza. És a kis Mehmet is, Nihán legalább gesztusszerûen megjelenhetett volna a kórházban a kisfiával. Angyalt is oda hurcibálták, holott õ még olyan kicsi volt, fel sem foghatta, mi van a szüleivel.

Hogy Rukiye rendbejött, annak én is örülök. Orhán olyan rendes volt, soha nem vegzálta, nem tette felelõssé, sõt még a család elõtt sem mártotta be. talán most már tényleg békében élhetnek. (érdekes, hogy mind Orhán haszonlesõ rokonai, mind Rukiye primitív családja mennyire megkeserítették az életüket. mehmetéktõl több jót kaptak, mint a saját családjaiktól. még Seref is melléjük állta a kezdeti sznob viselkedése ellenére).

Dídem figurája nekem nagyon furcsa. az õ jellemén nagyot csavartak az alkotók. fura volt a megismerkedésük Berkkel. Leöntötte a fiút a bárban, összevitatkoztak. aztán berk, mint fõnök szívatta Dídemet, az asszisztensét. Aztán összejöttek és berk el is vette. Korábban is volt köztük mosolyszünet. akkor a lány elment valami szakácstanfolyamra (azt hittem ebbõl kihoznak valamit), gyöngy és pinár támogatták is nagyon. ki is békültek szépen. Aztán olyan szépen kibirta a villában Berk katonáskodása alatt is, holott az is legalább egy évig eltartott, ha nem tovább. aztán berk hazatérése után mindketten olyannyira megváltoztak, gyökeresen, hogy rájuk sem lehetett ismerni. Berken kitört a hatalomvágy, Dídemen meg a kapzsiság. Aztán egymást erõsítve kezdtek el ármánykodni. A végén úgy tûnik, Berk megbánta a vétkeit, neki megbocsátottak, de dídem akárhogy sír is, neki nem. Gökhán együttérzésével nem megy semmire, elvégre õ sem családtag. Az õ véleménye nem esik olyan erõsen a latba, mint baharé. amúgy meg, Bahar tisztábban lát, mint gökhán, jobban látja a nõ hibáit.
malvinkicska 2014 szept. 12. - 07:55:04
(2284/2414)
Végre elhagyhatták a kórházat Gy nehezebben viseli, mivel õ egy gyengébb alkat, és jobban megviselte,a szervezetének át kell állni, mivel eztán fél vesével fog élni. A rosszul létei, szerintem csak gyengeség, vagy enyhe fertõzés lenne, mert meggyógyult csak úgy lehetett donor. Az a lényeg R is jól van már volt kedve szép terített asztallal várni a családot, hála az égnek. Bilur nem fogadta el a járandóságot tudja, emellett is piszkos üzlet van, persze zsarolja B-t K egy szemét láda.G nyomoztat B elõkerült apja után , már találkozik is a megbízóval. Didem most ébredt fel, hogy szereti B-t de úgy látszik késõ, mert Bahar is ellene van sosem szerette, egyedül G biztatja küzdjön a szerelmükért õ is, ezt tette és nyert. D és B esetében szemléltetve van ha új ember kerül egy családban, az mennyire meg tudja változtatni, itt a férj gondolkodását, mivel állandóan ellenük hangolta. B ezt közölte is D-vel a kapzsisága telhetetlensége, sodorta bajba a kapcsolatukat. Fikri továbbra nincs meg, ez zavar. Aztán a kis M sem látogatta meg az apját, akiért annyi balhé volt, már az apja sem telefonál.
9/10
napraforgó 2014 szept. 12. - 06:31:03 9/10
(2283/2414)
Nem tudom, hogy vajon mi baja Gyöngynek, de elég nagy könnyelmûség, hogy az orvos elõl eltitkolja a most már sorozatos rosszulléteit.
Egy ilyen vékony, törékeny kis nõ lehet, hogy rosszabbul viseli ezt a nagy mûtétet, mint a nála sokkal erõsebb mehmet. Habár a férfi meg eléggé kivérzett a késeléstõl...
remélhetõleg nem a fertõzés hatalmasodott el rajta.
9/10
napraforgó 2014 szept. 12. - 06:25:55 9/10
(2282/2414)
M és gy egy kórházi ágyban egymás mellett várja a másnapi hazamenetelt. m aggódik gy rosszulléte miatt. nem tudnék nélküled élni mondják egymásnak oda-vissza.
Végra hazamennek, mindenki azon vitatkozik, ki vigye a kis Angyalt. A villa személyzete nagyon tüsténkedik, kimennek a ház elé, hogy fogadják a hazatérõket. az asztal megterítve, a család reggelihöz ül. Gy megszédül, a frissen operált m cipeli a díványhoz. M orvost akar hívni. gy tiltakozik, már jobban van. Mindenki azt mondja, jobb, ha látja az orvos, de Gy azt mondja elege van belõlük. Végül hagyják pihenni. M aggódik érte, holnap elsõ dolguk lesz orvoshoz menni!
Dídem jön a villába kora reggel, berk megkérdi, mit keres itt. Hagyj békén, nem akarom halgatni a hazugságaidat. a nõ azt mondja mindent a szerelemért tett. berk azt mondja, te csak magadat szeretted, a pénzem, meg a hatalmat, és otthagyja. dídem sír. Bahar és gökhán jön ki a villából, g kérdi miért sír. kérlek segítsetek visszakapni õt, mondja a nõ. G. telefont kap, Foat szangili ügyében keresi egy kollégája. Dídem közben változatlnul sír és nyavajog, Bahar elutasítja, te csak ártottál a testvéremnek. a hatalomvágy és a kapzsiság jellemzi õt, és nincs méltósága sem. menjen el, berknek nem kell ilyen nõ. G szerint ha igazán vissza akarja kapni, küzd érte. várd meg, amíg feldolgozza és megbocsát neked. Az igaz szerelem mindent megbocsát, vígasztalja.
9/10
napraforgó 2014 szept. 12. - 06:09:24 9/10
(2281/2414)
gy-höz Seref megy látogatóba, hálálkodik, hogy megmentette a fiát és vele együtt az egész családot. Visszaadta az életkedvét.
Berk m-hez megy be. M megkéri, vigye át Gy-höz, látni akarja, de az orvos nem engedi. Berk áttolja tolószékben, nagy titokban.
(Mondjuk nem értem, miért nem tették õket eleve közös szobába???)
M az alvó gy-t keltegeti. Örülnek egymásnak. Nem birtam nélküled, mondja Gy-nek. M õrködni küli berket.
Végre kikerülnek az intenzívrõl. Seref a fia ágyát igazgatja.
Bilúr beszélõre megy kenanhoz, aki megkérdi, mit tud a számláról. kenan röhög, ne kérdezõsködj. Bilúr azt mondja, ehhez a pénzhez vér tapad. De kenan azt mondja, te képtelen vagy eltartani magad. Várj, míg anyád fog egy újabb balekot.
Orhán hazaviszi rukiyét és okítja, ezentúl ne hazudj nekem.
M kimászik az ágyból, gy-höz indul, de gy épp bejön hozzá. Mmég mindketten gyengék, de boldogok. Összebújva leülnek a kanapéra. (semmi csõ , semmi vizeletes zacsi, ahogy a mûtéteknél szokás...)
A család nagyon boldog. M hamarabb rendbejön, gy-nek még maradnia kell, rosszak az eredményei! Gy ennek ellenére haza akar menni, kéri, hogy az orvos ne mondja meg m-nek, hogy nincs vele minden rendben.
Az orvos a vizitnél közlimásnap hazamehetnek, de vigyázzon gy-re.
Szeher és rukiye panaszkodnak, hogy nincs otthon senki, így unatkoznak a nagy házban. orhán jön, örömmel közli, hogy másnap hazajönnek! A lányok boldogok, nagy lakoma lesz!
M boldog, hogy hazamehetnek és gy-nek a leendõ gyerekeikrõl beszél. Aysa beviszi nekik a kis Angyalt. Gy a kicsit dajkálja, közben megszédül. M az orvost akarja hívni, de gy nem engedi.
9/10
napraforgó 2014 szept. 12. - 05:51:07 9/10
(2280/2414)
09.12.
Az orvos bejelenti a családnak, a páciensek magukhoz tértek, de még nem tudni, hogy m szervezete elfogadja-e a vesét. M a feleségét akarja látni. A nõvér közli, holnaptól közös szobában lesznek, addig várnia kell. Gy. is m-rõl kérdezõsködik, õ is látni akarja a férjét Az orvos hallani sem akar róla. A nõvér kis levélkét hoz neki M-tõl. Majd m-nek gy-tõl. A szerelmes sorok mindkettõjük hangulatát javítja.
Berk és bahar gy-rõl beszél, milyen csodálatos teremtés, önzetlen, stb. A család sokat köszönhet neki. Didem annyira más, õ nem tenné kockára az életét érte. Berk azt mondja, szakított vele.
Bilúr küldeményt kap, amelyben valaki azt jelzi, hogy számlát nyitott a nevére, amelyre minden hónapban utalni fog. Bilúr és Dilruba azon taanakodik, ki lehet a jótevõ? kenan, vagy Fikri? Ezen jól elvitatkoznak. Bilúr kenantól akarja megtudni, kitõl jött a pénz.
Pinár összefut Orhánnal, a kérdésére elmondja, és gy mindketten jól vannak. Rukiye is jól van, az orvos nem is érti, mitõl jött rendbe. R elmondta, hogy pinár szavai adtak neki erõt, mindenre emlékszik, amit mondott neki.
9/10
napraforgó 2014 szept. 12. - 05:24:58 9/10
(2279/2414)
A törökül leadott részt nézve én úgy gondolom hogy egész jók a magyar hangok! Serefé különösen el lett találva. Gyöngy eredeti hangja kicsit élettel telibb, izgalmasabb. A magyar szinkronban Barcs Kata olyan enervált, deprimált, kiábrándult és épp ezért õ maga is kiábrándító hatást kelt.
Darkrose 2014 szept. 11. - 22:51:00
(2278/2414)
Nekem ma nagyon tetszett, ahogy Gyöngy megrázta Serefet, hogy ne adja már fel ilyen könnyen-egyedül azt sajnálom, hogy az ilyen erõteljesebb érzelmi töltetû jeleneteknél Gyöngy magyar hangja nem igazán remekel...Egyébként nincs bajom a magyar szinkronnal, még Gyöngyével sem igazán, csak az ilyen részeknél. Seref magyar hangját kifejezetten szeretem, tipikusan egy hideg, állandóan intézkedõ úrinõ benyomását kelti :)
malvinkicska 2014 szept. 11. - 15:48:56
(2277/2414)
Nagyon örülök, hogy sikerült megnézned, én is várom a fejleményeket. További szép napot erre mifelénk jelenben süt a nap, volt egy kis esõ, de elállt.
9/10
Érsekvári 2014 szept. 11. - 14:43:48 9/10
(2276/2414)
Köszönöm , hogy megírtad , megint megpróbáltam és most akadálymentes rendben van .
Biztos észrevették és korrigálták , mert a gépemmel minden rendben .
Megint izgalmas szomorú rész volt , most már ennyi baj kinlódás után bízom benne holnaptól már mindenki megnyugodhat és helyre állnak a dolgok , boldogan élnek tovább.
Jó is lesz , napok óta nyomasztó ez a hangulat + az idõjárás is hozzátesz .
malvinkicska 2014 szept. 11. - 13:21:10
(2275/2414)
Említettem a reggel elaludtam az elejét mikor, feltették pótoltam, de az én gépemen tiszta a hang és a kép is , feltûnõ, nem akadozik, mert szokott máskor, nagyon sajnálom, tudom nézné az ember és nem tudja, biztos nem soká fel rakják online, ottan megtudod nézni.