1/10
greghouse 2012 márc. 04. - 16:20:25 1/10 Előzmény olahmiki1959
(65/105)
Bocsánatodat a próféta megadá, Allah növessze neked hosszúra azt amit kell. Egyébként ahogy mondani szokás mondjuk egy Bentleyre, "Ez nem autó. Ez egy Bentley" Namármost a Glenlivet (nem is beszélve a Glenfinlichrõl) nem "alkohol". az Glenlivet. Glenfilich. A többivel egyetértek, mármint, hogy szerintem egyszerre akarta feltámasztani az Angyalt és mindezt Mission Imposssible és James Bond keverékkel vegyítve. (Tudjuk, "a hideg fúzió is csak egy vegyi reakció" a film szerint, hát akkor ez miért ne ment volna....) Hiába, "nem mind arany, ami réz."
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 04. - 13:42:55
(64/105)
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 04. - 13:40:31
(63/105)
Borból jó a kannás,
Ha szõlõérzékeny vagy igyál tabletááááást
olahmiki1959 2012 márc. 04. - 13:11:50
(62/105)
Megszaggatom a ruháimat, hamut szórok a fejemre, úgy kérek elnézést azért, hogy félreértettelek. A Val Kilmer -féle Angyal önmagában talán nem is lenne olyan rossz, (pedig az), ha más címe lenne. Akkor elkönyvelnénk egy kriminek, vagy akciófilmnek, és kész. De így a nézõk önkéntelenül is állandóan összehasonlítják a Roger Moore féle klasszikussal, és akkor katasztrofális a végeredmény. Nem tudom, a rendezõnek, producereknek mi volt ezzel a céljuk, de nagyon melléfogtak.
A whiskey-hez sajnos nem értek, antialkoholista vagyok. Tudom, hogy eléggé ciki a mai világban, de mit csináljak, ezt dobta a gép.
buba66 2012 márc. 04. - 13:06:47
(61/105)
???
nekem??!
1/10
greghouse 2012 márc. 04. - 12:54:07 1/10
(60/105)
Neked, és Olah Mikinek: NEM a sorozatban szivarozik, ha olvastad, NEM írtam, hogy az "Angyal" (The Saint) szivarozna. Mint magánember teszi, láttam talk showban itt is, nálunk i volt, és külföldön is, imádja a jó, márkás szivarokat (ismétlem, Sir Roger Moore, és nem "az Angyal"), valamint a "single malt" whiskeyket (onnét lehet azokat megismerni, hogy 1. baromi drágák, 2. baromi finomak, 3. a nevük általában úgy kezdõdik, hogy "Glen...." stb. Ajánlom a Glennlivet-tet pl. Kb. hatszor annyiba kerül, mint egy fekete cimkés Johnny Walker.) Tehát a lényeg, hogy a szinész Moore-ról írtam, egyébként egy mellékmondatom volt, érdekes módon a filmre nem volt reakció.
olahmiki1959 2012 márc. 04. - 12:04:41
(59/105)
Sõt, az is lehet, hogy az Angyal tulajdonképpen Karikás Frigyes egyik késõi leszármazottja, és a filmesek ezt ezzel a finom utalással, a feje felett megjelenõ karikával jelezték.
OneTreeHill 2012 márc. 04. - 12:00:35
(58/105)
Én láttam az egészet, de szörnyû ez a film ... fõleg az "asztmás" bérgyilkos ...
dantonb 2012 márc. 04. - 10:58:09
(57/105)
Azt nem írta greg ,hogy a filmben szivarozott ,hanem mint magánember valószínûleg ,hiszen L.Chartries sem filmben forog a sírjában:)
Másrészt ha akarom a Moore feje feletti szent karika az Angyal filmek legelején ,akár egy füstkarika is lehetne:)
olahmiki1959 2012 márc. 04. - 10:29:07
(56/105)
Gyerekkoromban elég sok részt láttam az Angyal sorozatból, a tv-ben adták fekete-fehérben, de nem emlékszem, hogy Roger Moore (magyar hangja Láng József), szivarozott volna, vagy hogy egyáltalán dohányzott volna.
Ezt biztosan jó poénnak szántad, az is, de egy kicsit még dolgozhatsz rajta. (szivarozás közben).
buba66 2012 márc. 04. - 07:40:13
(55/105)
Én is belenéztem, és nem telt el 2 perc, amikor az évtized gagyisága címmel illetve elkapcsoltam a tv-t.
1/10
greghouse 2012 márc. 03. - 23:37:33 1/10
(54/105)
Igen. a Zeta-Jones csaj szép, Clooney mókázik, bohóckodik (bár néha már kezdem róla elhinni a rossz nyelvek pletykáját, hogy azért nem nõsült meg, mert valójában "mindkét csapatban focizik"...), de nem ezért nem jó a film. Hanem mert nem köt le. Vannak jó poénok benne, de inkább csak fárasztóak. Még szerencse, hogy jött közben Zeta-Jones férjével, Michael Douglassal a Játsz/Ma, amit nem lehet otthagyni, hiába láttam százsszor.
2/10
vighaniko2 2012 márc. 03. - 22:01:25 2/10
(53/105)
Nem láttam ugyan az elejétõl, de ez valami rettenet volt...
1/10
greghouse 2012 márc. 03. - 21:53:15 1/10
(52/105)
Egyetértek. de megvigasztallak. Én bele-belenéztem a Val Kilmer féle Angyalba, hát annál bármi jobb. Úgy értem, az nem mérce. Ennyi marhaságot.... Leslie Charteris, az író forog sírjában, Sir Roger Moore meg kínjában leszokik a szivarról és a jó whiskeyrõl.
buba66 2012 márc. 03. - 21:29:07
(51/105)
Valahogy a másik szemem most azt mondja, ebbõl a filmbõl ennyi pont elég is volt.
(A Jász/ma katarzisát kevés filmnél éltem át, ki nem hagynám az újranézését, ha alkalmam adódik rá.
Hasonlóan pl. a Truman-show-hoz vagy a Legbelsõ félelem-hez.)
1/10
greghouse 2012 márc. 03. - 21:04:13 1/10
(50/105)
Én maradok Zitánál. Bár a Misa jó haverom, nincs kedvem közéjük állni, fõleg most, hogy szegény Misa beteg volt, Zita is igencsak a pohár fenekére nézett néha. Misáról beszélve, nem sokára lesz az egyik legjobb filmje, a Játsz/Ma, amit viszont feltétlen megnézek (sokadszor), és Misa kérését tolmácsolom, ne nyafogjon senki azon, hogy nem lehet így ilyen pontosan mindent megszervezni, persze, hogy nem lehet, na és? Nem ez a lényeg. Ebben a mostani filmben vannak jó szövegek, de kicsit elhülyéskedik az egészet. Lehet, hogy inkább átugrunk mindannyian Csárlihoz (Carlos Irwin Estevez, mûvésznevén Charlie Sheen), ott mindig buli van, miért pont a mai nap lenne kivétel. Bár kicsit akadozik Misa Aston Martinjának a kuplungja (ott még van ilyen, merhogy angol.)
olahmiki1959 2012 márc. 03. - 20:49:18
(49/105)
George azóta neheztel rám egy kissé, amióta egyszer a malibui villájának a teraszán üldögélve, iszogatás közben, hülye fejjel azt mondtam neki, miközben a malacának a hasát vakargatta: - Aranyos ez a malac, George. De tényleg. Egyébként én is szeretem a malacokat. De komolyan. Jól átsütve, sült krumplival, uborkasalátával. - És röhögtem egy nagyot.
Rögtön láttam az arckifejezésén, hogy túllõttem a célon, ezt azért nem kellett volna. Hónapokig tartott, amíg végre megbocsátott nekem, de a malacnak azóta sem mehetek a közelébe, biztos, ami biztos.
buba66 2012 márc. 03. - 20:25:17
(48/105)
Igazad van, van választék, de errõl George nem tehet...tudod, mondtam már neki ezt a piás témát,
de azt mondja, ha nem inna, akkor valszeg drogozna, és akkor a pia még mindig jobb.
Hát nem tudom... a pasi ugyan nem az esetem, de azért van benne valami tehetség...
mit gondolsz?
1/10
greghouse 2012 márc. 03. - 20:06:44 1/10
(47/105)
Kösz, vettem. Üzenem Georgenak (még mindig foglalt), hogy sajnos nagy a választék. Itt van mindjárt a Gibzon gyerek váltságdíjas filmje, vagy Redford filmje a (valamikor) utódjának szánt Mr. Brad Jolie-Anistonnal, mondjuk Val Kilmer Angyala azért nem igazán ellenfél. George meg tegye le a whiskys poharat, mert alapjában jó szinész, és Zita meg a sok szép csaj közül akivel játszott, talán a legjobb szinésznõ. Ne szúrja el hülyeségekkel a tehetségét.
buba66 2012 márc. 03. - 19:38:12
(46/105)
Jó, hát nem bírtam ki, hogy ne értesítsem George-t errõl a topikról, úgyhogy skype-oltam vele az elõbb.
Azt kéri, senki nem higgyen másnak, csakis és kizárólag a saját szemének...és ha lenne valaki, akinek korábban az egyik szeme azt mondta, nem jó ez a film, az adjon mégegy esélyt, merthogy a szemébõl is kettõ van, és nézze meg újra, hátha most más véleményre jut.

Nosza..én átadtam az üzit...
:)